Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.23 0 0 151

JJó kis buli lenne. :)

Előzmény: Törölt nick (148)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.24 0 0 150

Leveleznék a témában szókimondóan, izgatóan..fantáziálhatunk

 

kellemes 50es pasi vagyok

atomantal Creative Commons License 2018.05.11 0 0 149

Dettó :)

Előzmény: Törölt nick (148)


Törölt nick Creative Commons License 2018.04.29 0 4 148

Nagyon izgatna ha valaki basznà a feleségem és én nézném.Mindketten szopnànk a màdik pasi farkàt.Én nyalnàm a feleségem puncijàt miközben hàtulról belém hatolna a hatalmas farkàval utàna vàltunk.Ő lovagolnà a pasit és én nyalnàm a puncit és a farkàt egyszerre.azutàn ràélvezne a puncijàra és én mind lenyalnàm róla és a feleségem szàjàba köpném.de stramm lenne

gsza1 Creative Commons License 2018.04.29 -1 0 147

Már jó ideje izgatna a két férfi felállás lightosabb formában. Eddig nem találtam hasonlóan gondolkodó partnert. Szerintem mindenki képben van a netes ismerkedés „jellemzőivel”.   Erre keresnék egy (!!) partnert, ideális esetben nem egy alkalomra. Elképzelés szerint egy olyan titkos havert akivel ha kedvünk és lehetőségünk van néha összejönnénk kettesben élvezkedni. Egymás előtt- mellett maszti, összefogva a kettőt, közben smárolni majd esetleg kicsit szopni egymást, simogatni. Alapban kicsit kéjesebben, erotikusabban képzelem és izgat a dolog. Lehetőleg olyannal aki még nem csinálta!!! Jelenleg egyedülálló vagyok. Csak és kizárólag ketten tudhatunk róla! Max.  diszkréció adott és elvárt! 34 éves, 190 magas, 95 kg, sportosabb vagyok, 18 / 5 farokkal, teljes testen szőrtelen jelenleg,  humán beállítottságú, diplomás(nyilván ezen nem múlik semmi). Csak full diszkréten tudom elképzelni! Hasonló korú, testalkatú fiút keresnék akivel érdemben kommunikálni is lehet. Fejér megyében élek....de pl. Budapest könnyen megoldható és nagyjából elérhető távon belül bármi.(ez már csak rajtunk múlik; ha valóban akarjuk nem jelenthet gondot). Megkérnék mindenkit, hogy ne raboljuk feleslegesen egymás idejét bizonyos dolgokkal, tehát az alábbiakkal semmiképp: 2 soros levelek, női ruhák, durva perverziók, találkozzunk most, találkozzunk holnap, a smárolás taszít, erőszakoskodás, küldj arcképet magadról azonnal, küldj a farkadról képet azonnal, bármilyen többes felállás, párok, erős túlsúly, erős szőrzet, a helyesírás totális hiánya, már többször voltam sráccal, csak a fiúkat szeretem, igénytelenség, diszkréció hiánya. Párokkal nem ismerkednék. Nem képeket cserélni és eltűnni illetve kamuzni lennék itt valamint nem kizárólag online élvezkedni! Nem is 1 óra múlva és nem is 3 nap múlva, stb. találkozni. Beszélgessünk online és ha egyeznek az elképzelések és megvan a bátorság mindkét részről akkor hozzuk össze. Az elképzeléseim szerintem nem magasak csak alapok.

     

e-mail:

 

gsza1@freemail.hu

essemberger Creative Commons License 2016.08.08 0 1 146

Asszonyok és Komák

 

Egész éjszaka keféltünk a feleségemet és sokszor cserélődtek a hármas felállások.Mikor hajnalba befejeztük az egészet mindannyian lementünk fürödni a vízben és persze nem vettünk magunkra semmit ami igazán nagyon is jó volt. Mikor visszajöttünk akkor vettem észre,hogy a feleségem elmaradt és mikor visszamentem a parton találtam és két férfivel kefélt ,majd amikor meglátott bement a vízbe megmosakodott és odajött. Ne haragudj,de annyira tetszett a két koma,hogy leszoptam a farkukat és utána megengedtem,hogy megbasszanak. Lenne gy kérése. Ha a srácok felébrednek felöltözünk és átmegyünk minkét autóval a nudista kempingbe és kiveszünk közösen egy nagy bungalót, mert a további napokat közösen szeretném eltölteni velük is és folyton baszni akarok. Hagy legyek a következő tíz napra kefélős kurva és megígérem,ha otthon lefekszem valakivel te mindig elverhetsz engemet vagy elválhatsz tőlem. Amint beleegyeztem rögtön ráült a farkamra és utána totál kiszopta a farkamat..........folyt itt

Huncut Játék Creative Commons License 2015.08.03 0 0 145

Hotblood...? :-D

Előzmény: Huncut Játék (144)
Huncut Játék Creative Commons License 2015.08.03 0 0 144

Fantáziák... Hm... :-D

Grosvarden 69 Creative Commons License 2015.07.01 0 0 143

ok skype. Acs.karcsi

Előzmény: Törölt nick (138)
piskóta-új Creative Commons License 2015.07.01 0 0 142

anyai ösztönök feltörtek :-)

 

Előzmény: Törölt nick (138)
rákászka Creative Commons License 2014.06.11 0 0 141

ki sem lát a munkából úgy beletemetkezett :))

Előzmény: *SzedR* (117)
rákászka Creative Commons License 2014.06.11 0 0 140

.....elmentem mozijegyért :)))

Előzmény: Törölt nick (77)
Edi23 Creative Commons License 2014.04.28 0 0 139

Közös orgazmus

A nő a képernyőn apró sikkantások közepette élvezni kezdett. Eleinte csak finoman riszálta altestét a hímtagon a kamerának. Mozdulatain látszott, hogy tetszelegni akar mindazoknak, akik őt fogják nézni, s csak a szerepének játszik. Szétterpesztette lábait, hogy jobban[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.26 0 0 138

Sziasztok.43 éves vagyok.Fiatal fiúk emailjait várom aki szereti leírni a fantáziáját.Fantáziálj velem..

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.01 0 0 137

 

 

Erotikus történetek...

joco16 Creative Commons License 2014.02.25 0 1 136

en a nalam egy evvel fiatalabb hugommal fekudtem le

jozsinemeth@yahoo.com

Előzmény: Anonymzoltan (131)
tommm0001 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 135

Üdvözletem.

Kedves Lilla-köd ez a dolog engem is nagyon izgatna, ha lehet keress meg vele kapcsolatban.

Előre is köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (133)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.18 0 0 133

Írtam neked te kis giliszta. Válaszolj vagy letépem a szánalmas kis makkod.

Előzmény: wrog52 (132)
wrog52 Creative Commons License 2014.02.17 0 0 132

Sziasztok!

 

Új vagyok itt, úgyhogy még nem nagyon ismerek itt senkit. Van itt esetleg olyan lány, nő, akit érdekel az sph (kis pénisz megalázás) fétis? 26 éves, helyes srác vagyok, és ki szeretném próbálni a dolgot. Képet esetleg tudok küldeni. Írjatok bátran, főleg skypon vagy webkamon gondoltam, de ha esetleg bátrabb a hölgy élő találkozóban is benne vagyok.  :)

Anonymzoltan Creative Commons License 2014.02.06 0 0 131

Sziasztok!

Érdekel, izgat valakit a családi szex? Szívesen leveleznék a témában.

Hazaspar34 Creative Commons License 2014.02.04 0 0 129

Sziasztok apolt 30 as nős pasi vagyok kenyeztetnek erett nőt kir slkat mellekes imadok kenyeztetni masszirozni stb.Bp.

mariacuna Creative Commons License 2014.02.04 0 1 128

Jócskán 35 feletti vagyok, mire vagy kíváncsi?

Előzmény: Kissgabor1986 (127)
Kissgabor1986 Creative Commons License 2014.02.04 0 0 127

Sziasztok.

Ki az aki köztetek 35 év feletti hölgy? 

Kíváncsi vagyok :)

 

kissgabor86@gmail.hu

Kissgabor1986 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 126

Sziasztok.

Ki az aki köztetek 35 év feletti hölgy? 

Kíváncsi vagyok :)

Bartolde Creative Commons License 2013.11.22 0 0 125

Elszúrt helyzetek. Ez nekem is előbukkan a képzeletemben hogy mi lett volna ha másként alakul. És hogyan alakulhatott volna még...? Ezek nekem is megjelennek a fantáziáimban.  Érdekes gondolatok. :)

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.21 0 1 124

A régi elszúrt helyzeteket szeretem a fantáziámban újra , de más és más módon lepergetni . Természetesen csupa sikeres megoldásokkal .Azzal szórakoztatom magam , hogy kis röpke történeteket írok magam örömére belőlük . Persze vannak sosemtörtént történetek is , amiket csak mostanában egy-egy benyomás , élmény kelt életre bennem . Például a nejem képzelem bele extrém helyzetekbe - barátnővel , válalati bulin több férfival , egy fiatal pizzafutár néger sráccal - amikben nem feltétlen akarok tevőleg résztvenni , csupán nézője lenni , csak az ő élvezetére történne . Ti nem akartok ilyen virtuális szabadságot a kedveseteknek ?

pidhi leshtor Creative Commons License 2013.11.04 0 0 123

Lustán heverészek a franciaágyamon, könnyű takaró alatt és egyszer csak beoson a már egy éve nem látott kedvesem és hatalmas szeretkezésbe kezdünk, zabáljuk egymást, kényeztetjük, élvezzük a gyönyört, pihegünk és újrakezdjük és eddig soha nem érzett orgazmusokat adunk egymásnak! Ezel telikel a napunk és megerősödünk abban, hogy nagyon szeretjük egymást! Az éjszakát egymás karjaiban, felejthetetlenül gyönyörű álomban töltjük!

Egy ilyen csodára vágyom!

Nylon Fetish Creative Commons License 2013.10.27 0 0 122

Sziasztok!

 

Lányokat,nőket  (18-60) keresnék lábfej játékokhoz, kényeztetésekhez, masszázhoz budapesten. Amennyiben érdekelne a dolog keress meg emailben: harisnyaslab@gmail.com

 

Anyagiakat megbeszéljük!

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.16 0 0 121

De jó neki, remélem ketten alá is kerültek. :-)

Előzmény: *SzedR* (117)
d444 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 120
Egybol feallt a faszom.
Előzmény: *SzedR* (110)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!