Keresés

Részletes keresés

Imhoteph Creative Commons License 2007.12.08 0 0 56

Tisztelt Fábry Úr!

 

Szíves figyelmébe ajánlom több órás felhőtlen humort és nevetést ígérő könyvemet, amelyet a http://andlui.fw.hu/ címen olvashat. A könyv címe: Púp a végzet fenekén.

Nagy megtiszteltetés lenne számomra ha véleményével támogatást nyújtana további munkáimhoz.

 

Tisztelettel: Andlui

 

 

eva1956 Creative Commons License 2007.08.03 0 0 55

Bocsánat az Off-ért, de segítséget szeretnék kérni Andi1 kis uszkárjának a megtalálásához.Köszönöm és bocsánat, ha zavartam.eva56

 

eva.jaraba@freemail.hu

 

Elküldöm az ominozus nőnek az elérhetőségét, aki csalással, megtévesztéssel jutott a kis uszkárhoz.Majd elszámolni nemtud hogy hova tette a kis kutyit.Sőt már fenyegeti is Andi1 másik kutyáját.A netboard fórum kutya szövetség-topicjaiban elég nagy vihart és felháborodást keltett ennek a nőnek a hozáállása.Azonkívül a hírdetései alapján nagyvalószinüleg, hogy egy gátlástalan szaporító.Akinek csak anyagi értéket képvisel a kutya.Hazudozik össze-vissza és már fenyegetőzik is. A netboardon "Andi1" tud róla többet mondani, mert az ő kis kutyiját csalta ki és elszámolni nemtud, hogy hovalett a kutya.Sok sok fajtatiszta kutyája van és perzsa macskája.A hírdetései utalnak a feltételezésre.Kérném Önt, hogy járjanak el ez ügyben, mert azért durva, hogy még ő fenyegeti a meglévő kutya életével Andi1-et!
Segítségét előre is nagyon köszönöm. Jaraba Józsefné =eva56
eva.jaraba@freemail.hu

Az adatai:
Baranyiné Borsos Katalin
Dunaújváros, Vak Bottyán u. 11

tel:06-30-496-4204.
baranyinekati@freemail.hu

--------------------------------------------------------------- -----------------
http://www.kutyahirdeto.tvn.hu/
Andi1 mondandója!!!!!

Na tuti, hogy az ilyenek miatt akarták már vagy ötször lecsatolni a pórázról
Pankámat.
Csalással jut kutyához és haszonszerzés miatt eladja
Szerintem az ilyentől még az is kitelhet, hogy kutyát lopat
Az ilyenek lehetnek a "megrendelők"
A kutya tolvajok nekik lophatnak
Mindez feltételezés, de szerintem elgondolkodttató!!!!!!
Figyeljétek mind fajtatiszta és bánatos kutyi, pinscherke is van köztük!!!!!

"Andi1" H.sz-eit nézétek meg erről a kutyagyárosró!!!!!!!!!

AzHofi Creative Commons License 2007.06.27 0 0 54
Dobtam 2 vagy 3 napja...
Előzmény: Törölt nick (52)
eberti Creative Commons License 2007.06.21 0 0 53
Jó fej! Igaz,hogy megállás nélkül nyomja,de leköti a nézőket!!!
AzHofi Creative Commons License 2007.04.13 0 0 51
Vannak valakinek a pincér közbeszól-os időkből felvételei tőle, vagy 2005 előtti búék rádiókabarés bevezetődumái? Vagy bármi más? :-) Cserébe van cadillac drive dvd-m meg dizájncenter dvd-m is. Előre is köszi.
chinito Creative Commons License 2007.03.26 0 0 50
Utolsó mondatodat ugye a Heti hetes topicba is beírtad?!
Előzmény: csen (49)
csen Creative Commons License 2007.03.26 0 0 49
Mivel mosta le? :-D A demagóg betanult frázisaival? Ne nevettes.
Szerinted a szórakoztató műsorokban a politikai állásfoglalásnak és köpködésnek ott a helye?
Előzmény: chinito (48)
chinito Creative Commons License 2007.03.26 0 0 48

Verebesék ebben az esetben saját magukat szívatták meg, hiszen sejthető volt, hogy Fábry a dumájával lemossa őket, ugyebár ő nagyon jól tudja forgatni a szót, erre termett, nem véletlen, hogy ma Magyarországon ő a legjobb,

Fábry az elején leföldelte a szuszogós balos sztárriportert és Verebes a műsor végéig nem tért magához, csak állt ott nyitott szájjal, mint egy hal. Fábry semmi mást nem mondott, csak az igazat. Ez pedig sokaknak fáj. Mellesleg még a balosok is belátják, hogy Fábry lemosta a kedves, független kérdezőket. Csak ugye közöttük is vannak elvakult egyedek. :)

csen Creative Commons License 2007.03.26 0 0 47
Én a tv-ben néztem. Ott azt lehetett látni,hogy egy másnapos demagóg ,saját hangját imádó ürge próbál valamire válaszolni, csak még a kérdést sem tudja felfogni. :-D
Elég komikus volt. :-D
Előzmény: chinito (45)
kábelbúvár Creative Commons License 2007.03.26 0 0 46

Grespikre vette a figurát...

 

:(

Előzmény: chinito (43)
chinito Creative Commons License 2007.03.25 0 0 45
Lehet rossz a link és mást néztél.
Előzmény: csen (44)
csen Creative Commons License 2007.03.25 0 0 44
Szerintem meg gyenge. Semmire sem tudott válaszolni,csak frázisokat puffogtatott.
Nagyon égett a gyomra mert porzott a szája. :-D
Előzmény: chinito (43)
chinito Creative Commons License 2007.03.25 0 0 43

Tegnapi Nap-Keltét ki látta?

Hatalmas volt benne Fábry. :)

 

http://napkelte.wildom.hu/naptv_upload/visszanezo/200703/20070324-0718-kereszttuz.wmv

kábelbúvár Creative Commons License 2007.03.22 0 0 42

Budapest - Demcsák Zsuzsa (28) visszavág. A leendő kormányszóvivő sérelmesnek találta a Fábry-féle Esti Showderben ma este elhangzó megjegyzéseket, így azok - személyiségi jogainak védelmében - kihagyását kérte. Erre vonatkozóan ügyvédjével felszólító levelet juttatott el a műsort készítő Primetime-nak, és állítólag a csatornának is.

 

Kovács Kristóf, a Showder producere hajlik rá, hogy az igen kétértelmű mondat, miszerint "a kormány új szlogenje nem az lesz, hogy elk...k, hanem hogy megk...ám”, kimaradjon az adásból, de az egész, mintegy háromperces részletet nem akarja kivágni.

- Sem a műsor készítőinek, sem Fábry Sándornak (52) nincs személyes problémája Demcsák Zsuzsával, sem az ő kormányszóvivői kinevezésével - mondta lapunknak Kovács Kristóf. - Szimpatikus, tehetséges szakembernek tartjuk. Véleményünk szerint a műsorban elhangzó mondatok nem sértik Demcsák Zsuzsa személyiségi jogait, hisz minden, erre irányuló poén a közéletről és a kormányzatról szól.

 

BLIKK

 

 

 

 

mammamija Creative Commons License 2007.03.09 0 0 41

Sokkal helyesebb a fábrysanyinál:) úgyhogy légy büszke a kutyusra!:)))
Előzmény: Törölt nick (27)
Aglo Creative Commons License 2007.02.24 0 0 39

-Hát, mondhat mindenki amit akar és történhet bármi, de egy biztos!
-Még egy olyan humorista mint a Fábry, sehol nincs a Világon!!!!
-Minden elismerésem!!
nappapa Creative Commons License 2006.11.24 0 0 38
Fábry nagyon jó fej így vágott műsorban....a többi, hogy hogy készül nem igazán érdekel...de már érik az utód...két -három év, és jön .....szerintem Hajós..
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 35
Ehhez nem kell az említett irományt olvasni, hallgatni (nézni) kell Őt.
Előzmény: Nakérem! (33)
Nakérem! Creative Commons License 2006.11.03 0 0 33
Ez biztos, hogy igaz, me' benne volt a BLIKK ben! :D
Előzmény: Orgati (30)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 32
A "Mónikában"(4 éve)kinyalták a vendégek valagát...öltöző,sminkes,szendvicsasztal,üdcsi...és kedves udvarias bánásmód.
Előzmény: Törölt nick (31)
Major One Creative Commons License 2006.10.20 0 0 29

Pontosan,jó hogy észrevetted!

Az rtl klub lúzer tv,és ciki is!

Elhiheted dolgoztam náluk!

Nonszensz!

A hulladék hiénák is szó szerint igaz!

100%-ban egyetértek!

Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.19 0 0 28
Amúgy Fábryval SEMMI bajom,inkább a szervezőkkel.
Fábry nem is kerül kapcsolatba vendégeivel,csak arra a rövidke időre mig beszél velük.
De a felvétel körülményei megbotránkoztatóak.
Voltam már a Mónikában(4 éve,tetoválás volt a téma)Jakupcsekben(óvadék-téma)meg volt pár riportműsorom,interjúm.(képzőművészet,állatvédelem-témák)
Mindenütt "megadták a módját"!
A SHOWDER-en megdögölhetsz,csak kellék vagy...
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.19 0 0 27
Helló,én Zoé vagyok.
Tegnap elmentem a Fábry-ba felvételre a rondakutya-versenyre.
Előtte a tévés csaj telefonálgatott rengeteget-a vége meg kész csőd lett...!
Ahogy a műsor szervezői bánnak a vendégekkel,kész szégyen.
S minek HAZUDNI?Mert engem becsaptak csak azt nem értem:minek?
A részleteket (túl hosszú!)leirtam itt:
http.//zoebarkaja.blogter.hu (utolsó 2 poszt)
A SHOWDER nem a vendégekről hanem Fábry önimádásáról szól,körülötte meg ott nyüzsög a sok hulladék hiéna....rendezők,biztonsági hájfejek,stb.
Fábry meg megközelithetetlen...a showba meghivottak részt se vehetnek a SHOWDER-en.Hamar ki vannak rúgva!
Ha tudom amit ma már tudok,SOSE megyek be a felvételre!!!!!
Ő a rondakutya:
piroseva Creative Commons License 2006.10.13 0 0 24

Sziasztok,

 

Érdeklődnék, hogy megvan-e valakinek a Fábry show október 12-i adásának a felvétele.

Nagyon fontos lenne!

Agnoszticizmus Creative Commons License 2006.09.01 0 0 23
Nagyon jó viccei vannak, csak hát kezd ellaposodni...
Cibor Creative Commons License 2006.08.27 0 0 22
Egyetértek az elöttem szólóval.Nosztalgiázó pillanatai utánozhatatlanok és magávalragadóak:-)
green77 Creative Commons License 2006.08.26 0 0 21
Csatlakozom Green Man-hez! Fábry az egyik ok, amiért még tévét tartok a lakásomban. Én nagyon bírom a dumáját és azt ahogy leleplezi a régmúlt idők - egyedüli valóságnak vélt -  rögeszméit. 
somrok Creative Commons License 2006.07.27 0 0 20
ha nem is médiába, de legalább a médiában!
Előzmény: Green Man (18)
sanyisoft Creative Commons License 2006.05.30 0 0 17
Kedves Fábry Sanyi, legalább Te bekukkantasz néha ide?
sanyisoft Creative Commons License 2006.05.09 0 0 15

Szegény Fábry barátunknak nem túl népszű a topicja.

 

A Kedilek Drájvot nézi valaki? Én szívesen nézném, de ilyen későn... Nem normálisak. Miért nem olyankor adják a brazil nyálakat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!