Keresés

Részletes keresés

kanga76 Creative Commons License 2007.04.26 0 0 29

Sziasztok!

 

Ha valaki kicsit messzebb merészkedik gyerekkel ezt érdemes megpróbálni:

 

http://www.hotelibaska.hr/eng/default.asp?cID=lastminute&eID=detail&lmID=113

 

Nem bababarátnak hirdetett, de a mi igényeinknek teljesen megfelelt.

Mi már sokadszor megyünk ide, remek hely de csak előszezonban.

Gyerekágy, etetőszék, játszótér, külső-belső medencék (bár egy kicsit hideg gyereknek) van, gyerekmegőrző nincs. Gyerekeknek 7 éves korig ingyenes. Ez azt jelenti, hogy akár 3 gyerekkel is kevesebb mint 15000Ft egy családnak/nap.

A kaja remek és bőséges, nekünk max egy péksüti kellett mellé kora délután.

Bébiétel és gyerekmenü nincs, de mindig találtunk olyat amit a gyerekek ehettek és a bébiétel melegítése sem gond.

A személyzet keves és készséges volt (horvát viszonylatban). A szobák tágasak és tiszták, a fürdőszoba sajnos nem felújított (minket ez nem zavart különösebben, a tisztaság a lényeg) és lehet kádasat is kérni.

A vendégkör ilyenkor főleg német-osztrák nyugdíjascsoportokból és kisgyerekes családokból áll. Májusban még egyáltalán nincs zsúfoltság, de július-augusztusban járunk erre futólag, a parton egy törülközőnyi helyet sem találtunk.

Rengeteget lehet sétálni, kirándulni a környéken, hosszú tengerparti sétány van, motoros gyerekeknek idelis. A sziget többi városkáját is érdemes megnézni. 

Az idő május közepén kifejezetten meleg volt eddig mindkét akalommal, pólós-rövidnadrágos-leégős-medencében pancsolós. Remélem idén is szerencsénk lesz.

Ja, kb 6 órára van Bp-től és mégis csak tengerpart.

kicsinap Creative Commons License 2007.04.26 0 0 28

Sziasztok!

A Balatonnál keresünk valami jó kis szállást egy 2-3 napra mennék esetleg. Ne legyen drága, nem fér be idén nagyobb nyaralás. Falusi vendéglátóhely is jó, sőt. Csak legyen kiságy meg ilyesmi, mert kicsi az autónk. Ja és egy akkor kb. 2,5 évessel és 7 hós korülivel mennénk.

Kicisnap

Südve Creative Commons License 2007.04.26 0 0 27
Királyság. :-) Remélem a fiamnak is tetszeni fog. Ha lemehet a térképről, akkor nagyjából rendben van a világ. :-D Köszi az infókat.
Előzmény: amamsik (26)
amamsik Creative Commons License 2007.04.26 0 0 26

Szia,

mi egy november eleji hosszú hétvégén voltunk, persze telt ház, és ennek megfelelően a medencerész kicsinek bizonyult.

Kitaláltuk a késői reggelit és előtte az úszást, így működött a dolog.

 

A kaja magasan itt volt a legjobb, óriási választék, bio, vega, amitakarsz.

 

Gyereknek kint volt játszótér meg nagy terület, séta egészen a 'vadaspark' részig.

 

Hogy bent volt-e gyerekfelügyelet, erre bevallom nem emlékszem.

 

De volt szervezett családi program, pl fáklyás esti séta, az nagyon jó volt.

Előzmény: Südve (23)
szusza123 Creative Commons License 2007.04.26 0 0 25
Zalakroson én a Hotel Karos Spa-t ajánlom.
Árarányban hajszállal kevesebb a kolpingnál.
Itt kinn is benn is vannak egészen piciknek, nagyobbaknak, felnőtteknek medencék. A személyzet kedves, tavaly még semmiért sem kellett pluszban fizetni (kivéve ital a vacsinál).
Adnak mindent ami a babás szobába kell.
Nekem jobban tetszett mint a Kolping, szerintem idén is lehet, hogy ide megyünk.
Van itt is játszóház-gyermekfelügyelet, foglalkozások.

Voltunk Zalakaroson a Mendan hotelben is, de a benti medence részt (itt nincsen kinti ha jól rémlik) szerintem felülmúlja a Karos.
Lucilla Creative Commons License 2007.04.25 0 0 24
amamsik,
most már adnak belépőt az utolsó napra is (ez tényleg újdonság), ami a fürdő árait tekintve elég szép dolog.
Előzmény: amamsik (19)
Südve Creative Commons License 2007.04.25 0 0 23
Szia!

Jövő héten készülünk a Galyába két napra, hároméves turbógyerekkel. :-) Mesélj nekem egy kicsit légyszi... Én 10 éve voltam ott, tudom, hogy közben felújították. Mennyire gyerekbarát, milyen a medencés rész? Kaja?
Köszi!
Előzmény: amamsik (19)
beth74 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 22

Akkor ezek szerint rengeteget fejlődtek, tavaly tavaszhoz képest!:-)

 

Amikor mi voltunk alig volt játék.:-(

Előzmény: Lucilla (21)
Lucilla Creative Commons License 2007.04.25 0 0 21
A szállodát az idén újítják fel (mi az idén már egy felújított apartmanban voltunk, kifejezetten igényes lett), a játszóház már inkább túlfelszerelt szvsz, mint sivár (alig lehetett lépni a játékoktól), gondolom, folyamatosan fejlesztik.
Előzmény: beth74 (20)
beth74 Creative Commons License 2007.04.25 0 0 20

Mi tavaly  kora tavasszal voltunk az Aquaticumban egy kongresszuson. Maga a fürdő rész  nagyon tetszett! Bár a gyerek be szeretett volna menni abban a gyerekmedencébe ahol segítők vannak és a szülő nem mehet be.  Ők egy  22 hóssal nem  nagyon boldogultak mi meg nem mehettünk utána.Szóval bátrabb kisgyerekkel ez macerás volt.

 

A szoba viszont amit kaptunk nagyon lerobbant volt a fürdőszoba is, messze volt a 4*-tól.:-(

 

A kis játszószoba szerintem elég sivár, kaja jó volt, és tényleg jól viselik a gyerekeket.

 

Bár az előre lebeszélt kiságyat csak a megérkezés után másfél órával hozták, gyerek meg addigra totál kivolt.

Előzmény: Lucilla (18)
amamsik Creative Commons License 2007.04.25 0 0 19

Sziasztok

 

mi kétszer voltunk a KOlpingban, másodjára most hétvégén, előtte 2.5 évvel ezelőtt.

 

Akkor egy szilveszteri programcsomagra fizettünk be, méregdrágán, annyit azért nem ért.

Mivel szeretünk új helyeket kipróbálni, nem mentünk volna vissza, ha a társaság, akikkel most pihentünk, nem erre a helyre szavaz.

 

A lányom most 5.5 éves, egy kicsit mintha már kinőttük volna a helyet.

A medencerészt én kicsinek találom, a lányom már tud úszni, ezért a nagymedencét tudtuk használni, az még elég szellős volt, de a kicsi a gyerekeknek iszonyú zsúfoltnak tűnt.

 

A kaja semmi extra, szerintem is inkább 3*-os, az üdítőt jó drágán mérik. A csárdát kipróbáltuk, a napi menü erejéig, elég kicsi adag volt. A szervizdíj nekem sem volt túl szimpatikus.

 

A belső játszórész nagyon megnőtt, a lányomnak különösen a csúszdás rész tetszett, kint pedig a trambulin.

Az óvodában most egyszer hagytuk ott, kézműveskedni, utána fel akart jönni.

 

A köntös amit kaptunk, majdhogynem rongyos volt, gyerekköntös nem volt.

 

A személyzet kedves volt, mosolyogtak, köszöntek mindig.

 

A sorompó tragikus, alig nyílt ki nekünk is.

 

Lucilla, az aquaticumból többször kértem már ajánlatot, de nekem nagyon drágának tűnt. És nem tetszett, hogy azt írják, hogy utolsó nap már nem lehet a facilitásokat használni, ez még mindig így van?

 

 

Ahol még gyerekkel voltunk:

 

Ami nekünk nagyon bejött: Sümeg, Hotel Kapitány. Szuper medencerész, jó kaja, gyerekprogramok, kirándulási lehetőségek.

 

Ami még szintén nagyon jó volt: Grand Hotel Galya.

 

Sárváron a medencerész nem túl gyerekbarát, de megőrzés van.

 

Hotel Hasik Döbrönte szintén barátságos.

 

Zalakaros, Hotel Mendan közepes.

Lucilla Creative Commons License 2007.04.24 0 0 18
Bababarát helyként tudom ajánlani a debreceni Aquaticumot (www.aquaticum.hu : érdemes megnézni, rengeteg kép van fenn), illetve a hozzá tartozó szállodát. Mi többször voltunk már ott, először Ákos 2,5 éves korában. A szálloda négycsillagos (ahogy nézem itt alább a kolping árait, kb. egy szinten vannak), 3 éves kor alatt nem kell fizetni a gyereknek, 3-7 éves korig asszem félár. A szobához kérésre adnak gyerekágyat, az étteremben van etetőszék (sok, mert nagyon sok a gyerekes család), van bébiétel, de a svédasztalos reggeli/vacsora egyébként is sok gyerekbarát ételt tartalmaz (az ebédet nemtom, mert félpanzión szoktunk lenni), mivel a szállodának wellnesprogramja is van, nagyon sok a zöldség/gyümölcs, könnyű és bio étel. A szállodában van gyerekmegőrzőként is funkcionáló játszóház. A szállodai kiszolgálással mindahányszor maximálisan elégedettek voltunk.

Az aquaticum pedig úgy önmagában is fantasztikus: van bébimedence a 3 év alattiaknak (de ebben is van csúszda meg mindenféle más mulatság is), gyerekmedence 3-8 év között, de a medencék többsége (pezsgőfürdők, hullámfürdő, vízkeringetős medencék) is használható bármilyen korú gyerekekkel. A nagy csúszdák persze korhatárosak. Van kifejezetten gyerek wc, gyerekmosdó, óvódai méretű wc-kel, pelenkázóval, természetesen a gyerekmedence mellett. Az egész komplexum fedett, szóval a legjobb szvsz. ősszel-télen menni, felér egy nyaralással:-)

Mind a hotel, mind a fürdő maximálisan gyerekbarát, ezért általában tele is van kisgyerekes családokkal.

(Ja, és egészségpénztári kártyára is igénybe lehet venni, legalábbis máj. 31-ig biztosan, úgy az árból volt 10 % kedvezmény)
beth74 Creative Commons License 2007.04.23 0 0 17

Azért a sorompó témát jó lenne már megoldani mióta oda járunk mindig van valami baki!!;-)

 

Nekem a kaja az eddig  évekhez képest nem ízlett az étteremben, íztelenebbnek tűnt. A csárdában új étlap van.A jattal is egyettértek, pluszban nem várták el, gondolom ezért  van szervízdíj.

 

Köszönni is mindenki köszönt.

 

Nekem az uszoda része sem tűnik annyival kisebbnek mint mondjuk  más hasonló szállodáé, ahol jártam.

 

Mindenesetre a gyerek nagyon imádja  a helyet és egyre jobban érzi magát, így újra megyünk.

 

 

 

 

Előzmény: Allia (16)
Allia Creative Commons License 2007.04.23 0 0 16
Mi szombaton jöttünk el 5 nap ottlét után, akkor még úgy tűnt, jól van a kecske. :-)
2 gyerekkel voltunk (4 éves, és 6 hós), semmivel nem volt gondunk. Ottlétünk alatt állították fel a trambulint, még mi is ugráltunk benne a férjemmel. :-) Megtűrést nem érzékeltünk, mindenki kedvesen köszönt, a pincérek is kedvesek voltak, a kaja szerintem kifejezetten jó (elég sok helyen voltam már, elég válogatós is vagyok, de itt sose maradtam éhes, szemben más hazai szállodák etetőjével).
Vacsoránál nem volt gond, ha félórával zárás előtt állítottunk be. Jattot sehol nem vártak, mindent a szobára irattunk. Az uszodánál a bár zárás után is megtették, hogy a szobára írták a gyerek fagyiját. Az uszoda egyébként kajaidőben tök üres általában. Elutazáskor a reggelit 9.45-kor fejeztük be, a recepcióra 10.10 körül értünk le a kijelentkezéshez, és semmi extra díjat nem számoltak fel, nem tobzódott a takarítónő sem. A fürdőszoba valóban kicsi, de mi itthon is zuhanyzunk (a gyerek is), a kicsihez meg kaptunk kiskádat. Vadiúj bringákat tudtunk bérelni.
Mi jól éreztük magunkat, a gyerekek is. Fogunk még oda menni. Ja, a fürdőköpenyek valóban kissé avíttasak néha. :-) És a sorompó is nehézkesen működik, de ez legyen a legnagyobb gond. :-)
Előzmény: Kati27 (9)
Bitor Creative Commons License 2007.04.23 0 0 15
Még egy tapasztalat a Kolpinggal kapcsolatban: foglalás telefonon egyeztetve, utána lepapírozva! Így kevesebb meglepetés érhet
Bitor Creative Commons License 2007.04.23 0 0 14

Nem akarom védeni a Kolpingot.

Amikor utoljára voltunk, távozáskor a kérdőivet kitöltöttem, de olyan szinten, hogy a margót is teleírtam a problémáimmal, a kifogásaimmal.

Pár hét múlva kaptam egy levelet az igazgatótól, amiben gyakorlatilag pontról pontra megválaszolja a dolgokat, meg persze ígéreteket tett. Ezek egy része meg is valósult (játszótér). Ez a levél nekem nagyon jól esett.

A kolpingban én éppen azt szerettem, hogy embernek néztek, nem voltam levegő, nem kezeltek le. Természetesen a német gyerektelen vendégek előnyt élveznek, mert kevés a probléma velük, és jól fizetnek.

Ja még egy dolog: otthagytunk egy gyerek téli nadrágot. Postázták. (arra már nem emlékszem, ki fizetett)

Három éve nem voltunk, de a fürdőköpenyek gondolom csak akkor lettek, amikor 4* lett a szálló, tehát kb 4 éve, mert 4 éve nyáron még nem volt, de utána februárban már igen.

 

Lehet, hogy megváltozott a szálló légköre az elmúlt években, de ez nem nagyon érdekel már, mert két gyerekkel már nem tudom megfizetni a 4 csillagot.

Előzmény: Kati27 (9)
beth74 Creative Commons License 2007.04.23 0 0 13

A sorompó tényleg tragikus, alig működik, rácsukódik a kocsikra. A csárda kajája nekem sem jön be, bár most az étteremé sem ízlett különösebben. Szervízdíjjal más szállodában is találkoztam már.:-)

 

A megtűrés nekem furcsa, mert szinte csak magyarok vannak, idén télen is kb. 80-90% magyar volt, nyáron meg főleg tele van.Én ezt  eddig nem éreztem , de lehet...

 

 

Előzmény: Kati27 (9)
beth74 Creative Commons License 2007.04.23 0 0 12

Mi is januárban foglaltunk februárra, pár nap múlva válaszoltak. Aztán februárban beteg lett az egész család, lemondtuk 1 nappal előtte, és kértünk új fogalalást márciusra. Kb. 5 nap múlva jött a közvetlen ajánlat és elnézést kértek a késésért.

 

A szauna törülközőre most március 15-én vezettek be jegyet, mert nagy számban tüntek el, legalább is ezt mondták.

Előzmény: mamua (11)
mamua Creative Commons License 2007.04.23 0 0 11
na, hát én csak annyit írok, hogy még január végén kértem ajánlatot a Kolpingtól, a mailemre egy automata válasz érkezett, hogy türelmemet kérik, de nagyon túlterheltek, hamarosan jelentkeznek a személyre szóló ajánlattal.
aztán mindjárt február elején kaptam egy hírlevelet, a spec. ajánlattal máig nem kerestek meg.
úgy látszik, valóban nagyon elfoglaltak.
azóta voltunk máshol persze:)
Előzmény: Kati27 (9)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.23 0 0 10

sajnálom, hogy nem jött be nektek Kolping, mi nemrég voltunk 2 gyerekkel (akkor 1 és 2,5 évesek voltak) és szuper volt

 

visszamondani az utazást elvileg nem lehet, de rugalmasak, nekem ezt ígérték anno, ha lebetegszenek, nincs gond, visszaadják a pénzt

Előzmény: Kati27 (9)
Kati27 Creative Commons License 2007.04.22 0 0 9
A KOLPING beszámoló, amíg még bennem vannak frissen az élmények:

A hétvége nagyon jól sikerült, egy baráti családdal voltunk Alsópáhokon a Kolping gyerekbarát hotelben. Ez egy 4*-os hotel, ahol két éjszak 84.000Ft volt a családunknak, két felnőtt és 3 gyerek (5,3 és fél évesek) félpanzióval. Ebbe a hotelbe többet nem megyünk, hacsak nem nyerünk egy hétvégét valami sorsoláson. Az egész személyzet és a légkör iszonyatosan sznob, rideg és anyagias, a bőrt is lehúzzák az emberről. Németeknek van kitalálva, a magyar családokat épphogy megtűrik. A szobában több a német prospektus, mint a magyar. Az érkezénél egy asztalról lehet venni sütit, ücsit, de csak a gyerekeknek és csak az akkor érkezőknek. Babakocsit külön kérésre nagy nehezen adtak, nem valami kedvesen. De a babakocsi esernyőre csukható ülő kocsi, kicsi babának nem jó. Rengeteg kártyát kaptunk, kettőt a szobához, kettőt szauna törölközőhöz, egyet a sorompóhoz és egy szobakártyát. Amikor mentünk be kocsival, a sorompó érzékelőjéhez tettük a kártyát, de mivel nem nyílt ki a sorompó még egyszer odaérintettük, erre megszólalt a riasztó és becsukódott előttünk egy vaskapu, majdnem a kocsira. Aztán kinyílt a kapu, mintha mi sem történt volna. A szobák szépek voltak, de erkélyes szobáért felárat számolnak, a fürdőszoba pedig kicsi. Kád nincs, csak zuhanyzó. A gyerekek nem érték el a csapot, fellépő a mi szobánkban nem volt, de volt kis kád, bili, kiságy. A csárdában nagyon lassú a kiszolgálás, 1 dl üdítő 160 forintba kerül, és a számla utolsó tétele a szervízdíj, az összeg 10%-a, plusz még a borravalót is elvárják. Van sok szép játszótér, egy trambulin és bent egy váras-labdás játszóház, az nagyon tetszett a gyerekeknek. Van egy nem túl nagy uszoda langyos vízzel, egy kicsi kör alakú gyerekmedence meleg vízzel, mindenki abban fürdött, így elég nagy tömeg volt benne. Én babát ilyen tömegvízbe nem vittem. Az uszoda rész fél nyolckor nyit, így reggeli előtt nem tudtunk átmenni a gyerekekkel, és vacsora után sem, mivel már este 8-kor bezár. Az uszodában kártyára kaphatsz törölközőt, amit ha visszaadsz, visszakapod a kártyát. A fürdőköpeny legalább 10 éves volt, mint maga a hotel, az is szülinapját ünnepelte. Reggeli 10-ig volt, de már fél 10 után nem tettek fel terítéket és kezdtek összepakolni. Háromnegyed 10-kor pedig odajött a pincér az asztalhoz és nézte az óráját. A vendégekről a pincérek így beszéltek: „varjú”, „bajuszmarci a gyerekével”. Az ételek nem voltak rosszak, de különlegesek sem, inkább a 3*-os kategóriába sorolnám. A gyerekeknek is kínáltak ételeket, amik többnyire finomak voltak. A vacsoránál kihozott italokhoz is hozzáadták a szervízdíjat. A foglalást visszamondani már az utazás előtt egy hónappal sem lehet, fizethetsz akkor is, ha beteg a gyerek és nem mentek, vagy viszed betegen. Így persze bárki összeszedhet bármit a játszóházban, uszodában, skarlátot, hörghurutot, bárányhimlőt stb. Az elutazás napján, ha nem adod le szobakártyádat 10-ig, akkor 50%-os árat számolnak fel, ha délben adod le, akkor már 75%-ot. 10-ig a szobában lehetsz, de már fél 10-kor jön a takarító, akkor is ha éppen fürdesz, vagy meztelenül sétálsz a szobában, nem érdekli. Elvileg az elutazás napján is használhatod a hotel szolgáltatásait, de mivel a kártyáidat leadtad, nem tudsz bemenni az uszodába, nem tudsz átmenni az átjárókon, sorompókon. Van egy póni, amit etetni nem lehet, mert harap, de szegény legelni nem tud, mert a feje a kerítéshez van kötve, 600 Ft-ért viszi a gyerekeket 3 kört. Vannak kecskék is, amik közül egy elpusztult vasárnap reggelre, a vendégek szóltak, hogy ott fekszik döglötten, senki se vette észre a személyzetből. A fű nagyon szép, csak vigyázni kell nehogy trágyába lépjen a gyerek, mert az bőven van, de biztos attól szép.

A szobákban van hajszárító, TV, a konnektorokban vakdugó, amihez kiszedő nincs, így legalább spórolni lehet az árammal. Az ágyak felett kereszt van a falon és a vasárnapi program szentmise. A parkoló kevés a házak előtt és recepció előtt is.

A környéken jó kirándulási lehetőségek vannak, mi a Sümegi várban és Somló várban voltunk, legközelebb, ha arra járunk majd fürdünk Hévízen a tóban. A Sümegi várban 6 éves korig nem kell fizetni, szépen felújították, folyamatosan építik. Rengeteg lépcső, ösvény, falak, termek, egy valóságos labirintus, hatalmas élmény a gyerekeknek.

Ennyit sikerült most írnom, igyekeztem őszintén a pozitívumokat is leírni, de számunkra negatív benyomás több volt. Ennek ellenére mivel jó társasággal voltunk, így jól éreztük magunkat, de legközelebb máshova megyünk.

 

C.C.Viki Creative Commons License 2005.12.03 0 0 8
Sziasztok!

Mi már több bababarátnak mondott wellnes szállodában voltunk. Bár nem annyira kimondottan "kolpingosban", de minden megvolt nagyjából, ami Kolpingban. Kiságy, bili, gyerekmenü, etetőszék, baby phone, pancsoló, játszószoba, gyerekprogramok, bébiszitter. Pl. Hotel Residence Siófok, Hasik Hotel Döbrönte, Spa Danubius Thermál Hotel-Visegrád.

A kolpingban csak a bátyámat látogatjuk munka közben, amikor poharakkal és tányérokkal felpakolva akrobatikus ügyességgel átlépi a lába alatt hancurózó lurkókat. Míg szüleik jóízűen esznek a közeli asztalnál és relaxálnak :-))

Viki
dez1 Creative Commons License 2005.11.24 0 0 7
Jó hely. Mi pont ott voltunk ami nincs összekötve semmivel, de viszont amellett van a gyerekjátszótér.
Bitor Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6

Egyetlen ház van, ami nincs összekötve a főépülettel és a fürdővel. Na ott tényleg szívás lakni egy kicsit, pláne télen. Ja meg a bioházak is külön vannak, de az nem érdekes.

Nekünk meg sem fordult a fejünkben, hogy lepasszoljuk a gyereket, kivéve, amikor már 3 éves volt, akkor adtuk be egy kicsit. De akkor, mondom, még csak 3 éves kortól volt megőrzés.

Másik megoldás a gyerekfelvigyázásra: az ismerkedés. Ez esetben felváltva lehet legeltetni a gyerekeket, oda-vissza alapon.

Előzmény: CáPeti (4)
beth74 Creative Commons License 2005.11.22 0 0 5

Cápeti!

 

A Kolpingban 2 épület van összekötve a wellness résszel,  és az étteremmel,egy gyerekkel mi mindig ott voltunk eddig.

 

3 éves kor alatt van már bébifelügyelet délelőtt, mi  egyszer egy órára hagytuk ott a gyereket.

Aránylag sok játék volt és egy nagy terem.

Volt jópár baba aki bőgött a csaj próbálta őket vígasztalni rendületlenül, több nyelven is.

Előzmény: CáPeti (4)
CáPeti Creative Commons License 2005.11.22 0 0 4

A Kolingről hallotam már, sőt be is néztem egyszer. De nekem egy kicsit fura volt, hogy épp a gyerekes szobák vannak külön épületben, így ha csak a főépületbe akarok átmenni, akkor is fel kell öltöztetni a gyerkőcöt. Ja igen, és itt mondták, hogy ha szükség van babysitterre, akkor adnak telefonszámokat és hívjak oda valakit..

A tapasztalat mást mutat ?

 

 

Bitor Creative Commons License 2005.11.22 0 0 3

Ez jó, feljegyzem.

 

Kolpinghoz még annyit: jócskán előre kell általában foglalni, hacsak nem valami abszolút holtidényben akarsz menni. Ünnepek, tavaszi szünet, nyár, mindig telt ház.

Tavaly februárban voltunk, annyira jó volt, hogy nem volt tömeg, hogy máskor is inkább télen megyünk.

Előzmény: zso70 (1)
levelibeka Creative Commons License 2005.11.22 0 0 2

Szia!

 

Mi is a Kolpingba járunk, immár 4. éve. Tavaly már volt bölcsi is délelőttre, a központi épületben. A játszó is nagyon jó, igaz csak totyogó babáknak már, de van kicsi meg nagy fa játszó is. Babaúszásoktatás is van. Igaz mi 1x sem hagytuk még ott a gyerekeket úgy hogy mi nem voltunk velük, se az oviban, se a bölcsiben.

 

Brekus

Előzmény: CáPeti (-)
zso70 Creative Commons License 2005.11.22 0 0 1
Előzmény: CáPeti (-)
Bitor Creative Commons License 2005.11.22 0 0 0

Az általam eddig talált legbababarátabb szálló a Kolping Hotel, Alsópáhokon. Sajna most már 4 csillagos, de megéri.

Welness szállónak számít, de gyerekfelügyelet piciknek nincs (vagy legalábbis 2 éve még nem volt)

Gyerekágyat, kádat, bilit, pelenkázót adnak, bébikaja, etetőszék van. Király hely! Remélem most már a játszóteret is megcsinálták

Üdv

Még mesélhetek, ha érdekel, most ennyire volt időm.

Előzmény: CáPeti (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!