Keresés

Részletes keresés

doki-13 Creative Commons License 2005.09.14 0 0 82
Eddig is utaztunk, akkor persze vagy vittük magunkkal, vagy tényleg ellátta valaki, de most ez teljesen lehetetlen. Egy hétre nem hagyhatom egyedül, abszolút nincs aki csak naponta egyszer is megnézné.
Szóval nem nagyon látok más megoldást sajnos:((
Előzmény: Atahualpha (81)
Atahualpha Creative Commons License 2005.09.14 0 0 81

SZIA,

 

Az én egyéni véleményem szerint mindenki minél távolabbra kerülje el a macskapanziókat, amennyire csak lehet. Sajnos teljesen mindegy, hogy egy cica be van-e oltva vagy sem, elég ha csak egy FIP-es vagy FIV, Felves cica volt előtte a ketrecbe, és már megpecsételődött a sorsa. Sajnos sokmindenre még nincs védőoltás, de ha van is, még vitatható a hatékonysága és sokan épp ezért nem is alkalmazzák.

Sztem egy cicának sokkal jobb ha naponta/kétnaponta egy rokon vagy ismerős felmegy a lakásba, almot takarít, vizet, kaját ad a cicusnak , meg pár simogatást, és játszik vele egy kicsit.  Sokkal biztonságosabb, a cicus is kevésbé lesz stresszes, hisz a megszokott környezetében van.

Lehet hogy mire hazaér a gazdi kicsit sértődött lesz hogy egyedül hagyta, de inkább legyen egy két napig sértődött mint gyógyíthatalan beteg.

Előzmény: doki-13 (80)
doki-13 Creative Commons License 2005.09.13 0 0 80
Sziasztok!
Macskapanziót keresek egy éves, ivartalanított lány cicámnak, október elején egy hétre. Ha lehet Miskolc környékén.
kismacskáim Creative Commons License 2005.08.15 0 0 79
Rendben!
Előzmény: Pinkikutya (76)
Honey25 Creative Commons License 2005.07.19 0 0 78

Sziasztok!

 

Igaz,nem ide passzol a kérdésem,de megpróbálom,hátha tud valaki segíteni! Szóval,én mini vagy extra mini yorkiet szeretnék venni,de nem kell törzskönyves,meg győztes szülőktől,csak hobbi célra kellene! Ha valaki tud nekem segíteni,akkor légyszi írjon nekem az e-mail címemre! Köszike!

andrea_sipos@freemail.hu

Tibbe Creative Commons License 2005.04.13 0 0 77
JÓ!
Előzmény: Pinkikutya (76)
Pinkikutya Creative Commons License 2005.03.31 0 0 76

Sziasztok!

 

én ugyan nem vagyok macsek tulaj, nekem kutyekom van, de azt tudom mondani, hogy a Tárnoki panzióba ne vigyetek se kutyát, se macskát.

eviljety Creative Commons License 2005.03.10 0 0 75

Sziasztok!

 

Az ujdonsult cicatulajdonosok koze tartozom augusztus ota. :) Két cicank van, nagyon sok oromunk van bennuk. Sajnos most jutottunk el arra a pontra, hogy elutazunk egy hetre, es senkire nem tudjuk biznia cicakat. Arra jutottunk hogy beadjuk oket cicapanzioba. Az Orgovanyi ut mellett dontottunk, bar nem neztuk meg milyen a hely, csak telefonon beszeltem veluk. Ha hazajottunk meselek majd, ha erdekel valakit a tapasztalat.

 

vagy tudna valaki ajanlani tapasztalati uton valami jobbat? Lehetoleg Pesten.

 

köszi

Tibbe Creative Commons License 2005.01.25 0 0 74
:)
cicerozul Creative Commons License 2004.12.18 0 0 73
Macska panzió Gödöllőn!

 

Fiatal cicakedvelő házaspár lakásában. Kultúrált körülmények, ahol a gazdi, és természetesen macskája minden igényét megvalósítjuk. Szakmai hozzáértés, hosszú évek tapasztalata.

Ha utazásakor, vagy bármilyen eseménynél szeretné kedvencét biztos és jó körülmények között tudni, hívjon minket!

   Ács Andrea: 06-30-6-282-521

   E-mail: cicerozul@freemail.hu

Tibbe Creative Commons License 2004.11.19 0 0 72
*
M.Judit Creative Commons License 2004.09.11 0 0 71
Cicapanziónkat ajánlom. Cim: Érd, Riminyáki út 12. Tel: 06-23-368-460, 70-20-555-19. Megfelelő méretü ketrecekben vannak a cicák. Reggel este konzervet kapnak. A száraz takarmány, ami Mera Cat vagy Hills, állandóan a vizzel együtt előtük van. Miután üzlet is működik itt, ezért egésznap felügyelet alatt vannak. A cicákat előre be kell jelenteni telefonon vagy személyesen. Minden cicának érvényes oltással és féregtelenítéssel kell rendelkeznie. A felnött cica napi ellátása 800 Ft, kölyök cicáé 900 Ft. Szükség esetén a szállítását is vállaljuk. A panzió megtekinthető minden nap 9-18 óra között, szobat vasárnap kivételével. Szeretettel várok minden cicát.
kismacskáim Creative Commons License 2004.09.05 0 0 70
&
Moka25 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 69

Cserfi beszél, Roki hallgatja!:-))

 

Hajjajj!;) Mikor Cserfi hisztizik, meg szoktam kerni Rokit, kenjen mar le neki egyet...:))) De nem szokott szot fogadni!;))

 

Na de ez itt OFF...

Előzmény: Tibbe (68)
Tibbe Creative Commons License 2004.07.29 0 0 68

Annakidején, mikor még a macsekállományom volt nagylétszámú, és nem a kutyusok, akkor nálam is ez volt!

Otthon feltalálják magukat, kevesebb a stressz, mint idegen helyen!. Ha minden nap kapnak enni-inni. _amit ugyan akár egy száraztápból - vízből egy hétre is oda lehet késziteni, de nekik az a fontos, hogy néha kommunikáljanak AZ emberrel. Egyébként, meg ilyenkor jó, ha nem egyedüli cica van. Nappal "eltársalognak egymással!.

Cserfi beszél, Roki hallgatja!:-))
Előzmény: Moka25 (67)
Moka25 Creative Commons License 2004.07.29 0 0 67

Nem:(

Most ugy nez ki, Sogornom es Kissogorom felvaltva fogja csinalni.

Lehet, hogy en vagyok a hulye, de mar annyiszor annyifelet mondtak, hogy nemigen bizom bennuk. Erosen izgulok, mi lesz itt... Remelem, nem fognak napokra magukra maradni, csak azert, mert a sok baba kozott elvesz a gyerek... De talan meg mindig jobb igy... Legalabb OTTHON maradnak.

Előzmény: Tibbe (66)
Tibbe Creative Commons License 2004.07.29 0 0 66
Moka
Mi lesz a panzióztatással??
Találtál már megbizható helyet?

Cserfinek és Rokinak egy megbizható "bejárónő" lenne az igazi megoldás!
Napi egyszer is elég lenne, kajaosztás, alomtakaritás, egy kis pocakdögöny:-)

Nincs valami ismerős megbizható diáklány, aki macskaszerető, és egy kis
zsebpénzre is szüksége lenne?
Előzmény: Moka25 (65)
Moka25 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 65

Ez jol hangzik! Azt lattam, hogy az telleg nagyon tuti-biztosra van megcsinalva!

 

Csaladi szervezes jelenlegi allasa: Sogornom nehany hetes terhes... senki nincs tesztelve toxoplazamara... ez mar csak termeszetes ilyenkor, nem?;)

Előzmény: Törölt nick (64)
Moka25 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 63

Koszi Anna!:)

Mar ez is sok segitseg!:)

 

Parom kozben masszirozza a csaladot... az lenne a legjobb!

Előzmény: Anna ) (62)
Anna ) Creative Commons License 2004.07.28 0 0 62
Ezt nem úgy értettem, h maccsoknak nem jó, csak arról nem hallottam.
Előzmény: Anna ) (61)
Anna ) Creative Commons License 2004.07.28 0 0 61
Az Orgoványit kutyás körökben nagyon dícsérik. Igaz, nem macskásokban.
Előzmény: Moka25 (60)
Moka25 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 60

Sziasztok,

felhozom a topikot.

 

Most jottem cicapanzio-nezesbol. Nem vagyok tul boldog. Vagy csak naiv illuziokban eltem a macskapanziokat illetoen??

A ket XVII keruletit neztuk meg. Mindket helyen nagyon kedvesek voltak, az ellatas es a simi felol nincsenek ketsegeim. Amiert viszont igen:

 

Hunyadi ut 51: borzaszto picik a "kennelek" Nem is tudom, lehet-e ezokat annak nevezni. Nekem inkabb fakkok. Persze, kerdes, mennyi idot toltenek benn, ill. kinn a cicak... de azt hiszem a mi almosladank nem ferne be, a hordozorol nem is beszelve.

 

Orgovanyi ut 6 (Hotel Vau): itt vannak szep nagy szobak, ez ketsegtelen, viszont - ugy ereztem - a tisztasag kivannivalot hagy maga utan. Nem tunt ugy, hogy ket cica kozott hudemekkora takaritast rendeznenek (epp takaritott a holgy az egyik tavozo cica utan, mikor ott voltunk).

 

Amiert viszont pirospont jar mindket helyen: a biztonsag. Olyan szepen be van racsozva minden, az ablakoktol kezdve a kifutok tetejeig, hogy azon meg az en kis Hudinim se tudna kimenni.

 

Van vkinek tapasztalata pl. az Orgovanyi uton?

Ma d.u. meg elszaladok a IX. ker. Pava utcaba. Erdemes?

 

ezmegenvagyok Creative Commons License 2004.06.01 0 0 59
Igazad van.
Nekem viszont nagy kő esett le a szívemről, hogy vigyáznak a cicáimra, míg nem vagyok otthon!! Szimpatikusak voltak, egyébként. Nem volt semmi gond. A cicákat sem viselte meg.
Egy kis állatboltban vannak betéve a cicu ketrecek (nem kicsik), ott egész nap van körülöttük valaki, nem unatkoznak :-)

Előzmény: m a x (57)
m a x Creative Commons License 2004.05.28 0 0 57
Nekem az a szimpatikus macskapanzió, ahova oltási nélkül nem veszik be a macsekot...
Előzmény: ezmegenvagyok (56)
ezmegenvagyok Creative Commons License 2004.05.27 0 0 56
Sajna nem tudtam bevinni az előző levelemben ajánlott panzióba a cicákat, mert oltási bizonyítványt kérnek és nekünk az nincs :-((

A Fekete Andrea által működtetett cicapanzió sajnos megszűnt.

Végül a már sokszor megírt Szomszéd Katalin (30-222-8034) féle cicapanzióban találtam megfelelő helyet. Ide nem szükséges oltási könyv, ha a macska nem kinti, hanem szobacica. 700Ft egy nap minden kajával együtt, két cica olcsóbb = 1200Ft.
A nyári idényre 2-3 héttel előbb kell telefonálni, hogy biztos legyen hely.
Bővebbet kedden :-)

Előzmény: ezmegenvagyok (55)
ezmegenvagyok Creative Commons License 2004.05.14 0 1 55
http://www.kutyapanzio.com/

Cica-macskapanzió.
Ez elég korrektnek tűnik. Ha kipróbáltam, beszámolok!

Tibbe Creative Commons License 2004.04.04 0 0 54
:)
:)
Tibbe Creative Commons License 2004.03.21 0 0 53
..
Tibbe Creative Commons License 2004.01.26 0 0 52
Állatorvosok:)

Dr Juhász Csaba XI. Csárda u. 10. 310-1220
Dr Juhász Tamás XI. Péterhegyi út 46. 310-1106

Tibbe Creative Commons License 2004.01.24 0 0 51
Név Óriás kutya-cica panzió
Cím 1142 Budapest, Szőnyi út 35/b
Állatfajok, és -fajták : Kutya, macska
Előzmény: coney (50)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!