Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

camel1237 5 napja Creative Commons License 110947

Nekem a Spában most volt egy olyan érzésem, hogy a kevesebb több lenne, vagy nem ártana villanyszerelői alapismeret, mert kettő hét is kevés volt megfejteni, hogy mikor, mivel, mit és miért kapcsoltam, mert az is előfordulhatott, hogy elromlott, vagy kiégett ez vagy az a lámpa, de másnap meg megint működött, persze sose az amit éppen szerettem volna. Na nem panaszként említem, csak ez is egy jó kis emlék, meg aztán szívesen visszamennék még tanulmányozni ezt is.

Előzmény: zsuzso100 (110944)
Dorka2011 5 napja Creative Commons License 110946

Fontos :)

Itt a fórumon ne írjatok, nincs lehetőségem követni és olvasni, nem is szoktam!

Bárki akinek utazási kérdése van, vagy foglalni szeretne, az elsősorban emailben keressen.

LILIOMTOURS.HRG@GMAIL.COM

köszönöm Brigi

Előzmény: Dorka2011 (110945)
Dorka2011 5 napja Creative Commons License 110945

Sziasztok;

Aki utazni szeretne Egyiptomba, repülőjegy, hotel, fakultatív programok iránt érdeklődik, egyéni utat szeretne bejárni, az keressen az alábbi elérhetőségeken.

Liliomtours.hrg@gmail.com

facebook: LiliomTours Brigitta

+20 1000 329 899

vagy https://www.facebook.com/groups/775210092541700/

8 éve az utazók szolgálatában ;)

Várom érdeklődéseiteket, igyekszem segíteni.

Üdv Mindenkinek Brigitta

zsuzso100 5 napja Creative Commons License 110944

Ja igen, én T-elosztót szoktam vinni, vagyis az utóbbi két alkalommal, a Sunwingbe vittem először, de ott volt konnektor bőven!

Előzmény: camel1237 (110943)
camel1237 5 napja Creative Commons License 110943

A konnektorokról az jutott az eszembe, hogy olyan átalakítót nem kell vinni, mint amilyet még régebben pl. Olaszországba, de a szobákban kevés van, és az én laptop töltőmet csak beleerőltetni lehetne, épp ezért mi szoktunk vinni egy hosszabító elosztót. A világítással is spórolnak, mi egy izzót is viszünk, mert soszor még olvasni se tudtam. Üdítő kivétel volt most a Spa, igaz az ágynál levő olvasólámpát néha ütögetni kellet, de legalább volt.

Előzmény: karoly0317 (110941)
zsuzso100 5 napja Creative Commons License 110942

Elvileg normál, de áramingadozások lehetnek, ha van valami kiegyenlítőd..vagy nem tudom mi az, akkor nem árt. Hallottam már olyat, hogy valakinek nem tett jót a telójának, nekem eddig semmi nem volt, talán a hotelekben kiegyenlítik.

Előzmény: karoly0317 (110941)
karoly0317 5 napja Creative Commons License 110941

Sziasztok!

Egy fontos kérdés, hogy milyen konnektorok vannak kell-e vinni valamilyen átalakítót?

zsuzso100 6 napja Creative Commons License 110940

Na, akkor ez a rejtély is megoldódott, köszönjük!

Talán mint kapcsolódó videó jelenhetett meg oldalt, de láthatjuk, hogy nem én töltöttem fel! :)

Előzmény: camel1237 (110939)
camel1237 6 napja Creative Commons License 110939

Igen. De jó, hogy felraktad ide, én nem tudom hogyan kell. Látod Zsuzso erre gondoltam, és én Szalai Zsuzsi ajánlásával láttam.

Előzmény: kicsiviky (110938)
kicsiviky 6 napja Creative Commons License 110938

Nem erre a videóra gondolsz? Ezt a facebook csopiban osztotta meg valaki, de nem Zsuzsi volt.

Előzmény: camel1237 (110933)
zsuzso100 6 napja Creative Commons License 110937

És köszi a feliratkozást, kedves Tőled!

Előzmény: zsuzso100 (110936)
zsuzso100 6 napja Creative Commons License 110936

Nem értettem félre, aranyos volt tényleg! :)

Nem tudom, hogy járhatnék utána, dugongot még soha nem láttam..ezért fura!

Előzmény: camel1237 (110933)
sgah 6 napja Creative Commons License 110935

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, nekem a Sunwing felé húz  a szivem és ebben csak megerősítettetek néhány infoval...

karoly0317 okt. 17. Creative Commons License 110934

Szia!

Jaz Aqamarine  is egy jó választás lehet 4 különálló csuzda parkja van kisseb nagyobb csúzdákkal hatalmas hotel mi is odamegyünk most 21.-én 9 és 11 éves gyerekekkel utána írok beszámolót

Előzmény: sgah (110921)
camel1237 okt. 17. Creative Commons License 110933

Na azért nem kell félreérteni a soraimat, ízig- vérig nőnemű vagyok, mégha nagyi korban is, de én már megengedhetem magamnak a saját nemem esetleges dícséretét is akár, azt gondolom. De légyszi. tényleg járj utánna, mert az én tudásom nem szűrheti ki, ha valaki esetleg visszaél a személyeddel.

Előzmény: zsuzso100 (110932)
zsuzso100 okt. 17. Creative Commons License 110932

Szívószálas barna lány - ez cuki! Na, megnézem mit ajánlottam! :)

Előzmény: camel1237 (110930)
Kraviák Petya okt. 17. Creative Commons License 110931

November 9 valaki jön még Hurghadára? :-) 

camel1237 okt. 17. Creative Commons License 110930

Nem x akta, de tényleg láttam a videóidat, csak az lehet a gond, hogy a hiányos tudásom miatt nem fogalmazok helyesen, de Te ajánlottad okt. 1-én , Te vagy az a szívószálas, barna lány, felíratkoztam hozzád, és ha van valami új nálad, akkor jelzi a gépem, én meg megnézem.

Előzmény: zsuzso100 (110929)
zsuzso100 okt. 17. Creative Commons License 110929

Ez egy X-akta! ITT vannak a videóim, de dugonggal még nem találkoztam! Ennek járjunk már utána! :)

Előzmény: camel1237 (110927)
zsuzso100 okt. 17. Creative Commons License 110928

Ilyen szempontból Titanic is jó lehet, ott is sok a csúszda...akkor itt azt kell eldönteni, hogy mennyi pénzt szánnak rá és fontos-e a város közelsége. :)

Előzmény: camel1237 (110926)
camel1237 okt. 17. Creative Commons License 110927

Nagyon szívesen linkelnék, ha tudnám, hogy hogyan kell, na de , Te betettél ide a fórumra a Sunwingról egy általad készített videót, ( ami nagyon tetszett,) én csak felíratkoztam arra az oldalra, Sz. Zsuzsi, akkor az mégsem Te vagy?

Előzmény: zsuzso100 (110918)
camel1237 okt. 17. Creative Commons License 110926

Nektek a kettő fiúval a Sunwing lenne a legjobb. A csúszdák, és a vizi játékok több órára lekötné őket, és biztonságos is, Nektek is jutna idő egy kis pihire. A part is lassan mélyülő, homokos, de már ott is tele van látnivalóval, (bekerítve,)Igaz, hogy egybefüggő szállodák a Grand is meg a Palace, de a Sunwingba belépőt kellene fizetni, és a gyerekek az utóbbiakban nem igazán találnák fel magukat, szükséges lenne az állandó felügyelet a biztonságuk érdekében. Azzal szerintem nem veszítenétek semmit, hogy többet kellene utazni Hurg. belvárosába, elég oda egyszer bemenni, de ha kimarad, akkor se veszítetek semmit, de ingyenes a busz naponta többször is. Talán annak lenne érdemes utánna járni, hogy fűtik e a belső játékok medencéit, mert lehet,hogy decemberben már hűvösebb van néha.

zsuzso100 okt. 17. Creative Commons License 110925

Így már értem, csak kimaradt a P, azt hittem ez valami különleges dolog! :D

És ezt is értem, akkor mehet a toborzás! Mivel azon a héten sokan mennek, talán találtok még embereket és össze lehet hozni.

Előzmény: FODI_21 (110924)
FODI_21 okt. 17. Creative Commons License 110924

Süncipő, másnéven vizicipő tengeri sünők, kőhalak és egyéb tengeri "szörnyek" ellen.

Maga Lido mondta nekem, hogy 6 fő alatt nincs ez a program.

Előzmény: zsuzso100 (110922)
zsuzso100 okt. 17. Creative Commons License 110923

A Titanic Palace/Beach közelebb van a belvároshoz, a másik hotel egy komplexum, Makadi öbölben, ami azért távolabb esik, nehezebb bejutni.. Én májusban a Sunwingben voltam, nekem túl luxus volt, és a személyzet nem a megszokott kedves személyzet volt, ott én a Makadi Palaceba mennék vissza.

zsuzso100 okt. 17. Creative Commons License 110922

Mi az a sünciő? :)

Azért szerintem kérdezd meg, hátha kevesebb fővel is indulhat városnézés...forgalmam sincs, de egy próbát megér.

Előzmény: FODI_21 (110920)
sgah okt. 17. Creative Commons License 110921

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, karácsonykor utaznánk a családdal Egyiptomba. Rengeteget olvastam vissza és most már ki kellene választanom a szállodát, de a sok infó csak egyre jobban összezavar...

A férjemmel és a két fiúnkkal mennénk (6,9 évesek). A szállodák, amik eddig tetszenek: Sunwing, Titanic Palace/Beach, Makadi Palace vagy Grand

Ezek közül kellene dönteni.. Ami fontos lenne, hogy elsősorban pihenni mennék, persze ilyen korú fiúkkal csak aktív pihenésre számíthat az ember...Ezért szeretnék olyan szállodát választani, ahol a part gyerekeknek megfelelő, ne legyen annyira érezhető az apály-dagály. Kb. 10 évvel ezelőtt voltunk már Egyiptomban tehát tudom nagyjából mi várható, mégis szeretném ha a gyerekeknek sikerülne nagyon jó élményt szerezni. 

Előre is köszönöm a segítségeteket!

FODI_21 okt. 17. Creative Commons License 110920

1. Jön valaki okt. 24-31. között Hurghadara?

2. Lido-val mennénk - többek között - délutáni városnézésre, de 6 főtől indulna csak a program. Mi hárman vagyunk, nem csatlakozna valaki esetleg még?

3. Sunrise Select Royal Makadi-hoz kell sünciő? Idáig kétszer már feleslegesen vittük el, nem szeretnék most is ebbe a hibába esni.

showtimes okt. 17. Creative Commons License 110919

Sejtelmem sincs milyen gyakorisággal használják a katonák a repteret, de annyi biztos, hogy a vadászgépek azonnal befordulnak a sivatag fölé járőrözni, mivel nem céljuk a turisták riogatása, meg egyébként is a felségvíz határa nagyon közel van a partokhoz, a járőr útvonal pedig sosincs közvetlen a határ közelében, mert ha bármilyen manővert végre kell hajtani hangsebességgel repülve akkor néhány másodperc alatt kimenne az ország légteréből... 

tehát, ha berepülnek a város vagy a part fölé, annak valamilyen konkrét (demonstratív) oka van, hogy megmutassák magukat.

Előzmény: camel1237 (110904)
zsuzso100 okt. 17. Creative Commons License 110918

Húha...szerintem csak témában odavág, és azért listázza oldalt, de most már kíváncsivá tettél, belinkelnéd?

Előzmény: camel1237 (110916)