Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

edesz75 3 napja Creative Commons License 111945

Sziasztok sikerült a foglalás 06.24. Sunrise Royalba el se hiszem hogy itt tartunk kezdődhet a visszaszámlálás  juhhhhé

Előzmény: camel1237 (111903)
K.Anna85 3 napja Creative Commons License 111944

Jeszimari nagyon köszönöm a részletes beszámolót a hotelről. :))

Előzmény: jeszimari (111940)
S.Icuú 3 napja Creative Commons License 111943

Szia Jeszimari!

Fort Arabesque -ben van fűtött medence? Szeretnénk márciusban pihenni egy kicsit, és fontos lenne, mivel a tenger még nem az igazi.

csiszi78 3 napja Creative Commons License 111942

Szia!Igen,minden benne van!(az utazási irodába pluszba még a biztosítást kell fizetni->azt meg ugyis Te választod,hogy milyet,mennyiért akarsz kötni)Arra figyelj oda,jól nézd meg,hogy átszállásos e vagy sem.....!Amelyiknél átszállás van,az lényegesen olcsóbb!Nyugodtan írj ha még van kérdésed,vagy tudok segíteni valamiben!Szép napot!

Előzmény: Attika30 (111941)
Attika30 3 napja Creative Commons License 111941

Szia!

Ezen az oldalon ami árat kiad abban benne van a szállás, megadott ellátás, repjegy. illetékek minden ugyanúgy, mint a TUI oldalán? Köszi a segítséget :)

Előzmény: csiszi78 (111234)
jeszimari 4 napja Creative Commons License 111940

Szia Anna! Mi nem rég jöttünk haza a Fort Arabesque-ből. Számunkra tökéletes volt, sőt eddig az egyik legjobb szálloda, pedig már kipróbáltunk egy párat. 1 hetet a Desert Rose-ban voltunk, 2. hét Arabesque. A partját ismertük a szállodának,  mert a Royal Makadiba már voltunk többször és átjártunk sznorizni. 

Ami miatt nekünk nagyon tetszett: nem volt tömegnyomor, pedig állitólag elég telitetten ment a szálloda. Oroszok nem járnak ide, a személyzet német, angol és olasz nyelvet ért és beszél. Az ételek is jobban bejöttek mint a Desert-ben. Kisebb léptékű az étterme, mindig volt hal, marha, csirke, tészta. Lehet süti nem volt annyiféle, de amik voltak azok könnyüek voltak, nem gej édesek, általában piskóta alapúak. Gyümölcs is volt mindig. Az italok csak dobozosok, borok csak üvegesek. 

Nagyon klassz üvegfalú napozó teraszok vannak medencével, ami szeles időben nagyon jól jön. 

Két szárny van, de mindkét szárnynak külön étterme. Van lift, és az étkezésekhez házon belül el tudsz jönni. 

Ez azért irom - igaz Ti nyáron mentek - mert első héten a Desertben kifogtunk 3 nagyon szeles és hideg napot, és vacsorakor mindig be kellett öltözni mivel át kellett sétálni az étterembe.Na itt jobban örültünk volna ha nem kell kimenni fagyoskodni.

K.Anna85 4 napja Creative Commons License 111939

Nagyon köszönöm az újabb szálláskereső linkeket, mindenképpen megnézem majd itt is a hoteleket. Eddig legtöbbször a booking-on foglaltam, de Egyiptomnál valóban nagyon magas árakat mutatott, ezért próbálok máshol keresgélni.

A repjegyet jövő héten szeretném megvenni, és június 13-27. között mennénk ketten. A Wizz miatt kicsit kötött az időtartam, de 1 hetet kevésnek tartok.

Szerinted a Fort Arabesque jó választás lenne? Esetleg ha van szálloda tipped, szívesen fogadom. Ahogy eddig olvasgattam a fórumot, látom nagyon jól ismered a területet. Már az előző nyaralásunknál is sokat segített a beszámolód.:))

Előzmény: Kathy8 (111937)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 111938

Ha aquapark és korall, akkor szerintem is a Titanic, képek/videók alapján elég jó lehet a Titanic partja, majd egyszer én is megnézem. :)

Előzmény: emmape (111934)
Kathy8 4 napja Creative Commons License 111937

Lemaradt:Ha majd megvan a fix időpontod, akkor írd meg ,majd segítek csak hotelt nézni.

Előzmény: K.Anna85 (111927)
Kathy8 4 napja Creative Commons License 111936

Szerintem klassz lehet a Titanic, bár a partját csak hallomásból tudom milyen lehet :) Én elmennék egyszer oda is :) A Tia nekünk anno (2009) nagyon szuper volt! Tavaly folytak ott munkálatok, de ha az elkészült már akkor szerintem lehet ,h nem lenn az rossz :) Valaki megírhatná, hogy mi van a Tiával ami felújítást illeti , mert nyáron szétkapták a lagúna részt.

Előzmény: emmape (111934)
Kathy8 4 napja Creative Commons License 111935

Az Alpharooms.com -on jobb oldalon felül tudsz euróra váltani (én így szoktam nekem szimpibb) a zászlót kell Írországra váltani , ez a turpisság! 10 euróval tudsz befoglalni, majd 4 héttel indulás előtt kell a többit, de addig bármikor bármennyit fizethetsz, az csak a maximum amikor is vonnak automatice. Indulásig változtathatsz hotelt, de az idéntől 35 euró költséggel megy.

A Booking.com sajna ahogy írtam sokkal drágább Egyiptomra ,int amiket felsoroltam, persze rá kell pillantani...nagyon nagyon ritkán van hasonlóan jó akció mint ami az Alpharooms.com on, vagy a Travel Republic-on vagy a Hotel4U-n szokott lenni.

Meg van német közvetítő oldal is , ahol csak hotelt is vehetsz és ott is szoktak lenni jó árak!

emmape 4 napja Creative Commons License 111934

Szia Kathy8,

köszönöm szépen a segítséget.Még mindig csak keresgélünk, most ismét Hurghadán gondolkodunk, a Titanic Beach vagy a Titanic Palace szállodákon. A héten nem volt sok időm foglalkozni a nyaralással. Jó kis beszámolókat olvastam, ha jól értem akkor ez a két szálloda átjárható és korallokban, halakban sincs hiány. A lényeg az lenne hogy legalább azt a  tavalyi élményt nyújtsa amit az Arabesque partján tapasztaltunk. Szívesen várom bárki véleményét a két szállodával kapcsolatban írjátok meg. Illetve ha tudtok olyan szállodát ahol van aquapark is meg korall is azt is megírhatjátok. Azt tudom hogy a Tia-ban van  aquapark, de mivel megoszlanak a vélemények nem merném bevállalni ezt a szállodát. Előre is nagyon szépen köszönök minden segítséget, ötletet.

Előzmény: Kathy8 (111838)
emmape 4 napja Creative Commons License 111933

Szia, mi tavaly voltunk ebben a szállodában, tengerre néző szobát kértünk, de nem azt kaptuk, ott próbáltuk intézni. De nem zavart a dolog, mert így is jó helyen voltunk, talán a 21 vagy 22-ben . Ez központibb helyen van, közel a medencéhez, a fő étteremhez. Különben a  18-19 a tengerre néző. Reggel láttuk hogy sok értelme nem is lett volna a tengerre néző szobának. Mi nem fizettünk előre, ott próbáltuk megoldani helyben. Érezzétek jól magatokat, mi szerettük nagyon ezt a szállodát.

Előzmény: edesz75 (111890)
K.Anna85 4 napja Creative Commons License 111932

Szia!

Köszi, küldtem a mailt.:)

Előzmény: Liliom.Hrg (111930)
Liliom.Hrg 4 napja Creative Commons License 111931

Vén Halász; láttam törekvésed, jó úton haladsz :)))

Köszönöm az elismerést az Akváriummal kapcsolatban, bízom benne, hogy októberben ezt is megmutathatom neked! :))

Előzmény: Vén Halász (111928)
Liliom.Hrg 4 napja Creative Commons License 111930

Anna;

Ha írsz nekem emailt, megnézem...én nem alpharooms vagyok így mások az áraink.

:)

saválló 4 napja Creative Commons License 111929

Szia csiszi78!

Tudod: " az úttörő ahol tud segít.....":)

Előzmény: csiszi78 (111918)
Vén Halász 4 napja Creative Commons License 111928

Ne aggódj, oda teszlek ahova szeretnéd :)

Nem aggódom, a 15-ös blokk szupernek tűnik.

Más. Most ismerkedem a facebook-kal, olvasok Rólatok, de eléggé ügyetlennek találom magam, írtam is oda, de nem tudom, hogy sikerült. Az unokámtól veszek majd leckéket ők profik 

Gyönyörű az akvárium, láttam a képeket, októberben megnéznénk mi is.

Előzmény: Liliom.Hrg (111915)
K.Anna85 4 napja Creative Commons License 111927

Köszönöm a tippeket. Tegnap késő estig olvasgattam az eddigi hozzászólásokat, élménybeszámolókat, így ezek után esetleg még a Prima Life is szóba jöhetne. De a Serenity-t elvetettük. Eddig a Fort Arabesque a befutó, elsősorban a partja miatt.:))

Kathy8:

Igazad van, mi is pont ezen gondolkoztunk, hogy sok időt vesztenénk a költözködéssel. Ráadásul nem sok értelme lenne 1-2 km-rel arrébb menni, így maradunk 1 helyen. 

Ehhez próbálom megtalálni a legjobb helyet.

Eddig a booking.com és az alpharooms.com oldalain keresgéltem, utóbbi tűnik befutónak az árak miatt. Ha esetleg Neked van vmi tipped, szívesen fogadnám. 

Wizz Air-rel szeretnénk menni, és most veszem meg a jegyeket.

Liliom.Hrg:

A Sunrise Royal 482£, a Fort Arabesque 323£ 1 hétre az alpharooms.com-on. Mi 2 hétre mennénk júniusban, így ezt kicsit soknak találtam. így most még gondolkozunk, és osztunk-szorzunk.:)) 

Esetleg más hotelek (Harmony Makadi, Makadi Spa stb.) is szóbajöhetnek, csak eddig ezeket találtam. 

Elsődleges szempont a part élővilága, ill. Hogy ne csak stégen lehessen a vízbe menni. 

zsuzso100 5 napja Creative Commons License 111926

Ha most nem is, akkor legközelebb jöhet Marsa, amit Kathy írt hotel, az szerintem szép!

Előzmény: csiszi78 (111925)
csiszi78 5 napja Creative Commons License 111925

Igen,május vége,júni eleje!Ez a fix!Meg jó lenne egy hét március végén Marsán(ott még nem jártunk)De egyszerre ennyi nem hiszem,hogy menni fog(ilyen árak mellett meg főleg nem)

Előzmény: zsuzso100 (111924)
zsuzso100 5 napja Creative Commons License 111924

Kíváncsi leszek lesz-e változás, pozitív vagy negatív, bár akárhonnan nézzük, tutira szuper lesz. És akkor május vége? 

Előzmény: csiszi78 (111923)
csiszi78 5 napja Creative Commons License 111923

Elvetettük sajnos a Baront a drágasága miatt(1261 euro/fő május végén),a Kempinskit meg a félpanziója miatt!Így marad a Premier.Tudjuk mit ad,csalódni nem hiszem,hogy fogunk(2 hétbe meg belefér jó pár fakultatív:Kairo,delfinárium és ismét Mahmya)Bár azt tudjuk,hogy a Makadi öbölhöz képest egy kopár kezdetleges sétány vár majd ott ránk!:(  De kiváncsian várjuk azért,hogy 3 év alatt mennyit változott a környék!

Előzmény: zsuzso100 (111922)
zsuzso100 5 napja Creative Commons License 111922

Mi lesz a Baron Palace-al? Mintha írtad volna, hogy tervben van az is.

Előzmény: csiszi78 (111917)
csiszi78 5 napja Creative Commons License 111921

Köszi,megnézzük,még rajta vagyunk a témán ugyis!

Előzmény: Kathy8 (111920)
Kathy8 5 napja Creative Commons License 111920

Hilton Nubian Marsa ,ezt nézd meg!Nektek való lehet.

Előzmény: csiszi78 (111917)
Kathy8 5 napja Creative Commons License 111919

Szis K.anna85!

Milyen repgépre vettetekjegyet? 

A megosztást el kell dönteni,h kinek mennyire nyűgős, például én bár gondolkodtam már többször rajta,de végül nem osztottm meg.Aznap 12kor elhagyod a szobát és a másik hotelben kettőkor kapod, így pont a nap közepén történik, nem tudod az az napot kihasználni teljesen, sőt ha az új hotelben elsőre pocsék szobát adnak,akkor még az a tortúra is hozzá jön.Szóval, én nem költözködök....jó hotelt  + partot választok és inkább kirándulok .

Hol nézed a szállást?Adok tippet ,ha kell,hogy mi hol szoktuk

.

Előzmény: K.Anna85 (111906)
csiszi78 5 napja Creative Commons License 111918

Kedves Savállo!Egyszerűbbnek találtam ide beírni mint a google-ba,mert itt sok kedves aranyos segítőkész ember van,és talán egy jó beszámolót is "hallhatok"itt ezzel kapcsolatban!

Előzmény: saválló (111913)
csiszi78 5 napja Creative Commons License 111917

Hát magunk se tudjuk még!:( Gondoltuk megnézzük Marsa Alam-ot egy hétre március végén láblógatni(mert elég jónak tűnik nekünk az ára,de nem találtunk számunkra megfelelő szállodát sajna)Még nézelődünk!Ha más nem marad,akkor április-május Premier két hét!Még nagyon messze van,de várjuk már mi is!

Előzmény: zsuzso100 (111912)
Liliom.Hrg 5 napja Creative Commons License 111916

Szia Anna;

Azért megnézném azt a Sunrise Royal Makadi árat, mert nem drágább, mint a fort Arabesque, ha gondolod írj emailt.

Természetesen a megosztott hotel is megoldható, eddig is sok ilyet szerveztünk.

Üdv Brigi

Előzmény: K.Anna85 (111906)