Keresés

Részletes keresés

Lotti007 Creative Commons License 2003.10.12 0 0 911
Sziasztok!
Én is voltam a szerdai bulin és szerintem nagyon jól sikerült! Nem lehetne gyakrabban? (tudom, szervezzem meg:o)
Heartbreaker Creative Commons License 2003.10.12 0 0 910
Megvan.
Előzmény: Heartbreaker (909)
Heartbreaker Creative Commons License 2003.10.12 0 0 909
És hogy lehet megtalálni a bíemájos chatet? Mert én baromira nem lelem.
Előzmény: Z_Giorgio (908)
Z_Giorgio Creative Commons License 2003.10.12 0 0 908
Sziasztok!

Beindult a BMI-Chat a Treforton (www.trefort.hu)! Nagyjából minden nap, minden órában elérhetőek leszünk. Ha szeretnétek infókat szerezni, ismerkedni vagy csak beszélgetni egyet, gyertek!

Ja eszembe jutott valami! Láttam valamilyen plakáton egy lányt, aki szerintem elsős kommunikáció-magyar szakos a suliban. Létezik? :)

Na akkor majd a chaten...! :)

Heartbreaker Creative Commons License 2003.10.12 0 0 907
Na, azért nem kell túlozni, nem estem én annyira köcsögbe, pusztán az erős komikusi vénám késztet költői túlzásokra a kis M.A. epigonnal kapcsolatban. Ha ez segít, a kis tünemény és nagyrabecsült társasága a karaokes asztal melleti asztalnál múlatta az időt, még a mikrofont is láttam a kezében, mielőtt én gyaláztam volna porba Frank Sinatrat.

Az egyik cimborám említette, hogy az eredeti, a real, az oldschool, az original M.A. az iskolatársa /nem csak vót valamikor, hanem realtime/, mondtam, legközelebb szóljon ha közös órájuk van, bemegyek, azt lescannelem. Az epigonnal kapcsolatban meg kevéssé sanszos hogy összefutok vele, mert nem erősségem a bejárás.

"Persze, minden újságról.. és csak rád. :))"

Miért? Ki másra?

Előzmény: Cicu_ (906)
Cicu_ Creative Commons License 2003.10.12 0 0 906
Kissé elszaladtunk egymás mellett a nagy magyarázásban. Így ,ár értem M.A.-s bánatodat. Bár asszem tudom, kiről beszélsz, de nem vagyok benne biztos, hogy egy azon lánykára gondolunk. Mindenestre, ha elsős lenne, akkor a suliban még tuti felleled. :)
Persze, minden újságról.. és csak rád. :))
Heartbreaker Creative Commons License 2003.10.11 0 0 905
Félreértéss témája van részedrül. Oknyomozó-leleplező kisasszonyt vágom, és amikor rámköszönt, még száraz voltam, mint a Szaharában felejtett szivacs. Akinek részirűl krónikus infohiányban szenvedek, az a kis kellemes Marsi Anikó-klón, pedig épp' ilyet írt fel nekem az orvos megtört szívem forrasztgatása témájában.
Ez is egy elpépesztő dolog: Amióta egyszerre két Marsi Anikóra emlékeztető ojjektum is "always on my mind", azóta felszaporodtak a különféle lapok címoldalain a Marsi Anikó képek. Ma is két órát b@sztam a rezet a Corában nagyanyámékkal való nagybevásárláss részirűl, és az újságosnál HÁROM címoldalról is M.A. /le nem írom még egyszer végig/ küldte felém a mosolyát.

Máskor figyelmesebben olvasd el halhatatlanjaimat, vagy kiveszem belőled a zokszigént!

Üdv: A Pszeudó Szívtipró

Előzmény: Cicu_ (904)
Cicu_ Creative Commons License 2003.10.10 0 0 904
Spec én is ott voltam, amikor lány rádköszönt, és elárulhatom, hogy nem elsős, sőt már volt hozzá szerencséd több alkalommal is. :)
De biztos csak az alapozás miatt nem emlékeztél rá. :)
Heartbreaker Creative Commons License 2003.10.10 0 0 903
Kérlexépen lövésem sincs. Azt se tudom hanyad éves, ott láttam először és sanszosan utoljára. Bár inkább elsős lehet, mert igen zsengének tűnt, meg ha eddig láttam volna a suliban biztos feltűnt volna. Még gimiben volt ilyen hasonló eset, ott meg egy Scully ügynök hasonmás csaj mászkált fel s alá a suliban. Mindig ráköszöntem hogy "Hello, Scully ügynök!", első pár alkalommal meglepődött, aztán elkezdett visszaköszönni, hogy "Hello, Mulder ügynök!". És így kiválóan végigköszöngettünk X-atkák üzemmódban két évet. Hja, emlékek ha feltörnek...
Előzmény: Cicu_ (902)
Cicu_ Creative Commons License 2003.10.09 0 0 902
Buli... szép élmény volt. :))
Egész helyes pasik szabadultak be erre az egyetemre. Meg szabadultak ki innen. :)
Virtuális szívtipró: legalább tudod, hogy a csaj milyen néven fut? :)
PadreMenar Creative Commons License 2003.10.09 0 0 901
sajna mi csak későn értünk oda, de legalább unicumittasan. :)
jó buli volt és igazán szépek az elsős lányok. valami miatt jobb ide járni, mint a műszaki egyes karaira! :))
Heartbreaker Creative Commons License 2003.10.09 0 0 900
Hello, bíemájosok!

Némi élménybeszámoló a tegnap estéről. Igazából alig találom a billentyűket, de sebaj. Nagyon király volt a tegnapi buli, bár egy csöppet meglepődtem, amikor az egyik csaj lazán rámköszönt Heartbreakernek szólítva.
Karaoke parti volt, a harmadik barna sör után én is elnyomtam a Wonderfull tonight c. számot Clapton papától, ami nekem elég kellemetlen, mindenki másnak pedig határozottan mulatságos perceket okozott. Éljen a közszolgálatiság!
Volt ot egy csaj, egy az egyben Marsi Anikó, de amikor épp' rámozdultam volna, eltűnt. Mindegy, ezentúl majd Stand-by üzemmódban mászkálok a suliban. Ha valakinek van róla némi infoja, nyomathatja ide!
Igazából akkor vettem észre hogy mennem kell, amikor az egyik csajnak az évfolyamomról Szalacsi-üzemmódban kezdtem magyarázni /Teccikéteni?/, hogy én tulajdonképpen szerelmes vagyok az autómba. Le is léptem gyorsan.

Üdv a legközelebbi buliig: A Pszeudo Szívtipró

Heartbreaker Creative Commons License 2003.10.08 0 0 899
Ahogy mondod, épp' az aominózus bulira indulok rögtön barátok közt után. Egyébként a kult. ant.-ot bátran hagyd ki, kár bemászkálni. A vizsga meg egy vicc, nem kell tudnod semmit, IQ-ból simán lenyomja bárki.
Előzmény: elcondor (898)
elcondor Creative Commons License 2003.10.07 0 0 898
Azt elhiszem!A kulturális antropológia a másik kritikus tantárgy,ha a kettő egy napon lenne,sztem a nap végére az évfolyam fele öngyilkos lenne,de minimum depressziós.
Holnap a suliban látott plakát szerint lesz valami BMI-s buli a Rocktogonban,ha esetleg olvassák elsős lányok a fórumot,akkor ők mindenképpen jöjjenek el,sőt hozzanak magukkal még egy barátnőt! :-)
Előzmény: Heartbreaker (897)
Heartbreaker Creative Commons License 2003.10.05 0 0 897
Ellentétben kíválóan lehet aludni rajta. Tapasztalatból beszélek!
Előzmény: elcondor (896)
elcondor Creative Commons License 2003.10.01 0 0 896
Most már sikerült beazonosítanom a médiagaz tanárt a paraméterek alapján,a Kern hangú hapsi tanít minket,mit mondjak,az óra nem vetekedett egy Agatha Christie regény izgalmával,ami nem lenne baj,ha érdekesen adná elő,na ez az ami viszont nem sikerült Neki.
Előzmény: Heartbreaker (889)
polyhymnia Creative Commons License 2003.09.30 0 0 895
Szerintem semmi gond nem volt azzal a PR-el! A tanárnő az első alkalommal is bizonyította rugalmasságát, a másodikon is teljesen korrekt módon adta le az anyagot. /az más kérdés, hogy a T.O. bekavart, mert nyilván nehéz neki kigazdálkodni az óradíjat kétszer ugyanannak a tanárnak, egyszerűbb bezsúfolni mindenkit egy terembe, aztán valami majd csak kisül belőle. :( /

a nagyobb baj a sorrendben van véleményem szerint. először kellett volna egy kis PR történetet, irányzatokat, elméleteket, stb. megismernünk, majd jöhetett volna szeles tanár úr gyakorlati megközelítése, majd a legvégén (érdekességképen)az, amit Ábeltől tanultunk, esetleg némi teammunkával kiegészítve.

azt meg külön kiemelném, hogy pl. a szakdolgozattal kapcs. érdemi tájékoztatást csak a tanárnőtől hallottam. (ha esetleg a szemináriumon volt vmi érdemi, akkor mea culpa, csak arra nem járok)

Előzmény: Heartbreaker (889)
Cicu_ Creative Commons License 2003.09.26 0 0 894
Vizsga, vizsga....
Hova rohanunk?! :) Jelzem első órai vélemény volt. :)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2003.09.26 0 0 893
>Első töri óra Kukovecz tanár úrral. Szerintem egész jó. Sőt még a társasági jog tanár is elmegy

Na majd meglátom, hogy vizsgán mi lesz a véleményed róluk... Én már túl vagyok rajta, ezért is merem mondani...

Előzmény: Cicu_ (890)
elcondor Creative Commons License 2003.09.26 0 0 892
Gyulai Szabolcs,a mosolya nem tudom kire hasonlít,a hangja viszont iszonyú monoton.Kb a Kovács László volt ilyen elsőben politológián,de az legalább érdekelt.
Előzmény: Heartbreaker (889)
The Master of Kung Fu Creative Commons License 2003.09.25 0 0 891
Ááá, szintén harmadik évfolyam? :-)
Előzmény: Cicu_ (890)
Cicu_ Creative Commons License 2003.09.25 0 0 890
Első töri óra Kukovecz tanár úrral. Szerintem egész jó. Sőt még a társasági jog tanár is elmegy. Na de a PR... én ezzel még mindig nem vagyok kibékülve. De legalább ma már bemutatkozott...
Heartbreaker Creative Commons License 2003.09.25 0 0 889
Nektek melyik mandró nyomatja a m. gazd.-tant? A Schmitt Pál mosolyú, vagy a Kern András hangú?
Előzmény: elcondor (885)
elcondor Creative Commons License 2003.09.22 0 0 888
888!
BMI RULEZ! :-)
Cicu_ Creative Commons License 2003.09.20 0 0 887
Csütörtök du PR gyakorlat Csekő Melindával? Nem tudom, kinek volt hozzá szerencséje, de amikor előjött Görbnörrel (nálam Zsepi után Gerbner), azt hittem lefordulok a székről. Amúgy még emlékszem rá, amikor a hátsó részen (Vígadó) fénymásolgatott. :)Miből lesz a cserebogár... :)
elcondor Creative Commons License 2003.09.20 0 0 885
A pszichológia nem volt rossz,bár a második óra olyan mint mint egy középiskolai biosz óra,az idegsejtek felépítését magyarázta a tanár,meg h mik történnek a sejteken belül.A médiagazdaságtan baromi unalmas volt,tök monoton hangon dumált a tanár,szünetben ki is ürült elég szépen a terem.
Előzmény: Dr.Gordon Shamway (882)
Heartbreaker Creative Commons License 2003.09.18 0 0 884
Na, tegnap volt az első nap idén. Egész ígéretesnek tűnik az órarend. Hallgatunk filmesztétikát Réz Andrástól, valami hihetetlen jó arc! Baromi jók az előadásai és dumálni is lehet vele, meg is hívtuk a klubba. Ja, és a kocsimat is megdícsérte, ami külön jópont.
greffi Creative Commons License 2003.09.16 0 0 883
Na! Most már tényleg ígérem, hogy holnap beiratkozom. Nem tudja valaki, volt ma nekem gyakorlatom?! :-)))))
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2003.09.16 0 0 882
Milyen volt? Én kihagytam az első napot.
Előzmény: elcondor (881)
elcondor Creative Commons License 2003.09.16 0 0 881
Na,ma elkezdődik a negyedik év is,rögtön egy pszichológia-médiagazdaságtan párosítással,ebből nehéz lesz jól kijönni,de ne legyen igazam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!