Keresés

Részletes keresés

petjóka74 Creative Commons License 2015.01.19 0 0 59

Sziasztok,

Középiskolás fiam számára keresek angol nyelven matek és fizika korrepetálásra Újpesten magántanárt.

Tud esetleg valaki ajánlan?

Kerestem, de Újpesten nem találok. 

dszab9 Creative Commons License 2014.11.02 0 0 58

Sziasztok! Általános iskolások korrepetálását vállalom Budapesten, amiben 4 éves tapasztalattal rendelkezek. Jelenleg a Corvinus egyetem gazdálkodástudományi karának vagyok mesterszakos hallgatója.
Elérhetőségek: Tel.: 06-20-282-7062, E-mail: daniel.szab3@gmail.com

Csőszkutya Creative Commons License 2014.10.20 0 0 57

Sziasztok! Középiskolát most kezdő fiamnak matek-fizika tanárt keresnék, heti egyszer tudna járni , felváltva kellene a tárgyakat tanítani, ill. amelyikből szükségesebb.

Hétfőn v. szerdán 14,30-ig van iskolában a Keletinél, utána tud elmenni olyan helyre amit meg tud normálisan közelíteni vagy itthon nálunk Pestlőrincen az Üllői úton, ide viszont 16 órára ér csak haza. 

Fiatal férfi lenne ideális nekünk. (elnézést a hölgyektől és az idősebbektől, de velük ért jobban szót).

Köszönöm

 

Vámosi Klára

vamosi kukac hsikft pont hu

HAPRP Creative Commons License 2014.09.24 0 0 56

Középiskolai tanár nagy gyakorlattal matematika, fizika, informatika tárgyakból vállal felzárkóztatást, tehetséggondozást és érettségire felkészítést.

Órák színhelye: Budapest - Óbuda.

Email: pvoksanfiz kukac yahoo pont com

tanar.matfiz Creative Commons License 2014.07.29 0 0 54

28 éves középiskolai tanári és főiskolai oktatói gyakorlattal matematika és fizika tanítását vállalom felső tagozatos általános iskolásoknak és középiskolásoknak: korrepetálás, érettségire, pótvizsgára felkészítés, bármilyen szükséges segítség mindkét tárgyból. Egyéni és csoportos oktatás is.

Türelmes, érthető magyarázatokkal, csak Rád figyelve segítek megérteni a matekot és a fizikát, hogy mostantól ne legyen vele probléma. Várlak a XI. kerületben vagy házhoz is megyek. Tel.: 06-70-456-3834

korrepetálás Creative Commons License 2014.04.25 0 0 53

Budapesti fiatalember vagyok, évtizedes tanári gyakorlattal matek, fizika, kémia korrepetálást vállalok.

Érthetően, ha kell az alapoktól, az elméleten kívül sok gyakorlással, sokszor az alapok hiányoznak, így az aktuális tananyag mellett arra is gondot fordítunk, hogy mindent megérts, és a továbbiakban ne legyen szenvedés a matek, (fizika, kémia). Házhoz megyek, akár hétvégén is,1 óra (60 perc!) = 1800 Ft, 2 óra ( 120 perc) = 3000 Ft

 

30/9999-008

http://tanitas.bloglap.hu

30/9999-008

Rendhagyó matek Creative Commons License 2013.12.10 0 0 52

Problémás a matek? Üss két legyet egy csapásra! Ha számlával igazoltan megvásárolod ezt a könyvet, akkor azon túl, hogy egy egyszerűen, érthetően, szájbarágóan magyarázó könyvhöz jutsz, 3 óra ingyen korrepetálást is ad a szerző skypon, így gyakorlatilag duplán kapod vissza a könyv árát! A 3 órát igény szerinti részletekben, előre megbeszélt időpontokban lehet igénybe venni.

http://undergroundbolt.hu/konyv/rendhagyo-matek

dézsalány Creative Commons License 2013.11.18 0 0 51

Korrepetítort / előnyben a főiskolás-egyetemista fiatal/keresek gimnazista lányhoz. Fizika-kémia-orosz

Százhalombattán

kgyj Creative Commons License 2013.11.06 0 0 50

Elsőéves egyetemista fizikából korrepetálást vállal alsóbb évfolyamosok számára Budapesten, a XVIII. kerületben. (Általános iskolás diákok számára is!) 

 

információ:  kgyj95@citromail.hu  

zenezsalu Creative Commons License 2013.10.11 0 0 49

Ha szakemberre bízná a korrepetálást akkor ajánlom a fizikaoktatas.hu

Gabi_969 Creative Commons License 2013.09.14 0 0 48

Matematika, fizika és kémia korrepetálás, érettségire felkészítés Érden, tapasztalt, egyetemet végzett tanárnál.

2500Ft/60perc

harminc-nyolszázhúsz-nullakilnechetvennégy

 

deledula Creative Commons License 2013.01.08 0 0 47

Kedve Kitti! Helyesírás korrepetálást vállalok...

Előzmény: sz.kitti (46)
sz.kitti Creative Commons License 2013.01.05 0 0 46

Korrepetálást válalnék általános iskolások számára, nagyon olcsón, Érden. Már több osztálytársamat készítettem föl pótvizsgára, és korrepetáltam év közben is. Jeles tanuló vagyok és jól tudok magyarázni. Bátran hívhatnak minden délután, illetve hétvégén. Tel.:06-20-29-13-293 Várom minden tanulni és javítani vágyó diák, illetve gyermeküket tanulásra bírni kívánó szülő jelentkezését.

Szép Kitti

Gabi_969 Creative Commons License 2013.01.05 0 0 45

Matematika, fizika, kémia korrepetálás, érettségire felkészítés Érden, tapasztalt, gyakorlott középiskolai tanárnál. 2000/óra

Érdeklődni: email, vagy harminc-nyolcszázhúsz-nullanulla-hetvennégy

artiny Creative Commons License 2012.11.09 0 0 44

FIZIKA 1 -hez tudnátok tankönyvet ajánlani?neten elerheto konyv,tankonyv kene, Fizika 1 hez (kinematika,dinamika...) 
Mivel nem MO.n tanulok ezert kéne amit tik használtok esetleg peldatar is megoldasokkal - ha van valkinek legyen szives elkuldeni.

zenezsalu Creative Commons License 2012.09.08 0 0 43

Fizika korrepetálás szakembertől Budapest XVI ker-ben: http://fizikaoktatas.hu/

Gábor190324 Creative Commons License 2011.10.13 0 0 40

Sziasztok!

ELTE-s, harmadéves, matematika szakos hallgató vagyok. Általános- és középiskolások korrepetálását, dolgozatra, érettségire (közép- és emelt szinten is), pótvizsgára való felkészítését vállalom matematikából, továbbá egyetemisták korrepetálását analízis és számelmélet tárgyakból.

Helyszín: 11. ker. Pázmány Péter sétány (ELTE TTK) vagy 22. kerület, Nagytétényi út 162-164 (a Campona közelében).

Írj, vagy hívj bátran!

Óradíj: általános- és középiskolásoknak: 1200 Ft / 60 perc, egyetemistáknak 1800 Ft / 60 perc

Elérhetőségeim:

e-mail: gabor190324@gmail.com

tel.: +36 20 386 29 62

edus37 Creative Commons License 2011.09.25 0 0 39

Sziasztok!

Segíteni szeretnék,hogy más ne járhasson úgy mint mi!

Matek-fizika korrepetítort kerestem a fiam mellé! Ki is néztem az egyik oldalon,eljött itt volt egy órát,

megbeszéltünk egy következő időpontot de azóta nem is láttuk!

Hiába hívtam a mobilján több alkalommal is,nem vette fel!

Nem tudom mire jó ez?

Az ő neve:Jankovics Balázs

 

 

hapika. Creative Commons License 2011.09.16 0 0 38

Sziasztok!

 

Műszaki főiskolát kezdő fiam mellé keresek olyan egyetemista vagy végzett valakit, aki matekból segítené.

Fontos, hogy a XXII.-kerületbe (Háros út közelében), megegyezés szerint délután-este egy héten egyszer kellene jönnie. email: kovacsggg@gmail.com

 

Köszönöm, üdv. Géza

GABCI1976 Creative Commons License 2011.07.15 0 0 37

MATEMATIKA pótvizsgára vagy érettségire felkészitek nagy-nagy gyakorlattal. Türelmesen és nagyon érthetően magyrázok, csak példákat veszünk, a hozzá tartozó magyarázatokkal, amit begyakoroltatok és a vizsgán már ismerős lesz. Jöhetnek egyénileg vagy tanulópárban (akkor az óradij sokkal kedvezőbb).      Budpest II. ker Hűvösvölgyi részen vagyok. T: 06-30- 439 9798

GABCI1976 Creative Commons License 2011.07.15 0 0 36

 

ANALIZIS VALÓSZINŰSÉGSZÁMITÁS OPERÁCIÓKUTATÁS STATISZTIKA SZÁMVITEL

MIKROÖKONÓMIA MAKROÖKONÓMIA 

 

Profi vizsgafelkészités 100%-os sikerrel.Nagy felsőoktatási gyakorlattal rendelkező volt FŐISKOLAI TANÁRNŐ vagyok, érthetően és türelmesen magyarázok,csak példákon keresztül, nem homályos elméleti levezetésekkel . Eddig MINDEN tanitványom levizsgázott. A felkészités lehet egyénileg 2200/45 PERC vagy tanulópárban: 2000 / 60 perc. A hét bármely napján. Számla. Kulturált helyszin és körülmények. T: 06-30-439 9798

Nadzsy Creative Commons License 2011.06.26 0 0 35

Hé! Én Fehérváron tudok ajánlani egy jó matek tanárt!

Tavaly pótvizsgára készített fel, és mivel idén is hozzájártam most jó 3-massal zártam.

Neve: Nagy-Gombás Szilvia

B.Viktor Creative Commons License 2011.02.14 0 0 34

Sziasztok!

 

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki karán végeztem 2011 januárjában. Jelenleg doktorandusz hallgató vagyok az Építőmérnöki kar Hidak és Szerkezetek Tanszékén, kutatási területem: Acél és öszvérszerkezeti elemek és csomópontok lokális duktilitása.

 

Középiskolások matek és fizika korrepetálásával évek óta foglalkozom, ezen kívül vállalok statika és szilárdságtan témájú tárgyaknak korrepetálását is. 

 

Érdeklődni: niburtaa@gmail.com e-mail címen.

 

üdv: Viktor

Daviddd93 Creative Commons License 2010.10.25 0 0 33

Sziasztok!

 

Én a Mateksoft Start programot tudom jó szívvel ajánlani.

 

http://mateksoft.hu

Krisztyy13 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 32
sürgősen segítség kéne!!!
Aditt egy a halmaz
A{1,2,3,4,5,6,7}
a.)hány olyan valódi részhalmaza van A-nak amelyben benne van a 2-es?
b.)Összesen hány részhalmazt lehet a halmazból készíteni?

Kombinatorikából kaptam ezt a házit és holnapra le kell adnom...Senki nem tud nekem más segíteni..


Előre is nagyon szépen köszönöm,ha valaki tud segíteni..:)
zsazsa95 Creative Commons License 2010.09.06 0 0 31

Szia!

Megtudnád nekem is adni annak a tanárnak a számát, nevét? kellene nekem is egy jó tanár.

Köszi!!!!

Előzmény: florg (5)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.07 0 0 30
Székesfehérváron Pál Istvánt ajánlom, ha középiskolai matekról van szó.
Matematika korrepetálást és pótvizsga-felkészítést is vállal.
Vinie77 Creative Commons License 2008.06.11 0 0 29

Sziasztok.

 

Ajánlom az alábbi honlapot.

 

www.matokt.hu

engyi16 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 28

kedves Edina,

 

engem is érdekelne egy fizikakorrepetítor a 16 éves lányomnak. méghozza minél hamarabb!

köszi elöre is a telefonszámot.

üdv

Zsike

Edit94 Creative Commons License 2007.11.20 0 0 27

Kedves Edina!

Kérlek küld el annak a srácnak a telefonszámát engem érdekel.Köszi szépen, ha lehet minél előbb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!