Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
doominogame okt. 6. Creative Commons License 18507

Ez egy ordas nagy kamu. Például LED fényszóró? Ugyan már. Még nem is csak xenon, mert kézi a magasságállítása a fényszóróknak. Szerintem a tulaj egyszerűen beixelte az összes extrát, amit csak adott az oldal. Ilyen dolgok nem voltak. Ráadásul nem is bőrbelsős, nem nagy navis, vagyis ez egy fapados kivitel. Végezetül olvasd el a helyesírását a tulajnak (ékszily)

Előzmény: Joci101 (18505)
Zolysys okt. 6. Creative Commons License 18506

Terméksor 407 Organizációs szám 11120 CJ 2 0564 Garancia kezdete 2008.07.15. NRE e2*2001/116*0297*06

Általános információk TERMÉK FAJTÁJA KÜLÖNLEGES JÁRMŰ KERESKEDELMI MÁRKA / ALKATRÉSZ TÍPUSA PEUGEOT TERMÉKCSALÁD 407 KAROSSZÉRIA-TÍPUS LIMUZIN 4 AJTÓS FELSZERELTSÉG SR SPORT MOTOR DW10BTED4 FAP TURBÓDÍZEL ERŐÁTVITEL BVM6 FÉNYEZÉS TÍPUSA FESTÉS: FÉM JELLEGŰ FÉNYEZETT KAROSSZÉRIA SZÍNE KKQ - PROFOND PIROS FÉNYEZÉS BELSŐ BURKOLAT TÍPUSA STARTING2 SZÖVET + OMNI "XI" KÁRPIT SZÍNE "FT" SEBESSÉGVÁLTÓ (JELLEMZŐ) MECHANIKUS SEBESSÉGVÁLTÓ ML6 CL MOTOR (TÍPUS) MOTORTÍPUS EW/DW

A gépjármű főbb jellemzői FELSZERELTSÉG SR SPORT FÉNYEZÉS TÍPUSA FESTÉS: FÉM JELLEGŰ FÉNYEZETT KAROSSZÉRIA SZÍNE KKQ - PROFOND PIROS FÉNYEZÉS BELSŐ BURKOLAT TÍPUSA STARTING2 SZÖVET + OMNI "XI" KÁRPIT SZÍNE "FT" SEBESSÉGVÁLTÓ (JELLEMZŐ) MECHANIKUS SEBESSÉGVÁLTÓ ML6 CL KORMÁNYMŰ NEM VÁLTOZÓ RÁSEGÍTÉSŰ KORMÁNYSZERVO

Motor tápellátása TARTÁLY-SZŰRŐ TARTÁLYSZŰRŐ NÉLKÜL FOJTÓSZELEPHÁZ (MOTOR LEVEGŐBESZÍVÁSA) MOTORIZ PILLANGSZ-EGYS (MOTOR LEVBESZÍV) MOTOR DW10BTED4 FAP TURBÓDÍZEL GÁZOLAJSZŰRŐ VÍZÉRZÉKELŐJE VÍZÉRZÉKELŐ GÁZOLAJSZŰRŐVEL TÜZELŐANYAG GÁZOLAJ KÖRNYEZETVÉDELMI BERENDEZÉS (MOTOR) EURO 4 KÖRNYEZETVÉDELEM (MOTOR) MOTOR (TÍPUS) MOTORTÍPUS EW/DW OLAJHŰTŐ MOTOR VÍZ/OLAJ HŐCSERÉLŐJE KARTERGÁZ-VISSZAVEZETŐKÖR FŰTÉSE KARTERGÁZ RENDSZER FŰTÉS NÉLKÜL TELJESÍTMÉNYVÁLTOZATOK (MOTOR) STANDARD TELJESÍTMÉNY EOBD ÖNDIAGNOSZTIKA "EOBD" ÖNDIAGNOSZTIKA KÖRNYEZETVÉDELMI BERENDEZÉS "EGR" KIPUFOGÓGÁZ VISSZAVEZETÉS A JÁRMŰ MŰSZAKI KÖRNYEZETVÉDELME GÉPJ MŰSZAKI KÖRNYEZETVÉD EURO 4 RÉSZECSKESZŰRŐ RÉSZECSKESZŰRŐ VENTILÁTOR 1 VENTILÁTOR BEÉP VEZ ELEKTRONIKÁVAL 150W BEFECSKENDEZÉS-VÁLTOZATOK DELPHI BEFECSKENDEZŐ RENDSZER

Sebességváltómű - Erőátvitel ERŐÁTVITEL BVM6 SEBESSÉGVÁLTÓ (JELLEMZŐ) MECHANIKUS SEBESSÉGVÁLTÓ ML6 CL FOKOZAT ÁTTÉTEL CP 17 X 71 KERÉK STÍLUSA HORTAZ 16 COLLOS KERÉK TENGELYKAPCSOLÓ HIDRAULIKUS TENGELYKAPCSOLÓ DIFFERENCIÁLMŰ (HÁZ) DIFFERENCÁLMŰ 86 KERÉKTÁRCSA/GUMIABRONCS MÉRET 16 COLLOS GUMIABRONCS SZERELÉS GUMIABRONCS (MÉRETEK, TÍPUS) NEM MEGERŐSÍTETT 205/60 R16 92H GUMIABRONCS KERÉK (TÍPUS) 6 KÖNNYŰFÉM KERÉK SZERELÉS GUMIABRONCSNYOMÁS-CSÖKKENÉS KIJELZŐ GUMIABRONCS NYOMÁSCSÖKKENÉS-JELZŐ SEBESSÉGVÁLTÓ TÍPUSA ML6C Felfüggesztés - Kormánymű - Fékek KORMÁNYZÁS (MŰKÖDÉS) SZERVOVAL ELLÁTOTT ELEKTR HIDRAULIKUS KORMÁNYMŰ KORMÁNYOSZLOP KÉZILEG ÁLLÍTHATÓ KORMÁNYOSZLOP KORMÁNYMŰ NEM VÁLTOZÓ RÁSEGÍTÉSŰ KORMÁNYSZERVO ELSŐ STABILIZÁTORRÚD ELSŐ STABILIZÁTORRÚD ÁTMÉRŐ 24 A KORMÁNYSZERKEZET ELMOZDULÁSA KORMÁNYMŰ SZERKEZET ÚTHOSSZ 184 FELFÜGGESZTÉS NORMÁL FELFÜGGESZTÉS AKTÍV FELFÜGGESZTÉS VÁLTOZTATHATÓ FELFÜGGESZTÉS NÉLKÜL DINAMIKUS MENETSZABÁLYOZÁS DINAMIKUS MENETSTABILIZÁLÓ-RENDSZERREL FÉKVÁLTOZATOK BOSCH 8 1 ESP

Karosszéria - Felszerelések SZABADKEZES HOZZÁFÉRÉST ÉS INDÍTÁST BIZTOSÍTÓ RENDSZER KULCS NÉLKÜLI NYITÁS ÉS INDÍTÁS NÉLKÜL VONÓHOROG VONÓHOROG OLDALSÓ DÍSZÍTÉS (KÜLALAK) KARROSSZ SZÍNŰ OLD VÉDŐELEMEK+KRÓM OLDALSÓ DÍSZÍTÉS (MÉRET) VÉKONY OLDALSÓ VÉDŐELEMEK DÍSZTÁRCSA (STÍLUS) DÍSZTÁRCSA NÉLKÜL KÜSZÖB-MEGVILÁGÍTÁS KÜSZÖB VILÁGÍTÁS NÉLKÜL KIEGÉSZÍTŐ VÉDELEM (A MOTOR ALATT) KIEGÉSZÍTŐ VÉDŐELEM NÉLKÜL A MOTOR ALATT KÜLSŐ VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR KIEGÉSZÍTŐ FUNKCIÓ KÉZZEL BEHAJTHATÓ KÜLSŐ VP TÜKÖR ELSŐ ABLAKTÖRLŐ ELSŐ ABLAKTÖRLŐ ESŐÉRZÉKELŐ NÉLKÜL HÁTSÓ ABLAKTÖRLŐ HÁTSÓ ABLAKTÖRLŐ NÉLKÜL FÉNYSZÓRÓTÖRLŐ FÉNYSZÓRÓ-TÖRLŐ NÉLKÜL ELSŐ HOMLOKZAT TAKARÓELEME ELSŐ ZÁRÓELEM NÉLKÜL ÜVEGTETŐ TETŐABLAK NÉLKÜL PÓTKERÉK KERÉKTÁRCSA: ACÉL + STANDARD GUMIABRONCS KÜLSŐ TARTOZÉKOK KARSZÍN KÜLSŐ FOGAN+KÜLSŐ VISSZAP TOLÓTETŐ FIX TETŐ A LÖKHÁRÍTÓ DÍSZÍTÉSE KARSZÍN LÖKHÁRÍTÓ CSÍK+KRÓMOZOTT DÍSZÍTÉS ÜVEG (NÉZET) SZÍNEZETT ÜVEG ÜVEG (TÍPUS) RÉTEGES SZÉLVÉD+HÁTSÓ EDZETT

Belső felszerelések VEZETÕ OLDALI TÉRDLÉGZSÁK VEZETŐOLDALI TÉRDLÉGZSÁK BELSŐ BURKOLAT TÍPUSA STARTING2 SZÖVET + OMNI "XI" RIASZTÓ RIASZTÓ HANG+PERIMETER STANDARD HÁTSÓ ÜLÉS KÖNYÖKLŐ HÁTSÓ KÖNYÖKLŐ NÉLKÜL HÁTSÓ BIZTONSÁGI ÖV 3 PONTOS HÁTSÓ BIZTONSÁGI ÖVEK 3 ÖVTEKCS KLÍMA (KÜLSŐ HŐMÉRSÉKLET T°) ÉSZAKI ORSZÁGOK GYERMEK BIZTONSÁGI ZÁR HÁTSÓ KÉZI GYEMEKZÁR A SEBESSÉGEK BEOSZTÁSA BEOSZTÁS KM/H-BAN VEZETŐI OLDAL (VEZETŐ HELYZETE) BALKORMÁNYOS VÁLTOZAT KIEGÉSZÍTŐ FŰTÉS KIEGÉSZÍTŐ FŰTÉS NÉLKÜL MŰSZERFAI FELSZERELÉS SATIN ARGENTE DÍSZÍTÉS KOMBINÁLT KIJELZŐEGYSÉG (JELLEMZŐK) 260 KM/H 160 M/H BEOSZTÁS VILÁGOS HÁTLAP AJTÓKÁRPIT SATIN ARGENTE DÍSZÍTÉS HANGSZÓRÓ 4 ELS HSZ (2 TWEET + 2 ELS) + 2 HTS HSZ RÁDIÓVEZÉRLÉS AUTÓRÁDIÓ TÁVIRÁNYÍTÓ ELSÖTÉTÍTÉS (FÜGGÖNY, OLDALSÓ NAPELLENZŐ, NAPFÉNYTETŐ) HÁTSÓ FÜGGÖNYÖK NÉLKÜL UTASOLDALI ELSŐ ÜLÉS MAGASSÁGÁLLÍTÁSA EL UTAS ÜLŐR MAGAS NÉLK VEZETŐOLDALI ELSŐ ÜLÉS KAPCSOLÓJA KÉZI VEZETŐÜLÉS-BEÁLLÍTÁS UTASOLDALI ELSŐ ÜLŐRÉSZ KAPCSOLÓJA UTASOLDALI KÉZI ÜLÉSBEÁLLÍTÁS UTASOLDALI ELSŐ ÜLŐRÉSZ BEÁLLÍTÁSA DÖNTHETŐ UTASOLDALI ÜLÉSTÁMLA ELSŐ ÜLÉS KÖNYÖKLŐ (ÜZEMI) ELSŐ KÖÜNYÖKLŐ NÉLKÜL CD CD BESZERELÉS NÉLKÜL NAVIGÁCIÓS RENDSZER NAVIGÁCIÓS RENDSZER NÉLKÜL FÉNYSZÓRÓ-IZZÓK HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ HÁTSÓ ABLAKEMELŐ HÁTSÓ KÉZI MŰKÖDTETÉSŰ ABLAKEMELŐ KIJELZŐ KIJELZŐ (RÁDIÓ+ÓRA+ÉS VAGY HŐMÉRS,CD) SMINKTÜKÖR VEZOLD+UTASOLD ÁRNYÉKOLÓ VILÁGÍTÁS NLK OLAJKIJELZŐ OLAJHŐM + SZINT KETTŐS FUNKCIÓ VEVŐ FŰTÖTT PÁRNA NEM FŰTHETŐ VEZETŐÜLÉS ELSŐ OLDALLÉGZSÁK ELSŐ OLDALSÓ +FÜGGŐNY LÉGZSÁK UTASFÜLKE LÁBTÉR MEGVILÁGÍTÁSA UTASTÉR ALSÓ RÉSZ MEGVILÁGÍTÁS NÉLKÜL LÉGZSÁK SEMLEGESÍTÉSE LÉGZSÁK KÉZI HATÁSTALANÍTÁSA FÉNYSZÓRÓMAGASSÁG SZABÁLYOZÓ KÉZI FÉNYSZÓRÓBEÁLLÍTÁS KANYARKÖVETŐ FÉNYSZÓRÓ KANYARKÖVETŐ FÉNYSZÓRÓ NÉLKÜL RÁDIÓVEVŐ RDS "RD4/MP3" CD AUDIÓ RENDSZER HŰTÉS AUTOMATIKUS HŰTÉS SEBESSÉGSZABÁLYOZÓ SEBESSÉGSZABÁLYOZÓ RENDSZER NÉLKÜL VEZETŐOLDALI ELSŐ ÜLŐRÉSZ MAGASSÁGÁLLÍTÁSA VEZETŐOLDALI KÉZI MAGASSÁGÁLLÍTÁS BELSŐ VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR BELS ÉJJELI-NAPPALI NEM ELEKTROKRÓM VISSZAPILL LÉGKONDICIONÁLÁS / HŐMÉRSÉKLET SZABÁLYOZÁSA EGYZÓNÁS AUTOMATA KLÍMABERENDEZÉS RÁDIÓTUNER KETTŐS RÁDIÓ TUNER AKADÁLYÉSZLELÉS AKADÁLYÉSZLELŐ NÉLKÜL OLDALSÓ FÜGGÖNYÖK OLDALSÓ REDŐNYÖK NÉLKÜL GUMIABRONCSNYOMÁS-CSÖKKENÉS KIJELZŐ GUMIABRONCS NYOMÁSCSÖKKENÉS-JELZŐ KÁRPITOZÁS ADAPTÁLÁSA SEBVKAR FOGANTY KRÓM BETÉTELEMMEL ERŐSÍTŐ EKVALISER EQUALIZER ERŐSÍTŐ NÉLKÜL RETESZELÉS VEZÉRLÉS EGYSZERŰ RETESZELÉSŰ ZÁR ÜVEG (TÍPUS) RÉTEGES SZÉLVÉD+HÁTSÓ EDZETT KORMÁNYKERÉK BŐR BEVONATÚ 3 ÁGÚ KORMÁNYKERÉK VENTILÁTOR 1 VENTILÁTOR BEÉP VEZ ELEKTRONIKÁVAL 150W

Villamosság GENERÁTOR 18. OSZTÁLYÚ GENERÁTOR AKKUMULÁTOR AKKUMULÁTOR L3 450 INDÍTÓMOTOR 6+ OSZTÁLYÚ INDÍTÓMOTOR KÜLÖNLEGES VILÁGÍTÁS KÜLÖNLEGES VILÁGÍTÁS NÉLKÜL KÜSZÖB-MEGVILÁGÍTÁS KÜSZÖB VILÁGÍTÁS NÉLKÜL KÜLSŐ VISSZAPILLANTÓ TÜKÖR KIEGÉSZÍTŐ FUNKCIÓ KÉZZEL BEHAJTHATÓ KÜLSŐ VP TÜKÖR FÉNYSZÓRÓ-IZZÓK HALOGÉN FÉNYSZÓRÓ UTASFÜLKE LÁBTÉR MEGVILÁGÍTÁSA UTASTÉR ALSÓ RÉSZ MEGVILÁGÍTÁS NÉLKÜL FÉNYSZÓRÓMAGASSÁG SZABÁLYOZÓ KÉZI FÉNYSZÓRÓBEÁLLÍTÁS KANYARKÖVETŐ FÉNYSZÓRÓ KANYARKÖVETŐ FÉNYSZÓRÓ NÉLKÜL RÁDIÓ FREKVENCIÁJA ÁZSIAI RÁDIÓFREKVENCIA

Felszerelésmárkák FÉKVÁLTOZATOK BOSCH 8 1 ESP BEFECSKENDEZÉS-VÁLTOZATOK DELPHI BEFECSKENDEZŐ RENDSZER

Egyéb VÁLTOZAT KRITÉRIUM, ÜGYFÉL KONCEPCIÓ MECCANO 3 ATMOSZFÉRA NORMÁL LÉGKÖR VEZETŐI OLDAL (VEZETŐ HELYZETE) BALKORMÁNYOS VÁLTOZAT KÖZLEKEDÉS JÓ ÚTMINŐSÉG KÜLSŐ TARTOZÉKOK KARSZÍN KÜLSŐ FOGAN+KÜLSŐ VISSZAP KISZOLGÁLÓ EGYSÉG BSI TRANSGAMME

Előzmény: Joci101 (18505)
Joci101 okt. 6. Creative Commons License 18505

Sziasztok!

Esetleg ismeri valaki ezt a nyíregyi autó? http://www.hasznaltauto.hu/auto/peugeot/407/peugeot_407_2.0_hdi_premium-8074823

Bárkitől bármi infó jól jönne látatlanból is, mert én nem ismerem még annyira a típust, de ez az autó megtetszett.

Gyanús nekem az a sok extra, főleg a futóművel kapcsolatosan, elektronikus futómű hangolás, ADS (adaptív lengéscsillapító) EDC elektronikus lengéscsillapítás,  távolságtartó tempomat stb

Rendelhető e egyáltalán ilyen extrákkal?

Ja és ez is siemens porlasztós? Típushiba stb. van ennél az évjáratnál?

Előre is köszi

Hun_Fighter okt. 6. Creative Commons License 18504

Jaaaa, én azt hittem, hogy odamegyek kettőre és négykor kész... :DD

Na, így már nagyjából képben vagyok, akkor szervezem a dolgokat és hívlak.

Előzmény: betg (18503)
betg okt. 6. Creative Commons License 18503

Szia 

Szerintem nem kell több napra itthagyni reggel hotod este viszed max nem lesz kész DD:

Előzmény: Hun_Fighter (18501)
dx man okt. 6. Creative Commons License 18502

Pénteken a Rákóczi hídon elment mellettem a "saját autóm klónja" :-D

Nincs itt véletlenül a tulajdonosa?

Hun_Fighter okt. 5. Creative Commons License 18501

betg mester, pici infó pls? :) Tényleg nagyon terveznem kell(ene), nem kedvtelésből rinyálok. :DDD

Előzmény: Hun_Fighter (18492)
Zolysys okt. 5. Creative Commons License 18500

felhívsz és elmondom :)

Előzmény: noselfcontrol (18499)
noselfcontrol okt. 5. Creative Commons License 18499

Te meg lehet, hogy egy magyarintással. Kérdés, hogy a magyarítás csak a menü textre és a tmc massage-ekre vonatkozik, vagy még a navi hangbemondásra is. Az asszony fülét báncsa az angol karattyolás:)

Előzmény: Zolysys (18498)
Zolysys okt. 5. Creative Commons License 18498

jössz egy bambival :):):):)

Előzmény: noselfcontrol (18497)
noselfcontrol okt. 5. Creative Commons License 18497

Szia Zolysys! Igazad volt, kicseréltem az ABS jeladót, hiba nincs, a navi elindult rendesen:)

S.C.H okt. 3. Creative Commons License 18496

Üdv megint!:)

Futóművet valaki tudja hol lehet, illetve lehet-e ellenőrizni/állítani márkaszervízen kívül Bp-n? :) Vidéken bevittem egy helyi Bosch szervízbe és azt mondták ők ezt nemtudják már állítani mert ezekbe másfajta futómű van már és hogy le kell terhelni a kasznit, alátenni ilyen távtartó szerű dolgot, meg a magasság függ a kerékmérettől is és még mondta a dolgokat hozzátéve hogy CSAK pözsóék tudják...:)

Apis okt. 3. Creative Commons License 18495

Ha minden jól megy Hétfőn telefonálok ,hogy időpontot egyeztessünk mikor tudod megnézni!

Előzmény: betg (18491)
betg okt. 3. Creative Commons License 18494

Egyáltalán nem biztos hogy porlasztó.

Amúgy ebben siemens porlasztó van nem javítható.

Elöbb egy diag kéne azután lehet okoskodni.

Az adatlapomon találsz elérhetöséget.

Előzmény: LKWnorbert (18493)
LKWnorbert okt. 3. Creative Commons License 18493

Jó estét! Kérdés: Ha porlasztós lett a kocsi, nagyjából mennyibe fájhat a javítás? Legalábbis gondolom, hogy az mert egyre jobban kezd kormolni. 2.0 HDi, 2004-es

Hun_Fighter okt. 3. Creative Commons License 18492

Szia!

Nem felejtettem el, hogy hívjalak, de jelenleg ki sem látszom a melóból és esélyem sincs, hogy eljussak hozzád.

Annyi infóval tudsz nekem szolgálni, hogy ha a torpanást az okozza, amire tippelsz, akkor az esetleges javítása mennyi időt vehet igénybe? Ez azért lenne fontos, hogy el tudjam dönteni, hogy szabadnapot kell-e kivennem rá, vagy elég, ha munkaidő átütemezésben gondolkodom.

Előre is köszi a választ.

Előzmény: betg (18491)
betg okt. 3. Creative Commons License 18491

Igen .

Látnom kéne hiba közben.

Előzmény: Apis (18489)
Ronal544 okt. 2. Creative Commons License 18490

Sziasztok!

Van egy garnitúra gyári P 407 keréknyomás érzékelő szenzorom!

Ha valakit érdeke írjon!

Apis okt. 2. Creative Commons License 18489

Sziasztok!

Egy pár napja az első indításnál nem indul a kocsi 2.0 hdi csak elkezd rángatózni.

Az önindító tekeri rendesen és másodszorra beindul szépen! Menet közben nem érezni semmit rendesen megy. Tegnap óta 1-2 óra állás után már melegen is csinálja. Voltam vele Peugeot szervizbe de csak annyi idejük volt ,hogy rácsatlakoztatták  a számítógépet de nem találtak  semmit! Találkozott valaki már ilyen hibával?

doominogame okt. 2. Creative Commons License 18488

Út jelentés:

Corby (Anglia) Szentes (Magyarország) 2000 km, 1300 km helyi furikázás (Szentes-Szeged-Salgótarján), majd 2000 km vissza, összesen 3364 mérföld (5382 km) egyetlen hibával megtette a gép. Egy kövér gáznál dobott mindenféle hibaüzenetet, részecskeszűrő, depollution, stb, elment az erő és rángatott. Leállítottam, újraindítottam, a rángatás megszűnt, erő vissza, majd a motorhiba jel is eltűnt 1 óra után. Az átlagfogyasztás kereken 6 L/100 km, 130 autópályával. Az út végén megveregettem a motorházat. Szeretnivaló.

dx man okt. 2. Creative Commons License 18487

Egy hol hangosabban, hol halkabban fütyülő motortéri ventilátor javítható (RHR, 150W-os ventije)?

Mit kell vele csinálni?

Zolysys okt. 1. Creative Commons License 18486

csak a kupén van más 7414NA cikkszámmal.. de szerintem az nem jó a tiedre...

Előzmény: lorantgabor (18482)
szilagyig31 okt. 1. Creative Commons License 18485

Alvázszámot küldj és megmondom.

Előzmény: lorantgabor (18482)
lorantgabor okt. 1. Creative Commons License 18484

Ez lenne az.

lorantgabor okt. 1. Creative Commons License 18483

A kép lemaradt.

lorantgabor okt. 1. Creative Commons License 18482

Sziasztok!

A képen látható lökhárító alsó légterelőt keresek, vagy cikkszámot a megrendeléséhez. A 7414PP cikkszámra a rövid fajtát hozták. Kérem aki tud segítsen.

szilagyig31 szept. 30. Creative Commons License 18481

Szerintem lapát ügyben Zoolan65 lesz az embered. Gányolásban nem hiszem, de amúgy viszont korrekt áron, profin megoldja a bajod.

Előzmény: bp800 (18479)
Zolysys szept. 30. Creative Commons License 18480

ahogy látod Moo nak van hozzá kijelzője

Előzmény: bp800 (18479)
bp800 szept. 30. Creative Commons License 18479

Köszönöm a választ Zolysys !

Nos a kijelző csere nem tűnik nagy feladatnak,de a fűtésbox javítás az annál inkább:(

Találtam itt egy régebbi hozzászólást,ahol is azt írja az illető,hogy meg lehet oldani műszerfal bontás nélkül,úgy hogy kivágva a box oldalát,kicseréljük a lapátot,és visszaragasztjuk,majd tömítjük a felvágott részt!Igaz kicsit barbár megoldásnak tűnik,de ha nem látszik a helye,akkor miért ne?A kérdésem hogy próbálkozott már valaki ezzel?Valamint a másik kérdésem az hogy valakinek van ilyen javító készlete(lapát)eladót?

Üdv!

Előzmény: Zolysys (18458)
Moó szept. 30. Creative Commons License 18478

Gazdit keresnek, van közte, színes, használt, és új is 1 év garanciával. Mindegyik hibátlan és beépíthető bármilyen nem navigációs 407esbe.

Info: moo@tvn.hu

Ilyen a színes: