Keresés

Részletes keresés

FRANKYE Creative Commons License 2013.10.16 0 0 810

Köszönöm a gyors a választ!

 

Előzmény: FRANKYE (809)
FRANKYE Creative Commons License 2013.10.14 0 0 809

Tisztelt Moderátor,

 

Lehetséges a nevem FRANKYE-ről Frankye-re változtatni, úgy hogy a jelszó megmaradjon és a hozzászólások is megmararadjanak?

 

Köszönöm!

kgyt Creative Commons License 2013.02.14 0 0 808

Bár nem reagáltatok. Megoldódott. Rájöttem a jelszóra.

Resupat Creative Commons License 2012.09.09 0 0 806

Üdv.

Op. rendszer Windows XP. Mozilla Firefox böngészőn egy oldalon beállítottam a felhszn.név és jelszó mentést. Begépeltem majd beléptem. Kiléptem és kikapcsoltam a gépet. Ismét bekapcsoltam, megnyitottam az említett oldalt ott volt az elmentett  felhaszn.név és a jelszó amivel 1ből be is tudtam lépni. Kiléptem majd beírtam 1 másik felhasználót és annak a jelszavát. Viszont ezek után az első felhasználó/jelszó párost nem adta vissza.

Kérdésem: -Hol vagy hogy lehet megtalálni azt a jelszót?

Köszönöm a segítséget.

ádibébi Creative Commons License 2012.09.03 0 0 805

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet kérni nick, regisztráció, és hozzászólások komplett törlését?

 

Köszönöm!

Bruckenbacker kapitány Creative Commons License 2012.07.02 0 0 803

A modsegben már megkaptad rá a linket: az indapassod beállításaiban.

Előzmény: kristo_f (802)
kristo_f Creative Commons License 2012.07.02 0 0 802

Üdv

Hogy tudom a jelszavamat megváltoztatni?

Dömper76 Creative Commons License 2012.04.15 0 0 801

Egyre több hang szólal már meg. Azt mondják, töröltessem a hozzászólásaim, mert ez Jézus akarata. Ha nem törlitek ki, akkor velehúztok ujjat. Én szóltam. Biztos készül valamire. De lehet, hogy az Ördögöt küldi rátok!

Előzmény: Törölt nick (800)
Nagycsöpi Creative Commons License 2012.04.08 0 0 799

Kérem a nickem, és hozzászólásaim törlését . Köszönöm.

Nagycsöpi Creative Commons License 2012.04.08 0 0 798

Szeretném törölni ezt a nicket : Hogyan tudom megtenni???

RJancsi Creative Commons License 2012.03.23 0 0 797

Legalább annyi választ kérek, kihez fordulhatok a megoldásért! :S

Előzmény: RJancsi (794)
Research Fellow of Advanced Trollistics Creative Commons License 2012.03.22 0 0 796

Nem túl meggyőző az  elszántságod, ha egy ilyen kérés után még szorgosan írod a hozzászólásokat. 

Előzmény: Törölt nick (795)
RJancsi Creative Commons License 2012.03.21 0 0 794

Tisztelt Moderátorok!

 

Mivel a "Megkérdeztük a régiómoderátort" topicban nem kaptam megoldást a bánatomra, ide fordulok, hátha...

Évek óta vagyok a fórum tagja ugyanazzal a nick névvel (és jelszóval). Pár napja az "Érdiek fóruma" egy az egyben letiltásra került az összes altopicjával együtt. Azóta néhány (politika és acsarkodásmentes) topic fel lett élesztve belőlük.

A problémám az, hogy ameddig nem jelentkezem be, addig valamennyi fórumos topicot tudom olvasni. Ha bejelentkezem, attól kezdve az összes Érdiek fórumában szereplő topic bezáródik előttem, még olvasási jogom se marad. Az érdieken kivüli topicokhoz nemcsak olvasási hanem írási jogom is marad, akárcsak pár nappal ezelőtt.

Moderátori tanácsként a "Próbáld meg ismét...várjál reggelig.. más tud írni, várjál...ha ez se jön be nincs több tippem..." szösszeneteket kaptam.

Nem megoldás a gépemen törölni az előzményeket, engedélyezni a javascripteket stb, mivel egyfelől csak az Érdi fórumnál jön elő a gondom, másfelől kipróbáltam a munkahelyi gépemen és a lányomén is, és ugyanazt tapasztaltam. Úgy tűnik, a hiba nem nálam van...

Segítségetekben bízva, üdv: RJancsi

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 793

Tárgytalan!

Előzmény: Törölt nick (792)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.25 0 0 792

Tisztelt Moderátorok!

 

Hasonló problémám volna, mint az előttem szólónak.

Szeretném (szerettem volna) összekötni egy nagyon régen használt nicknevemet (ikszpander) az IndaPassommal, viszont sajnos nem emlékszem a fent említett nicknévhez tartozó jelszóra. Jelszómegerősítést pedig azért nem tudok kérni, mert az az e-mail címem, amivel anno (2003 környékén) regisztráltam itt a fórumon ikszpanderként, már nem létezik. (Estmail-es e-mail cím volt, de a szolgáltató pár éve beszüntette e-mailes szolgáltatását így az én estmail-es fiókom is automatikusan megszűnt.) Nem tudom, hogy mit lehetne ez ügyben tenni, viszont nagyon szeretném újra használni ezt a régi nicknevet is!

 

Üdvözlettel,
Blade

csak1kerdes Creative Commons License 2011.11.28 0 0 791

Tisztelt Moderátorok!

 

Ahogy olvasom, gyakran felmerülő problémám van. Elfelejtettem a zoleeh felhasználónévhez tartozó jelszómat, amit még az indapass-os idők előtt regeltem. Az ott megadott e-mail címem már nem él, így nem kapom meg a jelszóemlékeztetőt. Ugyanakkor van egy zoleehkukacfreestartponthu indapass-om, aminek a változatosság kedvéért szintén elfelejtettem a jelszavát :-(

Kérlet Titeket, ha van rá mód segítsetek, hogy újra használhassam a nick-et és össze tudjam vonni az említett indapassommal!

 

Köszönettel

zoleeh

Sándor3 Creative Commons License 2011.10.27 0 0 789

T. Moderátor!

 Segítséget szeretnék kérni szolgáltatót váltottunk és a beállításoknál nem tudjuk megváltoztatni E-mail címünket. Jelzi, hogy a változtatásról levelet kapunk de címünkre nem érkezik meg. Nick nevemet és jelszómat nem szeretném megváltoztatni.

                                                        Kérem válaszát.

                                                                   Sándor3 (Ildikó) 

olomangyal Creative Commons License 2010.12.21 0 0 788

Tisztelt Moderatorok!

 

Valamit nagyon elbarmoltam.Még pedig.

 

Az index fórumon régebbóta szerepelek az olomangyal nick-el.Sajnos a rendszer nem engedett be és az ehhez tartozó mail címet is ismeretlennek titulálta.

 

Ezért új regisztrációhoz folyamodtam.

Érdekes jelenség hogy ugyanazzal a mail címmel engedett reggelni de már csak egy másik (airhogger) nick névvel.

 

Ha rákeresek a régi nickre meg is találom , sőtt a mail címem is ugyan az mindkét nick-en de csak az utóbbi nickel tudok belépni.

 

Ha van rá lehetősség kérném szépen fésüljük ki a dolgot.

 

 

üdv

olomangyal

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.04 0 0 787

Tisztelt moderátor!

Mai naptól nem tudok belépni La Rosa nevű nikkemmel. Tudtomon kívül elkövettem-e valamit amiért "pihenek", vagy más oka van annak, hogy képtelen vagyok belépni?

Ace Combine Creative Commons License 2010.10.04 0 0 786
Kedves mod!

Köszönöm:)
Előzmény: Ace Combine (779)
FeriASR Creative Commons License 2010.09.23 0 0 785
Vissza fogom kapni? mármint a feree80-as nickemet(meg hozzá egy jó jelszóval)...?
Előzmény: Murder Incorporated (784)
Murder Incorporated Creative Commons License 2010.09.23 0 0 784

Letiltottalak. Csináltál te mást is tegnap...

Előzmény: FeriASR (783)
FeriASR Creative Commons License 2010.09.23 0 0 783

Hahó

Van egy feree80 -as nickem, ez még az ősidőben hoztam létre, hogy hogynem a az elmúlt néhány évben soha nem volt gondja a rendszernek a jelszómmal, tegnap délutántól viszont nem engedett be, kértem új jelszót, de azokkal se jutottam be, vki tudna segíteni, vagy küldeni egy olyan jelszót a feree80@freemail.hu -ra hogy a feree80as nickkemmel be tudjak lépni...

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.06 0 0 782
Remélem jó helyen járok.
Kérdésem, hogy mi lehet az oka, hogy évek óta használt 'bakibaby' usernevemmel nem tudok belépni? (hibás felhasználónév vagy jelszó).
Jelszavamat nem változtattam meg, a felhasználónév helyes.
Mivel sajnos már nem működő email cím szerepel a bakibaby nicknél, így azzal a nick-kel eljárni (jelszót változtatni) nem tudok. És mivel nem indapassos a bakibaby nick, így segítséget sem tudtam kérni. Ezért készítettem most egy új nick-et, hogy feltehessem ezt a kérdést.

Előre is köszönöm a választ/segítséget,
bb
SR43 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 780
Kedves Moderátor!

Nagyon szeretnék jelszóemlékeztetőt kapni a DRBIG nickhez,ide : regdon.robert@gmail.com vagy robertdome@freemail.hu - ra!

Előre is köszönöm:Döme Róbert
Ace Combine Creative Commons License 2010.07.29 0 0 779
Kedves Moderátor, Édes Jó Istenem! :)

Évekkel ezelőtt, lehet már tíz éve is, hogy regisztráltam vala az index fórumra. Szánalmasan balga vala, a nicknevem túlzottan specifikus, és megváltoztatnám AceCombine-ra. Nem akarom elveszteni a hozzászólásaimat, bejárt topicjaimat, "ismerőseimet", szóval van arra mód, hogy a nicknevemet megváltoztassátok 1.8VtiAceCombine-ról simán AceCombine-ra?

Annó regisztráltam AceCombine-nal, de azonnal elhagytam a jelszavam, az akkori mailcímem nem él, úgyhogy az is lehet, hogy az már foglalt... Viszont az akkori mailcímemet vissza tudom igazolni.

Tudom, kisebb gondotok is.. de nekem fontos lenne:(

Előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2010.03.19 0 0 776
Szeretném véglegesen töröltetni ezt a nicket. Hol tehetem ezt meg?

A választ előre is köszönöm!
elveszett-a-nick Creative Commons License 2010.02.13 0 0 775
Ping.
Előzmény: elveszett-a-nick (774)
elveszett-a-nick Creative Commons License 2010.02.11 0 0 774
Sziasztok!

Én is egy régi nick miatt írok. 6-7 éve használtam.
kgyt.
Három hozzászólásom van, elfelejtettem a jelszavamat,
az akkori e-mail címem (gondolom: kgyt@gepaard.net, vagy kgyt@mail.com) meg már nem működik.
A e-mailemet változtassátok inda@kgyt.hu címre, ha lehet.

Köszönettel: kgyt

U.i.:
Az inda@kgyt.hu-hoz fogom csatolni, nem ehhez (indapass@kgyt.hu).
telescoper Creative Commons License 2009.10.16 0 0 772
:))

(ha van mégis megoldás, azt sem bánnám, de nem szeretném a forrást sárig kiini, ahogy Zrínyi hadvezérünk mondta, hogy ne tegyük)
Előzmény: Ügyeletes Ápoló (771)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!