Keresés

Részletes keresés

Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 11 órája -2 0 1304357

konyok + fej volt.

Előzmény: BótosLaca (1304327)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 11 órája -2 1 1304356

igen, a magyar csapatorvos ott volt, de ahhoz mi koze a nemet szervezoknek? semmi.

egy gyakorlott mentoorvosnak kellett volna ott lennie, nem pedig egy olyan dokinak aki ficamokat meg porclevallasokat diagnosztizal

egy focipalya meretebol adodoan 15mp-n BELUL. max 30.

de itt percek multak el, pont eleg arra, hogy valaki kinyiffanjon.

 

ertem, hogy veded a mundert, de ennyire nem kellene elfogultnak lenni

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1304325)
dokeee Creative Commons License 11 órája -2 0 1304355

Én is rámennék. :)

Előzmény: Skarlát Boszorkány (1304354)
Skarlát Boszorkány Creative Commons License 11 órája 0 0 1304354

És Kylie Minogue?

Rá tutira kimegyek. 🙂

Előzmény: M.Zoli (1304351)
,m,1710 Creative Commons License 11 órája 0 0 1304353

Csak arol van szo, hogy ezt a három Balti államot lezseren leirják a térképröl

 

 mert a multba élnek

nempedig a 2020as évekbe.

a szovjeunio összeomlása után. Putyin oroszországa helyetesiti. Ami kérdés, hogy letezni e fog Huszévmulva eben a formába?

 

Hát akkor egy kis Baltikum ma 2020 körül:

 

A balti államok földrajzi terület a balti-tenger délkeleti partján  Magában foglalja a három államot,

 

Eszt országot, Lettországot és Litvániát, összesen körülbelül 175 000 négyzetkilométernyi területtel és valamivel több mint 6 millió lakossal (2020)

 

Észtország hivatalos nyelve a finnugor nyelv az észt, Lettország és Litvánia hivatalos államnyelve a két balti nyelv a lett és a litván.

 

Észtországban és Lettországban jelentős orosz ajkú kisebbség él.

 

(Ez a három ország Unio tagállam, meg NATO tagállam)

 

Előzmény: Omar Khajjám (1304323)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 11 órája 0 0 1304352

Én meg azt hittem, hogy akik a hordágyat hozzák-viszik, az valamiféle egészségügyi személyzet, akiket adott esetben igénybe lehet venni, akár gyorsan. Na most ez utóbbi tegnap picit hibádzott

 

mi hibadzott? volt esetleg valami ellatas, amit nem (vagy nem idoben) kapott meg a serult? az elsokent odaero magyar csapatorvosnak szuksege lett volna esetleg meg valamire, amit nem hoztak idoben utana a pirosmellenyesek? miben tudtak volna neki segiteni, ha hamarabb vannak ott? 

 

ertem en, hogy a Veszhelyzetben ilyenkor mindenki szaladgal meg ordibal, de az egy film, szineszek jatszanak benne

 

ehh

Előzmény: Traubi (1304326)
M.Zoli Creative Commons License 11 órája 0 0 1304351

Hat ahogy nezem, a Szigetre ez even tutira nem megyek. ( Elvi lehetosegkent felmerult, es nehanyszor jo is volt ott lenni )

 

A Line-upbol nem sok minden erdekel, arra meg nem a Szigetre fogok mennyi es fizetni 30+ ezer forintot egy koncert vegett.

 

 

dokeee Creative Commons License 11 órája -3 0 1304350

Dehogynem. Mindenkinek jár. Csak hát lassan jut. Kár belehalni, ha nem muszáj.

Előzmény: mica-r (1304348)
Surci11 Creative Commons License 11 órája 0 2 1304349

Inkább kifizeti magánba még 1X

 

Szeret sokat fizetni feleslegesen, meg szereti ha lehúzzák

 

Az a lényeg hogy ne a Kúrcsány Sátán meg a Klálika lopja meg, ha a dagadt teszi az nem gond mert az szimpatikus

Előzmény: mica-r (1304348)
mica-r Creative Commons License 11 órája 0 1 1304348

De nem nagyon kapsz érte szolgáltatást. Gondolom ez megfelel.

Előzmény: dokeee (1304343)
Surci11 Creative Commons License 12 órája 0 0 1304347

Hát akkor minden marad így, de akkor ne sopánkodj ha lehúznak, kibasznak veled hogy a lumpeneket meg a nyugger uralkodó osztályokat pénzeljék

 

Nemtom feltűnt-e hogy 35 éve nem képes átlépni a kádárista magyar társadalom Jancsibácsi árnyékán

 

 

 

 

Előzmény: soproniirsai (1304328)
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 12 órája -2 2 1304346

Agyhalott.

Előzmény: dokeee (1304345)
dokeee Creative Commons License 12 órája -3 1 1304345

Miről hát.

Előzmény: vitéz Ebőváry Nyüglönc (1304344)
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 12 órája -2 3 1304344

Miről beszélsz te retardált.

Előzmény: dokeee (1304339)
dokeee Creative Commons License 12 órája -3 0 1304343

Azért, mert kötelező. 

Előzmény: barangolo_11 (1304340)
Order of Hermes Creative Commons License 12 órája 0 0 1304342

Pengesd ki az 50.000 HUFt, akkor két-három nap és megvan.

Előzmény: Kisfiatal (1304332)
advocatusdiaboli Creative Commons License 12 órája -1 3 1304341

Nézzétek, lehet ezen élcelődni, lehet engem bolondnak tartani - nyomatékosan hozzátéve, hogy egyértelműen nem azt írtam, hogy EZ FOG TÖRTÉNNI, hanem azt, hogy igenis józan ésszel illene számolni egy ilyen forgatókönyvvel is.

 

De ugye emlékszünk arra is, amikor 22 év elején üvöltve lettek lehülyézve azok, akik aggódtak holmi orosz támadás okán azzal, hogy ez teljes képtelenség, "elhanyagolható esélyű" - aztán tessék. Si vis pacem, para bellum...

Te is gondold végig, hogy asz elmúlt 14 évben idehaza mennyi minden megtörtént mégis, amire 2010 előtt simán rávágtad volna, hogy "elhanyagolható a valószínűsége".

 

Én most már azt mondom, hogy józanul kell mérlegelni persze, és nem kell az ördögöt sem a falra festeni, ja, ja - de az eshetőségek közül kizárni csak azt szabad, ami tényleg teljes fizikális lehetetlenség. 

Előzmény: Skarlát Boszorkány (1304290)
barangolo_11 Creative Commons License 12 órája 0 0 1304340

minek fizecc eü/tb-t akkor?

 

ja gondolom te nem, meg amúgy sem érint(ene)..

Előzmény: dokeee (1304337)
dokeee Creative Commons License 12 órája -3 1 1304339

A mutyi akkor válik mutyivá, ha más csinálja. Ha én csempészek, ügyeskedek, akkor egyszerűen én okos vagyok, ugye, papi? 

Előzmény: vitéz Ebőváry Nyüglönc (1304338)
vitéz Ebőváry Nyüglönc Creative Commons License 13 órája 0 1 1304338

A mutyi a néplélek része.

A trükkös magyar, aki túlél mindent, cserébe nem feszegeti más mutyiját.

 

Ennek a manifesztációja, amikor nem kifogásolja, hogy a családja beledöglik a korrupcióba szó szerint, mert ő is lopna, csak éppen nem tud.

Előzmény: Tzp (1304334)
dokeee Creative Commons License 13 órája -3 0 1304337

Jó hülye vagy. 60e ft. 

Előzmény: Kisfiatal (1304332)
M.Zoli Creative Commons License 13 órája 0 0 1304336

Nem akarok ebben a kerdesben allast foglalni, mert nem tudok. Nem tudom kie a felelosseg. 

Viszont nemreg epp Gabika vedte a munder becsuletet, amikor a torott labu fiut Szegeden nem lattak el, csak Budapesten, az neki akkor rendben volt.

 

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (1304325)
Tzp Creative Commons License 13 órája 0 0 1304335

Az a baj, hogy a katonák és rendőrök között is vannak, akik erősen fideszesek. Akik elhinnék, hogy a kormány bukása esetén valójában a nyugat akar vezetőt rakni az ország élére és fel kell az ellen lépni. Ez eléggé aggasztó.

Előzmény: Order of Hermes (1304297)
Tzp Creative Commons License 13 órája 0 0 1304334

" Hogy a faszba lehet a magyar is olyan mint a  déli szarkeverő szomszédai, olyan mint a belorusz nagytesó, mint a ruszki nagytesó, mint a  szlovák maffiózó,  miért nem olyen mint a balti államok, mint a cseh, a szlovén, a finn tesó, stb... "

 

A rendkívül rossz földrajzi elhelyezkedésünk és a túlzottan heterogén összetételünk (az utóbbi részben az előző következménye). Meg talán a szabadelvű kultúránk is.

Előzmény: CS.V.D (1304295)
Kisfiatal Creative Commons License 13 órája -1 0 1304333

A szerbeknek is milyen jól bejött!!

Előzmény: Traubi (1304316)
Kisfiatal Creative Commons License 13 órája 0 0 1304332

Március elején kértem időpontot hasi MRre, akkor csak felvettek a listára, mondván majd hivnak, mondtak hogy 4 hónapra szamitsak. 

Még nem hívtak...

Előzmény: CS.V.D (1304330)
CS.V.D Creative Commons License 14 órája 0 2 1304331

“még ezek csodálkoztak, hogy elveszítették a választást”. 

fideszes féregnek lenni nem dicsőség, de mindent megtesznek.

 

Ezek a fideszes férgek egy esetleg kormányváltás előtt MÉG tönkrebasznák az országot,  és törvénybe iktatnák, hogy a legerősebb ellenzéki párt dönt ezután mindenről is.

CS.V.D Creative Commons License 14 órája 0 2 1304330

Ennyi. Szépen megdöglik az összes beteg és akkor csökken a fidesz tábor (is).

Már a magán EÜ sem bírja, akkora a terhelés a lakosságtól. Akinek van pénze, lehet esélye. 

A sok nyugger oda hordja, mert az sztk meg a kórház nem bírja a terhelést, jó ha van 1db orvos, aki esetleg elrohan műteni. Ha meg az is lebetegszik, elmegy szabadságra, osztály bezár.

Előzmény: BótosLaca (1304327)
CS.V.D Creative Commons License 15 órája 0 4 1304329

A siratóasszonyokról máris lehet asszociálni a magyar kormányra, mert Brüsszelben már semmibe nézik őket.

https://www.atv.hu/kulfold/20240625/szijjarto-peter-brusszel-magyarorszag

 

DE NEM TANULNAK BASZKI! AZÉRT SEM!

DAC! GŐG! JOBBANTUDJUK! BÉKÉT! BRÜSSZEL HÁBORÚBA TASZÍT!

 

Szégyen a magyar kormány videlkedése. Csak az uszítás, csak az ellenségkeresés, sehol semmi építő, konstruktív, előremutató dolog. 

Sehol semmi poziív, valami amire tényleg büszke lehet az ország.

Ja, amire meg büszke lehetne, monjuk az egyéb sportágak, azt meg ki nem szarja le?

A fennséges basinak csakafoci!

 

Amúgy tényleg, nyaloncok, van mire büszkének lenni az elmúlt 14 évből? Lölő 990 milliárdja nem számít!

 

Most égett le egy  akkugyár, sok halottal koreában. Sok vendégmunkással, mert ott is már csak azok dolgoznak ilyen helyen.

Innentől minden település tolongani fog, hogy nekem is, nekem is! Ide az akkugyárat a termőföldünkre!

 

Hogyakurvaanyját az összes kormánynak! -AMÚGY MEG!

Vas és acél országa, meg gépjáműgyártás országa, meg akkugyártás országa.

 

Ami meg VAN, a mezőgazdaság, azt kellene már legalább holland szintre felfejleszteni! KELLETT VOLNA!

 

Mert MOST azt látom, kegyetlenül sok a gyümölcs, már mindneki ládaszámra akarja árulni, ehhez képest drága. Drága, mert a munkaerő drága. Bezzeg ha gépesítve lenne.... bezzeg ha a jó öntöző csatornák mind meglennének... bezzeg ha lenne Duna-Tisza csatorna...

A világ igenis zabál. Igenis enni kell a létezéshez.

Tehát az élelmiszert el lehet adni, csak meg kell mindent szervezni.

De a kibaszott akkugyár, meg a 10-40 millás verda nem létszükséglet sehol.

soproniirsai Creative Commons License 15 órája 0 0 1304328

Technokrata csodavàrás.

A járadékosok nem fognak " megokosodni".

Torz a társadalmi szerkezet, nagyon kevés a képzett többgyereket nevelő adózó. Te se nevelsz utódot.

Előzmény: Surci11 (1304273)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!