Keresés

Részletes keresés

molly79 Creative Commons License 2016.11.21 0 0 280

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni van-e köztetek, aki a Versysbe jár, tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi.

Köszi

dohonyiz Creative Commons License 2016.09.20 0 0 279

Szia!

 

Milyen "ilyen" műtét? A hozzászólásomban nem volt szó műtétről :) 

Előzmény: soseadjukfel (278)
soseadjukfel Creative Commons License 2016.09.09 0 0 278

szia

 

Nekem most volt ilyen műtétem, ha megadod a számod felhívlak és elmondom mi volt.

üdv

Előzmény: dohonyiz (277)
dohonyiz Creative Commons License 2016.09.02 0 0 277

Szia,


Mi a Róbertbe járunk, de ilyet még sosem tapasztaltunk, már a második alkalommal mosolyogva fogadott a doki, sőt egyszer az utcán is összefutottunk vele véletlenül és ott is megismert, pár szót beszélt velünk. Az asszisztensek közül is mindig, mindenki kedves volt eddig.

 

A Dévaiba járt egy ismerős, Ő már a Forgách intézetbe jár azóta inkább, bár ott meg sokat kell várni, függetlenül attól, mikorra van időpontod.

Előzmény: Szil79* (276)
Szil79* Creative Commons License 2016.08.19 0 0 276

Sziasztok,

érdekelnének vélemények Dévai Intézetről, vki jár oda? 

Eddig a Róbert Károlyba jártunk a mai ott létem után most már teljesen biztos vagyok benne, hogy szeretnénk intézményt váltani. Az asszintesek körében őskáosz van, a orvos meg sokadik alkalommal még most sem tudja hogy kivagyok, és még a konzultáció előtt sem futja át a papírokat, úgy kell mindig felhívni a figyelmét, hogy hát azt már megcsináltuk, már voltunk kontrollon stb. 

 

Circus1 Creative Commons License 2016.08.07 0 0 275

Szia! Végülis lett valahol eredmény?

Előzmény: médeaw (225)
dohonyiz Creative Commons License 2016.06.11 0 0 274

Üdv Mindenkinek!

A Róbert Károly Magánkórházba jár innen valaki? Én Dr. Szabóhoz, feleségem pedig Nyéky dr-hoz jár, eddig csak pozitív tapasztalataink voltak velük. Hétfőn lesz nekem biopszia, többit meglátjuk....

Akinél volt már biopszia, tudna írni tapasztalatokat, mi használ utána a mielőbbi gyógyulásra?

 

Köszönöm!

Kiramami Creative Commons License 2016.06.03 0 0 273

Kedves Gaboka78!

 

Jövőhét szerdán megyünk a BMC-be és érdeklődni szeretnék, hogy két hónap múlva a következő konzultációra vagy az első vizsgálatra kaptál időpontot? Illetve, hogy el tudnál-e látni jó tanáccsal mi az amire feltétlenül figyeljek?! :) Nálatok minden rendben halad? Előre is nagyon szépen köszönöm!

Előzmény: Gaboka78 (268)
CséveEdit Creative Commons License 2016.04.11 0 0 272

Kedves Mindenki, 

 

Olvastam a fórum bejegyzéseit és láttam már korábban is volt aki a reprodukciós problémák lelki oldalának kutatása kapcsán írt ide és kérte a közreműködéseteket. A WHO becslése szerint a fogamzóképes lakosság 10-15%-át érinti a nem kívánt gyermektelenség gondja, ez a világban hozzávetőleg 72,4 millió párt jelent... úgyhogy igazán fontos és sokakat érintő téma ez! Nagyon köszönöm az időt (11 perc) és energiát amit arra fordítotok, hogy kitöltitek a kérdőívem. Próbáltam érdekes, a témával kapcsolatban gondolatébresztő kérdéseket feltenni.

 

http://goo.gl/forms/zda2DXlgK3

 

Nagyon köszönöm előre is:

Edit 

Mia444 Creative Commons License 2016.03.30 0 0 271

Sziasztok valaki jár közületek a honvédkórház meddőségi központjába?? 

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszi előre is 

 

Beus1983 Creative Commons License 2016.02.28 0 0 270

Szia Ági!

 

Most olvastam, hogy te is a pécsi Kaáliba jársz. Én is oda járok, bár az én helyzetem kicsit bonyolult, mert külföldön élek, úgyhogy csak akkor tudok menni, ha haza utazunk. Most vagyok túl egy sikertelen lombikon, amit kint csináltattam, itt sajnos csak az első ingyenes, utána megfizethetetlen, szóval szeretnénk megpróbálni otthon is. Kihez jársz Pécsen? Nekem Mánfai az orvosom. Milyen tapasztalataid vannak?

 

Örülök, hogy rátaláltam egy sorstársra:-)

 

 

Előzmény: PostásÁgi (265)
TamTraCo Creative Commons License 2016.02.16 0 0 269

Üdv Kedves topiklakók!

Azért regisztráltam, hogy segítségetekre legyek, amennyiben eltárolt mintáitok szállítását szeretnétek megoldani az egyes meddőségi intézmények között. Biológiai minták szállításával foglalkozik a vállalkozásom, és tudom, hogy sok esetben nehézkes a fagyasztott minták szállításának gyors kivitelezése. Ha szükségetek van segítségre ezügyben, bátran keressetek!

I

Gaboka78 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 268

Szia. Voltunk. 8.15-re értünk oda és 10.30 körül jöttünk ki az épületből. Hát, úgy láttam sokan járnak oda. Beregisztraltak a rendszerbe utána egy dokihoz kerültünk. Anamnézis felvétel volt, meg megnezte a hozott orvosi papírokat. Ezután megjelolte milyen vizsgálatokat kell elvegeztetni. Legközelebb két hónap múlva megyünk, akkora kaptunk időpontot, mert sokan vannak. 

Előzmény: Sylvie_81 (267)
Sylvie_81 Creative Commons License 2016.02.04 0 0 267

Szia! Voltatok a BMC-ben? Soakt kellet várnotok? Kivel találkoztatok? Milyen volt a benyomásotok a helyről, dokiról...

Előzmény: Gaboka78 (263)
tundy852 Creative Commons License 2016.01.28 0 0 266

Mióta jártok oda? Ki az orvosod?  mi novemberbe voltunk konzultáción. Nekem volt már egy stimuláciom de egyik sem sikerült. Itt júniusra kaptam tb támogatásra időpontot. 

Előzmény: PostásÁgi (265)
PostásÁgi Creative Commons License 2016.01.27 0 0 265

Szia mi a pécsi Kaáliba jàrunk én is fórumtàrsat keresek :)

 

Előzmény: tundy852 (250)
Daisy93 Creative Commons License 2016.01.23 0 0 264

Kedves Mindenki!

 

Elnézést kérek, hogy nem a témához szólok hozzá, de szeretném a segítségüket kérni, ha idejük engedi. Végzős szülésznő hallgató vagyok a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karán és szakdolgozatom témája a "meddőség megelőzésének lehetőségei és a prevenció színterei". Ezen belül a meddőség és a vele járó stressz hatásait vizsgálom a mindennapi életre. Nagyon megköszönném, ha kitöltenék az itt megosztott kérdőívemet, amely teljesen anonim és 10 percnél több időt nem vesz igénybe. Ezzel nagyban hozzájárulnának szakdolgozatom sikerességéhez!

 

Előre is köszönök mindent!

 

Itt érhető el: https://docs.google.com/forms/d/1ty1k1z-3xopoKPzLzGXYi0nElkpqVtlZLFsXbmbhwMI/viewform

Gaboka78 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 263

Szia. Ma délután sikerült 2 óra után elérni őket, és február 04-ére kaptunk időpontot. 

Előzmény: Sylvie_81 (262)
Sylvie_81 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 262

Ma reggel tovább próbálkoztam telefonon bejelentkezni  sikertelenül. Aztán a munkám miatt átadtam a feladatot férjemnek, aki a kórházat hívta fel, és ők kapcsolták neki a Meddőségi Kp-ot. Február 8-ra kaptunk időpontot. Egyébként az emailemre is ma válaszoltak volna. Neked sikerült intézni valamit?

Előzmény: Gaboka78 (261)
Gaboka78 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 261

Azt hallottam hogy, 2-3 hónapra adnak időpontot. De nem tudom tényleg így van e. Én is remélem hogy sikerül hamar bekerülni. Legalább már az sikerülne hogy élére őket telefonon. Lehet ha holnap sem járok sikerrel megpróbalom én is az emailt. Azt nem tudom mennyire gyakran nézik. 

Előzmény: Sylvie_81 (260)
Sylvie_81 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 260

Nekünk is ez az első. Tegnap voltam a nődokiinál, nekem is ő ajánlotta a Budai Kp-ot. Remélem hamar sikerül bekerülni... Megírom, ha előrébb jutok.

Előzmény: Gaboka78 (259)
Gaboka78 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 259

Nem, most jutottunk el odáig hogy el kezdjük ezt a procedúrát, mert nem sikerült eddig a baba,  és a nőgyógyászom ajánlotta a Budai meddőségi centrumot, mert ez állami intézet. De azt nem gondoltam hogy ennyire nehéz őket elérni. Megírnád hogy válaszoltak e az e-mailadre? És ti más helyet is néztetek? 

Előzmény: Sylvie_81 (258)
Sylvie_81 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 258

Nagyon bosszantó... Írtam e-mailt, kíváncsian várom, reagálnak-e rá. Te voltál már máshol, más meddőségi központban?

Előzmény: Gaboka78 (257)
Gaboka78 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 257

Én nem értem hogy nem lehet elérni őket telefonon. Végül írtál az e-mail címre?  Arra meg kérdés válaszolnak e.  Holnap én is újra próbálom őket újra hívni telefonon. 

Előzmény: Sylvie_81 (256)
Sylvie_81 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 256

Kíváncsi vagyok, válaszolnak-e... Jobbat nem tudok. Holnap újra telefonálgatok...

Előzmény: Gaboka78 (255)
Gaboka78 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 255

Nem tudom hogy sikerrel jársz e, mert a honlapjukon az van írva hogy konzultáció kérés csak telefonos előjegyzés alapján. De lehet megér egy próbát. 

Előzmény: Sylvie_81 (254)
Sylvie_81 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 254

Szia!

Nálam pontosan ugyanez a helyzet. Ma egész nap a telefonon lógtam, de vagy foglalt volt, vagy kicsengett, de senki nem vette fel. Szintén első konzultációra mennék... Megadtak egy email címet a honlapon, most azzal próbálkozom....

Előzmény: Gabi Miklos (253)
Gabi Miklos Creative Commons License 2016.01.19 0 0 253

Tudna nekem valaki segíteni abban hogy két napja reggel 8-tol egyfolytában hívom a Szent János kórházban a Budai meddőségi centrumot, de egyszerűen lehetetlen elérni őket. Első konzultációra szeretnék időpontot kérni de így hogy? 

JuditPántye Creative Commons License 2016.01.04 0 0 252

Szia! Megadod kérlek annak a doktornőnek az elérhetőségét, aki az inzulinrezisztenciáddal foglalkozik?

Köszönöm!

Judit

Előzmény: ediszilva (241)
JuditPántye Creative Commons License 2016.01.04 0 0 251

Szia! Egyenlőre mi sem vagyunk házasok. A lakcímünk nem egy helyre szól, ennek ellenére együtt élünk. Voltam közjegyzőnél érdeklődni, azt mondta, hogy amennyiben mi nyilatkozunk arról, hogy élettársak vagyunk, ő kiállítja ezt az közjegyzői okiratot. Ennek egyszeri költsége 15.000 Ft. Január végén lesz az első konzultációnk lombik témában a szegedi Kaáli Intézetben.

Előzmény: rozikaaa (234)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!