Keresés

Részletes keresés

adent Creative Commons License 2006.10.02 0 0 32
Kottára ugyanaz a baktérium található meg benne, ami a bél normál flórájában is előfordul. Gondolom ezért is nevezik Normaflore-nak.
Szerintem ebbe a legszigorúbb termgyógyász is csak úgy tud belekötni, hogy hát ampullás változatban a természet nem adakozik.
Előzmény: apriori (30)
adent Creative Commons License 2006.10.02 0 0 31
Sajnos én nem ismerem őket, ezért nem tudok róluk semmit sem mondani.
De csak bekukkant itt valaki, aki tájékozottabb.
Előzmény: agi-72 (29)
apriori Creative Commons License 2006.10.02 0 0 30
Na, azért akármit én sem veszek be... Voltam a természetgyógyászomnál, és azt mondta, figyeljek oda az immunrendszermre, mert a legyengült immunrendszernek a következménye, hogy felborul a bélben a normális bélflóra és elszaporodnak a kórokozók, közülük is a nemrégiben előtérbe került Candida albicans elnevezésű, ami egy sarjadó gombafajta. Ha ez bekövetkezik, ördögi kör kezdődik el: nehezedik a tápanyagok felszívódása a bélben, megjelenik az elsavasodás, erjed az étel a bélben, majd a puffadás és felfúvódás is érezhető. Azt is mondta, hogy a társadalom 30-40 százaléka küszködik ezzel a betegséggel.
A Candida albicans tünetei lehetnek a többi között a hajhullás, a székrekedés és a hasmenés, depresszió, emlékezetkiesés, csökkent szexuális vágy, ingerlékenység, nőknél menstruációs zavarok, fokozott vágyakozás az édességek iránt, gyakori megfázás és akár a meddőség is.

Huuh.

A Normaflore biztos, hogy természetes...?...?...?
agi-72 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 29

Jó estét Mindenkinek!
Szeretném kérdezni a fórumozókat, hogy tud-e vki véleményt mondani az alábbi orvosokról:
Dr. Takáts Alajos /SOTE I. sz. Sebészet/
Dr. Mádi-Szabó László /Budagyöngye Kórház/
Dr. László András /Kútvölgyi/
Egyikőjüket felkeresem a jövő héten, csak még nem döntöttem, melyik szakorvos legyen az. Az interneten olvastam róluk. Mindegyik szimpatikusnak tűnik.
Ha vki tudna az orvosról, vagy a kórházról akár +, akár - véleményt, tapasztalatot mondani, megköszönném!

Kedves Sorstársak, segítsetek dönteni!!!

Köszönöm!

Ági

Előzmény: adent (28)
adent Creative Commons License 2006.09.30 0 0 28
Én már elkezdtem 3 napja.
Már nem tűrt halasztást az ügy.
Azóta minden rendben. Szerettem volna, ha gyorsan rendet rak valami belül.
Most tehát Normaflore-rozok még pár napig, de valójában nagyon gyorsan hatott.
Aztán meg visszatérek a kefirhez.

Egyébként visszamentem a patikába és megkérdeztem mégegyszer mennyire természetes. Azt mondták, hogy kottára az a bacillus van belezárva, ami bél egészséges flórájában is megtalálható.
Csak ilyen kúrakor meggyorsítod az újratermelődést és hamarad eléred az optimális egyensúlyt.
Persze ehetsz joghurtot is, abban is megvan ez, csak hát ott a baktériumok nagyobb része nem őslakója a beleknek ezért csak végigrohan rajta és nem telepszik meg benne.
A Normaflore, amennyire én megértettem egy jótékony baktériumbomba, ami ellenáll a gyomorsavnak és élve képes eljutni a bélrendszer alsóbb részébe is.
Előzmény: csandala (27)
csandala Creative Commons License 2006.09.30 0 0 27
Nekem azért kicsit gyanús, hogy semmi mellékhatás nincs a leirás szerint. Természetes alapú, olcsó és mellékhatása sincs. Hm... Végigcsinálta már valaki a kúrát?
Előzmény: Lebenstod (26)
Lebenstod Creative Commons License 2006.09.29 0 0 26

Akkor, hogy könnyebb legyen:

 

http://www.hazipatika.com/drugs/prod?pid=3478



 

adent Creative Commons License 2006.09.29 0 0 25
Hát jelentősen olcsóbb.
Nálunk a patikában 700 valamennyiért-ért adták a kisebbik dobozt (10 ampullás) és ezer valamennyiért a nagyobbat (20).
Én a kisebbiket vettem. Öt napos kúrára elég. De ez alatt aztán rendbe is jössz.
Gyerekek is kaphatják, már csecsemő kortól kezdve.
Tényleg jó.
Itt van egy leírás róla:
http://www.hazipatika.com/drugs/prod?pid=3478

Lehet persze joghurtozni is, de azoknak nincs ilyen regeneráló hatása.
Előzmény: csandala (21)
Lebenstod Creative Commons License 2006.09.29 0 0 24
Jav.: Pro.
Előzmény: Lebenstod (23)
Lebenstod Creative Commons License 2006.09.29 0 0 23
A Ptotexin is természetes: baktériumok.
Előzmény: csandala (21)
adent Creative Commons License 2006.09.29 0 0 22
A Normaflore teljesen természetes.
Csak olyan baktériumokat juttat be a szervezetedbe, amit amúgyis termelnek a beleid, csak megcsappant valamiért a számuk.(pl. antibiós kezelés vagy valami fertőzött étel, rossz minőségű víz)
Gyakorlatilag a bélflóra egyensúlyát állítja helyre 24!!! óra alatt. Persze egy kúrát azért illik vele végigcsinálni.
Szal ez tök természetes, nem csinálsz vele semmi bajt. A másikat, amit említettél nem ismerem.
Előzmény: apriori (20)
csandala Creative Commons License 2006.09.28 0 0 21
:)) Nem dolgozom patikában, de van egy volt osztálytársam, aki igen. Elég stresszesen élek, a gyomromra megy a pörgés, pár hete beszélgettem vele erről a témáról is. Ő emlitett több szert, ezt a Protexint azért jegyeztem meg, mert ha jól emlékszem, ez volt a legdrágább azok közül, amit a srác ajánlott. A Normaflore ezek szerint jelentősen olcsóbb?
Előzmény: adent (19)
apriori Creative Commons License 2006.09.28 0 0 20
A Protexinnel kapcsolatban én azt hallottam, hogy nem természetes alapanyagú... Márpedig én semmi mestreséges szir-szart nem vennék be... Kérdés a Normaflore ilyen-e... Hm?
Előzmény: adent (16)
adent Creative Commons License 2006.09.27 0 0 19
Nagyon köszönöm a tanácsot.
Bementem a patikába és ott is javallták, de azt is mondták, hogy a visszajelzések alapján a legtöbb vevőjüknek a Normaflore hozott igazán gyors segítséget.
A helyi körzeti orvosok is ezt javasolják az antibiós pácienseknek.
És nem tagadom az ára is meggyőző volt, mert negyedannyiba kerül, mint a másik.
csandala: te ezeket fejből vágod vagy patikában dolgozol?
Előzmény: Lebenstod (18)
Lebenstod Creative Commons License 2006.09.27 0 0 18

Csak a Protexint ajánlottam: Ez élő lactobacillus-ból áll, ami garancia. Három hét napi 1szer 2 kapszula. Ha nincs eredmény, orvos kell.

Semmi mellékhatása nem lehet.

Előzmény: adent (16)
csandala Creative Commons License 2006.09.27 0 0 17
Úgy hallottam, hogy a Protexint 4000 forint körül vesztegetik. Szerintem ez elég drága megoldás.
Előzmény: Lebenstod (14)
adent Creative Commons License 2006.09.26 0 0 16
Ezek, amit ajánlottál, milyen összetevőkből állnak?
Vagy inkább úgy kérdezem, hogy mennyire természetesek?
Előzmény: Lebenstod (14)
agi-72 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 15

Sziasztok!

Szeretném kérni, hogy ajánljon vki nekem egy jó gasztroenterológust Budapesten! Sürgős lenne! Magánrendelés is jöhet!

Köszönöm szépen. Ági

 

Lebenstod Creative Commons License 2006.09.25 0 0 14

Az Espumisan, meg a másik reklámozott bogyó keveset segít.

Talán jobb a Protexin huzamos szedése.

Tapasztalat?

Előzmény: adent (13)
adent Creative Commons License 2006.09.25 0 0 13
Nem tudom, hogy mondok-e újat azzal, hogy gyakorlatilag az egyik legnagyobb támadási felület a szervezetben a beleink összegzett felülete?
Rengeteg kórokozó és toxikus anyag gyakorlatilag ezen keresztül támad és a bélflóra rossz egyensúlya bizonyos mértékben még az allergiára történő hajlamot is növeli.

Mégis alig foglalkozunk vele, gyakorlatilag csak a joghurt evésben mega rostos ételek fogyasztásában merül ki a legtöbb fittnesguru tanácsa.
Szerintem ez kevés, de nem tudok másról, ami hatékonyan, gyorsan és persze lehetőleg természetes úton helyre állítaná a bélpanaszokat.
Ha valakinek volna esetleg saját tapasztalaton alapuló tanácsa az kérem ossza meg velem!

Az utóbbi időben kínosan ügyelek a rendszeres étkezés betartására, de mégis újra és újra előjönnek a hasfájással és puffadással járó tüneteim.

Remélem nem hűlt ki még ez a topic és lesz, aki tud erre valami egyszerű megoldást.
adent Creative Commons License 2006.09.12 0 0 12
Nekem fájt, de nem attól, amitől a lányoknak.
Azért még beszélhetek róla?
Lebenstod Creative Commons License 2006.09.01 0 0 11
Azóta senkinek nem fáj a hasa? Az ifjú hölgyek jobban vannak?
kellerandi Creative Commons License 2002.06.07 0 0 10
Szegény:(
Remélem most megúszod! (péntek van!)
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 9
Szia!

Annyira fájt, hogy mozdulni se bírtam. Na jó, a fetrengés még ment ;-)
Így hiába jött volna bárki, nem tudtam volna beengedni az ajtón.

M.

Előzmény: kellerandi (8)
kellerandi Creative Commons License 2002.06.05 0 0 8
Talán most szerencséd lesz és elmarad.Nekem pont a menstruáció alatt van a legkevesebb gondom a hasfájással Azt hogy értetted az előző hozzászólásodban hogy azért nem hívtál dokit mert nem tudtad kinyitni az ajtót?
Mért nem?
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.04 0 0 7
Szia!

Nem vettem be. Az nálam csak akkor hat, ha eszek előtte, de az ugye fáj. Pénteken lesz a nagy nap, megkérdezem ugyan, de nagy dolog nem várható, ugyanis nincs választási lehetőségem.

Állítlag nem bírom a gyógyszert, de a poén az, hogy az elmúlt évek alatt bár jó néhány orvos kezei között voltam, májfunkciós vizsgálatra senki nem küldött el.

Mindegy, ki kell bírni.

M.

Előzmény: kellerandi (6)
kellerandi Creative Commons License 2002.06.04 0 0 6
Szia!
Nem tudom,nem akarlak elkeseríteni de azok alapján amit leírtál elég valószínű hogy a következő mensidnél is jelentkezni fog a gyomorfájás. Fájdalomcsillapítót vettél be? Ennyire nem segített? Abból is sok mindenre lehet következtetni, hogy más tünet van-e mellette, mit tudom én pl. hányinger, hasmenés, stb.
Kb. mikor várható az a bizonyos első nap? A dokid most sem mondott erre semmi értelmeset?
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.03 0 0 5
Szia!

Gyomosfájás jöhet?
Szóval azokban a szép időkben, amikor a fogamzásgátló tabletta még csak fogamzásgátlásra kellett, néhány év szedés után alakult ki az, hogy menstruációkor fájt a gyomrom. Ettem, leért az aktuálsi falat, és abban a pillanatban éles fájdalom. Hónapok alatt ez fokozódott, az azóta már lecserélt nőgyógyász szerint "szimuláltam". Végül abbahagytam a fogigátlót, és lőn csoda: panaszaimat elvágták.

Igen ám, de azóta nehéz idők jöttek: endometriosis miatt szednem kellett rövid ideig Danovalt, majd műtöttek, és kaptam Decapeptyl injekciót. Még egyszer megjött, és azt hittem, a falat lekaparom a fájdalomtól. Lakásban egyedül voltam, így orvost is hiába hívtam volna, nem tudtam volna kinyitni az ajtót, ha megérkezik.

A kúra lement (mivel az volt az utolsó mensi, utána már ilyen probléma nem volt, ezután viszont a hormonok már kiürültek a szervezetemből). Igen ám, de most újra szükségem van a GNRH analóg kezelésre (ezúttal Lucrin Depot képében). Menstruáció első napján kell mennem szurira. Én viszont rettenetesen félek attól, hogy újra fájni fog.

Mitől van ez? Tudok valahogy védekezni ellene?

Köszi.

M.

Előzmény: kellerandi (4)
kellerandi Creative Commons License 2002.06.02 0 0 4
És másoknál mi újság? Kinek vannak még hasonló gondjai?
kellerandi Creative Commons License 2002.05.26 0 0 3
De nekem amúgy is sok ilyen gondom van, nem csak most.
Előzmény: kellerandi (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!