Keresés

Részletes keresés

harD Creative Commons License 2003.06.16 0 0 65
Valakit "felüdít" ennek a látványa???
Előzmény: rebetli (64)
rebetli Creative Commons License 2003.06.16 0 0 64
Mé bántjátok, jobb mint a HomoKozsó (bár ez még nem nagy dicséret.)
Egy kis felüdülés.
muybien Creative Commons License 2003.06.16 0 0 63
nah a felénél elaludtam rajta...
azt nem értem h miért hajol le annyira ének közben? olvassa a szöveget? kicsit fura volt h élőben nyomta, de az aláfestésen is volt ének...
micu Creative Commons License 2003.06.15 0 0 62
Ez rosszabb. Itt még playbacket sem nyomnak alá. Igaz, nem is lehetne: az már kissé feltűnő lenne hogy beszélni nem tud magyarul csak énekelni. Bár tarthatna szóvivőt... Szvsz jobban járna ha politikai pályára lép: errefelé nagy karriert csinálhat valaki ha nem tud magyarul, ha még hülye is az külön előny :-)
Előzmény: Csokis (53)
harD Creative Commons License 2003.06.15 0 0 61
Na akkor ismét egy maradandó élmény a kedves tévénézőknek.
Előzmény: Producer (60)
Producer Creative Commons License 2003.06.14 0 0 60
Vasárnap éjjel lesz látható, a Fókusz portréban.
Előzmény: Timna (24)
tangerine Creative Commons License 2003.06.13 0 0 59
Ennyi erővel a kutyámból is lehetne sztárt csinálni. Ő sem tud magyarul, ő is fekete, ha énekelni nem is, de tátogni tud. Dj. BOOK-She :-D Pákó sem tud énekelni. Sajna ez őt nem gátolja meg abban, hogy ennek ellenére megtegye.
Előzmény: micu (34)
harD Creative Commons License 2003.06.13 0 0 58
Pedig láttatok volna egy majmot ami úgy viselkedik mint egy ember.
Előzmény: sunma (57)
sunma Creative Commons License 2003.06.13 0 0 57
A francba, hogy nem maradtam le róla!!! :)
Előzmény: harD (55)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.13 0 0 56
:o))))))))))))))))))
afffrancba, hogy erről én lemaradtam!
Előzmény: harD (55)
harD Creative Commons License 2003.06.13 0 0 55
Tegnap este a Kész Átverésben volt az "emberünk" aki tulajdonképpen nem is hasonlított emberre. Ezen felül még hülyét is csinált magából, ugyanis a "Megy a gőzös" című nagysikerű magyar melódia technofeldolgozását "énekelte".
harD Creative Commons License 2003.06.11 0 0 54
Igazad van, nem nagyon lehet itt zenei életről beszélni, míg meg nem látják a "felsőbb" hatalmak is hogy mi a különbség a pénz, meg a művészet között.
Előzmény: Csokis (53)
Csokis Creative Commons License 2003.06.11 0 0 53
Nem értem a feltételes módot. Megette azt már rég. Amíg kozsókból és jimmykből a magyar könnyűzene fő áramlata, addig ez a hülye is belefér. Ez lealább szó szerint színesíti a magyar "zenei" életet. Éljenek a Matáv Szimpatikusok! (Ott legalább zenét, és nem szar pléhbeket kapok a pénzemért.)
Előzmény: harD (52)
harD Creative Commons License 2003.06.11 0 0 52
"A nigériai srác a kiadó elé állt és azt mondta: alkossatok meg! Így született meg Fekete Pákó."

Mindenesetre szép kis ALKOTÁS lett.Ha mindenkit így "alkotnának" meg megenné a fene az egész zeneipart.

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 51
:)

most elgondolkodtam azon, hogy megfogadjam Pákó tippjét

Előzmény: hellokocsivigyáztam (48)
Timna Creative Commons License 2003.06.10 0 0 50
nigériai? nem ő írja ezt a sok szart a millió dollárokról? :)
Előzmény: hellokocsivigyáztam (48)
Csokis Creative Commons License 2003.06.10 0 0 49
Kéne neki mondani meg, hogy berobbanni magyarban nem atom sokott -az legfeljebb felrobban-, hanem a lefojtott pöcegödör. :-)
Előzmény: hellokocsivigyáztam (48)
hellokocsivigyáztam Creative Commons License 2003.06.10 0 0 48
ebben az újabb sztárinterjúban meg azt írja, hogy ösztöndíjas volt, a nővérje meg közgázra járt budapesten.
pákó már a világsztárság felé kacsingat: olyan akar lenni mint dr.alban aki szintén nigériai.



Fekete Pákó: Berobbantam, mint az atombomba

Előzmény: Törölt nick (46)
harD Creative Commons License 2003.06.10 0 0 47
Sep orsag. Sep orsag, sep nok.
A fas kivan.
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 46
Pákó cimboránk ELTE ÁJK-os volt, ahol - vastag tandíj fejében - rengeteg fejlődő országból érkezett hallgató volt (és van ma is), nagyrészük 2-3 félév után kipottyan (mint ahogy Pákó is elhullott 4 félév után), de ez alatt az idő alatt több ezer dollárt penget le a család az egyetemnek (kb 70%-uk szinte semmit sem tud magyarul)

a népszabis Pákó-cikket olvastátok? (Pákó annyit tesz, mint a férfi, aki egyszerre több nővel szereti a szexet. :)

Előzmény: harD (44)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.10 0 0 45
anno nemnéztek azok semmit sem. csak kiadtak x db ösztöndijat a baráti országoknak, ahol protekciós rendszerben valaki azt elnyerte. de nem volt előfeltétele az otthoni tanulmányi eredmény sem. És ráadásul nem is egy konkrét szakra szólt az ösztöndíj, hanem lehett variálni, hogy most inkább nem ez, hanem az...és mindenféle kérvényekkel ki lehetett bulizni, hogy minél tovább tartson az ittlét
Előzmény: harD (44)
harD Creative Commons License 2003.06.10 0 0 44
De ha már felvesznek valakit az egyetemre akkor nem nézik meg hogy miféle az illető???
Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.05 0 0 43
abszolut igazad van, az általam említett is állami ösztöndíjjal jött, kirakták, őt a pécsi közgázról, onnan ment a külkerre, és elvégeztették vele. Hogy m,it értett az egészből, arról lennének elképzeléseim. És itt maradt és szintén a szállodaipar volt az irány, a külkerbe nem engedték.
Előzmény: hellokocsivigyáztam (40)
harD Creative Commons License 2003.06.05 0 0 42
Igazad lehet,talán a bárgyú feje az olyan bájos.
Előzmény: Labor (41)
Labor Creative Commons License 2003.06.05 0 0 41
Azér valljátok be, van benne valami megnyerő báj.
hellokocsivigyáztam Creative Commons License 2003.06.05 0 0 40
ez politikai kérdés is volt. adott számú afrikai fejlődő országbeli hallgatót fel kellett venni és diplomát kellett nekik adni. nagyon sokan nem tudtak átmenni a vizsgákon pl. a bme-n, ekkor átmentek az elte-re, ahol felvették a francia/angol szakot, amit lazán elvégeztek, s utána mint nyelvtanár, vagy szállodában telefonközpontos dolgoztak, igen jó fizetéssel. afrikába nem mentek vissza, vagy itt maradtak, vagy továbbmentek franciaországba/angliába.
Előzmény: Törölt nick (31)
micu Creative Commons License 2003.06.05 0 0 39
Szvsz ez még a lakodalmas sz*rokhoz képest is borzasztóan gyér.
Előzmény: Timna (38)
Timna Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38
nézd, a városiak nagyrésze nem is hallott még "márió a harmónikás"-ról vagy kiről, én is csak plakátról láttam, de anno vezette az eladási listát. A sok egyéb lakodalmas szarról nem is beszélve. Nagy a tanyavilág, ott még mindig sokan szeretik ezt a vackot, én speciel csak esküvőn, nagy népi részegségen tudom elviselni ezt a fajta zenét, de ott kifejezetten jó :)
Előzmény: harD (36)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.05 0 0 37
ennek a lakodalmas, magyar nótás stílusnak is megvannak a rajongói, lehet,hogy nekik kuriózum Pákó, és meg is veszik a lemezét, ki tudja :o)))))
azért én is kíváncsi lennék erre...
Előzmény: harD (36)
harD Creative Commons License 2003.06.05 0 0 36
Szerintetek ennek a Pákónak (aki hathónapos) veszi valaki a lemezét? El tudtok képzelni olyan embert aki kiad kb 2500 Ft-ot(jobbik esetben) azért mert annyira megtetszett neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!