Keresés

Részletes keresés

spurs84 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 60
a Schumacher-szurkolók Massások lettek?aszt mé?
_harper Creative Commons License 2007.06.20 0 0 59
_harper Creative Commons License 2007.06.20 0 0 58

Már rég nem volt kép. :9 És mivel ugyis rendezgetem a régi F1es mappáimat...

 

 

 

_harper Creative Commons License 2007.06.20 0 0 57
lehet, hogy kicsit lassan pörög az élet errefelé. Legalább is a myvip-es Massa (stb) klubélethez képest, de aranyosak a tagok. :)
Előzmény: Schumimoni (56)
Schumimoni Creative Commons License 2007.06.20 0 0 56
Köszi akkor szivesen fogok ide is irni.
Előzmény: _harper (55)
_harper Creative Commons License 2007.06.20 0 0 55
Welcome! Aranyosak ők, befogadnak! :)
Előzmény: Schumimoni (54)
Schumimoni Creative Commons License 2007.06.20 0 0 54
Sziasztok uj vagyok itt, de mint általában a Schumi szurkolók én is Massasztikus lettem. Remélem jó közösség van itt s befogadtok.
gazza87 Creative Commons License 2007.05.24 0 0 53
Engem nem igazán érdekel, hogy ki mivel jön, hogy semmit sem ért el, vagy elért vmit. Engem csak az érdekel, hogy mi van most.
Én bevallom, Lipe-t inkább a személyisége miatt szerettem meg anno, amikor bemutatkozott a forma-1-ben, mint a tudása vagy az addigi eredménye miatt. De nem bántam meg, hogy már akkor is szurkoltam neki. És emberileg meg abszolút nem csalódtam benne, vagy ha mégis, az inkább pozitív csalódás volt, mint negatív. És nálam ez is számít, hogy egy olyan embernek tudjak szurkolni, akinél örülhetek a sikereknek, persze a rosszban, a bajban is kitartok mellette, de ez mellett emberileg is azt mondhassam rá, hogy igen, ez azért nem rossz.
Lipe talán azért is áll hozzám olyan közel, mert vele van személyes tapasztalatom, nem is kevés. És azok az élmények felejthetetlenek maradnak. Vhogy nem ilyen az Alonsoval, Kimivel vagy a többiekkel kapcsolatos tapasztalataim. Velünk sincs bajom, de azért Lipe mégis csak más.
Szóval én a hétvégén is szurkolok neki, mégha Monaco nem is igazán az ő pályája, mert itt aztán tényleg nincs hely hibázni, de nagyon remélem hogy egy dobogós helyezést össze tud szedni és nem hibázik.
Hajrá Felipe!!!!
clacika Creative Commons License 2007.05.18 0 0 52

Egy cikk arról, hogy mit ért el eddig Felipe:

 

"Felipe Massa minden valamirevaló pilótához hasonlóan kartozással kezdte versenyzői karrierjét, még 1990-ben. Viszont a többséggel ellentétben ő sokáig itt is ragadt, hiszen még 1998-ban is a kis négykerekűeket nyüstölte, de még ebben az évben bemutatkozott a brazil Formula Chevrolet sorozatban, amit 1999-ben meg is nyert.

2000-ben duplázni tudott, hiszen nem talált legyőzőre sem az olasz, sem az európai Formula Renault sorozatban. 2001-ben a Formula 3000-es széria nyolc futamából hatot megnyert, így nem is lehet kérdés, hogy ebben az évben ki lett a bajnok.

Ennél a sikernél viszont talán még fontosabb lehetett Massa számára, hogy először tesztelhetett Forma-1-es autót a Sauber csapatnál, Mugellóban. Ez a gyakorlás annyira jól sikerült, hogy a mindössze 19 éves Felipe a 2002-es F1-es idénynyitón már a rajtrácson találta magát az egyik Sauberben ülve.

Az első évben nem sok babér termett a fiatal dél-amerikainak, mindössze négy pontot szerzett, legjobb eredménye pedig egy ötödik hely volt. Akkori csapatfőnöke, Peter Sauber és a Ferrari jó kapcsolatot ápolt egymással, így nem volt akadálya annak, hogy Massa tesztpilótaként csatlakozzon az olasz gárdához.

Ezt sokan visszalépésnek tekintették, de az ekkor még mindig csak 22 éves sofőr sokat tanult a Ferrarinál eltöltött 2003-as szezonban, és mivel Peter Sauber is látott benne fantáziát, ezért örömmel vette vissza csapatához. Massa a Saubernél eltöltött 2004-es és 2005-ös szezonban 12, majd 11 pontot gyűjtött, ám ez, illetve a 2003-as tesztév elég volt a Ferrari vezetőségének ahhoz, hogy 2006-ban a távozó Rubens Barrichello helyére a fiatal pilótát ültesse be versenygépébe.

A kritikusok hangja ismét felerősödött, hiszen a másik autót minden idők legeredményesebb klasszisa, Michael Schumacher vezette, aki korábban Eddie Irvine-ból és Rubens Barrichellóból is remek másodhegedűst faragott. Massa azonban a hétszeres világbajnok árnyékában sem tompult el, és első ferraris szezonjában két futamgyőzelemmel, valamint az év végi, összetettbeli harmadik hellyel válaszolt a kétkedőknek."

Mauro Creative Commons License 2007.05.17 0 0 51
gazza87 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 50
Ááááááá, nagyon örülök ennek!!!! :D Függetlenül attól, hogy tegnap és ma totál elszúrta ezzel a tippemet, de vhogy ez most nem tud érdekelni! :D Olyan jó látni azt a felhőtlen örömöt az arcán!! Imádom az ilyen versenyzőket! Felipe aztán tényleg fantasztikus ember :P
clacika Creative Commons License 2007.05.12 0 0 48
Bravó! Senna után újabb brazíl edzéskirály van kilátásban. GO, Felipe!!! 
atlantys Creative Commons License 2007.04.16 0 0 47
Szép volt!!!!!!!!
clacika Creative Commons License 2007.04.15 0 0 46
Viva Felipe!!!
anetttf1 Creative Commons License 2007.04.14 0 0 44
De most nem kell kímélni a motort se meg semmi gáz nincs, szóval nem lesz olyan sima a verseny, mint a múlt héten volt. :D:D:D:D
anetttf1 Creative Commons License 2007.04.14 0 0 42
Szép volt MASZAT!!!!!!!!!!!!!!! ;)
clacika Creative Commons License 2007.04.14 0 0 41
Viva Felipe!!! Talán, most végre sikerül. Mindent bele, hajrá Massa!!!
clacika Creative Commons License 2007.04.07 0 0 40
Az időmérő eredményére viszont csak lehet adni, nem? :))) Az igazság az, hogy a téli teszteken és most pénteken ill. ma is kb. 3-4 tized különbség végig ott van Massa javára... Ezek puszta tények, persze nem kiabálok el semmit, de hajrá Felipe!!!
Előzmény: csuporka1 (39)
csuporka1 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 39
szabadedzésekre nem igazán lehet hagyatkozni, de hogy kimi ott nem úgy vezet, mint egy versenyen az biztos és jól is teszi. mindenesetre én is kíváncsi vagyok, hogy mennyi a különbség köztük, remélhetőleg kimi a nyerő.
Előzmény: clacika (37)
clacika Creative Commons License 2007.04.06 0 0 37
Go Felipe, go!!! Remélem megmutatja a sok kétkedőnek, hogy van olyan jó, mint Kimi, sőt talán még jobb is... A szabadedzések eredményei minden esetre igen bíztatóak. Hajrá Ferrarik! Nem gondoltam volna, hogy Schumi után valakinek fogok tudni ennyire szurkolni... Massa lesz az új brazíl csillag!
atlantys Creative Commons License 2007.03.23 0 0 36

Szegény kicsit peches volt a hétvégén, de utána jól ment!

Az időmérő után lehetett arra számítani h az utolsó helyről fog rajtolni, én bíztam benne, sikerült!!!Ennél már csak jobb lehet!

atlantys Creative Commons License 2007.03.09 0 0 35
na látod mik nem jutnak az ember eszébe....
Előzmény: gazza87 (34)
gazza87 Creative Commons License 2007.03.09 0 0 34
Ez egy nagyon jó ötlet!
Egy kicsit hanyagoltam mostanában Lipe-t, meg úgy az egész autósportot, hiszen így téli időszakban mindig a téli sportok fele húz a szívem :P De most már ideje visszarázódni a rendes kerékvágásba, hiszen már nincs sok hátra :D
Előzmény: atlantys (33)
atlantys Creative Commons License 2007.03.09 0 0 33
Mostanában lehet h fel kellene pörgetni ezt a topikot, hisz lehet h év végén ez a topik már a világbajnoké lesz!!!!!!
_harper Creative Commons License 2006.10.24 0 0 32

Csodálatos volt!!! Örülök neki, hogy megnyerte a hazai GP.

Zseniális futam volt!

innsbruck Creative Commons License 2006.10.23 0 0 31

Csupa tűz ez a srác, ezért lesz nyerő!

Ahogy az emelvényen elkezdett szambázni, annak még a látványa is vérforraló volt.........

gazza87 Creative Commons License 2006.10.23 0 0 30
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Köszönöm Lipének ezt a fantasztikus futamot!!!! Brazíliában brazil versenyző nyert!!!!!!!!! Hihetetlen, minden összejött amit szerettem volna. Végre megvan az a bizonyos világbajnoki cím, amit mondjuk úgy szerettem volna hogy Schumi legyen az egyéni bajnok és a Renault a csapat vb, de hát ez nem jött össze. De akkor is végre Nelsinho elmondhatja magáról, hogy világbajnok és ha nem is a gp2-ben jött össze neki, de a Renault csapattal igen. Így tegnap két brazilnak is örülhettem.
Fantasztikus idény volt, fantasztikus versenyekkel és remek versenyzőkkel. Remélem Lipe folytatja ezt a jó versenyzést és jövőre is nyer néhány versenyt és megnehezíti Kimi dolgát.
Hajrá brazilok!!! Hajrá Felipe!!!!
little girl blue Creative Commons License 2006.10.22 0 0 29
azért félelmetes, hogy mennyire érzi a ferrarit massa, nem? szegény rubens sokszor csak agonizált benne, és hozzá képest massa minden eredménye -időmérőtől teszteken át a futamokig- az egekben!

hú, ez a jövő év brutál lesz a ferrarinál.
gazza87 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 28
Azt biztosan állíthatom hogy nagyon kedves. A tehetségét illetően én elfogult vagyok, de mint ember tényleg nagyon szimpatikus.
Előzmény: _harper (27)
_harper Creative Commons License 2006.09.28 0 0 27
Örülök, hogy neki, hogy ebben az évben ilyen jól szerepel. Nagyon tehetséges, és ahogy hallotam, nagyon kedves fiú ez a kis brazil.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!