Keresés

Részletes keresés

eTomTom Creative Commons License 2004.08.01 0 0 13
Tétova tinédzserek (2000)

Tétova tinédzserek

The Perfect Score (2004) - barna haj - wow :)

Barna haj - wow :)
eTomTom Creative Commons License 2004.07.19 0 0 12
Azt tudtátok, hogy a Mission Impossible 3-ban Scarlett lesz az egyik főszereplő?
Ez lesz az eddigi legpopulárisabb filmje. Bár nem tudom, hogy örüljek-e neki.
eTomTom Creative Commons License 2004.07.19 0 0 11
Jaja...bár mondjuk én nem járkálok ott nap mint nap, de azért milyen igaz :)
És én akkor pont nem voltam Pesten...bazzz... :)

Az AR egyébként egy nagyon hatásos és jó film. És Scarlett nagyon szép benne. :)
Előzmény: meggyespite (10)
meggyespite Creative Commons License 2004.07.18 0 0 10

És az a legdurvább, hogy az Amerikai rapszódia forgatásán itt járt Budapesten, ugyanazokon a helyeken járt, AHOL MI IS NAP MINT NAP!!! :)))

 

 

Előzmény: eTomTom (7)
pzkpfwv Creative Commons License 2004.07.18 0 0 9
a ghost world nekem megvan mar egy ideje de meg nem neztem meg meg abban is eleg fiatal meg az az erdekes pokos horrorvigjatek viszont a hangja eleg durva van rola egy kis videom ahol egy fhm legszebb 100 partin kerdezik arrol szerinte ki a legszebb no meg hogy o magat milyennek tartja egyszeruen nem tudom megallapitani hogy milyen szinesz mert csak azt latom milyen szep... na jo nem olvadozom tovabb
Előzmény: meggyespite (8)
meggyespite Creative Commons License 2004.07.18 0 0 8

Örülök, hogy szaporodnak az írásjelek egyébként értékes írásaidban ;)

 

Jessica Alba is nagy kedvenc, és ő is valóban kezd "elhíresülni", de még nem sikerült neki az áttörés. Cameron bácsi Sötét angyalja lehetett volna a nagy ugrás, de az sajna nagyon gyengére sikerült (nem is értem, mi köze ehhez James Cameronnak??)

 

A Suttogó biza nehéz film, csendes dráma a javából, nekem annyira azért nem tetszett, bár voltak jó pillanatai. Viszont azt Robert Redford (rendező-főszereplő) is elismerte, hogy az akkor 14 éves Scarlettel olyan volt együtt dolgozni, mint egy felnőtt színésszel...

 

Előzmény: pzkpfwv (5)
eTomTom Creative Commons License 2004.07.17 0 0 7
Scarlett az Amerikai rapszódiában (katt a nagyításhoz):

Scarlett
eTomTom Creative Commons License 2004.07.17 0 0 6
Scarlett egy olyan lányt alakít, aki egy sikeres sportlovagló, ám a lovával balesetezik, a barátnője, akivel kilovagol, asszem meg is hal. Scarlett elveszíti az egyik lábát térdkalács talán. Az édesanyja megpróbálja felvidítani a lányt, akinek nagyon hiányzik a lovaglás, így a lelkileg és testileg sérült lányát, és az ugyanilyen állapotban lévő lovat elviszi egy távoli helyre, egy ún. suttogóhoz, aki talán képes segíteni. Közben a csávó és a lány anyja egymásba esnek, de megérkezik a férj...

röviden ennyi, de ez nagyon zanzásított verzió, ennél azért bonyolultabb a történetvonal.
Előzmény: pzkpfwv (5)
pzkpfwv Creative Commons License 2004.07.17 0 0 5
en mindig igy jarok regen angelina jolie a hackersben aztan jessica alba meg valami bena horrorparodiaban(o mondjuk nem lett megsem akkora sztar de azert majdnem) most scarlett de o az igazi szoval mi tortenik a suttogoban? vagyis inkabb milyen film? ui sajnos nem ismerem az ekezeteket-bar bizonyos irasjeleket igen
Előzmény: meggyespite (3)
eTomTom Creative Commons License 2004.07.17 0 0 4
meggyespite: bizony, ahhoz képest, hogy már meglehetősen régóta filmezik, csoda, hogy csak idén jelentek meg először 'SJ a nagy felfedezett' típusú újságcikkek. Én furcsállom.

pzkpfwv:abszolút nem vetlek meg, amellett, hogy kitűnő színésznő, egyben gyönyörű is :)
meggyespite Creative Commons License 2004.07.17 0 0 3

Én is a Suttogóban figyeltem fel rá, hogy mennyire tehetséges, meg aztán még pár, főleg "nehéz" filmet vállalt, amikben szintén jó volt, szóval nem éppen tinivígjátékokaban szerepelt. pzkpfwv kollégával, bár mondat- és írásjelek híján nem mindent értek abból, amit ír, abszolút egyetértek, mert az Elveszett jelentés-ig senki se foglalkozott vele, most meg mindenki lecsap rá, és így már nem olyan "titkos kis kedvenc" :)

 

De bezzeg én már akkor is tudtam... :D

 

 

Előzmény: eTomTom (1)
pzkpfwv Creative Commons License 2004.07.17 0 0 2
na jo bevallom hogy en alantas es allati modon csak a kulseje miatt vagyok oda erte jogosan vethetsz meg de a legujabb film amiben lattam valojaban a fent(lent) emlitett amikor inkabb meg csak tiniszinesz volt a suttogo mifele film? meg az elveszett jelentest sem lattam
Előzmény: eTomTom (1)
eTomTom Creative Commons License 2004.07.17 0 0 1
Én a Suttogóban szerettem meg. Lenyűgőző, hogy gyakran szavak nélkül, a tekintetével többet mondd, mint bárki más bármilyen monológgal.
Előzmény: pzkpfwv (0)
pzkpfwv Creative Commons License 2004.07.17 0 0 0
sajnos ha eljon az ido meg kell kuzdenunk erte es nem leszek konnyu ellenfel valojaban en amiota eloszor lattam a man who wasn't there-ben azota a kedvencem annyira bejon az a baj hogy ovele is az lesz mint angelina jolieval hogy kiderul (mar ki is derult) hogy nem is rossz mint szinesz es mindenki masnak is o lesz a a kedvence gyonyoru
Előzmény: eTomTom (-)
eTomTom Creative Commons License 2004.07.17 0 0 topiknyitó
Remélem, hogy nem vagyok egyedül az Indexen Scarlett iránti rajongásommal :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!