Keresés

Részletes keresés

BART75 Creative Commons License 2022.11.04 0 0 10416

Ez még mindig csak egy katyvasz,értelme a zéró felé konvergál.

A hagyományos rulettnek matematikailag egyetlen egy gyenge pontja van,a külső tétek.

Ha unlimited pénzed lenne és martizva raknád pl. a piros-feketét,akkor nyernél,erre találták ki az asztal limitet nem véletlenül.

 

Előzmény: oksa boas (10414)
Torlake Creative Commons License 2022.11.04 0 0 10415

A Monty Hall problémában valaki megmondja neked, hogy melyik bizosan nem nyer a 3 választásból, a rulettben nem. Tehát a válasz az hogy nem. A problémában csak azt ecsetelik, hogy 2 ajtóval sem 50-50, az esély, hanem 2/3 lesz a nem választott ajtó nyerő esélye a játék felépítése miatt. Ha rulettben valaki megmondaná melyik tucat tuti nem nyer, akkor nyerő tudnál lenni már az 50%-kal is, a 2/3-dal meg pláne.

 

De egyébként általánosan is belátható, hogy semmi nem használható, ha feltételezzük hogy tényleg véletlenszerű a sorsolás. Fölösleges feltenni specifikus kérdéseket, hogy A vagy B módszer/probléma használható-e, ha általánosan tudjuk, hogy semmi nem használható.

Előzmény: oksa boas (10400)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10414

Nem érted. H értenéd, nem lenne kérdésed.

 

Mindegy hogy pivot number, vagy nem pivot number, a rulett statisztikailag minden 36 gurított számra 1 nyertes számot ad ki, ez a rendszer meg arra fókuszál, hogy 1:60 rátiónál profittal zárja a session, bankroll managementet, és payout oddsait kihasználva, minél több megrakott számra a lehető legalacsonyabban tartva a bankrollt.

Előzmény: eeszsz (10413)
eeszsz Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10413

jó jó értem én

 

 

de mi a kérdés ???

Előzmény: oksa boas (10390)
eeszsz Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10412

ha 1 stratról ennyit kell írni,magyarázni,

akkor azt megette a fene

 

 

egyébként mikor a pivot numbert kezdte  emlegetni akkor láttam némi reményt

aztán ez is elveszett

eeszsz Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10411

negatív

 

 

ha te ettől a katyvasztól remélsz megoldást

akkor ne reménykedj

Előzmény: oksa boas (10390)
eeszsz Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10410

negatív

 

nem matematikus kell ide hanem tapasztalt rulettes

Előzmény: oksa boas (10384)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10409

1 jó éesz, a másikról a lóversenyes statok nagyon bejönnek, meg tudom, hogy na ahhoz vannak hozzáértő profitáló tipsterek. 3 db 20+% fix ROI-s kéne nekem, de nyilván nem egy életbiztosítás ez sem, csak ha háromból mondjuk egynek nem megy, a másik kettő kompenzálja, olyan hogy mindháromnak nem megy, nem hiszem hogy egy évben több hónapban lenne, mint egy. Csak ám havi 400-500 tippet megrakni ... és megrakható oldalakra, bet365 okl, ameddig nem tilt. betwinner nem tudom engedik e itt MO-n, stb.

BART75 Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10408

Blogabeten is vannak persze,de volt ott valami kavalkád,a reklámbotjuk bugos volt és egy csomó jó tippstert kivágott az oldalról.

Ha két csoportot követsz pl. Sgods-on azt írtam hogy egy éves szintre lebontva kb. a 30 egység/hó meg fog lenni.

Lesz olyan hónap ami csak 10 vagy nulla vagy -10,de lesz olyan amikor +100 egység.Ezért az átlag a 30 sacc/kb.

Én ott kezdtem valamikor,de most is jók tudom mert vannak ott barátaim akik tagok.

Előzmény: oksa boas (10407)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10407

vipbox 200/hó, ezt későbbre ha összejönne a bankrol lesetleg szélesíteni a repertoárt.

 

Nem úgy gondoltam, csak hogy mennyi unit jön havonta kb, de gondolom jócskán profitos.

 

Tényleg jó statjaik vannak, félek, hogy visszább esik a formájuk. Blogabetet ismered? Ott is vannak fizetős tipsterek.

Előzmény: BART75 (10406)
BART75 Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10406

Vipbox betting 1520

Sports Bet Analyst 181,2k

 

Vipboxnál napi csomagok vannak,az elég húzós,Sports Bets Analyst 40€/hó,de 90%-ban csak TOP ligás tippek alacsony odds-on 1.50-1.80 Átlag 70-80% hitrate/hó azt csak számlakímélésnek használom,illetve majd Pinnaclesporton jó lesz később.

Az hogy mennyit keresek vele,az nem tartozik rád sry.A helyedben az első háromból választanák,kezdésre egy Artemisz-Zeusz-Poszeidónból egy,kettő vagy mindhárom akár ha sok az időd,tökéletes választás Bet365-re vagy 18Bet-re.

https://sportingg.eu/

Előzmény: oksa boas (10405)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10405

VIPBOX BETTING vagy VIPBOX REVIEWS? 

Sport bets analystból is van egy csomó, mennyi feliratkozója van pontosan, ahova csatlakoztál? És mennyibe kerülnek ezek? Mennyi "jön" havonta?

Előzmény: BART75 (10404)
BART75 Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10404

Hát ez itt nem a reklám helye,meg nem az a topik,de sportingods,ohs,allstarbet ezek megbízhatóak itthon,mert barátaim használják.

Én nem itthon élek,csak ilyenkor ünnepekkor vagyok itthon pár napot és nem ezeket az oldalakat használom,hanem

telegramon a vipbox-ot, és a sport bets analyst-ot,de ennek nincs jelentősége,mert az a 3 oldal amit írtam tudja hozni a havi profitot.

Nyilván ha benne voltál akkor tudod a buktatóit is,mikor és hol/mennyi idő után fognak korlátozni,bár ha nem nyertél,akkor nem :D Igazából én jórészt már csak a nagyobb ligás tippeket rakom fociba illetve NHL,NBA-t amiért nem piszkálnak.

Előzmény: oksa boas (10403)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10403

Köszönöm. Nos melyik az a 2 oldal amelyik neked nevált ? Mert en is benne voltam, mint tippadó, és fogadó is, csak a penzt veszitettem el...ebben is.

Előzmény: BART75 (10402)
BART75 Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10402

Én már csak szórakozásból játszok.Július elsején regeltem be egy számomra új helyre,befizettem 100k HUF-t, 2-4 naponta játszottam 1 max 2 órát ahogy időm engedte,augusztusban már 500k felett jártam,kivettem a 100k-t amivel kezdtem,szeptember végén kivettem 400k-t és most 690k még a bentlévő balanszom.Hónapokra lebontva 400k/hó profit,de ez nem egyszerű mutatvány,sok év gyakorlása,tapasztalata és bukása van mögötte.SENKINEK nem ajánlom hogy ilyesmibe törje a fejét,mert azok az emberek akik azért játszanak hogy abból pénz legyen ergo NYERNI AKARNAK mindenáron,annak mindig bukás a vége.

Hogy mit ajánlok neked passzív jövedelemként? A sportfogadást.Vannak megbízható oldalak ahol kapod a tippeket,nincs más dolgod mint időben megrakni őket és mondjuk 2 jó csoport követéséből meg van átlagban a 30 egység profit/hó.

Ez egy működő megoldás,hidd el nekem,csak jó szándékból írom és tapasztalatból is persze.

Előzmény: BART75 (10401)
BART75 Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10401

Én nem ajánlok neked,meg nem is ajánlottam semmit :D

Csak a száraz tényeket közöltem,hogy mi az elmélet és mi a valóság.A kettő nagyon nem ugyanaz :D

Az amit én a csatornámon megosztottam csak a jéghegy csúcsa,de betekintést enged abba hogy nagyjából mi az az irány ami működik,de az is csak akkor ha valaki tudja a hozzájuk párosuló szigorú szabályokat,mert azok nélkül kuka,és a történet véges még akkor is.

 

Előzmény: oksa boas (10399)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10400

tarkabarna, 

 

https://www.youtube.com/watch?v=4Lb-6rxZxx0

 

ennek az alkalmazását tucatokra lehet ugyhogy nyerő legyen ?

oksa boas Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10399

Nyugi skacok.

 

Szóval akkor mit ajánlasz? Néztem a youtube videódat, hogy számokat adsz össze, vonsz ki , szorzol, osztol. Ez lenne a verhetetlen stratégia? Ezt nem rosszindulatból írom, kíváncsi vagyok, mert már el vagyok keseregve, és elegem van, hogy csak dolgozom a sz*rert hugyert.

Előzmény: BART75 (10398)
BART75 Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10398

Nem.Nem halva született minden próbálkozás,csak éppen az egésznek a kezdőpontjából kell kiindulni,abból az origóból hogy csalnak és abból építkezni,mert a szoftvert ember tervezte és nincs tökéletes ember ezáltal tökéletes szoftver sem.

A hagyományos földi kaszinókban és azokban is ami már be van kötve de csak 4-6 ember játszhat egyszerre tökéletesen halálra vagy ítélve.

Nincs,nem is volt és nem is lesz semmiféle szisztéma ami ott működő képes lehetne hosszútávon,mindegy milyen irányból indulnál el,és eleve a rulett matematikailag verhetetlensége miatt is képtelenség, tehát még ha nem is csalnának akkor sem működne semmi stratégia long term.

Előzmény: oksa boas (10395)
BART75 Creative Commons License 2022.11.02 0 0 10397

Már csak az a kérdés hogy magadtól vagy ilyen hülye,vagy valaki segít neked ebben? Hogyan lehetséges az hogy a mérhetetlen IQ-ddal,amivel dicsekedtél nem vagy képes megérteni egyszerűen és érthetően leírt mondatokat? :) Légyszíves mutasd már meg hol írtam én olyat ami ezt a kérdésedet alátámasztja!

Vagy ha az alapfogalmakkal sem vagy tisztában,akkor miért szólsz bele olyan dolgokba amiről lövésed sincs? Érdekes dolgok ezek,nah :D

Ezek a hagyományos földi kaszinók,(amik HA !!! nincsenek bekötve monitorra),akkor ott professzionális dealer teszi a golyót a helyére szoftver helyett.

 

Ez is földi kaszinó,de ez be van kötve! Semmi köze a dealernek ahhoz hogy mi történik,pont mint amiről hadoválsz hogy fiatal csajok...A szoftver és az elektromágnesek végzik el a munkát.

A fiatal csajok a live kaszinóban csak díszek! A show része!Semmi közük ahhoz hogy milyen számok jönnek majd ki.Csinálhat lágy gyenge pörgetést vagy erőset,tökéletesen mindegy mert a szoftver vezérli hol landoljon a golyó!Oda sem néznek az asztalra,csak elindítja a pörgetést,annyi az összes dolga,meg hogy mutogassa magát. Néhány asztalon több mint ezren bent vannak a világ minden tájáról felcsatlakozva,azt nem tudná szabályozni SENKI ember fia hogy egyensúlyban legyenek játékosokra lebontva.Ezért van kizárva az emberi tényező.Ezt is leírtam régen hogy miért fontos ez és hogyan működnek valójában,egyénre szabottan a dolgok.

 

Ez egy professzionális dealer amiről beszéltem : https://www.youtube.com/watch?v=0Zj_9ypBnzg

 

Remélem már tiszta minden...

Előzmény: Herold (10396)
Herold Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10396

Live kaszinókban a huszonéves csajok mint professzionális dealerek? Ne röhögtess már.

Előzmény: BART75 (10394)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10395

erre mit mondjak? az összes próbálkozás akkor halva született. 

 

De tovább viszem, ebben azt irjak, hogy barmilyen statisztikai lehetetlenseget ki kell bírnia, 5 szám jön be, oké, 400 számot teszel meg, 0 nyerés, de a végén a statistikának javulnia kell ellened. Ha a negativ variancia alatt lent tartod tleejsen a bankrollt minimalisra, akkor már nyertél, mert valamikor, ha csak egy kicsit is, de fordulnia kell, olyan nincs, hogy folyamatosan vesztesz. Még ha csalnak is

Előzmény: BART75 (10394)
BART75 Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10394

Az a probléma hogy kb. 10 asztal ha van még a világon ami nincs online bekötve akkor lehet sokat mondok.Amik be vannak kötve azokat szoftver vezérli,tehát minden ilyesmi elképzelés halva született ötlet,mert teljesen más rendszer alapján működnek.

Az élő krupiés földi kaszinóban pedig (ha nincs online bekötve) professzionális dealer gurítja a golyót,1 max 2 lyuk pontossággal bárhova ahova csak akarja.Nem is engednek a táblához csak max 4-6 játékost egyszerre,pont azért hogy le tudják követni a dolgokat,mikor hova kell gurítaniuk a golyót.Természetesen több fázisban működik a történet,engednek bizonyos mértékig nyerni illetve minimális mértékben akár szerencséd is lehet,de a vége mindig az lesz hogy veszíteni fogsz.Volt itt már régen próbálkozó aki nagy terveket szőtt hogy majd lebontja a németországi meg svájci kaszinók falait,aztán abból se lett semmi :D

Mindenkinek aki ruletten nyerni szeretne,először is ezt kell megértenie és feldolgoznia:https://www.youtube.com/watch?

v=iOOc4sVA_vc

Konkrétan ez az origó amiből ki kell indulni,és aztán lehet terveket szőni hogy hogyan tovább.A rulettet már ezelőtt is csalták a kaszinók,pedig ez az asztal az 1920-as években "dolgozott". :D

Előzmény: oksa boas (10393)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10393

Teljes mértékben hidegen hagy az online kaszinó. 

 

Megéri elolvasni, mert nem a hagyományos koncepción alapul, hanem azon, hogy a rulett 1:36-al prognosztizál, mikor valószínűségszámításról van szó, tehát statisztikailag minden 36 megrakott számra 1 nyerésnek kellene lennie. Hangsúlyozom statisztikailag. Ez a rendszer pedig arra fókuszál, úgy alakítja a payout különbségeket, hogy míg a bankrollt a lehető legalacsonyabban tartja, a lehető legtöbb számot teszi meg, és bármelyik ponton, amikor a ratio eléri az 1:60-at, a session profittal zár.

Előzmény: BART75 (10392)
BART75 Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10392

Hát csak belegörgettem nem olvastam el,de egy biztos,hogy ez a leírás is csak egy blabla mint a rengeteg többi hasonló próbálkozónak az agyszüleményei.A valóságban mikor valaki online kaszinóba játszik,teljesen máshogy működik minden mint az elméletben.Egyrészről végtelenül egyszerű ha tudod mit keress és mit kell nézned,másrészről viszont nagyon komplex dolog.

A külső tétes játékosokat kaszálja el a szoftver a legkönnyebben egyébként,gyerekjáték neki,legyen az bármilyen működőnek vélt stratégia,kivárt uccsó 300 szám vagy sem,tökmindegy neki :D

Előzmény: oksa boas (10390)
Herold Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10391

Redditen próbálj segítséget keresni szerintem.

Előzmény: oksa boas (10390)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10390

https://www.docdroid.net/7EIQ5kf/bertrand-docx

 

Ezt a 100 darabos puuzlet kéne kirakni, és ebben lehet a megoldás a győztes stratégia felé.

BART75 Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10389

"Inkább statisztikai problémamegoldásról lenne szó"

 

Ez alatt konkrétan mit értesz? Egyébként szinte biztos hogy rossz oldaláról közelíted meg a dolgot,ami semmi mással nem jár csak fejfájással és időpocsékolással.

Előzmény: oksa boas (10388)
oksa boas Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10388

Inkább statisztikai problémamegoldásról lenne szó, érdekes, de belefájdult a fejem az egészbe. Nem segítséget kértem, csak ha valaki még keresi a nyerőt, és komoly is és van taapsztalata, ne mcsak priso meg fehér, meg tucat, akkor várom az emailét.

BART75 Creative Commons License 2022.11.01 0 0 10387

Ebben teljesen egyetértek veled.A "klasszikus" matematikai úton legyőzhetetlen a rulett,ezért nyilván egy matematikus joggal nevet egy ilyen felkérésen.Viszont az az igazság hogy egyáltalán nem kell ahhoz matematikusnak lenni hogy valaki megtalálja a rést a pajzson,az online ,élő táblákon ,de nem egyszerű mutatvány az tény.

Előzmény: tarkaBarna (10385)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!