Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.20 0 0 7569

Mintha egy közeli ismerős ment volna el... Nyugodj békében James. :((((

AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2013.06.20 0 0 7568

Nyugodj békében, és kösz a sorozatban nyujtott élményért! :-(

 

Meghalt James Gandolfini

Ő játszotta Tony Soprano maffiafőnököt a Maffiózók sorozatban. 51 éves volt. Tovább »

forrás: Index.hu

pancer1 Creative Commons License 2013.06.20 0 0 7567

Szomorú....

DVlad Creative Commons License 2013.06.20 0 0 7566
Francba!
zen_monkey Creative Commons License 2013.06.20 0 0 7565

viszlát james :(

 

you never hear it happen.

johngotti Creative Commons License 2013.06.05 0 0 7564

én nem, sőt még a filmről sem hallottam. Bár sajnos még nem jött ki. Majd elvileg a hónap végén. Szóval kössz kacagógerle

convar Creative Commons License 2013.06.03 0 0 7563

Ezt eddig is tudtuk :)

Előzmény: kacagógerle (7562)
kacagógerle Creative Commons License 2013.06.03 0 0 7562
kacagógerle Creative Commons License 2013.05.05 0 0 7561

Michael Imperioli a Hívás című filmben. Szegényt először leütik egy ásóval, utána leszúrják egy csavarhúzóval.:-)
Kicsit el van hízva, de ugye csak öregszik ő is.

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.20 0 0 7560

4. évad, 6 epizód. Fenejó üzlet. .)

Előzmény: Iban (7558)
ANONYMOUS Creative Commons License 2013.04.02 0 0 7559

s04e07 WATCHING TOO MUCH TELEVISION

Előzmény: Iban (7558)
Iban Creative Commons License 2013.04.02 0 0 7558

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy az alábbi jelenet melyik évad hányadik részéban volt?

http://www.youtube.com/watch?v=26d8e5pD0Iw

 

madár68 Creative Commons License 2013.03.31 0 0 7557

Tegnap este megnéztem a befejező részt . Végig néztem mind a VI évadot, és nagyon tetszett.

Függő lettem:))Ahogy a szereplők felvoltak építve,és  a karakterek ...Óriási volt szerintem.

Legjobban szerettem Tony után Paulit, hatalmas mikor Christoferrel eltévednek az erdőben.

Nagyot alakítanak benne. Christofert is bírtam , és nagyon nem tetszett Tonytól hogy megöli .

De nem tudom észrevettétek-e, hogy ebben a filmben volt egy-két  beszédhibás szinész:))

Alapjába véve mindenki tetszett , persze volt egy -két karakter aki nagyon ellenszenves volt, de még nekik is 

írtak olyan jelenetet ahol emberiek voltak.Gondoskodtak arról  hogy ne nagyon szeressük meg őket, mert ezek mégis csak kemény

bünözők voltak egytől-eggyik. Nincs kivétel,és hát lehet hogy a filmen nagyon tetszett, de a való életben nagyon messze elkerülném őket.

Mert szinte mindegyik egy vérengző vadállat volt. De a film az óriási volt!

convar Creative Commons License 2013.03.30 0 0 7556

"Azt kell mondjam, imádtam a sorozatot, tényleg nagyon jó, jó munkát végeztek. Habár van egy dolog, ami a valóságban sosem fordulna elő, de ezt nem akartam elmondani Lorraine Bracconak, aki Dr. Melfit játssza a sorozatban. A maffiózók valódi világában Tony Sopranót megölték volna, ha pszichiáterhez megy. Egyrészt mivel mindenki attól félne, hogy elárulja a titkainkat, másrészt pedig egy olyan főnök, aki nem tudja megoldani a saját problémáit, gyengének számít, a gyenge főnök pedig mindannyiunk vesztét okozhatja."

Na igen, ebben mondjuk lehet vmi. Vagyis ha azt nézzük a Maffiózók cselekményének egyik legfontosabb alappillére máris egy ordas nagy logikai baki :)

Előzmény: Borosi (7555)
Borosi Creative Commons License 2013.03.30 0 0 7555
convar Creative Commons License 2013.03.18 0 0 7552

Erre meg mostmár nekem nincs mit mondanom.

 

 

OFF

 

Egyébként juteszembe, nem te voltál a filmkatalóguson, a Beugró topikban is az a Miszter (akkor még az előző változatod, Miszter1 néven), aki ott állandóan trollkodott? Idézek onnan:

 

"én azt is fejbelőném aki kitalálta ezt a sorozatot
nemhogy még aki nézi is"

 

Mostmár hiszek neked.

Előzmény: Törölt nick (7548)
convar Creative Commons License 2013.03.18 0 0 7550

Dehát már mondtál ;)

Előzmény: Törölt nick (7549)
Borosi Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7547
johngotti Creative Commons License 2013.02.11 0 0 7546

az ilyen mindegy jelenet lett volna. az 5. évad végén még am sem voltak összeházasodva a következő évad meg ugye mindig úgy indul h az előző évadtól eltelik jó sok idő.
Amúgy azt sem értettem soha és még most sem h Tony miért fél mindig kimenni az újságért? Lepuffanthatnák ugyanúgy bárhol a városban vagy akárhol

Előzmény: convar (7544)
convar Creative Commons License 2013.02.11 0 0 7545

Hát még azoknak akik csak az elszenvedői mindennek... (boltosok, kocsmárosok, stb. de még a kertészek is - ott volt pl. az a szerencsétlen ipse is, vele is hogy kiszabtak Paulieék...)

Előzmény: Törölt nick (7542)
convar Creative Commons License 2013.02.11 0 0 7544

Az a bunyó azért rendesen ki volt provokálva.

 

Az a gyilkosság meg... hát azt sem csinálta vmi tökösen, végiggörcsölte az egészet... nagyon parázott.

 

 

Am nekem meg pl. az tűnt fel hogy lemaradtunk Bobby és Janice esküvőjéről.

Előzmény: johngotti (7541)
johngotti Creative Commons License 2013.02.10 0 0 7543

amúgy nekem az is furcsa, hogy Raymond ról sem lehetett tudni h valójában ő is tégla. A 3. évad 2. részében figyelhető meg legelőször, hogy patkány aztán az ötödik évadig semmi.

johngotti Creative Commons License 2013.02.09 0 0 7541

a 6/II. évadban mikor Tony szülinapja volt és lementek hozzájuk a partra továbba abban a részben volt h bobby először gyilkolt. Monjduk mikor behúzott Tonynak persze jogos volt csak fura volt látni h annyi részen át szelíd volt abban a részben meg h kinyílt a csipája:D

a köcsögöt nem arra értettem h kinyírta JT-t persze jaja egy senkiházi volt. Csak mikor kamatot számolt fel a kölcsön miatt aztán meg szétverik szegényt kis paulival na arra írtam h elég köcsögség volt 

Előzmény: convar (7538)
convar Creative Commons License 2013.02.09 0 0 7540

"de nem pont Janice az, aki maga is gyilkossággal vádolható, lásd Richi Aprille? :)"

 

Ja igaz, Janicenek több is van a rovásán :)

 

Jaja, Meadow is képmutató volt.

 

 

Am kössz a választ ;) Én egyébként el tudom képzelni hogy Carmelát is elítélnék, persze nyilván csak felfüggesztettet kapna.

Előzmény: Törölt nick (7536)
convar Creative Commons License 2013.02.09 0 0 7539

+1

 

 

"vagy börtön vagy korai halál a vége"

 

Ja, és addig is folyamatosan félelemben élni... hogy mikor jönnek a zsaruk érted vagy hogy mikor kapsz egy fejlövést...

Előzmény: johngotti (7529)
convar Creative Commons License 2013.02.09 0 0 7538

"kb egy rész kivételével szelídnek ábrázolták."

 

Miért, melyik rész volt az amikor nem?

 

 

"Továbbá J.T vel is elég köcsög volt Chris. Örülhetett volna h egy barátság alakul ki kettejük közt, de így őt is elvesztette mint barátot mert fasz volt"

 

Köcsög??? Végül ki is nyírta, csakmert az szembesíteni merte önmagával, azzal az élettel amit él.

 

Chris is egy utolsó senkiházi volt.

 

Előzmény: johngotti (7528)
convar Creative Commons License 2013.02.09 0 0 7537

"van bennem elég bűnözői hajlam"

 

Hát őőő... maradjunk annyiban hogy legalább őszinte vagy ;D

Előzmény: Törölt nick (7524)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.08 0 0 7536

"jogi értelemben Carmela és/vagy a gyerekek, vagy akár Janice vádolható lenne bűnrészességgel? Van itt egy jogász? :)"

 

Előrebocsájtom, nem vagyok jogász, de nem pont Janice az, aki maga is gyilkossággal vádolható, lásd Richi Aprille? :)

Carmela szerintem igen  - az első évadot nézegetem (egyelőre nem tudok többet tölteni) Tonyval éppen nagy egyetértésben ássák elő a terhelő bizonyítékokat és egy rakat kp-t, majd rejtik el Tony mamájánál még az első vádemelés idején. 

 

Bár nem ismerem az ítélkezési gyakorlatot az USA-ban, az Örülünk Vincent? nevű blogon volt egy igen érdekes sorozat az amerikai gengsztervilágról, akkoriban a gengszterek nőit ill. bújtatóit, segítőit minimális időre, de elítélték. Clyde sogórnője (a Bonnie és Clyde páros ffi tagjáról van szó) ült egy évet, pedig az a csaj tevőlegesen nem vett részt a bankrablásokban, gyakorlatilag végighisztizte a bújkálás idejét, de támogatta a gengszterbandát, szóval kérdéses...

Valószínűleg Carmela megúszna egy vádemelést, jó ügyvédekkel persze, de erkölcsileg mindenképpen elítélhető. 

A gyerekek szerintem necces, végül is miről tehetnek? De felnőttként már más, Medownak pl. marha nagy az igazságérzete és a szája, elítéli Tonyt, de az apja pénzét minden további nélkül elfogadja.

 

Előzmény: convar (7522)
johngotti Creative Commons License 2013.02.08 0 0 7535
persze. Lényegtelen :)
Előzmény: Törölt nick (7534)
johngotti Creative Commons License 2013.02.07 0 0 7533

"20 lépéssel mindig mások előtt jársz..."
csak emléxem még a jelenetre :D 

Előzmény: Törölt nick (7532)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!