Keresés

Részletes keresés

tarack_7 Creative Commons License 2014.11.14 0 0 4064

Immunotic ügy:

 

Felhívás:

mivel birtokomban van az az ügyvezető srác bűnösségét megállapító ügyészségi határozat (én csak azután jelentettem fel őt büntetőhatóság előtt, miután előtte ő jelentett fel engem) ezért most megnyílt az út a kártérítési perek előtt is.

 

Ez -lássuk be- jó hír azoknak akik szeretnének megszabadulni ettől a méregdrága szerkezettől, mert pl. végső kétségbeesésükben vásárolták meg, s mint az én ismerőseim esetében annak idején, hatástalannak bizonyult pl. a rák és egyéb súlyos betegségek ellen.

 

Szakjogászok szerint ez a határozat bőseges alap a kártérítési perekhez. A srác bűnösségét ugyanis jogerősen állapította meg az ügyészség a fogyasztók megtévesztése miatt, de bűnbánó magatartása miatt 2 évvel elhalasztották a vádemelést. (A bűnbánat komolyságához erős kétség fér, ezt szakértői véleménnyel tudom igazolni, ezért ennek a hatósági ügynek is lesz hamarosan folytatása)

 

Amit tenni fogok az ügyben: ezt a határozatot eljuttatom a lehetséges vevőkhöz, pl. a facebook partnereihez, akik között nyilván sok a vevő is. (ezen adatbázis lementéséről már gondoskodtam időben)

(A srác sajnos nem akarja a megtévesztő tevékenységet abbahagyni, ez számomra tisztán kiderült a mai napon...pedig a hatóságoknak ezt megígérte...sőt továbbra is fenyeget engemet is)

Ezen felül -természetesen- ez az infó napokon belül meg fog jelenni minden komoly egészségügyi fórumon.

 

Azonban segítségre is szükségem lenne tőletek: az összes lehetséges vevő felkutatása nehézkes, s nem mindenkihez juthat el ez az üzenet sem. Ezért kérem, hogy akinek van ilyen ismerőse és pert akar indítani az Immunotic kft ellen a megtévesztés miatt jelentkezzen az alábbi címen: tarack717@gmail.com

 

Meg fogja kapni a bescannelt okiratot amely a megtévesztést igazolja, s így az esetleges pert gyakorlatilag automatikusan fogja megnyerni, de jó esélye van arra is, hogy a cég visszafizeti önként a teljes vételárat. (ugyanis olcsóbb neki ezek után, mint alperesként megtenni ugyanezt)

 

Ebben segítsetek tehát: kérdezzetek rá az ismerősüknél, aki ilyen készüléket vett, hogy vissza akarja-e kapni a vételárat,s  adjátok meg neki ezt az e-mail címet.

 

Álljon helyre a rend az erőben.

 

Köszönöm.

Előzmény: lingar4 (4062)
suzanne22 Creative Commons License 2014.11.13 0 0 4063

Sziasztok ! Szeretném kérdezni volt már valaki PET CT-n ? Milyen érzés ?.. éés utána ? ... mert az egyik ismerősöm megy holnap 4-re ,mi pedig szeretnénk neki vacsit főzni meglepi lenne,azonban nem tudom hogy fogja érezni magát. Annyit még ,hogy az ismerős fején lett egy búb,MRI után megállapitották ,hogy nem primer tumor,hanem áttét.. honna lehet ezt megállapitani ? Holnap kesrik majd meg a primer tumort,remélem sikerrel járnak .Előre is köszönöm a választ ,üdv

lingar4 Creative Commons License 2014.11.13 0 1 4062

Én is várom a TEK-et, hogy mikor visznek el, mivel itt fennen hirdettem, hogy véleményem szerint mekkora szélhámosságról van szó.

Akkor, 2 éve megfenyegetett a "feltaláló", hogy már nyomoznak utánam :)

Előzmény: tarack_7 (4059)
tarack_7 Creative Commons License 2014.11.12 0 1 4059

Az Immunotic Kft nem nyugszik:

 

http://www.gvh.hu/szakmai_felhasznaloknak/indulo_eljarasok/indulo_eljarasok_2014/a_gazdasagi_versenyhivatal_utovizsgalatot_inditott.html

 

A GVH kénytelen volt az Immunotic KFT elleni utóvizsgálat indítására. A cég -a gyanú szerint- nem tartotta be a GVH 2013-as határozatában előírtakat, (sőt, a tavaly kirótt 2 milliós bünetés sem zavaraj őket) és továbbra is rákellenes és egyéb betegségekre ható csodaszerként reklámozza elektromos eszközét.

Az eszköz orvosi teszteknek nem vetették alá, kettős vaktesztet sem végeztettek, egészségügyi engedélyekkel nem is rendelkezik.

 

részletek:

http://forum.szkeptikus.hu/viewtopic.php?t=751

 

Az efféle utóvizsgálat nagyon ritka, a cégek -eddig- be szokták tartani a GVH határozataiban foglaltakat. Az Immunotic KFT kivétel.

Az Immunotic nem igazán fogadja ezt el, sőt, mindenkit beperel vagy bírósági eljárással fenyeget, (még az indexet is ügyvédi felszólításokkal bombázza) miközben a GVH már a második eljárást indítja ellenük. Időközben -idén októberben- a nyíregyházi járási ügyészség -fogyasztók sokszoros megtévesztése miatt- megállapította az ügyvezető bűnösségét, de a vádemelést 2 évvel elhalasztotta a nyíregyházi cég ügyvezetője esetében.

Emese_24 Creative Commons License 2014.09.20 0 0 4057

Sziasztok!

Feleslegessé vált stoma zsákokat elajándékoznék.
Kb. 12 doboz (120db) ileostoma sztómazsákról lenne szó.
Ez a ConvaTec Esteem+ REF 416719 20-70mm típusú.

 

Egy teljes doboz bontatlan Megyrina-t (240ml) is szívesen felajánlok valakinek.

 

Akit bármelyik érdekel, jelentkezzen!

ököl Creative Commons License 2014.08.25 0 0 4056

Szervusz.

tudod ez milyen gondolom, ha csak kettő kezelést ki hagyok már rosszabb az eredmények. Ez egy halálig tartó folyamat.Másnak meg mondják még mennyi kemot kap,nekem nem 28.járok sokat gondolkozom rajta,be fejezem.Csak a a család föleg a feleségem.Még mindég azt mondja nem halhatok meg,110kg és 180 centi vagyok,szinte a fiatalságomat végig sportoltam és ez még mindég meglátszik.Pedig vastag bél és máj rákom van.Nehéz dönteni aki kapott kemot az tudja ennyit tudja milyen.Jó egészséget kívánok neked és a többi fórumozónak.

 

Laci

  

Előzmény: Order of Hermes (4052)
lingar4 Creative Commons License 2014.08.22 0 0 4053

És akkor a "dr" Varga csodagyógymódjáról még nem is beszéltünk....

Előzmény: arabesq (4051)
Order of Hermes Creative Commons License 2014.08.19 0 0 4052

Hát a nagy kérdés az, hogy reagál a betegség a kemora.... Ha vannak eredmények, és láthatóan fejlődik vissza, akkor azt tanácsolnám, hogy ne add fel.

Ha nem.. nos beszélj az orvosoddal, nézzétek át, hogy mik az alternatívák.

Előzmény: ököl (4049)
yaminka Creative Commons License 2014.08.07 0 0 4050

csak hogy ne maradj válasz nélkül.

Azt, hogy abbahagyod, vagy folytatod, egyedul Te dontheted el. A helyedben en megkerdeznem a kezeloorvost, anno meg 3 kemom lett volna hatra, de mondtam a dokinak, hogy meghalok (ertsd szoszerint), ha vegig kell csinalnom, mert elfogyott az erom, mindenhogy. Akkor meg aznap kaptam egyet, aztan ugy gondoltak megprobaljuk, hogy nem kapom meg az utolso kettot (addigra az osszes nyirokcsomom visszafejlodott), azota is jol vagyok:) Igaz az elejen argus szemmel vizsgalgattak, hogy nem ujul-e ki, de nem:)

Sot! a hir, hogy vege a hercehurcanak annyit dobott rajtam, hogy a keddi kemo utan penteken mar az orszag masikvegeben buliztam, unnepeltem a 21. szulinapom, pedig elotte mar szinte kemotol kemoig ertek a mellekhatasok.

Előzmény: ököl (4049)
ököl Creative Commons License 2014.08.06 0 0 4049

Szervusztok!

Remélem a tegezést nem veszitek sértésnek,hiszen sorstársak vagyunk.A kérdésem az lenne, hogy van-e valaki köztetek,aki önszántából abbahagyta a kemoterápiát? Vastagbélrákom volt, amit kivettek, májáttéteimet kemózzák, 26 kemón vagyok  túl, és egyre nehezebben viselem.Kezelés után 3-4 napig hasmenésem van, és a vegyszer szagát ezalatt végig érzem.Gondolkozom rajta hogy abba hagyom 2-éve kapom a kezelést.Szerintetek abbahagyjam?

neo777 Creative Commons License 2014.05.27 0 0 4047

Ha valakinek szüksége lenne eladó! Nekünk már nincs rá.

http://www.jofogas.hu/pest/Felfekves_elleni_kompresszios_matrac_elado_16698583.htm?ma=1

 

 

lingar4 Creative Commons License 2014.01.13 0 0 4044

Megvan az első büntetés az Immunoticnak a GVH-tól, sajnos, csak 2 millió..

http://www.gvh.hu/gvh/alpha?do=2&st=1&pg=79&m5_doc=8360

 

De már folyamatban van a következő ügyük.

robidusin Creative Commons License 2013.10.12 0 0 4043

Komolyan mondom, az eszem mg áll, ezen a videón!

Előzmény: lesti kinga (4042)
lesti kinga Creative Commons License 2013.08.25 0 0 4042
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2013.08.24 0 0 4041

Íme az e heti csodaszer:

 

hogyan gyógyíts rákot 7 perc alatt?

Mindig van lejjebb. Lehet, hogy ezt már leírtam néhányszor, de újra és újra megtapasztalom az élményt. Az rendben van, hogy a levegővétel is fogyaszt és a fogzási fájdalmat nyaklánccal kell enyhíteni , na de hogy a rákot néhány perc alatt gyógyítani lehetne? Hát persze, erre[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.25 -1 0 4040
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.09 -1 0 4039
Előzmény: Thirza (4037)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.04 -1 0 4038

http://youtu.be/C3PgFqPy-3g

Itt egy másik szakvélemény amit szintén érdemes megfontolni,nem azt irom hogy higgyünk el tücsköt bogarat :))hanem hogy lássuk meg a segitő szándékát.Miközben esetleg egyes kérdésekben talán téved.

Ezeket a különféle orvosi nézeteket mérlegelni kell.Józanul.

Több élő zöld táplálék /zöldség gyümölcs/ kevesebb  hus sokkal kevesebb cukor/édesség/torta.És persze testmozgás rendszeresen :)))Amit az asztali sóról mondott az pedig számomra uj,pillanatnyilag nem is értem,igaz lehet-e egyáltalán.Szerintetek ?

Előzmény: Thirza (4037)
Thirza Creative Commons License 2013.06.25 0 0 4037

Kiéheztetni a rákot - táplálkozási tévhitek daganatos betegségeknél

 

http://videoklinika.hu/video/telekes_abo_institute_daganat_ehezes

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.25 -1 0 4036

http://index.hu/tudomany/2013/06/24/a_dieta_kiehezteti_a_rakos_sejteket/

Egy eléggé egyértelmü tényekkel alátámasztott tudományos vélekedés és tanács ! KEVESEBB CUKROT !

Előzmény: mdodger (4026)
Thirza Creative Commons License 2013.06.09 0 0 4035

Nagyon szomorú, hogy ennyire virágzik a rákbiznisz.

 

Még hány embert fognak ezek a szélhámosok becsapni. 

Előzmény: AliceCsodaországban01 (4034)
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2013.06.09 0 0 4034
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2013.05.28 0 0 4033

Minden hétre jut egy rákellenes csodaszer,

csak a fészbukra kell bekukkantanunk. Arról majd máskor, hogyan válik a fészbuk a bulvármédia szintű ostobaságban dagonyázás medencéjévé, most maradjunk a heti rákgyóccernél. " .... nevű italt évtizedek óta isszák a kínaiak, azért hogy egészségesek maradjanak. Egy[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

yaminka Creative Commons License 2013.05.23 0 0 4032

Szia! Csak most láttam, hogy írtál.

Nos az igazat megvallva tényleg nem emlékszem mikor mult el, de pont azert, mert szepen lassan fokozatosan javult es a vegen mar eszre se vettem, hogy nem okoz gondot:)

Nem tudom ajanlottak-e valamit ra, de ugy alatalanossagban az idegvedo vitaminok (B) segithetnek gyorsitani a folyamaton.

 

Ha nagyon megkaparom a neurologiai tudasom, akkor azt hiszem az idegsejtek myelinhuvelye karosodik ilyenkor, ami lassan, de kepes regeneralodni. Talan gyorsabb a folyamat, mintha idegbenovesrol beszelunk, de igy is honapok, evek... (erre ne vegyél mérget, elő kellene szednem a régi tankönyvem, mert a neten így nem találtam rá)

Előzmény: László Nagy (4030)
László Nagy Creative Commons License 2013.05.10 0 0 4030

szia ORSI!!

 

Köszönöm a válaszod kicsit megnyugtatott de jó lenne tudni kb mennyi idő mulva mulik el és egyik napról a másikra ?Azóta tünetmentes vagy ?Minden rendben? Nekem is neuropáhiát mondanak és türelmet majd elmulik!!Te vagy az első aki végre konkrét választ adott!!!

Előzmény: yaminka (4028)
László Nagy Creative Commons License 2013.05.10 0 0 4029

Köszönöm Orsi!

Csak úgy elmúlt ?én négy éve szenvedek vele nem elviselhetetlen !KB sem emlékszel hány év???

Előzmény: yaminka (4028)
yaminka Creative Commons License 2013.05.10 0 0 4028

Szia!

 

Nekem volt hasonló, 'neuropátiának' tulajdonították, szép lassan elmúlt, már nem emlékszem mennyi idő kellett hozzá (hónapok, évek).

Viszont nem csak zsibbadás és bőrérzéketlenségem volt, hanem gyengeség is (pl nem bírtam letekerni az üvegről a kupakot és hasonlók).

 

Orsi

Előzmény: László Nagy (4027)
László Nagy Creative Commons License 2013.05.10 0 0 4027

Segítséget szeretnék kérni!!!

2010-ben volt egy műtétem (vékonybél daganat) ami sikeres volt utánna kaptam 12db chemoterápiás kezelést(Folfox4) a 8.után jelentkezett a mellékhatás kéz és láb zsibbadás !!! Ez azóta sem múlt el! szeretném tudni hogy valakinek volt e hasonló és mikor és hogyan mitől múlt el?????(Sok orvossal,neurológussal beszéltem senki sem tudott segíteni!!!!!

 

 Üdvözlettel:Zsibbadós

mdodger Creative Commons License 2013.04.19 0 0 4026

Szia, mi nemrég vesztettünk el valakit, akinek ez a baja volt. Nála az utolsó stádiumban sikerült észlelni a bajt, nem voltak előzmények.

Alig 2 hónap alatt elment. A deutériumos vízben én hiszek, azzal érdemes próbálkozni. 

 

Családban volt olyan, aki több áttéttel együtt is meggyógyult (agy, tüdő, máj). Ő étrenddel gyógyult, egy kaposvári természetgyógyász állította össze neki. Nyers zöldségeket ehetett, a cukrot teljesen ki kellett iktatnia az étrendből illetve az állati fehérjéket. Azt tudom, hogy ő céklát evett nagy mennyiségben.

 

Tuti recept nincs, ilyenkor az emberek bármit megadnának a gyógyulásért és sokan az utolsó kis vagyonkájukat hagyják ott a sarlatánoknál.

Az immunrendszer erősítése az biztos, hogy jó dolog ilyenkor. Én nemrég vettem Goji bogyót a kertészetben. Ha esetleg van kertetek, odahaza is könnyen megtermelhető.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4010)
lingar4 Creative Commons License 2013.03.17 0 0 4025

ÉÉÉÉs megjelent a konkurencia!

 

A kutyafáját, Misi bátyám!

Laci négyórás agymosása, ami itt a piros, hol a pirosba csap át. Hiszékeny emberek százezrekért edénykészletet és életminőséget nyernek. Elektromágneses Pulzáló Térerő Készüléket tessék! Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: arabesq (4020)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!