Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sgah 3 napja Creative Commons License 110935

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, nekem a Sunwing felé húz  a szivem és ebben csak megerősítettetek néhány infoval...

karoly0317 4 napja Creative Commons License 110934

Szia!

Jaz Aqamarine  is egy jó választás lehet 4 különálló csuzda parkja van kisseb nagyobb csúzdákkal hatalmas hotel mi is odamegyünk most 21.-én 9 és 11 éves gyerekekkel utána írok beszámolót

Előzmény: sgah (110921)
camel1237 4 napja Creative Commons License 110933

Na azért nem kell félreérteni a soraimat, ízig- vérig nőnemű vagyok, mégha nagyi korban is, de én már megengedhetem magamnak a saját nemem esetleges dícséretét is akár, azt gondolom. De légyszi. tényleg járj utánna, mert az én tudásom nem szűrheti ki, ha valaki esetleg visszaél a személyeddel.

Előzmény: zsuzso100 (110932)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110932

Szívószálas barna lány - ez cuki! Na, megnézem mit ajánlottam! :)

Előzmény: camel1237 (110930)
Kraviák Petya 4 napja Creative Commons License 110931

November 9 valaki jön még Hurghadára? :-) 

camel1237 4 napja Creative Commons License 110930

Nem x akta, de tényleg láttam a videóidat, csak az lehet a gond, hogy a hiányos tudásom miatt nem fogalmazok helyesen, de Te ajánlottad okt. 1-én , Te vagy az a szívószálas, barna lány, felíratkoztam hozzád, és ha van valami új nálad, akkor jelzi a gépem, én meg megnézem.

Előzmény: zsuzso100 (110929)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110929

Ez egy X-akta! ITT vannak a videóim, de dugonggal még nem találkoztam! Ennek járjunk már utána! :)

Előzmény: camel1237 (110927)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110928

Ilyen szempontból Titanic is jó lehet, ott is sok a csúszda...akkor itt azt kell eldönteni, hogy mennyi pénzt szánnak rá és fontos-e a város közelsége. :)

Előzmény: camel1237 (110926)
camel1237 4 napja Creative Commons License 110927

Nagyon szívesen linkelnék, ha tudnám, hogy hogyan kell, na de , Te betettél ide a fórumra a Sunwingról egy általad készített videót, ( ami nagyon tetszett,) én csak felíratkoztam arra az oldalra, Sz. Zsuzsi, akkor az mégsem Te vagy?

Előzmény: zsuzso100 (110918)
camel1237 4 napja Creative Commons License 110926

Nektek a kettő fiúval a Sunwing lenne a legjobb. A csúszdák, és a vizi játékok több órára lekötné őket, és biztonságos is, Nektek is jutna idő egy kis pihire. A part is lassan mélyülő, homokos, de már ott is tele van látnivalóval, (bekerítve,)Igaz, hogy egybefüggő szállodák a Grand is meg a Palace, de a Sunwingba belépőt kellene fizetni, és a gyerekek az utóbbiakban nem igazán találnák fel magukat, szükséges lenne az állandó felügyelet a biztonságuk érdekében. Azzal szerintem nem veszítenétek semmit, hogy többet kellene utazni Hurg. belvárosába, elég oda egyszer bemenni, de ha kimarad, akkor se veszítetek semmit, de ingyenes a busz naponta többször is. Talán annak lenne érdemes utánna járni, hogy fűtik e a belső játékok medencéit, mert lehet,hogy decemberben már hűvösebb van néha.

zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110925

Így már értem, csak kimaradt a P, azt hittem ez valami különleges dolog! :D

És ezt is értem, akkor mehet a toborzás! Mivel azon a héten sokan mennek, talán találtok még embereket és össze lehet hozni.

Előzmény: FODI_21 (110924)
FODI_21 4 napja Creative Commons License 110924

Süncipő, másnéven vizicipő tengeri sünők, kőhalak és egyéb tengeri "szörnyek" ellen.

Maga Lido mondta nekem, hogy 6 fő alatt nincs ez a program.

Előzmény: zsuzso100 (110922)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110923

A Titanic Palace/Beach közelebb van a belvároshoz, a másik hotel egy komplexum, Makadi öbölben, ami azért távolabb esik, nehezebb bejutni.. Én májusban a Sunwingben voltam, nekem túl luxus volt, és a személyzet nem a megszokott kedves személyzet volt, ott én a Makadi Palaceba mennék vissza.

zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110922

Mi az a sünciő? :)

Azért szerintem kérdezd meg, hátha kevesebb fővel is indulhat városnézés...forgalmam sincs, de egy próbát megér.

Előzmény: FODI_21 (110920)
sgah 4 napja Creative Commons License 110921

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, karácsonykor utaznánk a családdal Egyiptomba. Rengeteget olvastam vissza és most már ki kellene választanom a szállodát, de a sok infó csak egyre jobban összezavar...

A férjemmel és a két fiúnkkal mennénk (6,9 évesek). A szállodák, amik eddig tetszenek: Sunwing, Titanic Palace/Beach, Makadi Palace vagy Grand

Ezek közül kellene dönteni.. Ami fontos lenne, hogy elsősorban pihenni mennék, persze ilyen korú fiúkkal csak aktív pihenésre számíthat az ember...Ezért szeretnék olyan szállodát választani, ahol a part gyerekeknek megfelelő, ne legyen annyira érezhető az apály-dagály. Kb. 10 évvel ezelőtt voltunk már Egyiptomban tehát tudom nagyjából mi várható, mégis szeretném ha a gyerekeknek sikerülne nagyon jó élményt szerezni. 

Előre is köszönöm a segítségeteket!

FODI_21 4 napja Creative Commons License 110920

1. Jön valaki okt. 24-31. között Hurghadara?

2. Lido-val mennénk - többek között - délutáni városnézésre, de 6 főtől indulna csak a program. Mi hárman vagyunk, nem csatlakozna valaki esetleg még?

3. Sunrise Select Royal Makadi-hoz kell sünciő? Idáig kétszer már feleslegesen vittük el, nem szeretnék most is ebbe a hibába esni.

showtimes 4 napja Creative Commons License 110919

Sejtelmem sincs milyen gyakorisággal használják a katonák a repteret, de annyi biztos, hogy a vadászgépek azonnal befordulnak a sivatag fölé járőrözni, mivel nem céljuk a turisták riogatása, meg egyébként is a felségvíz határa nagyon közel van a partokhoz, a járőr útvonal pedig sosincs közvetlen a határ közelében, mert ha bármilyen manővert végre kell hajtani hangsebességgel repülve akkor néhány másodperc alatt kimenne az ország légteréből... 

tehát, ha berepülnek a város vagy a part fölé, annak valamilyen konkrét (demonstratív) oka van, hogy megmutassák magukat.

Előzmény: camel1237 (110904)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110918

Húha...szerintem csak témában odavág, és azért listázza oldalt, de most már kíváncsivá tettél, belinkelnéd?

Előzmény: camel1237 (110916)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110917

Akkor Luxor - igen, azt látni kell, imádom! Giftun pedig egy sziget, csodaszép, kis bevezető a Maldív-szigetekhez. Ajánlom a Paradise-t, és akkor még akár egy sivatag és akkor megvan minden! :)

Egy kis kedvcsináló:

https://www.youtube.com/watch?v=igjm9FugNiA

Előzmény: Attika30 (110915)
camel1237 4 napja Creative Commons License 110916

Visszakerestem, és nem tévedtem, ott van ahol a Sunwingos videód is.

Előzmény: zsuzso100 (110912)
Attika30 4 napja Creative Commons License 110915

Szerintem is szép ajándék :) A Giftun az mi is, egy sziget? :) Még nem néztem utána, hogy milyen kirándulási lehetőségek lesznek. Luxor-t nagyon ajánlgatja mindenki, meg akkor ezek szerint Giftun is jó. 2-3 kirándulásra szoktunk menni (egy hetes nyaraláson), szerintem most is ennyire megyünk majd, hogy maradjon idő pihenni is :)

Előzmény: zsuzso100 (110914)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110914

Szupi, ez nagyon szép ajándék lesz! :) Majd elmentek kirándulni, és akkor lesznek halak, a Giftunt úgyis látni kell! :)

Előzmény: Attika30 (110913)
Attika30 4 napja Creative Commons License 110913

Szia!

Igen, van már hotel, a Sentido Mamlouk Palace-t választottam ki, volt benne segítségem is :) Jókat írnak róla tripadvisor-on is, itt a fórumon is, annyi, hogy az élővilága elvileg nem a legjobb, de mivel mi eddig még csak a fekete, földközi és az égei tengernél voltunk nyaralni (és semmi korallszerűt nem láttunk) így nekünk a vörös tenger csekélyebb területe is biztosan sok újdonságot fog tartogatni :) Na meg a jövőben (belátható időn belül) tervezünk egy Maldív utazást is, ott majd úgyis lesz korall, meg mindenféle vízi élőlény :)

Előzmény: zsuzso100 (110909)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110912

Mmm...hát nem ugrik be, hogy ilyen videót linkeltem volna. :)

Előzmény: camel1237 (110911)
camel1237 4 napja Creative Commons License 110911

A you tube -n a dugong show?

Előzmény: zsuzso100 (110910)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110910

Húha...milyen dugongos videót ajánlottam!?

Szerintem ennyi történt, mert ha gáz lenne, akkor arról már hallanánk, de semmi nincs! :)

Előzmény: camel1237 (110907)
zsuzso100 4 napja Creative Commons License 110909

Én úgy emlékszem, hogy 60 nap, de olvass utána a lemondási feltételeknek.

Ha pedig olyan veszélyes lenne, akkor úgyis leállítják a gépeket és visszaadják a pénzt vagy átfoglalhatsz máshova, ez volt pl tavaly is, amikor a politikai helyzet miatt egy hónapig nem mentek a gépek. Egyébként szerintem nem lesz gond! :)

Van már kiválasztott hotel?

Előzmény: Attika30 (110906)
volvo s80 4 napja Creative Commons License 110908

http://www.qbeeurope.com/documents/hungary/Fakultativ.web.pdf

A legtöbb szervező ennek a biztosítónak a feltételeit alkalmazz, ha van az árban útlemondási biztosítás.

Ha másik biztosítóval áll kapcsolatban, nagyjából akkor is ezek szoktak lenni a feltételek.

De kérdezz rá ott, ahol befizeted az utat.

Előzmény: Attika30 (110906)
camel1237 5 napja Creative Commons License 110907

Reméljük a legjobbakat, és csak ez történt. Szeretném Neked megköszönni az ajánlott dugongos kisfilmet, már többször megnéztem, ha már élőben még nem sikerült látnom, nagyon jó.

Előzmény: zsuzso100 (110905)
Attika30 5 napja Creative Commons License 110906

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata útlemondással kapcsolatban? Mi jövőév májusában szeretnénk egyiptomba utazni (ez lesz a karácsonyi ajándékom a barátnőmnek, de májusban fogunk utazni), de ezt ugye december-január elején már le "kell" foglalni, de ez még 4-5 hónappal az utazás elött van, addigra meg ki tudja mi lesz ezzel az ebola járvánnyal.......... szóval ha úgy adódik a helyzet, hogy veszélyes lesz egyiptomba utazni (sajnos szerintem nem kizárt) akkor hogy működik a lemondás, mennyivel az út elött lehet lemondani, mennyit kapunk vissza a befizetett árból............? Tökre várom már a karácsonyt, hogy "odaadhassam" az ajándékot erre jön ez  a köcsög ebola ami miatt az sem kizárt, hogy semmi sem lesz az útból, vagy ha mégis elmegyünk akkor esetleg nagy kockázatot vállalunk vele :(