Keresés

Részletes keresés

gti16v Creative Commons License 2014.07.15 0 0 8986

nekem nagyon tetszett a 9. évad,

 

 

szpojler:

 

és szerencsére nincs kizárva további évad ...

loucyber Creative Commons License 2014.07.08 0 0 8985

Ugye. hogy ők is tudják...
"Either way, U.S. goes to war with China, Russia has a freer hand to expand into Eastern Europe."


http://www.videosomething.com/video/26002/preview-9-00pm-10-00pm-24-live-another-day-fox-broadcasting/

gti16v Creative Commons License 2014.07.05 0 0 8984
gti16v Creative Commons License 2014.07.05 0 0 8983

Amúgy pont most tűnk el egy csomó nukleáris anyag, valahol közép amerikában,ha jól emlékszem. :)

Quantumleap Creative Commons License 2014.07.04 0 0 8982

Az epizód végefele már azt hittem, hogy Adriantől azt tudjuk, meg, hogy Morris és a gyerek meg se haltak. Nem lettem volna meglepődve egy efféle kavaráson.

vescod Creative Commons License 2014.07.04 0 0 8981

Igazából ha valahogy végleg ki is kerül Jack a "játékból" megcsonkítják és végleg lerokkan vagy tényleg megölik a 24 folytatására akkor is találhatnának indokot hiszen a terrorizmus sosem szűnik meg bár igaz hogy már szinte az összes létező fenyegetést megvolt: Elnök elleni merénylet,biofegyver,Atombomba,Uránrudak,Atomerőművek feletti irányítás átvétele,Védelmi rendszerekbe való betörés stb...

És a másik az hogy ha még valóban készülne 10-dik évad és abban is Jack-et rángatnák elő...már ha túléli ezt a 9-dik napot akkor az már szerintem is irreális lenne hogy ennyi mindent túléljen és minig visszatérjen valamilyen indokkal.

Esetleg én is a Kate Morgan Spin-Off -ot tudnám még elképzelni de abba maximum csak pár visszautalás legyen Jack Bauer kalandjaira és ne csináljanak belőle is egy női Jack Bauert aki sebezhetetlen megölhetetlen és megmenti a világot folyton.

 

Az első pár évad még valahogy a realítások talaján tud maradni aztán a későbbi évadokba meg már Jack egy egész hadsereget hidegre tesz persze Ő egyedül néhol még meg is lövik vagy kést szúrnak a hasába dehát Jack Bauernek ez nem akadály :)

 

Aztán mikor elkezdték visszahozni a már kiírt vagy megölt karaktereket.Emlékezzünk csak Tony is milyen indokkal volt megmagyarázva hogy miért halt meg.Valami olyasmire emlékszem hogy "Henderson direkt az artéria mellé szúrta az injekciót így csak ideiglenesen állt le a szíve..valami iylesmi" Ugyan már.Logant már meg se magyarázták hogy hogy élte túl a mentőbe...hiszen láttuk hogy neki is leállt a szíve.Most pedig Cheng

 

Félreértés ne essen..imádom a sorozatot de egyre jobban elrugaszkodnak a realításoktól.

Előzmény: Quantumleap (8980)
Quantumleap Creative Commons License 2014.07.04 0 0 8980

Na igen, most megint csak előjöhetnék a régi kedvenc állandóan fújt dolgommal, miszerint Jack történetére csakis a halála tehet pontot. Ameddig életben van, mindig történhet valami, ami újra belerántja egy rossz napba, Remélem, evvel most már senki nem száll vitába, és nem jön olyan fárasztó hülyeségekkel, hogy majd Jack visszavonul (mégis hogy a fenébe???), meg ilyenek. Egy másik fórumban írtam, hogy olyasmi halált el tudnék képzelni, mint a Polip sorozatban Cattani felügyelőnek. Kate pedig megfogadná, hogy tovább folytatja, azt amit ő csinált. Erre persze sokan írnák, hogy Jack egy golyó- és kínzásálló szuperember, méltatlan lenne neki az olyan halál, hogy semmiből előbukkanó terroristák szitává lövik. De akkor mi lenne a méltó? Hogy feláldozza magát emberek megmentése érdekében? Ebbe is nyilván sokan belekötnének, mert hogy a második évadban a bombával el készültek ezt játszani. És végül oda jutunk, hogy bármiféle halál méltatlan lenne neki. Szerintem hülyeség az ilyen nézet, mert Jack nem szuperhős, és régebben mintha mondtak volna olyat a készítők, hogy egyszer neki is mennie kell, bár ez még azt hiszem a régi sorozat 5.-6. évada körül volt.

Mindazonáltal, ha megvalósul  a Kate Morgan-es spinoff, remélem, nem fogják erőltetni, hogy az is realtime legyen.

Előzmény: vescod (8977)
gti16v Creative Commons License 2014.07.04 0 0 8979

http://m.vatera.hu/item/view/action/getProductData/cod/1919909516

 

Sziasztok,ha valakit érdekelne akkor 4000.-huf a 2 db..

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.07.03 0 0 8978

hát ennek ellentmondanék,  hetedik minden idők egyik 24 évadja :-) a hatodik és nyolcadik az pocsék, de a hetediket két évig írták (forgatókönyvíró-sztrájk), meg is látszik rajta. meg aztán renee walker végre egy jó csaj :-))))

Előzmény: vescod (8977)
vescod Creative Commons License 2014.07.03 0 0 8977

Igen ez a Cheng-es főgonosz megoldás nekem se tetszik én is amondó vagyok hogy jó lenne valami fasza lezárást összehozni ami végleg lezárja a Jack Bauer "mítoszt". De az a baj hogy ha csak meg nem ölik Jack-et a végén akkor legközelebb is elő leeht majd rángatni hogy mentse meg a világot.Szerintem is megfáradt már a 24..bár ez a 9-ik évad szerintem lényegesen jobb mint az utolsó 3 azért a korábbi évadok szintjét nem éri el.

Előzmény: Quantumleap (8976)
Quantumleap Creative Commons License 2014.07.03 0 0 8976

Szerintem a 24 egyik lényegi eleme az volt, hogy minden évad másról szól, ergo mindegyikben más a gonosz. A nyolcadik évadot is elszúrták Logan visszahozatalával ilyen téren (meg más téren is). Most meg Cheng? Ez csakugyan ötlethiányról tanúskodik, nem csoda, ha zuhan a nézettség. Amondó vagyok, tényleg ne legyen több évad, inkább jöjjön a Kate-es spinoff. :)

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.07.02 0 0 8975

viszont nézem a nézettségi adatokat, elég rosszak, 5-6M, a fénykorhoz képest (15-16M is volt a csúcson)

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.07.02 0 0 8974

véres volt, és elfogták, emlékeim szerint.

Előzmény: Quantumleap (8972)
bendeguz90 Creative Commons License 2014.07.02 0 0 8973

"De nem emlékszem már, hogy mi történt vele a hatodik évadban? Nem murdélt meg?"

 

Én úgy emlékszem, hogy az olajfúrótorony felrobbanásakor ő is odaveszett.

 

 

 

Előzmény: Quantumleap (8972)
Quantumleap Creative Commons License 2014.07.02 0 0 8972

Még nem láttam a mostani epizódot. De nem emlékszem már, hogy mi történt vele a hatodik évadban? Nem murdélt meg?

Amúgy a lejárt gonosz visszahozása már a nyolcadik évadban is megtörtént, Logannel.

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (8970)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2014.07.02 0 0 8971

Ha arra gondolsz, amit előtted írtam, az valóban kicsit lightosabb egy 24-hez képest, Homelandhoz képest is, főleg az első évad, ha jól emlékszem, de én legalábbis rajta tudtam maradni.

Előzmény: gti16v (8967)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.07.01 0 0 8970

hát Cheng, a hatodik részben már le lett számolva vele.

Előzmény: gti16v (8969)
gti16v Creative Commons License 2014.07.01 0 0 8969

"lejárt gonoszt visszahozni"   lehet már késő van,de nem vágom ezt.... .-)

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.07.01 0 0 8968

uh, tizes is durva, mondjuk lejárt gonoszt visszahozni ... na mindegy :-)

Előzmény: gti16v (8967)
gti16v Creative Commons License 2014.07.01 0 0 8967

köszi,a tippet bele nézek a sorozatba,hány rész után köt le? pl a a 8 évad után a homelandot javasolták,és 3-4 rész után nagy kedvenc lett(az is politikai thiller)

 

a s09e10 is nagyon ütős volt.....

 

 

ööö valóban jobb sokkal egyben megnézni,csak nem bírom kivárni sajnos,de emlékszem amikor becsatlakoztam anno akkor 10 rész /egy wc :-)

Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2014.07.01 0 0 8966

Szoktam nézni a Covert Affairs sorozatot (ami kis túlzással egy női főszereplős 24, kevésbé véres kivitelben), ennek épp nemrég indult el az 5. évada.

 

Talán ennek sikerére figyeltek fel a 24 készítői is.

Előzmény: Quantumleap (8963)
vescod Creative Commons License 2014.06.30 0 0 8965

Érdekes....azt mondták hogy lesznek időugrások ahhoz képest az imdb-n is úgy van feltüntetve hogy fél napot ölel fel a 9-dik évad.Tud erről valaki valamit?

Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.06.29 0 0 8964

húha

Előzmény: Quantumleap (8963)
Quantumleap Creative Commons License 2014.06.29 0 0 8963
Wreck Diver Creative Commons License 2014.06.25 0 0 8962

Ebben igazad van.
Én reménykedem azért.
Bár eddig is minden évad ugyanazt hozta,
mégis mindig célt ért. Legalábbis nálam.

Remélhetőleg most sem lesz másképp.

Viszont ha lesz még folytatás, azt nem fogm heti bontásban nézni realtime.
Szépen kivárom egyben. :)

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (8961)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.06.25 0 0 8961

ja, így már teljesen tiszta. dehát a teroristákat át kell verni, nem? :-)

nekem az a "problémám" ezzel, hogy nem elég gonosz a gonosz - valószínűleg van még egy gonoszabb, a sorozat szabályai szerint.

Előzmény: Wreck Diver (8960)
Wreck Diver Creative Commons License 2014.06.25 0 0 8960

Én se vagyok elkötelezett, csak SPOILER:
Így elég ciki, hogy pont a netoristák tartották az adott szavukat.
Erre gondoltam. A sorozat értékeivel ez kicsit szembemegy.
Én arra számítottam, hogy a mutter tartja a szavát, a kölök meg leszereli,
és szépen próbál az eredeti terv szerint rombolni. Így meg lett volna
a tenoristákkal nem éneklünk duettet, mert nem érdemes vonal. :)

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (8959)
Bertrand de Beaufourt Creative Commons License 2014.06.25 0 0 8959

jó, én nem vagyok ennyire elkötelezett :-)

Előzmény: Wreck Diver (8957)
gti16v Creative Commons License 2014.06.25 0 0 8958

silent clock-ok:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HdzLnbG_uME

Wreck Diver Creative Commons License 2014.06.25 0 0 8957

Nem, az rendben lett volna.
Bár még fél percet  rászántam volna a hatás végett.
És remek forrása lett volna még egy kis "mi lett ebből az emberből",
és "ezt most neki lehet" jellegű moralizálásnak a többiek részéről.

 

A szájlentklokk csavarra gondolok. Nem így kellett volna.

Előzmény: Bertrand de Beaufourt (8956)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!