Keresés

Részletes keresés

triker Creative Commons License 2013.12.01 0 0 407

Hello RXP! Teljesen igazad van. Le akartam ugyan ezeket én is írni, de nem akartam már a szezon végén senkit riogatni. Azt hittem csak az én igényem a normális hely a jet berakáshoz, valamint a vendéggel való udvarias viselkedés. Az új tulaj vagy bérlő arroganciája határtalan. A jet kifutók leszakadva, minden szétrohadva, műfű rongyokban. Két évvel ezelőtt voltam itt, de akkor ez másképp nézett ki. A kifutókat a nyálkától rendszeresen lekefélték, hogy ne kelljen-essen az ember. A jet bevitelkor, sólyázáskor udvariasan segítettek stb. Én sem megyek többet ide. A beszedett borsos belépő abszolút nincs arányban a szolgáltatással.

Előzmény: rxp (406)
rxp Creative Commons License 2013.12.01 0 0 406

Gyerekek lehet hogy későn irom,mert vége a szezonnak:)

De Gersekarátot NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!

Egy nagy nulla az egész.Mindenki rosszat mondott a régi tulajról.Hát az új tulaj 10000000szer rosszabb.Nem költ egy fillért sem a fejlesztésre,sööööt elhanyagolta.A jeteket nem lehet vizre tenni normálisan.10cm es vizben kell betenni,és huzni 20m-en keresztül a köveken és az iszapon.Ha esetleg máshol probálnád berakni eszeveszettül kiabál és anyázik.

Hát köszi de nekem egy életre elég volt.

Egy jet tó alapja a normális vizre tétel(más nem is kell)De itt még az sincs.

Szóval ha valaki a hátán szeretné becipelni a jetét a tóba annak ajánlom csak.

vercse3 Creative Commons License 2013.11.12 0 0 405

Kompresszió 10 vagy a feletti legyen.

 

Kawasakit nem ismerem, itthon nem annyira sok van.

Előzmény: hitron01 (404)
hitron01 Creative Commons License 2013.11.10 0 0 404

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek , hogy melyik a jobb vállasztás kawasaki 1200 ultra 150 vagy kawasaki stx 1100 ?

most hoznám be valamelyiket külföldről csak nem tudok dönteni. mindkettő kitűnő állapotban van mind kivülről, mind motorikusan.  legalábbis ezt állítják! motorikusan én nem értek hozzá. mennyinek kell lenni a kompressziónak?

Előre is köszönöm a válaszokat.

vercse3 Creative Commons License 2013.09.05 0 0 403

8 bar amit nem szabad meg venni, de saját kárán tanul az ember. 10-12 bar ami ok.

Előzmény: simoticsmark (402)
simoticsmark Creative Commons License 2013.09.02 0 0 402

Már megvettem(yamaha gp800r), de be is állt a motorja pár üzemóra után... pegig mértem kompressziót, mind a két hengerben 8 bár volt, melegen is jó hangja volt. Úgyhogy most motorfelújítás következik. Tudja valaki hogy a régebbi modellek kijelzője kompatibilis e vele? Amúgy J s hajólevéllel is tudtam használni Horvátországban. Csak kellett valami vízhasználati díjat, meg biztosítást vennem rá.

Előzmény: vercse3 (401)
vercse3 Creative Commons License 2013.08.15 0 0 401

Adriára csak H hajólevél jó, az meg csak a SEE-DOO-kra lehetséges magyarországon azoknak is csak bizonyos tpusának.

 

Nem a 100 üzem óra számít, ha nem kompresziót kell mérni.

 

Én mikor vettem, megnéztem vagy 20 jetet volt amiben alig volt kompreszió, pedig elég kevés üzem óra volt benne.

Előzmény: simoticsmark (400)
simoticsmark Creative Commons License 2013.08.08 0 0 400

Még ezt a kettőt néztem, de a kawasakira azt mondja mindenki hogy nem olyan jó meg drága a fenntartása a yamahához vagy see doo hoz képest. http://oesterreich.kijiji.at/c-ViewAd?AdId=505776308&MessageId=MSG.VIEW_AD.REPLY_TO_AD_SENT&secev=AQAAAUBJMsoAAM0AAAACACIxNDA1ODJkMzA4YS5hMjBiMjZmLjRjOTUzLmZmZmYxYWQ4AAAAAB4liLQBAAAABwAAAACv1W2ANYd1GzMVYsKPD8zzoBUsp%2B5TLT8*

 

 

 

http://oesterreich.kijiji.at/c-ViewAd?AdId=504363726&MessageId=MSG.VIEW_AD.REPLY_TO_AD_SENT&secev=AQAAAUBJMsoAAM0AAAACACAxNDA1ODJiZTVmNi5hMjBiMjcyLjRmYy5mZmZmMjM5YgAAAAAeD%2FrOAQAAAAcAAAAAxLIBAGK%2B8EhsXtM%2BKgp8IVpGDXadE1of

 

 

a lényeg hogy kb 100 üzemórás gépet akarunk. Itt érhet minket nagy meglepetés? Van valami kötelező szerviz 100 üo ra körül ami nagyon húzós? Mindenképp úgy szeretném hogy valahogy megoldjuk a h s hajólevelet. Van jogsim nekem is meg haveromnak is de levinnénk az adriára is. Oda nem tudjátok milyen hajólevél kell? Köszi az infókat!

pesta8 Creative Commons License 2013.08.08 0 0 399

Ez jo allapotunak tunik, arany kozeput. Nekem is ilyen van. Viszonylag eros motor, nincs megbonyolitva, legalabbis a maiakhoz viszonyitva. Az utolso ereszetes ami karburatoros, az egy evvel fiatalabb mar injektorors. Elbaszott egy konstrukcio.

Előzmény: simoticsmark (398)
simoticsmark Creative Commons License 2013.08.06 0 0 398

Ez pl nagyon jó állapotban van szerintem :http://www.hasznaltauto.hu/hajo/jet_ski/sea-doo/sea-doo_rx-7113342

simoticsmark Creative Commons License 2013.08.06 0 0 397

Sziasztok!

 

Új vagyok még itt a fórumon, de visszaolvasgattam a hozzászólásokat és azt a következtetést vontam le hogy a kétütemű jet eket preferáljátok. Haverommal szeretnénk most venni valamit de fogalmunk sincs hogy milyent. Én nagyon félek a négyütemű turbós gépektől, mert szerintem ha ott valami meghibásodik nagyon a zsebbe kell nyúlni. Nekem a megbízhatóság a legfontosabb szempont. KAWASAKI Ultra 150 et, SEA-DOO RX et, SEA-DOO 951 XP Limited et nézegetem. De nézegetek pl austriából egy Jet Ski SEADOO GTX Limited Edition 215PS mit Farbnavi/Badeleiter. Mit ajánlanátok? Egyébként valaki kérdezte Gelsekarátot. Ott van egy jetski pálya, ismerősöm ismerősei csinálják. Azthiszem 8 e forint a napijegy. Előre is köszi!

pesta8 Creative Commons License 2013.07.31 0 0 396

Szia!

Irtam emilt, a dombori holtaggal kapcsolatban csend van, a hinar erosen benotte az altalunk hasznalt szakaszt. Allitolag Szalk sem jarhato a magas vizszint miatt.

Előzmény: triker (395)
triker Creative Commons License 2013.07.30 0 0 395

Hello! Lesz megint valami megmozdulás?

üdv. peter

Előzmény: pesta8 (388)
loitzl Creative Commons License 2013.06.09 0 0 394

Lassan arcot is kéne cserélnie a tolnai büdös féregnek.

loitzl Creative Commons License 2013.06.09 0 0 393

Látom a büdös Tolnai féreg pár embernél kihúzta a gyufát.

pesta8 Creative Commons License 2013.05.20 0 0 392

Utanajarok. De nehogy kinyird! :-) Van nala egy sebessegmero jeladom.

Előzmény: Zoltán Muzsai (391)
Zoltán Muzsai Creative Commons License 2013.05.19 0 0 391

Halihó!

 

Nem tudja valaki a "TOLNAI ELEKTRONIKAI KUTYA" elérhetőségét?

Kéne pár szót váltani vele,de folyamatosan cserélgeti a számát, a piszkos kutya!

pesta8 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 390

Akkor nem voltam titokban eddig sem? Tetszik, de egy 50-esnek jobban orulnek.

Előzmény: triker (389)
triker Creative Commons License 2013.03.18 0 0 389

Tudom, olvastam a nagy APE-t, gratulálok hozzá, nekem kicsi 50-es van.

Előzmény: pesta8 (388)
pesta8 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 388

Persze! Meg korcsolyaval. Haromkereken nem volt hideg? Mar nekem is van:-)

Előzmény: triker (387)
triker Creative Commons License 2013.03.18 0 0 387

Hello! Miért vettem volna elő , talán kiraktátok már a bójákat az új pályára? A háromkrékkel mentem már! üdv!

Előzmény: pesta8 (386)
pesta8 Creative Commons License 2013.03.17 0 0 386

Triker! Itt a tavasz:-) Elovetted mar a jetet?

Előzmény: triker (385)
triker Creative Commons License 2012.08.29 0 0 385

Hello Pesta. Igen, az enyém is Lidis volt és mivel a gumi ruhák az idő folyamán összemennek én meg ellenkezőleg, igy tavasszal vevő leszek egy nagyobbra a lidlben. Ezért nem is bánom, mert szűk volt. 

Előzmény: pesta8 (383)
KawaBazsy Creative Commons License 2012.08.29 0 0 384

 Az MX-5 jó poén volt, de az (is) csak játszani jó, úgyhogy egykutya. :-) Nézelődök egyelőre, magamat ismerve csak akkor vásárolok, h ha vmi kihagyhatatlan ajánlattal találkozom, így eladáskor minimalizálható a kipróbálás ára. De azt azért tudom kell, h mire (típus, modell, jellemzők) érdemes vágynom.. :-)

Előzmény: triker (382)
pesta8 Creative Commons License 2012.08.29 0 0 383

Hatakko mostakko en ezt nem ertem? Mx5? Marmint a Mazda? Vegulis! Abban is csak ket hokedli van:-)

 Lementem Domboriba, megkerdeztem egy havert, akinek a gyerekei ott strandolnak, de nem talalkoztak jetes ruhaval. Sajnalom. Hulyeseget felreteve, en is vettem anno a Lidl-ben ha jol emlekszem rovid ruhat es hosszut is. De mar kinottem:-)

Előzmény: triker (382)
triker Creative Commons License 2012.08.29 0 0 382

Hello! Még egy-két dolog. Van közeledben szabad, vagy fizetős víz? Fogyasztás 20l/óra ,vagy több. Téliesítés, tárolás, futó vizsga stb... Az MX5 20 literból legalább 2 óra élvezetet ad és azonnal. Nem kell húzni, sólyázni. Persze ezt most szárazon mondom. Ha a vizen lennénk valószínű mást mondanék. Azért ne fogd miattam vissza magad. Hajrá

Előzmény: KawaBazsy (381)
KawaBazsy Creative Commons License 2012.08.29 0 0 381

Köszi, akkor ezek szerint érdemes a 4 ütemet preferálni..!

Előzmény: pesta8 (380)
pesta8 Creative Commons License 2012.08.29 0 0 380

Szia! En ugy gondolom elsosorban a ketutemuek hibaja a viszonylag nagy teljesitmeny miatt van. Mig egy Wartburg a 900 kobcentimeterevel 30-35 loeros, ugyanakkor egy 950-es Sea-Doo a Rotax motorral 135 loeros. Lehet nem jo pelda, de a kulonbseg akar 4-szeres is lehet. Ezt a kulonbseget a motor tuningolasaval elo lehet csalogatni, ami a tartossag rovasara megy. A tartossagot lehet novelni, ha a gazda nem muszaki analfabeta, ha esetleg az is, hallgat a tapasztaltabbakra. Gondolok itt a jo minosegu olaj hasznalatara, ha valaki hideginditas utan azonnal nyelgazon hasznalja, teliesites elhalasztasa, stb.

 A negyutemueknel is fontosak ezek a dolgok. A szivomotorok szerintem sokuzemorat elmennek, a turbosnal (kompresszoros) megintcsak vannak ovintezkedesek, amiket erdemes betartani. Persze mint mindenhol, itt is vannak ellenpeldak

Előzmény: KawaBazsy (379)
KawaBazsy Creative Commons License 2012.08.28 0 0 379

 Sziasztok! Egy ideje nézegetem a jet-ski-ket, s feltűnt egy dolog a hirdetésekben. Elég sokat látok ekkor vagy akkor felújított motorral, fiatalokat is, de nem értem, miért van ez. Ezek a gépek is üzemórásak, mint a versenymotorok, s X időközönként felújítandóak? Legutóbb egy Yamaha VX 110-essel mentem, amiben azt írják, h R1(motorkerékpár) eredetű a motor. No most abból a leggyengébb is 150 lóerős (ez ugye 110), s elég tartós darab, nem értem akkor, h miért van ennyi felújítás..

pesta8 Creative Commons License 2012.08.22 0 0 378

Igen, ott voltunk. M9-rol nem lehet teljesen a partot megkozeliteni autoval. Azon az oldalon nem lehet jetet lerakni sajnos. A masik oldalon tettuk le a hid labanal, bar annak a megkozelitese is eleg korulmenyes. Szekszard felol a Keselyusi uton Az M6-ost keresztezve egeszen ki a Gemenci erdoig, onnet a Sio-zsilipen at a toltesen lehet megkozeliteni az M9 hidat alulrol. Ez kb 5-6 km gyatra minosegu utat jelent, a vegen tehenszarral cifritva. Lerakas kizarolag osszkerekes jarmuvel, tankkal vagy lovak segitsegevel:-) Amugy szivesen lattunk volna, jol sikerult a vasarnap is. Vegyesporkolt volt kaposztasalataval. Hetfon is atmentunk, grilleztunk. Homokos a part, szepek voltak a lanyok, mindenki csak a sajatjat figyelhette, nezhette! 

 Szombaton megjelent a vizikozeg is, de csak a figyelo allaspontot vettek fel.

 A sotvadkerti fagyit kar lett volna kihagyni, par hete mi is voltunk a parommal. Vagy 30 motor bizton volt, javareszt Goldwing-ek.

Előzmény: triker (377)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!