Keresés

Részletes keresés

zotyko71 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 414

Hát kérem szépem, ma 14.33-kor átvettem a csomagot!!! :-)))

Részemről a minősítés: CSILLAGOS ÖTÖS

Köszönöm!

Előzmény: Pixmania.hu (407)
zotyko71 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 413

Előzmény: zotyko71 (412)
zotyko71 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 412

És az útvonal...

Előzmény: zotyko71 (411)
zotyko71 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 411

Ma reggel kis hazánkba érkezett a csomag... :-)

Előzmény: zotyko71 (410)
zotyko71 Creative Commons License 2012.05.22 0 0 410

Státusz: Kiszállítás alatt!!! :-)

Előzmény: zotyko71 (409)
zotyko71 Creative Commons License 2012.05.22 0 0 409

Kedves Barbara!

 

Sajnos kicsi lett a kép, mert átméretezték a feltöltést... :-(

Az utalás 17.-én este történt...

Közbe beérkezett és előkészítés stádiumba került a megrendelésem!!! :-)

 

Eddig jó!!!

Előzmény: Pixmania.hu (407)
foveon Creative Commons License 2012.05.22 0 0 408
Előzmény: Pixmania.hu (407)
Pixmania.hu Creative Commons License 2012.05.22 0 0 407

Kedves zotyko71!

 

Köszönöm rendelését honlapunkon.

 

Az átutalások átlagos átfutási ideje 2-3 munkanap, a rendeléséhez kapcsolódó utalás eddig még nem érkezett meg számlánkra.

A csatolt dokumentum kicsi méretéből adódóan nem derült ki számomra mikor indította bankja az utalást, ám biztos vagyok benne, hogy rendelése hamarosan érvényesítésre kerül, az utalás beérkezése már nem sokáig várat magára.

A rendelés státuszát mindenkor figyelemmel kísérheti a honlapunkon található Pix és Én felületén keresztül.

A csomag raktárunkat történő elhagyását követően emailben értesítjük Önt, ekkor kapja meg a csomagszámot is, mellyel a csomag nyomon követhető lesz a szállító honlapján.

 

Amennyiben bármiben a segítségére lehetek, kérem keressen bizalommal a velemeny_hu@pixmania.com email címen.

 

Hozzászólását és bíztató szavait ezúton is megköszönve, üdvözlettel:

Barbara

Pixmania ügyfélszolgálat

www.pixmania.com

Előzmény: zotyko71 (406)
zotyko71 Creative Commons License 2012.05.17 0 0 406

Kedves Barbara!

 

Olvastam jót, rosszat, hát letesztelem a szolgáltatást! ? :-)

Az oldal szerint raktáron vannak a termékek.

Elvileg a pénz hétfőre biztos a számlán lesz és a kiszállítás 3-4 napja is legkésőbb péntek lesz!

Szombaton lesz egy party, amire szánom a megrendelt terméket...

Remélem időbe meg jön!!! :-)

Rendelési azonosítóm: CCL1024041310/28855168


Sok jót kívánok munkájához! (ahogy olvasom nem egyszerű)

 

Bízom a legjobbakba!

Tisztelettel: Papp Zoltán

 


zotyko71 Creative Commons License 2012.05.17 0 0 405

Kedves Barbara!

 

Olvastam jót, rosszat, hát letesztelem a szolgáltatást! ? :-)

Az oldal szerint raktáron vannak a termékek.

Elvileg a pénz hétfőre biztos a számlán lesz és a kiszállítás 3-4 napja is legkésőbb péntek lesz!

Szombaton lesz egy party, amire szánom a megrendelt terméket...

Remélem időbe meg jön!!! :-)

Rendelési azonosítóm: CCL1024041310/28855168


Sok jót kívánok munkájához! (ahogy olvasom nem egyszerű)

 

Bízom a legjobbakba!

Tisztelettel: Papp Zoltán


Pixmania.hu Creative Commons License 2012.05.16 0 0 404

Kedves Kloroform!

 

Köszönöm rendelését honlapunkon.

Örömmel értesültem róla, hogy csomagját kézhez vette.

 

Sajnos rendelési szám hiányában nem tudok konkrétan reagálni az Ön által felvetettekre, azonban engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy a 3-4 munkanapos kiszállítási határidő onnan a pillanattól számítandó, amikor cégünk a csomag a futárszolgálatnak átadja. Ezt megelőzi a rendelés érvényesítése és csomagja előkészítése. Amennyiben utalást választott rendelése leadása során, úgy annak érvényesítéséhez 2-3 munkanap szükséges. A csomag előkészítése 1-2 munkanapot vesz igénybe.

 

Amennyiben a fentieket figyelembe véve úgy gondolja, hogy csomagja kézhezvétele késést szenvedett, várom szíves megkeresését a velemeny_hu@pixmania.com email címen.

 

Megköszönve bizalmát, üdvözlettel:

Barbara

Pixmania ügyfélszolgálat

www.pixmania.com

Előzmény: kloroform (403)
kloroform Creative Commons License 2012.05.10 0 0 403

Na, ma sikerült kiszállítaniuk a csomagot rendben. (7. munkanap).

Előzmény: kloroform (401)
foveon Creative Commons License 2012.05.10 0 0 402

az ebaynak mi koze az elado korrektsegehez es a valaszthato szallitasi modokhoz es cegehez?

 

Előzmény: kloroform (401)
kloroform Creative Commons License 2012.05.10 0 0 401

Nekem ez az első rendelésem a Pixmániától. Ami biztos, hogy a vállalt határidőt nem tartják, a 2012. ápr. 30-án megrendelt merevlemez még mindig nem ért ide... (2012. május 10.) A 3-4 munkanap helyett ez most a 7.

 

(Csak érdekességképpen: az ebay-ről 3 nappal később megrendelt nehezebb, nagyobb csomag már rég itt van - igaz, azt a DHL szállította...)

sasaman Creative Commons License 2012.04.18 0 0 400

Én ma kaptam meg a megrendelt árut.Hibátlanul és a jelölt időben, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Pixmania.hu Creative Commons License 2012.04.02 0 0 399

Kedves Dareeo,

 

Köszönöm visszajelzését a rendelés kézhezvételével kapcsolatosan, örülök, hogy minden rendben lezajlott.

 

A CCL1024029382 rendelése a leadás időpontjától számított 1 hónapig érvényes, ezt követően törlésre kerül.

A rendeléséhez kapcsolodó utalás beérkezési határideje tehát 2012.04.18.

Remélem, hogy a fenti időkeret megfelel elvárásának.

 

Amennyiben bármilyen egyéb kérdése lenne, kérem keressen a fórumon vagy a korábban megadott email címen.

 

Bizalmát ezúton is köszönöm.

 

üdvözlettel:

Barbara

pixmania ügyfélszolgálat

www.pixmania.com

Előzmény: Dareeo (398)
Dareeo Creative Commons License 2012.04.01 0 0 398

Kedves Barbara,

Köszönöm szépen a választ. Időközben a traktor is és a gazdaságos szállítással rendelt csomag is (+ kis reklámajándékkal, ami pont jól jön a rendelt termékhez) megérkezett gond nélkül időben.

Így egyenlőre nagyon elégedett vagyok.

 

Lenne egy kérdésem is. Szeretnék rendelni még egy terméket, amit már meg is vásároltam, vagyis betettem a kosárba és leadtam a rendelést, de még nem fizettem ki utalással az árát, mert kicsit később lenne szükségem a termékre.

A termék most jelenleg akciós, így a kérdésem az lenne, hogy mennyi ideig marad aktív a rendelés, mennyi ideig várnak a kifizetésre, mielőtt törlik az adott rendelést? Attól tartok, hogy az akció nemsokára lejár, és az után törlik a rendelésemet is és akkor majd csak a rendes (magasabb) áron tudom ismét megrendelni és kifizetni. (rendelés kódja: CCL1024029382 )

 

Válaszát előre is köszönöm

Előzmény: Pixmania.hu (397)
Pixmania.hu Creative Commons License 2012.03.26 0 0 397

Kedves Dareeo!

 

Ezúton is köszönöm cégünkbe vetett bizalmát.

 

Mivel rendelési száma nem áll rendelkezésemre, így rendelései aktuális státuszát nem tudtam rendszerünkben ellenőrizni.

Kérem, hogy keressen meg rendelési számaival a velemeny_hu@pixmania.com email címen vagy akár itt a fórum felületén keresztül és személyre szabott választ küldök Önnek.

A megrendelt traktor jelenleg már raktáron van, tehát amennyiben rendelése érvényesítése már megtörtént, úgy a csomagolás/szállítás már biztosan folyamatban van.

Amennyiben a gazdaságos kiszállítással megrendelt terméke nem érkezik meg a csomag raktárunkat történő elhagyását követő 13 munkanapban, kérem keresse fel ügyfélszolgálatunkat vagy írjon nekem a fenti email címen és tájékoztatjuk a továbbiakról.

 

Bízom benne, hogy hamarosan ismét üdvözölhetjük honlapunkon.

 

Megköszönve ezúton is véleményét, üdvözlettel:

Barbara

Pixmania ügyfélszolgálat

www.pixmania.com

Előzmény: Dareeo (396)
Dareeo Creative Commons License 2012.03.19 0 0 396

Én eddig 3x rendeltem tőlük.

1. 2011.05 környékén volt, egy WD külső HDD 3.500ft os szállítással. Rendebn, időben megérkezett, semmi gond nem volt. Gariztatni nem kellett és remélem nem is kell majd.

2. Pénteken rendeltem gazdaságos szállítással. A kommenteket olvasva remélhetőleg engem megkímél a szerencsétlenség, és rendben meg fog érkezni a csomagocska.

3. Ma adtam le és fizettem ki a 3. rendelésemet 3.500ft-os szállítással. Remélem ez is rendben meg fog érkezni, bár most látom, hogy ebből jelenleg nincs raktáron. Ami kicsit ciki, mert Húsvéti ajándék lesz. Remélem esetleg az illetékes ír egy megnyugtató hozzászólást :) (http://www.pixmania.hu/hu/hu/06298270/art/smoby/builder-max-traktor.html)

4. Rendelésem akkor fog bekövetkezni, ha az utolsó két rendelésem is rendben beérkezik. Bízom benne, mert jó cuccot találtam jó árban!

nagysuhi Creative Commons License 2012.02.28 0 0 395

Nem, csak tényleg elégedett vagyok.  De ahogy a kommenteket néztem csak az ír ide, akinek valami baja van velük. Gondoltam feldobom a hangulatot, hogy legyen jó napjuk. 

Előzmény: johnjohn (394)
johnjohn Creative Commons License 2012.02.28 0 0 394

És véletlenül nem nekik dolgozol ? :-)

Előzmény: nagysuhi (393)
nagysuhi Creative Commons License 2012.02.28 0 0 393

Már többször vásároltam itt. Mindig nagyon korrektek voltak, pontosan szállítottak. A legutóbb visszaküldtem egy terméket, mivel mint utólag kiderült, nem felelt meg az igényeimnek. Egy héten belül visszafizették az árát. Helyette most rendelek egy másik terméket plusz még egyéb dolgokra is szükségem van.  Köszönöm Pixmania! 

Pixmania.hu Creative Commons License 2012.02.14 0 0 392

Kedves Nikolett32!

 

Sajnálom, hogy a bankkártyás fizetés során probléma adódott.

Rendszerünkben semmi általános probléma merült fel, az elutasított fizetés több okból történhet, legtöbbször a következőekből eredően:

- helytelen adatok megadása - természetesen nem feltételezem Önről, bár elütési hiba bárkivel előfordulhat :)

- a bankkártya napi limitjét a rendelés összege túllépi

- a bankkártya nem alkalmas internetes fizetések eszközölésére

 

Rendelési szám hiányában sajnos a konkrét okot nem tudom Önnek megmondani.

 

A promóciós kód felhasználására némely kód esetében csak egyszer kerülhet sor (vannak kódok, amelyeknél ez a limit nincs megadva), amennyiben egyszer beírta a kódot az erre szolgáló mezőbe és továbblép a rendelés következő lépésére, a rendszer úgy értelmezi, hogy Ön már felhasználta a kódot, annak ellenére, hogy esetleg a rendelés sikeretelen volt.

 

Ez esetben azt tudom Önnek javasolni, hogy amennyiben lehetősége van rá, egy új email címmel regisztráljon oldalunkon és kezdje újra a folyamatot.

 

Ügyfélszolgálatunk telefonszáma ügyfélszolgálati nyitvatartási időben elérhető a honlapunk fő oldalán.

Az ügyfélszolgálat nyitvatartási ideje: hétfőtől péntekig 9-17 h óra között.

Ügyfélszolgálatunk telefonszáma: 06 - 1 - 328-5312

 

Emailen a honlapunkon keresztül kereshet meg bennünket az elérhetőségek rovaton keresztül.

Kérdését közvetlenül a honlapon található formanyomtatvány kitöltésével teheti fel.

 

Amennyiben segítségére lehetek a rendelés további lebonyolításában, kérem keressen bizalommal a velemeny_hu@pixmania.com email címen.

 

 

 

Üdvözlettel:

Barbara

Pixmania ügyfélszolgálat

www.pixmania.com

Előzmény: Nikolett32 (390)
foveon Creative Commons License 2012.02.13 0 0 391
Akkor vedd amerikaban, sztem mindenki jobban jar...
Előzmény: Nikolett32 (390)
Nikolett32 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 390

Sony prs-t-1 eBook olvasót szeretttem volna vásárolni a Pixmánia oldalán, de a bankkártyás fizetési oldalon a tranzakció megszakadt.

 

A félbemaradt rendelést töröltem, folytatni nem lehetett, hiába is próbáltam ismét beírni a bankkártya adatokat.

 

Ismét felvettem a rendelést, amikor a promóciós kódot megadtam (ez azoknak jár, akik más oldalról mentek a Pixmánia oldalára), az oldal azt írta ki, hogy ez a kedvezmény csak egyszer vehető igénybe.

 

Azt hiszem kénytelen vagyok pontosítani: egyszer sem.

 

Külön hab a tortán, hogy a segítség oldalon semmiféle e-mail-es elérhetőség sincs, tehát élő támogatást kapni az oldalról úgy néz ki lehetetlen.

 

Problémák, már a rendelés feladása előtt. Mi következhet még, már ha egyáltalán lesz kedvem folytatni.

 

Ugyancsak érdekes, hogy a fent említett termék fehér kiadása olcsóbb, mint a fekete. Ezt nem teljesen értem, mert a Sony amerikai oldalán nincs árkülönbség színek szerint.

 

Az is igaz ez nem Amerika...

 

Martin

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.04 0 0 389

A SPEEDO Aquabeat lejatszom tönkrement, garancia időn belül volt.
Beléptem a pixmania.hu-ra kitöltöttem a vásárlás utáni garanciaügyintézést, kinyomtattam a UPS levelet, bedobozoltam ragasztottam.

Felhivtam a UPS-t kijöttek, elvitték. Két hét mulva visszajött az uj lejátszó.
Nem számítottam rá hogy ilyen flottul megy majd!

Egész jó!

Biztonsági Nick Creative Commons License 2012.02.01 0 0 388

Aki felháborodik, hogy miért az előre utalás, és önhibájukon kívül (posta) miért neki kell bizonyítani, hogy nem jött meg a csomag az köszönje meg a braziloknak, akik a nem megérkezett árut a nem megérkezését követő nap már az ecserin árulták, miközben írogatták a "nem érkezsett meg kügyenek még egyet most" formaleveleket.

Pixmania.hu Creative Commons License 2012.02.01 0 0 387

Kedves Greg_Mackintosh,

 

Ha Ön az, aki január 23-án 11:03-kor írt nekem, akkor ügyét azóta már lerendeztük a banki adatai megküldését követően :)

 

Amennyiben nem Ön volt az aki a fenti időpontban írt, kérem írjon ismét a velemeny_hu@pixmania.com email címen, ugyanis nem kaptam meg levelét.

 

Jelentkezését várva, üdvözlettel:

Barbara

pixmania ügyfélszolgálat

www.pixmania.com

 

 

Előzmény: Greg_Mackintosh (385)
peticsiga Creative Commons License 2012.01.26 0 0 386

A rendelt termék 8 nap alatt érkezett meg (átutalás: 2 nap-hétvége-kiszállítás: 4 nap). A bpost és a magyar posta weblapján nyomon tudtam követni a csomagot. Kicsit féltem a sok negatív kritika miatt, de rácáfoltak. Köszönöm!

Greg_Mackintosh Creative Commons License 2012.01.23 0 0 385

Már írtam e-mailt... persze még válasz nincs... és természetesen semmiről nem tudok...

Előzmény: Pixmania.hu (383)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!