Keresés

Részletes keresés

6Boci Creative Commons License 2010.11.12 0 0 57

A kínai holdszonda valami érdekeset talált a holdon:

http://www.chnqiang.com/article/2010/1109/mil_31794_2.shtml

 

A cikk angol fordítása:

China Communist Central, National Assembly and Chinese Army Committee sent congratulation telegraphs over the success of the Chang'e Lunar Mission, and organized a grand celebration function. Wen Jiabao personally attended this function to reveal the photo. (or it may mean to open up the function). Such a grand and high profiled function are not normal and definitely have something behind this event.
A rumor has it that the Chang'e Lunar Exploration found a mysterious object similiar to what NASA have found. Said to be some unbelievable object. The internal committee had a big disparity over this and those important national leaders have all came and viewed it. It is freaking/#ing astonishing, finally know what the # the americans are afraid of. There are important figures who wants to reveal this finding but the forces that oppose this is huge as well.

Állítólag azt a területet fényképezték, amit a Nasa kitakart egy fotóján:

http://1.bp.blogspot.com/_Onb_PYjZkSU/SstiJlqpdmI/AAAAAAAAALI/Czt8cNFYjC8/s1600-h/140848960768.gif

 

Nem tudom mennyire valós a cikk, majd kiderül ha felfedik a képet.

repcsepista Creative Commons License 2009.11.17 0 0 56

Mese mese... meskete ...mese -E?

 Bittos vagyok benne, hogy sLeuth -bácsink, erre gondolt, meg nyihahahahahaaaa....ugganés, minden lehetséges, lehetsegges?

 Black malac prodaktok, vagy mire menn a fekete monyosok, nyomozása, mikor tutti igaz, hogy az USA - elite, összeszürte a levet, a Buga Latrokkal, mert lehet látni?

 Igen, minden meg lesz, petrencézve,  de mondjuk, ha ténleg tudnak a Holdra menni, miért? -hogyan?

 Jatata, azt hiszem te mondtad? - mi értelme, ami mégis, ha nem bazi, hisz mi az ami ott van, s itt se? - élet?

Előzmény: joy (55)
joy Creative Commons License 2009.11.17 0 0 55
Emese.
Előzmény: repcsepista (54)
repcsepista Creative Commons License 2009.11.16 0 0 54

Bazi a Holdon?

 Az igazságnál nagyobbat hazudni senkise tud, s tudsz? Ha figyelitek, az ujabb hacca hacca hucca jaccaca jccaca... hogy ki tud nagyobbak mondani (hazudni) mikor akik valóban hazudnak, mindig, mert mindenbe benne a neme, mindig allul maradnak?

 Jima jum, akik még nem hallottátok, hogy az amcsik k.taámpontokat pináltak a Holdon, amit a ruszkik a satelitaikból kilőttek, most a ruszkiké, kiké  Hold?

 Rszémről, igenis  Buga Latroknak megvan minden tudomákakáluk, (zillogcapuk, de capóajtó rajta nem patkanfogo) de hogy ezt, vagy esztitt, vagy lehet vállogatya, emitt elhagyni, két s, de sspis!?

 Viz a Holdon, régi mese?

joy Creative Commons License 2009.11.15 0 0 53

Noés az Alfa holdbázis?

:o)

Előzmény: sLeuth (11)
joy Creative Commons License 2009.11.15 0 0 52

Fordítva.

Kiszáradnának a tengerek, mert nem lenne árapály.

:o)

Előzmény: Ezékiel Whitmore (10)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2009.11.15 0 0 51


Kristálytornyok ? a Holdon.


gacsat Creative Commons License 2007.04.28 0 0 48
A Holdon rengeteg szines kép készült.
Előzmény: Hell'O Drome (27)
fekete szentember Creative Commons License 2007.04.02 0 0 47
Hát ez jó! Irtó jó! De mennyire hogy van ott bázis, onnan sugarazzák a politikusainkat!
Helleluja Creative Commons License 2007.01.14 0 0 46

mucu30kánk!

 igen, van tudomásom rólla, sőt magam is jártam közelibe egy párszor, de itt arról lenne nagyba, vagy inkább kicsiba szó, hogy lehetsegges-e a holdon egy közös bázis? Ha átmentek az ufókról komolyanba, meglepően tájkozottak a nem hivatalos ufós magyarok, s krdm, szerinted, vannak magyar ufós bázisok, a holdon is? Hogy van valami az bittos, csak most ha nincs magyarbazi, mondjuk mijjennek az alienek?

 Piszkos érdekes maga az is, hogy hogyan másztak a holdra, ha nem létrával, trudod égig érő létra?

 csak hogy ez a topik is menne, lenne valaminek?

 szerbusz, s mit tudsz még ariel 51. hold - bázisról? érdekes nem, mert 50 state, s most izráel lenne az 51. meg a hold? meg van oldva a keleti kdrs?

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.14 0 0 45
kis nyomozás után rályöhetnél hogy az USA ban van egy titkos katonai bázis a neve 51 es körzet.mpontos elhejeszkedéséről nem tudnak csak az usa beli diplomaták de annyit sikerült megtudni hogy nevada államban salt lake city mellett lévő hegységben található.Ott tartanak UFOkat ajánlom figyelmetekbe a www.ufo.zug.hu t
ott van ezekről szó
Előzmény: Helleluja (44)
Helleluja Creative Commons License 2007.01.13 0 0 44

Naposok, s holdosok!

 Pont most hallottam R.Hogland meg egy tucat holdkoros vitáját, amikor maga fentartani egy holdtbázit, nem birná az eklézsia. Azonban, ha vannak ugy ahogy Dr. Hugh Ross id állitja, hogy voltak előttünk olyan civilizációk, amik halhatatlanok voltak, sőt aki ezt kezdték ufósok, azok halhatatlanok, s ha van még belőlük, akkor azok a hold sötét oldalán? valóban bazi lenne, ha nem ők irnyitanak még mindig mindent, mint Dr. Mortgenhau szigete, meg a másik Sziget filmba, ami ténleg akatrészek, vagy pótrészeik vagyunk, mint mondjuk ha most klonolnak egy ugyanazt a kétlábu szörnyet, mert tudhatunk - e többet, mint ugyis megdöglünk?

 Rdekes a legjobb holdkorosok, akkor is kilövetnék magukat az ürbe, ha biztos hogy ürülékeke lesznek? Kelle több bizonyiték, mint esetleg egy hatalmas krematórium, vagy alien kisérleti berendezés lenne, nos azok jönnek ide, mi megyünk az ürbe, meg hodba, meghóditjuk a sajtot, vagy mi fogunk kajálni?

 Nézzük csak, hogy hazudnak, mert az első lépés, a hold "állomás" kellene letyen?

 hódolatom! 

Előzmény: robs (43)
robs Creative Commons License 2007.01.13 0 0 43

Az elöbbi témára miszerint ki és mikor építette volna meg:
Embert akármikor lehet szerezni akinek azt mondják hogy "gyere a holdra aztán meg egy titkos bázisra, kitörlünk minden adatot és vígan élsz"..és ez csak 1 egyszerű magyarázat.
A mikor kérdésre én azt tudom mondani hogy amármikor... a hold körüli ismeretlen micsodák lehetnek a holdbázisok, de lehet hogy azok amik/akik megépítik a holdbázist. Azon kívül láttam retusálatlan képeket a holdról és nem valami nyugis környezet... van egy csomó gép vagy épitményszerűség rajta és nem hiszem hogy az éppen a leszálókapszula lenne...

ÁrPi Creative Commons License 2005.08.06 0 0 42

Sajtból van. Tudtam én!

 

:-)

Előzmény: visitor2005 (41)
visitor2005 Creative Commons License 2005.08.06 0 0 41
A kezdeti témához kapcsolodnék.

Megnéztemaz a négyzetet a moon.google.com térképén is, de ott nincs négyzet.

Belinkeltem volna, de azt hiszem azt még nem lehet linkelni, mert az a szolgáltatás még
túl új.

Egyébként az eredeti marsi területnek legalább 4-szeres változata is létezik, de azt eredeti site-ról nem tudtam azt letölteni.
berci555 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 40

:DDDDDD

 

Előzmény: sLeuth (39)
sLeuth Creative Commons License 2005.05.27 0 0 39

valaki akit még nem öltek meg a tudása miatt, tényleg elmagyarázhatná.

én sem tom.

 

Előzmény: berci555 (38)
berci555 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 38
Nos valószínűleg nehéz kérdést rakhattam fel, ha nem válaszol senki...
berci555 Creative Commons License 2005.05.23 0 0 37
Meg tudná valaki mondani, hogy ki és mikor építette volna a holdbázist/okat?
a_x Creative Commons License 2005.04.25 0 0 36
"4) mik lehetnek a Holdról érkező, rejtélyes fényforrások (nagyrészük állandó helyzetű, de van adat arról is, hogy elmozdulnak) eredetei? Egy rendesebb csillagászati távcsővel megfigyelhetők már, ha valakit érdekel a téma. Sajna úgy tűnik, várnunk kell, amíg civil önerőből kifejlesztjük a szükséges technológiát, mert akiknél a pénz van (és a hatalom), azok nem nagyon törik magukat a dolog tisztázása érdekében..." Mit nem lehet kifejleszteni önerőből? Egy csillagászati tácsövet? Több ezer amatőr csillagásznak sikerült már. Többek közt nekem is még tizenéves koromban. Nem volt valami nagy szám, de a Jupiter nagyobb holdjait, a szaturnusz gyűrűjét meg lehetett figyelni vele. A holdunkról nem is beszélve.
Előzmény: Hell'O Drome (27)
Markoh Creative Commons License 2005.04.25 0 0 35
Szevasztok! Készítettem képeket a Holdról, sajna csak 900mm-nek megfelelő telével tudom lekapni. Mi a hivatalos álláspont arról a két nagy és több kicsi "kráterről", amiből sugárirányba sok-sok egyenes volnal indul ki? Azok árkok? Törésvonalak? Hogy kerültek oda?
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.25 0 0 34
Hogy el ne lopják.
Előzmény: JFEry (28)
Schrödinger macskája Creative Commons License 2004.11.24 0 0 33
Hú, jó az anyag, mi?
:)
Előzmény: lehell (12)
Hell'O Drome Creative Commons License 2004.11.24 0 0 32

Nem kell, ezen az oldalon észlelték őket (a túloldalt meg nem hiszem, hogy vizsgálták érte.

Ja, és még a "tudós embörkéknek" is el kellet ismerniük, hogy léteznek a fényforrások, de ők se tudják (vagy akarják) megmondani, miről is van szó.

Előzmény: JFEry (30)
emp Creative Commons License 2004.11.17 0 0 31
szerintem egy sebváltózár sem árt
Előzmény: JFEry (28)
JFEry Creative Commons License 2004.11.15 0 0 30
Valszeg egy tükör is kell hozzá, mert biztosan a túloldalon van....
Előzmény: Törölt nick (29)
JFEry Creative Commons License 2004.11.14 0 0 28
Aranyos, de minek egy holdkompon kulcs?
Előzmény: L4U58U8 (6)
Hell'O Drome Creative Commons License 2004.11.12 0 0 27
Igencsak érdekes, és hadd feszegessük tovább a témát:

1) vajh miért nincs egyetlen retusálatlan képkocka sem, amit az "állítólagos" Holdon járók készítettek?

2) Mióta van színes film, azóta nem járt ember a Holdon. Gondolom nehezebb lenne kozmetikázni a Nasca-sivatagot. (És nyilván ezért sláger most a Mars).

3) Ha a Holdnak nincs elegendő légköre egystabil légkörhöz, légköri mozgásokhoz (ti.: tisztességes erősségű szélhez), hogy lehet az, hogy egyes holdfelszíni alakzatok rendre-másra átrendeződnek?

4) mik lehetnek a Holdról érkező, rejtélyes fényforrások (nagyrészük állandó helyzetű, de van adat arról is, hogy elmozdulnak) eredetei? Egy rendesebb csillagászati távcsővel megfigyelhetők már, ha valakit érdekel a téma.

Sajna úgy tűnik, várnunk kell, amíg civil önerőből kifejlesztjük a szükséges technológiát, mert akiknél a pénz van (és a hatalom), azok nem nagyon törik magukat a dolog tisztázása érdekében...
lehell Creative Commons License 2004.10.17 0 0 26

Bolodogságot boldogságot, s minden ember boldog akarna lenni?

 Hod- Hoditás - Hodolás!

  Egy lépéssel hátráb, de ha vissza fordulunk, egy lépés előre, aztán a követekző lelépés lenne, a falvédőről?

  Nagyon röviden: megjellenek azok a fazonok, akiknek a leszármazottjaikat, igenis fel lehet ismerni, főleg egy olyan országban - országokban mint a U.S.A.? Akik a földre zuhantak, meglepődnétek, mert ugyanolyanok voltak, mint a génutódaik, de itt a Holdról lenne szó? Na ha csak a Hold, arról lehete többet irni, mint Holt, hideg, rideg, nincs fénye, se árnyéka, ill. van: Napfogyatkozást okoz?

  Nemsokára, hogy a Hullottak, vagy ZÜLLÖTTEK, ne feledd, ugyanaz kezd lenni, mint a legutólsó katasztrófánál, teljesen elhatalmaskodna, az a jellem, ami a bibliába: PUSZTITÓ UTÁLATOSSÁG, van feljegyezve? Na előszir is, ezek részegek voltak állandóan, kábitószeresek, s maga poklok kinja, őrjöngése, mikor ide is érkeztek, ami fel lett higitva. Egy pici majommal keverték magukat, amit először MAGNETIKUSAN magukévá tették, aztán ezekből lettek a törpék, s ÓRIÁS TEREMETÜEK, s mikor ez sikerrel járt, nemsokára meg jelent a HOLD, aztán az első IRTÓZATOS KATASZTRÓFA, ami hirtelen FAGYHALÁL volt, minden nem kevert egyedet, elpusztittok, aztán az egész Földet meg HODitották volna, de mégse, mind ami napig, hisz itt vannak a HÓDITÓK, meg mi?  

 Hol az a BESTIA, amivel a Holdról,  szinkronizálnak, hisz hogyan tudnák onnan csinálni az apályt, meg dagályt?

 Boldogságot, ...szivünk előtt, száll a kék madár?

Előzmény: boldogság (25)
boldogság Creative Commons License 2004.10.16 0 0 25

Boldogságot!

Igen, biztos vagyok benne.

Előzmény: lehell (24)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!