Keresés

Részletes keresés

Ancsa_ Creative Commons License 2004.09.27 0 0 43

Nekem van még a barátnőm, aki szintén jönne, csak nem tudom neki jó-e a csüt. délután, de még ma megtudom, és beírom! Nekem akár már mostantól is jó lenne...

Egyébként egy cseppet sem elhanyagolható kérdés: kinek van labdája?:)

Előzmény: Avelana (41)
S.M.BP Creative Commons License 2004.09.27 0 0 42
Nekem okés, akár ezen a héten is.
Előzmény: Avelana (41)
Avelana Creative Commons License 2004.09.27 0 0 41
Sziasztok!

Segítsetek összeszedni hányan is lennénk.
Ez itt egy rögtönzött lista:
Ancsa
Zoé
S.M.BP
iamjoe(+2)
Avelana

A csütörtök 18 órás idöpont mindenkinek jó?Ezen a héten kezdhetünk? Nekem talán szerencsésebb lenne a jövö héttöl ( vizsgázom pénteken ) de ha mindenki lelkes akkor én is megoldom.

Avelana
S.M.BP Creative Commons License 2004.09.27 0 0 40

Nekem jó, szintén öt után.

 

A Horánszky utca nem vészes, elég sokat járok én is arra. Plusz jól fel van szerelve nagy forgalmú vendéglátó helyekkel, mint pl. a Darshan. Úgyhogy szerintem közlekedés szempontjából ideális.

Előzmény: Zoe21 (35)
Zoe21 Creative Commons License 2004.09.26 0 0 39

ez az index...

 

Zoe21 Creative Commons License 2004.09.26 0 0 38

És ez mikortól is lenne?

 

Sziasztok!

 

És mindez mikortól is?

 

 

iamjoe Creative Commons License 2004.09.26 0 0 37
ja és röplabda:)))))))))))))
Előzmény: iamjoe (36)
iamjoe Creative Commons License 2004.09.26 0 0 36

sziasztok:))

 

én sajna hétfőn még nem vagyok, de csütörtökön már OK

 

nagyon jó lenne ha beindulna a játék.

 

általában döcögősen indul az ilyen, de ha van kedv hozzá akkor összeáll

a csapat és a végén már lesz csere is:))

 

üdv mkinek

 

joe

Előzmény: Zoe21 (35)
Zoe21 Creative Commons License 2004.09.25 0 0 35

szia!

 

Én is kösz az utánajárást. Vajon sötétedéskor menniyre gázos a hely? Nem nagyon? Vagy csak túlaggódom... :(

 

De benne vagyok :)

 

 

És akkor milyen sport is, mert nem tudtam követni mindent, röplabda?

 

Zoé

Előzmény: Avelana (32)
Ancsa_ Creative Commons License 2004.09.25 0 0 34

Szió!

 

Köszi h néztél helyet, nekem végülis mindegyik időpont jó, mivel kb 5től minden hétköznap ráérek!

Többiek?! Hova tűnt a nagy lelkesedés? Meg úgy általában mindenki?:(((

Előzmény: Avelana (32)
iamjoe Creative Commons License 2004.09.25 0 0 33

Sziasztok

 

Örömmel olvastam ezt a levelezést. Korábban kerestem én is játéklehetőséget, de nem igazán találtam. Ahogy a levelezésből kivettem itt egy lány csapat formálódik,

azért megkérdezem van-e hely a pályán egy fiatalos senior játékosnak is:)))

Imádom ezt a játékot és pár évvel ezelőtt ismét játszani kezdtem.

 

Jelenleg ha van lehetőségem akkor debrecenben játszom péntekenként.

Ott is van vegyes csapat, jó játék és hangulat:))

Azt hiszem még van egy lány itt debrecenből akit érdekelhet, ha van még hely

és lehet, hogy a lányom is beszálna néha.

 

Üdv mindenkinek

 

i.joe@usa.net

Avelana Creative Commons License 2004.09.24 0 0 32
Sziasztok!

Mindenki akit érint! Találtam egy termet. VIII. kerület Horánszky utca 11. Vörösmarty Gimnázium (4-6-OS VILL. RÁKÓCZI TÉRI MEGÁLLÓ-TÓL BRÓDY S. U-N BALRA KERESZTUTCA)
Hétfön, csütörtökön:18-tól Pénteken: 1/2 20-tól 3.000,-Ft/ óra/terem
Kérlek benneteket jelezzetek,ha még aktuális.
(Minnél elöbb le kell foglalni a termet.)
üdv. mindenkinek

Avelana
S.M.BP Creative Commons License 2004.09.24 0 0 31

Sziasztok!

 

Én is nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok, ha lehet. Nem vagyok profi, de nagyon szeretek játszani.

Előzmény: Gigicica (25)
Avelana Creative Commons License 2004.09.16 0 0 30
Én inkább Budán vagyok otthon, de körbekérdezek. Ismer?seim közül sokan járnak sulikba focizni évek óta. Rajtuk keresztül talán könnyebb lenne elintézni.Jó lenne tudni id?pontot is, bár lehet hogy egyszer?bb ha abból indulunk ki, mikor van szabad terem ezeken a helyeken.

Avelana
Előzmény: Zoe21 (29)
Zoe21 Creative Commons License 2004.09.10 0 0 29

Én piszkáltam a sulikat ezzel, nem sok sikerrel.

 

Avelana!

 

Zuglóban keresgéltem elsösorban, talán maradni lehetne errefele. Te merre tudsz helyet?

 

Zoé

Előzmény: Ancsa_ (28)
Ancsa_ Creative Commons License 2004.09.10 0 0 28

Sziasztok!

 

Én vagyok az a bizonyos lány, akit a Gigi már említett!

Örülök, hogy valószínű össze fog jönni ez a röpi csapat! Ha jól számolom, akkor már 5en vagyunk! Szóval a csapat már nagytöbbségben megvan, már csak helyet kéne találni... Valaki érdeklődött már valahol? Meg ugye az időpont... Ki mikor érne rá? Hétvége, vagy hétköznap délután/este?

Egyébként valaki írta, hogy amikor régebben érdeklődött az iskoláknál bérlés ügyben, akkor nem volt már hely. Épp ezért kéne minnél előbb lefixálni a dolgot, mivel ugye most kezdődik a suli, még tuti biztos vannak szabad helyek!

Avelana Creative Commons License 2004.09.10 0 0 27
Sziasztok!
Évek óta keresek olyan röpis társaságot akik befogadnának egy amatört a csapatba.Örömmel olvastam,hogy ti most szervez?dtök.( Még új vagyok a fórumon, ha esetleg bakiznék szóljatok.)
Szóval szívesen beszállnék,ha van még hely. Esetleg a terem keresésben is tudok segíteni. Merre kerestek?
Hát els?re ennyit.

üdv.

Avelana
Előzmény: Gigicica (25)
Zoe21 Creative Commons License 2004.09.06 0 0 26

Szia!

 

anno én is kezdtem ilyen szervezést, csak sajnos a suliknál buktam meg, mert senki nem hajlandó odaadni bérlésre, mert már foglalatak :(

Éehet, nem jó iskolákat hívtam?

 

 

Előzmény: Gigicica (25)
Gigicica Creative Commons License 2004.09.06 0 0 25

Szia!

 

Úgy látom kezd tényleg összeállni egy csapat! Írt nekem még egy lány, hogy Ő is szívesen játszana, és a bartnője is.

 

Én is Zuglói vagyok.. :o)

 

Nekem a fő gondom, hogy nem nagyon tudom hogy megy pl egy általános v. középiskolában a terembérlés. Mert kb ebben gondolkodtam. A gyakorlottságoddal bizti nem lesz baj, mert gondolom egyikünk sem szuperzseni röplabdás.. :o)

 

Időben, ha a gyakoriságot kérdezed, azt gondoltam, h mondjuk heti egyszert 1-1,5 óra, aztán, ha nagyon rákapunk, akár gyakrabban is.

 

Én majd körülkérdezem a csoporttársaimat, hátha Őket is érdekli a dolog.

 

Úgyhogy egyenlőre így áll a dolog, ha van ötleted a terembérléssel, stb-vel kapcsolatban, akkor azt várom. :o)

 

Puszi:

Gigi

Előzmény: Zoe21 (24)
Zoe21 Creative Commons License 2004.08.31 0 0 24

Szia!

 

engem érdekelne a dolog. Zuglóban lakom, nem lenne rossz a környéken valami :)

 

Mennyire fontos a gyakorlottsgá e téren? (én csak a suliban röplabdáztam, tornaórán, tehát nincs túl nagy gyakorlat:()

 

Idöben mikorra gondoltál?

 

Zoé

Előzmény: Gigicica (23)
Gigicica Creative Commons License 2004.08.25 0 0 23

Sziasztok!

 

Én egy amatőr röplabda csapatot keresek, ahol szívesen fogadnak egy új embert. De ha esetleg van érdeklődő, szívesen verbuválnék én is egyet. Szóval, ha van érdeklődő, szóljon!

 

Kedves zinaida!

Nem tudom aktuális-e még, de engem érdekelne ez a dolog. A kérdésem csak az, hogy az kizáró ok-e, ha általános iskolás korom óta nem korcsolyáztam, és akkor sem voltam valami nagy spíler, de nagyon igyekvő és lelkes vagyok :o)

 

Hát, csak ennyi.

Hello: Gigi

Előzmény: zinaida (22)
zinaida Creative Commons License 2004.06.10 0 0 22
Elég kihalt a topic de azért felhozzom hátha valaki betéved.
Én egy szinkronkorcsolya csapatot keztem el összehozzni. Ha bárkit is érdekel mindenkit szívesen láttunk a csapatra egy feltétel van, hogy ne légy 13 évessnél fiatalabb. Felső korhatár nincs.
Edzések a Zeneca csarnokban minden szerdán egyenlőre még közönségkori idő alatt.
Edzések ingyenessek csak a belépőjegyet kell fizetni.
Ha bárkit is érdekel vagy tud olyat aki szívessen korizna, kérem jelezze.
Köszi
Előzmény: kotipas (21)
kotipas Creative Commons License 2004.01.27 0 0 21
Hali BigTom!

Kösz a tippet. Már ott is próbálkozom... de sajna semmi siker :-(. Pedig mar nagyon hianyzik a mozgas. Csak nekem nincs szerencsém, vagy tényleg ennyire nem érdekli itt a topictársakat ez a dolog ?

Üdv: Kotipas

Előzmény: BigTom (20)
BigTom Creative Commons License 2004.01.23 0 0 20
Üdv.Mindenkinet!
Kotipas!
Véletlenül keveredtem ide, és láttam az írásodat. Ha még érdekel, szerintem nézd meg inkább a Kispályás foci, Bp. Tanuló u., ÉRDEKEL?? topicot. Kicsit cifra, de ha beírod a keresőbe, hogy foci, akkor ott az elején megtalálod Őket. Próbáld meg, hátha. Ott nagyobb az esélyed.

Sok sikert!

Előzmény: kotipas (19)
kotipas Creative Commons License 2004.01.16 0 0 19
Sziasztok!

Nekem pont a címben foglaltakban lenne szükségem segítségre. Nemrég költöztem a fővárosba munka miatt, és sajna nincsenek ismerőseim. Mivel az előző lakhelyemen jártam sportolni, itt is hiányzik ennek a lehetősége. Legszívesebben focizni járnék, így szívesen betársulnék egy teremfoci csapatba. Várom olyanok jelentkezését, akik már járnak időnként játszani és elférne még egy fő a csapatukban.
Infóként annyit, hogy nem vagyok egy nagy spiller, de nem ma kezdtem a "szakmát". Ja, és nem kapuba való vagyok. :-) Hétközben érnék rá, ált-ban 7végén nem vagyok itt megtalálható.

Előre is köszi!

Üdv: kotipas

Chino-San Creative Commons License 2002.04.05 0 0 18
14:00h
Előzmény: brezko (16)
Kiki- Creative Commons License 2002.04.04 0 0 17
Kerdezd meg a futobolondok topikban!
Előzmény: brezko (16)
brezko Creative Commons License 2002.04.04 0 0 16
Sziasztok!
Segítségre volna szükségem sürgősen!
Tudja valaki, hogy hány orakkor lesz szombaton a Matáv-vivicita rajtja?
IV.kercsaj Creative Commons License 2000.07.19 0 0 15
Sziasztok!

Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy olyan programot, amely kifejezetten arról szól, ami ezen topik témája: azaz: milyen sportot hol, hogyan, milyen eszközökkel, mennyiért lehet űzni, kitől kaphatsz segítséget, stb. Szóval, mindenféle szabadidő-, technikai- extrém és hagyományos sportág neves képviselői jelen lesznek 2000. szeptember 23-án 10 órától az ÉLET SZÉP elnevezésű rendezvényen a Városligetben a SPORTLIGET keretében. Lesz JC Menedzserfutam (további infó: www.juniorchamber.hu) a napot pedig koncertek zárják.
Az Élet Széppel kapcsolatban felvilágosítást nyújt: Baloghy Péter: 06-20-974-9689

Akinek van kedve, az jöjjön triatlonozni a BVSC-be: 50 alkalmas uszibérlet havi ezresért!

DRT Creative Commons License 2000.07.19 0 0 14
Segítség!
Mondjon valaki egy hétköznap estefelé bérelhető teniszpályát kifejezetten a III. ker-ben! Minőség annyira nem lényeg, ára legyen elfogadható.
Viszonylag sürgős!!!
Kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!