Keresés

Részletes keresés

Lyraevi Creative Commons License 2005.05.01 0 0 1872
és mégsem...pech
Előzmény: Altaris (1869)
IRISZKE Creative Commons License 2005.04.30 0 0 1871
Na ja...
Veqfuritamma_Dzsulájska Creative Commons License 2005.04.30 0 0 1870
Örülök, hogy ide is benéztél...:)
Előzmény: Altaris (1868)
Altaris Creative Commons License 2005.04.29 0 0 1869
Hé, Lyra, te azt montad én megtalállak...
Altaris Creative Commons License 2005.04.29 0 0 1868

sziasztok!

 

hát ez is megtörtént... én... itt...

 

Szia  mindenkinek!

Veqfuritamma_Dzsulájska Creative Commons License 2005.04.28 0 0 1867
Mi soha nem halunk ki!
IRISZKE Creative Commons License 2005.04.28 0 0 1866
Most kihaltunk????:(((((
IRISZKE Creative Commons License 2005.04.26 0 0 1865

Emberek!legyünk kreatívak!!!!:)...vajon hol lehet megtalálni darren címét?!...nemigazmááá:P:P:P

daisyd Creative Commons License 2005.04.26 0 0 1864

Hali, itt elég új vagyok, de vasárnap én is taliztam Darrennel a Kongresszusiban.

Készítettem pár fotót is, ha érdekel titeket:

http://www.lumos.hu/gallery/thumbnails.php?album=187

A galéria azért Harry Potteres, mert HPs a honalpom  :D

 

Annie Shan Creative Commons License 2005.04.25 0 0 1863
hallod én is akarok neki írni...megadod a címet????
Előzmény: IRISZKE (1862)
IRISZKE Creative Commons License 2005.04.25 0 0 1862

Jaaaj.....akkor se, ha  ő lenne a Földön az utcsó pasi:)Nagyon aranyos, meg minden(ezt most élőben is lecsekkoltuk:P), de nagyon ronda szegénykém:)

 

 

Ahham, ő ír nekem a saját kezével(bár ebben szombatig nem voltam teljesen biztos:P)...mondjuk a levelezés az költői túlzá, mert eddig össze-vissz két levelet írtam/kaptam + mindig az van, h én írok neki 1-2 A4-es oldalt ő meg lerendezi 2-5 mondattal:P...no comment.9Mondjuk örülök, h legalább válaszol:P

Annie Shan Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1861
leveleztek???ő ír neked saját kezűleg?
Előzmény: IRISZKE (1859)
Veqfuritamma_Dzsulájska Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1860
Na mi lesz, összejössz Darrennel? :D
Előzmény: IRISZKE (1859)
IRISZKE Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1859
Vicces.Megint kaptam levelet Darrentől.Vagyis valszeg pénteken, csak akkor nem néztem meg ap ostaládát, mert ah ajammal voltam elfoglalva meg a szombattal.Mostmár csak fel kéne hívnia és tök jó lenne:))
Veqfuritamma_Dzsulájska Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1858
Én is ott volnap tegnap a Librinél Lyraeviékkel, 4-kor találkoztunk, aztán gondoltuk ha fél 5-kor odamegyünk, még elég jó lesz. Hááát, attól a sortól kicsit megdöbbentem, de beálltunk. Szóval 7-kor eljutottunk odáig, hogy kábé félutat megtettünk, amióta megálltunk, szóval sejtettem, hogy 9-re be is jutok... A legkésőbbi vonatom 8:15-kor indult haza. Ekkor feladtam, és leléptem. Egy barátommal, akit elhoztam magammal (hogy véletlen se unatkozzak) aláírattam a könyvet Darren Shan nevében, de anyám nem vette be, hogy valódi. Kár:( De attól még jó nap volt, visszaúton találkoztam két csajjal, akik délelőtt voltak, elmondták milyen jó fej volt Darren. Én is legalább láttam őt, de fotót nem csináltam, akinek van fotója, be tudná tenni a fórumba? Jó látni, milyet írt alá nektek, higgyétek el, nem volt könnyű fejből megsaccolni, milyen lehet a kézírása:P
Annie Shan Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1857
az tuti hogy eater a szó vége és az első betű hiányzk meg a másik szó ból is az első betű ami hiányzik de az szerintem de.
Annie Shan Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1856
én scennelném ha lenne scennerem........de ha valamelyikőtök bescenneli a sajátját és találok hasonlóságot akkor szlok
IRISZKE Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1855

Mi lenne, ha bescannelnéd és megmutatnád vmi grafológusnak?:)...vagy esetleg nekem?:)..másnak?

Csak mert talán vki ki tudja bogozni érdekes kis írását:P:)))

Annie Shan Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1854

itt az msn címem akit érdeklek írjon:Arven_54@hotmail.com

 

Annie Shan Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1853

sziasztok nekem  azt amit írtam de nem tudom elolvasni néhány részét....

ha valakinek olyan van a könyvébern akkor az írjas le az egsézet..te is bemásolnád amit neked írt?

ki tudja lehet ténayleg vámpírhercegnő leszel.......és a végzeted még összehoz titeket:-D

Lyraevi Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1852

Én a Libriben voltam, 4 órától este 9ig, amikor Darren befejezte a dedikálást, és Altarisszal, meg Lillával egészen addig "kísértük" őt amíg be nem ment egy kávézóba. ;)

Tök jó volt! Viszont rettenetesen hosszú volt a sor...Nekünk már nem is írt semmit, csak a borítóra firkantotta rá a nevét. Ráadásul, csak egy könyvet engedett, és Altaris a húgomnak dedikáltatta a könyvet, és íghy Ő nem is kapott semmit! Aztán visszamentünk, és Al újra beállt a sorba, bár akkor már rövid volt, és akkor már nem csak alárta, hanem szöveget is írt: "véres üdvözlettel". Lilla le is fotózta mobillal. Aztán mi is beálltunk újra. Nekem egész kisregényt írt! Valami olyasmit, hogy a kitartó várakozásomért...

Meg még ilyenek voltak:

"Véres üdvözlettel" "Az első vámpírhercegnőnek" "Ez volt 1. találkozásod a végzettel" Meg vmi olyasmi is, hogy ne kezdj ki DesTinyvel...

Nektek mit írt?

IRISZKE Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1851

Hűűű, hát akkor te jó sokat álltál!:)

Én okos voltam és 9 utánra mentem, de már így is tök hátul lettem volna!:)...szerencsére bnőm meg mégokosabb volt nálam és ő meg nyitásnál már ott állt, szval tök előre kerültünk--végig láttuk miután megérekezett..ooollllyann jóóó:).--, merthát nyilván kihasználtam a lehetőséget.PSzóval így oké, hogy 1és fél órát álltam, de ha azt vesszük, hogy 10kor jött és fél 11kor már ott álltam előtte...hááát, nem is olyan rossz!Sőt...Aztán meg még egy csomó híresség volt ott:)

 

Úgy örülök, hogy mindent aláírattam, amit akartam(az elsőt magyarul és a 12.et angolul...sztem ez így stílusos:). ..meghát bhaveromnak egy cetlit:) )., mert a libribe fél 1re értem oda, szval akkor még max. 3an voltak rajtunk kívül Shan-fanok és szépen végig tudtam nézni azt a folyamatot, hogy hogyan kezd el áradni a nép...Jó ég...horrorisztikus volt:)...már 4 után picivel kikanyarodott a nép a folyosóra----akkor kezdtem el igazán sajnálni Darrent:).

Viszont ott sokkal jobb fotókat lehetett csinálni, mint a kongresszusi központba...bár ott meg családiasabbnak látszott csöppet a dolog...és akkor még nagyon mosolygott Darren(legalábbis az első félórában, amit láttam belőle:) )...

 

 

 

1ébként ált.ban mindenki úgy csinálja, hogy mindenkinek aláírja, pölö Ákos dedikáláson mikor voltam és 1/2 3tól éjfélig tartott elé kerülni....ő is ottmaradt!meghát milyen bunkó dolog lenne tőle, hogyha egyszer eljőn Magyarországra és akkor lejár az arra szánt idő és akkor "hát bocs, neked most nem írom alá..."az kib**** nagy geciség lenne!:)...bár nem tudom, én a libris sortól visszariadtam volna:P:P...

Mázli, h nem vagyok író!:))))...na jó, persze népszerűnek lenni jó dolog meg minden, dehát...:)

 

 

Annie Shan Creative Commons License 2005.04.24 0 0 1850

elmesélem mi volt tegnap:
10-00 megérkeztünk a kongresszusi központba a sor már akkor is kb 100 méter hosszú volt.Lassan haladtunk előre .
11-40körül előrementem megvenni a 4. könyvet mert nkem az hiányzott.És akkor meg is kérdeztem "elnézés Darren délben elmegy?"válasz"nem mindenkinek aláírja"
visszamentem a helyemre kb 20méterre áltunk a 114es pulttól"ne csüggedjetek mindenkinek aláírja"a hír onnantól kezdve futótűzként terjedt.
1-00 a sor még mindig nagyon hosszú volt mögöttünk.De mi már csak 10 méterre voltunk.
1-15kor Darren mosdóra megy eszik és fotózkodik a plakát előtt.
30kor egy 40 körüli nő jelenkik meg"csak egyet irassatok alá lányok"mire én "nem azért áltam sorba 3és fél órát hogy egy könyvet irassak alá aztán gyorsan távozzak"Ő:"de van aki 12 könyvet irat alá és lassan haladunk."én"nekem csak 5 könyvem van és ne mondja hogy sokáig tart ráírni neki a nevét"ő"ha az író úr nem lázad!!"én"mért lázadna hát nem látja hogy élvezi???"
na a csaj ezután visszamentr a helyére és nem terjesztette tovább a hírét...
1-40Az egyik rendező közli "el kell innen vinni a gyerekeket ,mert ezek a pultosok itt reklomálnak"itt kezdődött el a versenyfutás"a 114 es karaván végéig aláírjaa többit talapítjük a nagyszinpadra"
megkértem egy srácot aki a baráztaival volt hogy hagy áljak be közéjük.mindenki attól félt hogy borul a sor..a hír hátra is eljutott.
Darren előtt:kettő óra körül kerültem elémegkérdezte melyik a kedvenc könyvem majd mindet aláírta...majd mondott valamit angolul aztán Báj Nóry!!!! én meg szia
képzeljétek volt egy lány aki sírva jött el Darrentől :fényképezkedett a lánnyal majd annak elkezdtek folyni a könnyei az író meg vigasztalgatta. a sor 2 óra után pár percel áttelepült a nagyszínpadra.a sor teljeseny nyugodtan átvonult..Darren pedig írt tovább.
nekem ezt írta bele..akinek ilyen van az írjon mert nem tudom kiolvasni:des tiny cant -nem tudjuk kiolvasni-or can he?!?
pleas aki dedikáltatott és ilyen van neki benne az írjon

IRISZKE Creative Commons License 2005.04.23 0 0 1849
Mi ez a csend?...azt hittem majd mindenki rögtön jön, h leírja , h milyen jó volt v rossz volt v vmi...:)
IRISZKE Creative Commons License 2005.04.23 0 0 1848

JUUUUUUJ!EZ A NAP ÉLETEM EGYIK LEGJOBB NAPJA!

 

 

 

BÁR ELŐSZÖR IS: SORRY, H NEM VOLTAM A SZOBORNÁL, DE FÖNN KELLETT MARADNI BNŐMMEL, MERT VÁRT VKIT, SZVAL...NA MIND1.DE AMÚGYIS NAGYON HATALMAS SOR VOLT!ÉS DARREN CSAK EGY KÖNYVET  ÍRT VOLNA ARÁ!!!!....EZÉRT NYILVÁN MEGJÖTT, KICSIT ÖRÜLTEM NEKI , AZTÁN HÚZTAM EL:)....JA, MEG ELŐTTE SOK-SOK KÉPET CSINÁLTAM RÓLA, MERT TÖK JÓKAT LEHETET.

 

 

A KONGRESSZUSI KÖZPONT SOKKAL JOBB VOLT!KISEBB TÖMEG, ANNYI KÖNYVET ÍRT ALÁ(TÖK JÓ SZÖVEGEKET ÍRT BELE...NEKTEK MIT?:) ) ÉS MÉG LETT MILLIÓ KÖZÖS FOTÓ (ÚÚÚÚRIIIISTEEEEN....ÉN?!DARREN MELLETT?!:))) )....DE ÉRTELMES PASI ÁM:)

le kellett írni a nevünk ugyebár egy lapra és leírom, h krisztina, de azért csak úgy írja le, hogy kristina...ehh:) [szegény bnőm meg a pasijának is kért és az a zizi meg azt hitte, hogy a csajt hívják imrének!!!:))) ]

AZTÁN ODAADTAM NEKI AZ ANGOLT ÉS ERRE FELTESZI AZT A QRVAAAÉRTELMES KÉRDÉST, HOGY "Did you read it in English?"...nem, valszeg viccből vettem meg:P.NA MIND1.OOOOLYAN, DE OOOLYAN JÓ VOLT.)

CSAK VÉGIG KÁBÉ MOSOLYOGTAM MIT EGY IDÓTA ÉS ANNYIT TUDTAM CSAK KINÍÖGNI, H yes/yeah...hehe:)

IRISZKE Creative Commons License 2005.04.22 0 0 1847

Liv:...erről már beszéltem veled, szval...

 

 

HAHA....VICCES:)Oszt.táesam anyja "belső ember" és látta mag Darrent és azt mondta, h tényleg fogyinak néz ki Darren és tök hülye akcentusa van:P...és vmit a könyvborítókról dumált és azt mondta, h még csak a várat nézte meg...és húzott Debrecenbe...

pLiv Creative Commons License 2005.04.21 0 0 1846

2006-ra lesz film!!!

 

Itt a link:

 

http://www.imdb.com/title/tt0450405/

 

:DDDDDDDDDD

Lyraevi Creative Commons License 2005.04.21 0 0 1845
:D Hát, ja...Tetszik tudni tanárnő az a mostanában igen ragályos betegség...a Darren Shan mánia!
Előzmény: IRISZKE (1844)
IRISZKE Creative Commons License 2005.04.21 0 0 1844

Sztem meg fogjuk ismerni egymást...

remélem ott van a mamutnak a szobra, ahol gondolom:P

máskülönben elkezdhetek izgulni:)))

 

 

 

MA VAN CSÜTÖRTÖK!!!!!...

úgy kimennék integetni, csak azt sem tudom, hogy mikor jön meg hasonlók...

Meg azért vicces lenne, ha szólnék tanáraimnak, h megtámadott vmi ismeretlen eredetű kór, aztán ha véletlenül benne lesz a tévében, akkor meg ott vigyorgok:)...

Lyraevi Creative Commons License 2005.04.20 0 0 1843
Adjatok meg pár e-mail címet, hogy tudjak szólni időben a többieknek...köszi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!