Keresés

Részletes keresés

Spirit1 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 624

Na ez úgy van,hogy az álmaink 90%ban a félelmeink és a vágyaink kivetülése.

Ha vkivel álmodsz,akkor azzal tényleg talákozol az asztrál síkon,jókat beszélgettek,stb,de erre nem feltétlenül kell emlékezni.

Így megesik,hogy megbeszélitek,hogy találkoztok,de mondjuk az illető arra nem emlékszik,hogy ezt az asztrálsíkon megbeszéltétek.Ennyi:)

Előzmény: *melcsi* (603)
R.Katolikus Creative Commons License 2011.02.14 0 0 623

röhög a vakbelem:-)

Előzmény: Spirit1 (621)
R.Katolikus Creative Commons License 2011.02.14 0 0 622

5Móz 18,10  

 

Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló; 11. Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző; 12. Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

Spirit1 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 621

Szia! Nem tudom,h mikor halt meg a szeretted,de kérlek alsó hangon is várj 1 évet a megidézésevel! Ha itt tartod az mindkettőtöknek nagyon rossz lesz. Ha ő nem tud elmenni a fizikai síkról,akkor a te energiádból fog táplálkozni és ezzel téged is komoly bajba sodor.

 

Előzmény: szem100 (619)
Spirit1 Creative Commons License 2011.02.14 0 0 620

Buják Antal. Ő pesti.Neten fent van a száma.

Előzmény: Djapor96 (618)
szem100 Creative Commons License 2011.02.13 0 0 619

Én is azt keresnék,neked semmi segitség?Kérném segitsen valaki,,,a halottam elvesztése nagyon fáj.

köszi

Előzmény: Djapor96 (617)
Djapor96 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 618
hopsz úgy látom rögtön találtam is párat... :)

Ki az aki vállal szellemidézés vagy kapcsolattremetés holtakkal?
Egy rokonom nem tudja elengedni a halott családtagját és hátha ez lenne a megoldás!

Köszi
Djapor96 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 617
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Halottlátót keresek. Korrektet megbízhatót!

Köszi
Darkcica Creative Commons License 2009.10.01 0 0 616
Nap, mint nap, évek óta benne vagyok a sűrűjében, először azt hittem begolyóztam, de ma már megszoktam a különös jelenségeket, amiket okoztam. némekyik egész aranyos szelem... 
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.25 0 0 615

Badarság hogy el akarnak Istentől távolítani minket a szellemek... nem igaz.

Én ugyanúgy hiszek Istenben, és felnézek a templomra stb...

Egy baptista ismerősöm szerint amiért szellemet idéztem én már az ördög irányítása alatt vagyok... hülyeség...

Előzmény: teletabiii (600)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.25 0 0 614

Sziasztok!

 

Én is szoktam néha álmodni olyan dolgot, ami később megtörténik, és olyankor mindig dejavue érzésem van.

Szellemidézéssel is foglalkozok. Mikor milyen kedvem van. Van egy bejáratott (azt hiszem burok) aki visszatér hozzánk. Olyankor mindig meg akarja az asztalt táncoltatni a telefonom egyik csengőhangjára (Scissor Sistert- I dont feel like dancing).. engedem neki :)

Jól szoktunk szórakozni és nem veszi sértésnek.

Sok mindent nem tud, de az őrangyalomról is mesélt már.

 

Hogy igaz e amit mondott, azt nem tudom :)

Sokat rajzol, és ír.

Én nem láttam még szellemet, de sokszor mozgatnak ezt azt körülöttem... nem nagy dolgokat, csak kisebbeket, mint pld papír, lámpagyújtó zsinór...

 

Sokan azt írják, hogy látnak sötét árnyakat... hát én nem látok.

Hy Creative Commons License 2009.08.25 0 0 613
Ne higyj hazugságokban, mert nagyon rászednek!
Előzmény: nimfapapagáj (612)
nimfapapagáj Creative Commons License 2009.08.07 0 0 612
Sziasztok!
még végülis szellemet sose láttam,de érzem az energiájukat, hallom néha őket és TUDOM hogy a közelemben vannak...most meditációval az auralátást próbálom elsajátítani mert az érzékelését már tudom...biztos nem1 szellem van a közelben, ezért egy amulett féleséget szeretnék venni láttam egy ilyen "láncfélét" egy boltban...a szellemeket már egy inga segítségével megkérdeztem hogy a 3állat közül melyiket válasszam számukra... most azt szeretném kérdezni míg megveszem, hogy fel szeretném ruházni "spirituális" energiákkal ill. szeretném ha a szellemek energiája melyek engem vesznek körül inkább ebben összpontosuljon, nem tudom másképp elmagyarázni...nem akarom sehova sem bezárni őket...tehát egy elég erős amulettet szeretnék létrehozni abból a láncból amit magammal hordanék mindenhova, és ha minden igaz ennek erejét "profi, illetve haladó médiumok/sámánok" is éreznék. ezt hogy csináljam meg? SÜRGŐS,ÉS INKÁBB TAPASZTALTABBAK VÁLASZÁT KÉRNÉM.
boret Creative Commons License 2009.06.13 0 0 611
Szerintem sokakban él az a színpadias kép, hogy különleges apparátussal, gyertyafénynél, beöltözve, tárgyakkal, mágikus szavakkal történik a szellemidézés. Ahol a ceremónia, ott a szellem. Pedig egyáltalán nem így van. A leggyakrabban önkéntelenül idézünk meg szellemeket.
Előzmény: jaroslav (610)
jaroslav Creative Commons License 2009.06.04 0 0 610

"minden szavunk szellemidézés"

 

!!! Többet mondtál, mint az előző 608 hsz. Van ez így :)

Előzmény: boret (609)
boret Creative Commons License 2009.05.27 0 0 609
minden szavunk szellemidézés
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 608
Ezért nem is szoktam elmondani senki nek sem, csak akiben biztos vagyok hogy nem néz teljesen. butának.Viszont emiatt kezdtem el hasznáni az ingát :-))
Előzmény: *melcsi* (607)
*melcsi* Creative Commons License 2009.05.24 0 0 607
Az a baj,hogy nem lehet kontrollálni!Mert az tök jó lenne!:)
Mert ugye nem sok emberrel lehet "ilyenekről" beszélni,mert egyből
lehúrrogják az embert!
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.23 0 0 606
Igen az. Nekem ez az "adottság" az egész életem végigkiséri.
Előzmény: *melcsi* (605)
*melcsi* Creative Commons License 2009.05.23 0 0 605
Akkor nem vagyok egyedül!:)
Már azt hittem,hogy teljesen begolyóztam!:D
Egy kicsit ijesztő nem???
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.22 0 0 604
Velem olyan szokott történi hogy álmomban megjelenik a jövő. Szoktam magam olyan helyzetekben látni álmomban amik a vló életben is pontossan ugyan úgy történnek meg . Van amikor évek mulva, de biztos hogy megtörténik. Sót olyan is volt hogy anyukám azt álmodta hogy lebegek a tenger ben arcal a víz felé. Nagyon megilyedt, aztán több nappal utána sznorkereztem a vízben és fotó készült róla, amit megmutattam neki mikor hazaértem és azt mondta hogy ponrosan azt látt az álmában mint ami a fotón van.
Előzmény: *melcsi* (603)
*melcsi* Creative Commons License 2009.05.22 0 0 603
Sziasztok!

Nekem csak egy furcsa "képességnek",hát nem is tudom,hogy lehet-e nevezni,
különös álmaim szoktak lenni...
Nem minden nap,de mostanában egyre gyakrabban...
Este szépen fürdés után lefekszem,& talán fél óra múlva már
általában szoktam aludni.
Másnap,akivel,akikkel álmodtam,valamilyen
úton módon találkozom,vagy felhívnak telefonon,
vagy valaki szóba hozza azt a személyt!
Számomra azért kicsit furcsa...
Nekem azt mondták,hogy ami aznap történik az emberrel,vagy gondol
valakire,valamire,akkor az agy este feldolgozza,& ekkor álmodik az ember...
De nekem senki sem tudja bemesélni azt,hogy
még gondolni sem gondolok az illetőre,&
este álmomban jelen van (hozzáteszem egy elég nagy városban lakom),
& másnap találkozom vele...
Tudom véletlenek vannak,de azért nem így,ilyen módban...

Szerintem biztos mással is történik ilyen "dolog"...
teletabiii Creative Commons License 2009.05.08 0 0 602
T. viki !

A választás lehetősége fontos ajándék az embernek, Állatnak, növénynek ez nem adatott meg. Ugyanakkor a választás sokszor nem könnyű dolog, nehéz is élni vele, jó példa erre a politika. Körbe vagyunk véve képmutatókkal, közöttük sokszor a leggonoszabb viseli legkenetteljesebben a jóság álarcát, az igazakat pedig hazugságaival lejáratja, sokakat még az okosak közül is megtévesztve. Azért intelek óvatosságra, döntésedet tiszteletben tartva, mert az ellenség ravasz és okos, ismeri gyenge pontjainkat és ott támad.
Mindemellett saját és esetleg mások okulására elmondhatnád történetedet, ki és milyen fájdalmat okozott, mely ehhez a döntéshez vezetett.

Üdv. t.
Előzmény: qviki (601)
qviki Creative Commons License 2009.04.25 0 0 601

Tudom!

De választottam!

Nem vagyok hajlandó a nevét a számra venni. Sok fájdalmat okozott. Sajnálom. Átgondoltam és ha tényleg csak ez a két választás van, akkor........

Akkor rossz helyen vagyok...

 

 

De azért köszönöm!

üdv:viki 

Előzmény: teletabiii (600)
teletabiii Creative Commons License 2009.01.19 0 0 600
T. viki !

Kicsit nehéz helyzetben vagyok, hogy is fogalmazhatnék. A jelenség, amit tapasztalsz nem betegség, hanem a szellemvilággal kapcsolatos, azt hiszem ezzel egyet is értünk. Természetfeletti erőkkel kerültél kapcsolatba, általuk kerültek ezek a különleges képességek a birtokodba. A természetfeletti erőkben sokan hisznek, sokszor nehéz eligazodni a vélemények között, hogy kik is "ők" valójában és mit akarnak. Sokak segítőként tekintenek rájuk és keresik is a kapcsolatfelvételi lehetőségeket kiváncsiságukat kielégítendő vagy céljaik megvalósításának érdekében. Sokan az így szerzett különleges képességekkel gyógyítani próbálnak, jósolnak, életvezetési tanácsokat adnak. Vagyis a téma iránt érdeklődő emberek többsége pozitívan tekint a "szellemekre", nevezzük így őket.
Személyes véleményem, mely részben a keresztény tanításon, részben személyes tapasztalatokon alapul, ettől markánsan eltér. E szerint valóban léteznek szellemek, a jelenségek ill. tapasztalatok meglétét sem vitatom, de a gyökerek a sötét oldal felé vezetnek. Vagyis a szellemvilágban csak két fajta erő működik, az Istenhez kötödő angyalok és a Sátánhoz tartozó démonok, ezen kívül semmi más. Az angyalok megnylvánulásai kivételes esetektől eltekintve ritkák, szellemi értelemben véve is láthatatlan segítők ők. A démoni oldal viszont igencsak igyekszik az emberekkel történő kapcsolatfelvételre, de céljuk az Istentől történő távoltartás, esetleg a pusztítás. Kezdetben a jó vagy a semleges erő álarcát is ölthetik, különleges képességeket biztosítanak társuk számára, amit említettem már: jövőbe vagy múltba látás, látszólagos gyógyító hatalom, anyagi sikerek stb. Hosszú távon ugyanakkor a velük együtt működő személy a Sátán (aki szintén létezik, nem csak Isten) tervét valósítja meg. Tudom, hogy a keresztény Isten mostanság nem túl népszerű, inkább a maradiság, korlátoltság kötődik hozzá és ellentétben a keleti vallásokkal, nem divat hinni benne. Főleg olyan fiatal embernek, mint te, de sokan az idősek közül is, könnyel elindulnak vonzóbb perspektívák felé, ahol látszólag sokkal többet kínálnak sokkal kevesebbért cserébe (nincsenek macerás parancsolatok, értelmetlennek tűnő korlátok). Mégis szeretnélek figyelmeztetni, légy óvatos, gondold végig, kik is lehetnek "ők", miért is akarnak távol tartani téged a templomtól, biztos jó az ha meg tudsz átkozni valakit ?
Ha szakítasz velük, el fogod veszteni képességeidet, újra "normális" leszel, ez a lehetőség most még gondolom fádalmasnak tűnik számodra, de ha halogatod, később a csere egyre nehezebb lesz, megismerheted "barátaid" másik arcát, ahol már nem ők szolgálnak, hanem parancsnokká lépnek elő. Isten a szabadság és a gyengédség. Ha bármi mást tapasztalsz, tudhatod rossz oldalra kerültél.
A választás a tiéd. Ha úgy döntenél a keresztény Istent választod, nincs más dolgod, mint a megtérés: bűnbánat, imádság, szentmise. "Ők" tudják, micsoda erő ez. Az út amire így rálépsz szűk, de a végén olyasvalaki vár, aki téged nagyon szeret.


Üdv. t.
Előzmény: qviki (599)
qviki Creative Commons License 2009.01.17 0 0 599

Köszönök mindent!

 

Van 1 olyan barátnőm akinek célozgatok rá, lehet h el is mondom, ő is tapasztalt már hasonló dolgokat.

Most már kezd rendeződni.

Többen vannak.

Álmomban láttam 2 számot, megnéztem az 5 lottót és ez a két szám pont nyerő volt. De mást is meglátok előre.

Anyumnak is hasonló dolgai, pl. megtud valakit átkozni. (most már én is)

Azt mondta h dédimnek(akit nem ismertem, meghalt mielőtt megszülettem volna)is volt hasonló dolgai és hogy nagyon hasonlítok rá, de a halála után tapasztalta h valami nem oké és h tud átkozni, megérez dolgokat stb.

De nekem nem hinné el.

És nem vagyok beteg.

Új dolgok is vannak. Most az előbb hallottam h valaki a macskatáppal zörög, de simmi nem volt ott. Oda nyúltam és érdekes hideg volt. Sztem az elhunyt cicám.

 

Sziasztok...

boret Creative Commons License 2009.01.05 0 0 596
Szia Viki!

Először is a szülőkkel való megbeszélést egyáltalán nem javaslom. Hogy miért arra magad is rá fogsz jönni ha megpróbálod. Nagyon fontos azonban hogy legyen egy hús-vér emberi lény akivel beszélsz ezekről. Legjobb ha ez egy korodbeli barát(nő) aki meghallgat és megért. Van hogy nagyon nehéz ilyet találni, de ne add fel!

Másodszor, ahogy egy élő baráttal is vannak viták és sértődések, ugyanúgy egy láthatatlan "barát" is viselkedhet időnként gonoszul veled. Csak azt akarom mondani, hogy egy kis óvatosság sosem árt, szóval sose szeresd azokat annyira hogy kihasználhassanak. Azért ők sem szentek, nekik is lehetnek rossz napjaik és sötét oldalaik egyaránt. És ne gondold azt hogy ők csak teérted vannak.
Az meg hogy szurkálnak... hát ne engedd meg! Várd el tőlük is a korrektséget!

A templommal és a Miatyánkkal kapcsolatban ne hallgass senkire. Neked kell tudnod hogy szereted-e a templomot és a Miatyánkot vagy sem. Ha mindenképp imádkozni akarsz szólíthatod valamely szeretett/tisztelt ősödet ha van ilyen, vagy olyan meghalt személyt aki jó indulattal volt irántad, de van aki angyalokhoz, védőszellemekhez fohászkodik, vagy a természet szellemeihez. Neked kell tudnod kiben bízol, ki áll közel hozzád. De egyik sem kötelező. (Ja, és vannak akiknek védő kaba-plüss-állatkájuk van. Nagyon hatékony!) :)
Előzmény: qviki (581)
boret Creative Commons License 2009.01.05 0 0 595
"bármiféle dolog, ami kapcsolatot létesíthet a szellemvilággal, pl. reiki, agykontroll, mágia, témához kapcsolódó számítógépes szerepjáték, jóslás, esetleg kábítószer használat."
Gondolkozz! 13 éves!
Előzmény: teletabiii (594)
teletabiii Creative Commons License 2009.01.05 0 0 594
gviki !

Mielőtt véleményt nyilvánítanék, érdekelne, hogy van-e valami, amivel kapcsolatba tudnád hozni az események, érzékelés kialakulását. Egy találkozás, egy esemény, bármiféle dolog, ami kapcsolatot létesíthet a szellemvilággal, pl. reiki, agykontroll, mágia, témához kapcsolódó számítógépes szerepjáték, jóslás, esetleg kábítószer használat.
Skizofréniára nem gondolnék az általad elmondottak alapján, bár nem pszichiáter, csak egy belgyógyász vagyok.

üdv. t.
Előzmény: qviki (575)
ösztöke Creative Commons License 2009.01.04 0 0 593
Szia!

1. Nem vitattam, hogy: "beszéljen a szüleivel".
2. Mint eddig számba nem vett alternatívákat vázoltam az elmondottakat, nem ilyesztgetésnek szántam. Ha vitatod, akkor valamelyik lehetőséget, akkor érveket is tegyél oda, ne csak minősítgetést.

Üdv
Előzmény: alomhajos (592)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!