Keresés

Részletes keresés

b73 Creative Commons License 2005.07.02 0 0 7
Az valami más lehet mert a honlapjuk nyilvános csak még nincs feltöltve szinte semmi.    http://www.decathlon.co.hu/home.htm
Előzmény: Törölt nick (2)
fokhagymabors Creative Commons License 2005.07.01 0 0 6
ha valamelyőtök látna 2 személyes sátrat ott, de nem a lentebb említett szupermarketes gazdaságost, és tűrhető ár-minőség aránnyal bír, írja már be ide! Köszi!
leszúrt Rittberger Creative Commons License 2005.07.01 0 0 5

De jó, épp a napokban akartam erről topikot nyitni. :-)

Engem is érdekelne a sajátmárkás cuccaik minősége. Sajnos csak 1x voltam ott, nagyon futólag, mert sietnünk kellett valahová. Annyit megállapítottam, hogy a nagynevű márkák kb. ugyanolyan áron vannak, mint bárhol bent a városban. A sajátmárkás cuccaikat egyelőre nem tudom hová tenni... Először azt hittem, csehszlovák :-)) cuccok, sőt azt se tudtam, hogy ez egy elég nagy nemzetközi áruház. Láttam a honlapjukon, hogy az USA-ban, meg Ny-Eu-ban is vannak üzleteik.

Az olcsó "kék áras" termékek szerintem gagyi kínaiak. A rövid látogatás után nem akarok elhamarkodottan ítélkezni, de nem nyűgözött le. A városban kis utánjárással sztem meg lehet kapni hasonló minőséget. Teva, v. Lizzard, ill. hasonló minőségű szandál pl. egyáltalán nem volt. Ez manapság egy sportáruházban alaptermék, nem?

fokhagymabors Creative Commons License 2005.07.01 0 0 3
a sátor olyan teszkóskinais, vagy jobbféle? Mennyi volt?
Előzmény: Törölt nick (2)
fokhagymabors Creative Commons License 2005.07.01 0 0 1
mi ez a Decathlon? Rongyos vagy kajás?
Előzmény: Törölt nick (-)
Janibacsi Creative Commons License 2005.07.01 0 0 0

Aminek az araban sok a 0, az kerulendo! :o)

 

JAno

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.01 0 0 topiknyitó

Megnyílt a budaörsi Decathlon.

Mit érdemes és mit nem érdemes ott venni? Mi jó minőségű, és mi az, amit jobb elkerülni?

Várom véleményeiteket, észrevételeiteket, tippjeiteket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!