Keresés

Részletes keresés

RogerWilco Creative Commons License 2005.09.16 0 0 116
Viszont a topikot elolvasva már tudom, mit láttam Tokióban - eddig azt hittem high-class kupleráj :-)

Előzmény: rali (115)
rali Creative Commons License 2005.09.15 0 0 115
Naja, az sörből is épp elég lenne, nem ebből a szélhámozásból.
Előzmény: RogerWilco (114)
RogerWilco Creative Commons License 2005.09.15 0 0 114
megállapítást nyert, hogy napi akár 6,5 liter TNJ-t is elfogyaszthat az ember anélkül, hogy bármi baja lenne tőle.

Ennyit még hidrogén-hidroxidból is meg lehet inni, szóval nem oszt, nem szoroz.
Előzmény: Tahitian Noni (111)
rali Creative Commons License 2005.09.15 0 0 113
Dokument jeszty?
Előzmény: Tahitian Noni (111)
Tahitian Noni Creative Commons License 2005.09.15 0 0 111

A nonit nem kell sajnálni. Terjesztenek róla minden félét, de a tapasztlatokat nem tudják a rémhírek sem semmíssé tenni.

Az Európai Uniós Novel food enedélyhez 3 évig vizsgálták, mire beengedték az Unióba. Nagyon komoly toxikológiai vizsgálatokat is végeztek, melynek során megállapítást nyert, hogy napi akár 6,5 liter TNJ-t is elfogyaszthat az ember anélkül, hogy bármi baja lenne tőle.

A hepatitiszről szóló cikk viszont arról nem beszél, hogy milyen nonit fogyasztott az illető. Nem mindegy ugyanis, hogy hol termett, milyen állapotban szedték, stb.

Nagyon is sok vizsgálat folyik és már jópár éve. Az USA-ban már humán kipróbálási szakaszba jutott a rák elleni hatásának vizsgálata, állami dotációval.

 

Előzmény: Zottjoghurt (109)
cHe2 Creative Commons License 2005.08.06 0 0 110

Limában 1 kg noni gyümölcs 5 sol, ami kb. 300 Ft. Akartam venni, de elképesztően büdös. Nem tudnám megenni, undorító. Gyógyító tulajdonságait itt is dicsérik.

Zottjoghurt Creative Commons License 2005.07.01 0 0 109

Szegény noni, komolyan sajnálom...

 

Nem csodaszer, még klinikai teszteket sem végeztek vele:

 

http://www.cancerpage.com/news/article.asp?id=4799

 

Akut hepatitisz a nonitól. (ha van itt orvos, kivesézhetné, mert én nem értem)

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=pubmed&dopt=Abstract&list_uids=15756098

 

Eliodora Creative Commons License 2005.07.01 0 0 108
Akkor jó.  Azt hittem valami érdekes volt.
Előzmény: rali (103)
John Michael Kervin Creative Commons License 2005.06.29 0 0 107
Ennyire nem reklámoznám tudatlanságom...
rali Creative Commons License 2005.06.22 0 0 105
Ez is reklám valahol.Árulj inkább bambit.
Előzmény: Tahitian Noni (104)
Tahitian Noni Creative Commons License 2005.06.22 0 0 104
Tudom a legolcsóbb megoldást. Akit érdekel keressen meg emilben.
Előzmény: rali (103)
rali Creative Commons License 2005.06.20 0 0 103
A reklámja volt - kiszedték.
Előzmény: Eliodora (100)
Eliodora Creative Commons License 2005.06.18 0 0 100
Mit?  Eltünt a hozzászólás nem tudtam elolvasni.
Előzmény: rali (99)
rali Creative Commons License 2005.05.28 0 0 99
Ezt nem szeretném mégegyszer meglátni.
Előzmény: kittidobos (98)
Eliodora Creative Commons License 2005.04.04 0 0 97
Én is szeretném tudni, hogy hol lehet olcsóbban megvenni.
Előzmény: nagyévike (91)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.03.09 0 0 96
Placebo. Ha én eladnék neked átcsomagolt grapefruitlét vagy vegyes gyümölcslét azzal a körítéssel, hogy leszoktat a cigiről, meg állati egészséges- hidd el, ugyanúgy hatna. Csak én nem lennék képes ilyen hóhányóságra.
Előzmény: APReptile (95)
APReptile Creative Commons License 2005.03.08 0 0 95
Ha olyan sz@r, akkor miért beszél erről mindenki??
Szerintem is drága, de ha leszoktat a cigiről, az édességről, rendbe teszi a vérnyomásodat, jobb lesz az általános közérzeted, jobban érzed magad a bőrödben, akkor már nem is olyan drága.
Ha valami olcsó, hajlamosak vagyunk nem figyelni rá.
Nem igaz??
rali Creative Commons License 2005.03.05 0 0 94
Jól lehúzzák a népeket vele, szar szélhámosság az egész.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (92)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.01.26 0 0 93
Előzmény: Otto Normalverbraucher (92)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.01.26 0 0 92
Javaslom elolvasni MAXVAL 77-es hsz-át. Turmixolj össze gyümölcsöket, töltsd be valami fancy üvegbe, és mondd azt a nagymamának, hogy ez egy még jobb, még hatásosabb termék. A hit csodákat művel! Nemrég olvastam valahol ezekre vonatkozóan: hat hét hit, és hat. :-)
Előzmény: nagyévike (91)
nagyévike Creative Commons License 2005.01.26 0 0 91
Szerintem sokan nyerészkednek ezen az egészen. Oké, jó, de azért hihetetlen, hogy gyakorlatilag elkérnek egy italért 13-20!!! ezer forintot. És megteszik, mert túl sok esélyed nincs, hogy máshol beszerezd. Ez IRREÁLIS!:(
_ Liar _ Creative Commons License 2005.01.26 0 0 90
ez is valami hobbi-ital?
Előzmény: Nonijuice (-)
nagyévike Creative Commons License 2005.01.26 0 0 89

Sziasztok!

 

A nagymamim iszik/inna nonit, és azt szeretném megkérdezni, hogy nem tudjátok-e, hol lehet olcsóbban venni vagy normális áron... Ő 13 ezerért veszi most. Elég kevés a nyugdíja, és ezért szeretnék neki érdeklődni. Köszi a válaszotokat előre is!

 

 

Évi

Tahitian Noni Creative Commons License 2004.12.27 0 0 88
A TNJ-nak az ára, mióta bejött az országba folyamatosan csökken. Ha tapasztalatok érdkelnek tudok mondani. Nem csak annyit, hogy "kevesebbet beteg".
Előzmény: Törölt nick (72)
Tahitian Noni Creative Commons License 2004.12.27 0 0 87

Kedves MAXVAL!

 

Nem akarok kötözködni. Látom értelmes, inteligens ember vagy. Beleolvastam ahozzászólásaidba. Végig nem jutottam, hisz nagyon termékeny vagy.

Igazad van abban, hogy a Budapet TV-n lévő reklám nem rossz. Csak kicsit nagyon hazug. Csak ha azt gondolom végig, hogy az ára kb ugyanannyi. Nézd meg az üveg nagyságát és ahhoz számold az árat. Mit gondolnak az emberek ki fizeti meg a reklámot. Mennyibe kerülnek a TV-ben a reklákidők? Lehet, hogy Te utálod az MLM-et. Pedig ott tényleg nincs a raktározási, nagyker, stb árak amik általában rárakódnak egy árura mire üzletbe kerül. Talán próbáltad az MLM-et vagy csak valami miatt averziód van ellene?

Mellesleg a Norindás Noni árus aki a Morindát leszólja az MLM miatt, bevitte a terméket egy hálózatba, márpdig a Bionet-be? Ezt nem igazán értem. Fúj a hálózat, de mégis odamegyek?

Bizonyos tekintetben azonban szavát álló ember. Már tavaj megígérte, hogy ezt fogja tenni. Mármint a már jól bejáratott Morinda céget megpróbálja hamisítani Norinda néven. Persze Ő az igazi. Mint pl. a Get féle Tahiti Noni, amihez a Tahitian Nonihoz készült füzeteket és egyebeket használták a terjesztők.  Egészen addig, míg Solomon professzr védjegye bele nem került.

Igazad van abban is, hogy ha valaki vesz gyümölcsöt, lecentrifugálja és azt issza, nagyon sok hasznos vitamin kerül a szervezetébe. Azt viszont nem mindenki tudja, hogy a mai növényekben már sajnos nincs meg az a vitamin, tápanyag, stb, mint mondjuk 50 évvel ezelött. Nem mindegy, hogy honnan származik az a termék.

Mennyire tiszta a levegő, a víz, stb. Ha csak a borból indulunk ki. Ott sem mindegy, hogy egy alföldi bor, vagy egy Tokaji jut az asztalodra.

Az Aloe Vera gél is jó hisz abban is van xeronin. Viszont a xeronint kutatva az ananásztól, az Aloe Verán keresztül jutott el a tahiti Noni-hoz Heinike professzor. Ebben találta meg a legtisztább és legbőségesebb forrását. 

Még valamit megkérdeznék a Norindás Nonis-tól. Van-e Európai Uniós engedélye? Ugynais tudtommal csak a Morindás Noninak van!!!

 

Előzmény: Törölt nick (83)
Paprika Creative Commons License 2004.07.19 0 0 82
Minek ez, ha van Aloe Vera Gél? Sokkal jobb a hatása, és olcsóbb is, kb 2/3-ába kerül. Akit érdekel keressen meg.
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.18 0 0 80
Na és mi az eredménye?
Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.17 0 0 78
Neked van saját tapasztalatod?
Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.17 0 0 76
...hát szerintem 7-10eFt/liter is meglehetősen sok... különösen, hogy személytől függő a hatás...
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.16 0 0 74
...egy barátunk valami 14eFt-ért vett egy litert...
Előzmény: Törölt nick (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!