Keresés

Részletes keresés

evica Creative Commons License 2000.01.24 0 0 31
Kb. 2 eve kattant be nalam is valami. Addig a honaljszorzetemmel nem volt semmi baj. Aztan elkezdett zavarni. Manapsag mar tarsadalmi elvaras, hogy ne legyen pamacs - se fent, se lent.
Sehol.
Fiunak lenni sokkal jobb, csak az arcot kell megborotvalnia, de nekik meg a borosta is jol all, amilyen mazlistak. :)
MI meg szenvedhetunk lab-, punci-, honalj-, esetleges alkarszőr, bajuszka eltavolitasaval. De mar lattam olyat, hogy lany cicirozsaja korul volt par szorszal, masnak meg a feneke is szoros volt.
jeges Creative Commons License 2000.01.24 0 0 30
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
A természetes szőrzetben találok valami bujaságot, nincs kilúgozva belőle a természetesség.
Az ápoltság megint más dolog, egy serkenő hónaljszőr sokkal ápolatlanabbnak hat, a mosakodás meg egyik esetben sem mellőzhető.
Itt újabb példák
Előzmény: BlumiDC (29)
BlumiDC Creative Commons License 2000.01.23 0 0 29
Hát a hónaljborotválás szerintem egy újabb civilizációs ártalom. Érdekes módon egyre pedofilebb lesz a társadalom ízlése. A népszerű színészek egyre kisfiúsabbak - kislányosabbak, ezzel párhuzamosan csökken rajtuk a szőr mennyisége.

Én valahogy a természetes dolgokat szeretem. Nem tartom visszataszítónak a borotvált hónaljat, de szépnek sem. Szerintem a legszebb ha csak nyírva van (hogy ne érjen könyékig :-)

Azt nehezen tudnám elképzelni hogy olyan nővel szeretkezzek, aki mindenhol szőrtelen. Valahogy nem tűnik érettnek. Talán ha nagy mellei vannak. De akkor is természetellenes.

Ugyanakkor az is igaz, hogy nem mindegy egy honajl megítélésénél hogy szeretkezés közben nézi-e az ember, vagy mondjuk a zsúfolt buszon. Olyankor szebb a borotvált - éppen azért mert olyan "semmilyen" - nem tűnik úgy hogy intim közelségbe kerültem a másik testével. Strandon messziről nézve már más a helyzet.

Ami az izzadtság funkcióit illeti, valóban van szerepe. Az izzadtság sok mindent elárul: más szaga van annak az izzadtságnak amit szeretkezés közben termelünk (ha jó a dolog, nem is csekény mennyiségben), és más amit mondjuk vizsga vagy egy kellemetlen szituáció közben. De leginkább arról árulkodik hogy az illető ember illetve populáció felfedezte-e már a mosakodás ill. izzadásgátló dezodorok áldásos hatását, ugyanis az izzdtság - különösen levegőmentes helyen -kellemetlen szagúvá válik.

Desmond Morris furcsaságként említi hogy az ember szőrtelenítéssel és izzadásgátló dezodorokkal szagtalanítja magát, közben pedig más állatfajok szexuálmirigyeiből nyert szagokat használ.



Rubin Creative Commons License 2000.01.23 0 0 28
Kifejezetten visszataszítónak találom a borotválatlan hónaljat. Viszont várok ötleteket, hogy hogyan lehet a simaságot prolongálni? Gyantáznak ott is? brrr....még belegondolni is rossz...viszont azt utálom, hogy 2-3-4 naponta borotválkozni kell...

Vviszont a fazonra vágott hónaljszőr - mint ötlet - teszik(:-))

libuska Creative Commons License 2000.01.23 0 0 27
No, akkor azt mongyátok +, hogy mit tegyen az ember lánya, ha párjával azért is harcolni kell, hogy a lábát borotválhassa. Indoklás: A szőrös láb, hónalj, punci az igazi. Én meg pl. hányok a szőrös lábtól. A hónaljamat azt rövidítem, de azt legalább nem látom.
Madlen Creative Commons License 2000.01.23 0 0 26
Szerintem undorító, ahogy a képeken látható csajok még elégedettek is az ápolatlanságukkal.
Persze az ízlések mások, különbözőek.
Előzmény: jeges (24)
Gyé Creative Commons License 2000.01.22 0 0 25
A szőrös női hónalja(ka)t egyszerűen és találóan "madárpók(ok)"-nak nevezhetjük. Ezek után el lehet képzelni mi a véleményem róla. Akinek eddig bejött, ezután biztos utálni fogja (vagy pedig marad továbbra is perverz).
jeges Creative Commons License 2000.01.22 0 0 24
Az ínyenceknek néhány "szőrös" példa
Ápolatlanság előfordulhat szőrösnél és nem szőrösnél is. Nem ez a kritérium.
zsuzsa Creative Commons License 2000.01.22 0 0 23
en szexisnek talalom a partnerem honaljszoret/szagat. Amin nem mosdatlansagot ertek.reszemrol nem borotvalom, hanem kremmel szortelenitem. a borotvalast nem szereti a borom.
fiun, mint mar elmondtam egy masik topicban, kicsit furcsanak tartom a borotvalast, bar azok a jotestu triatlonos sracok ugye :-))))
szoval nekik jol all:-))
jeges Creative Commons License 2000.01.22 0 0 22
Kedves némber
Szerencsére nem vagy egyedül.
Előzmény: némber (19)
sinn Creative Commons License 2000.01.21 0 0 21
A legkomolyabb gáz, amikor nyáron ujjatlan ruhában kapaszkodik mellettem egy szőrös hónaljú nő, a szőrszálakon a golyós dezodor vagy stift anyagának megszáradt csomócskáival. Brr...:(((

Előzmény: Madlen (20)
Madlen Creative Commons License 2000.01.21 0 0 20
Izgató testszag? Fura gondolat. Max azt tudom elképzelni, hogy annyira be van gerjedve az ember, hogy nem zavarja.
A hónalj meg különösen kellemetlen mosogatórongy szagú tud lenni.
Én nem bánom, ha a pasi szőrös - sőt, szeretem- de a csak jó ha nem szőrös a hóna alatt.
A szőrös hónaljú lányok helyett meg én is szégyenlem magamat. J. Robertsen is baromira ki voltam akadva.
Nem valami guszti.
Előzmény: beszt (18)
némber Creative Commons License 2000.01.21 0 0 19
Igen, jól értetted. Nem lustaságból nem borotválom a hónaljamat, hanem, mert egyrészt nem tartom csúnyának, vagy büdösnek, másrészt irtózom a gondolattól, valamilyen oknál fogva.
Előzmény: Takora (17)
beszt Creative Commons License 2000.01.21 0 0 18
A testszag nagyon izgató tud lenni.Pont.
Ti még sosem éreztétek annak???(persze nem arra gondolok, hogy milyen jó kánikulában tömegközlekedni, hanem, hogy bizonyos helyzetekben nemhogy nem zavaró, hanem nagyon is ok.)
Előzmény: MaCS (16)
Takora Creative Commons License 2000.01.21 0 0 17
némber!
Jól értettem, hogy semmilyen szőrzetnek nem kegyelmezel, kivéve a hónaljpamacsot. Borotvált punci és szőrös hónalj? Ha így van, akkor ez óriási poén:)))
Tényleg: látott már valaki fazonírozott hónaljpamacsot? Szexis lehet egy vékony hónaljcsík?
Előzmény: némber (15)
MaCS Creative Commons License 2000.01.21 0 0 16
Halihó!

A hónalj fokozottan izzadó testrész, és szőrősen bizony sokkal kellemetlenebb tud lenni a szaga.
Mond6ni, szőrösen melegebb időben vagy egy kicsit aktív mozgás esetén alig tartható szagtalanul.
A szőrnek pont ez a funkciója az embernél: a szagok megtartása. Ennek a civilizációs jelentősége persze már nulla, vagy sokkal inkább negatív, de a természet még nem szüntette meg.

Üdv: MaCS

Előzmény: némber (15)
némber Creative Commons License 2000.01.20 0 0 15
Hát, mitagadás, én nem borotválom. Semmiféle testszőrzenek nemm kegyelmezek, de a hónalj, az marad, ahogy van. Ugyanis nekem így kényelmes, a párom meg imádja.(különben nincs semmi perverziója).
Eszembe se jutott, hogy most akkor büdösebb lennék, mint a többiek. Ez egyébként más testrészeknél is így lehet? Egy borotvált fütyi jobb illatú, mint egy szőrös? A kopasz fejnek lenne a legjobb szaga?
oops Creative Commons License 2000.01.20 0 0 14
...zasban...
Előzmény: oops (13)
oops Creative Commons License 2000.01.20 0 0 13
Sot a bemutatkoyasban meg o sem :-o)))))

Előzmény: bYd (11)
Ritus Creative Commons License 2000.01.20 0 0 12
A szőr a hónaljban szerintem mindenképpen és mindenkinél gusztustalan. Fiúknál is.
Attól hogy egy fiú szőrteleníti a hónalját, még nem lesz csupasz, viszont sokkal higénikusabb lsz.
Igazi szerepe pedig ma már nincs.
Előzmény: beszt (6)
bYd Creative Commons License 2000.01.20 0 0 11
Ezzel a nikkel én nem fiúra gondoltam :))
Előzmény: bettty (10)
bettty Creative Commons License 2000.01.20 0 0 10
Na Sziasztok !

Borotvált hónalj ? Én szerintem igen kellemes érzés. Valóban nem izzadsz annyira, s nem is lesz tőle kellemetlen szagod. Én is alkalmazom, s nekem nagyon kellemes nemviselet.

Általánosítva: nem számít, kinek mi a véleménye. A lényeg itt is az, mint egyéb témákban is, SZABADSÁG. Mindenki szabadon dönthesse el, hogy tetszik-e neki a szőrtelen test, vagy sem. Nekem tetszik, ezért alkalmazom is, s nemcsak a hónaljamat szőrtelenítem, de "azon" a testtájamon is, s a lábamat is. Nekem ez a kényelmes. Nem akarok megbotránkoztatni senkit, de az lesz már jó, ha az emberek nem fogják lenézni egymást, mert mondjuk borotválja a hónalját. Persze van akinek tetszik ez, van akinek nem.

Félreértések elkerülése végett: nem vagyok úszó, izomagy, stb, férfi vagyok, és ráadásul nem is meleg.

Üdv

ujbeka Creative Commons License 2000.01.20 0 0 9
Sziasztok

Szerintem a csupasz hónaljnak az esztétika mellett a legnagyobb előnye az, hogy csupaszon kevésbé izzad az ember.

AlexandRossz Creative Commons License 2000.01.20 0 0 8
Remélem nem hozok szégyent erre a névre :))))
De azért kiváncsi lennék a véleményedre is!
Előzmény: alexandrosz (1)
AlexandRossz Creative Commons License 2000.01.20 0 0 7
Természetesen erős túlzás a „Dzsungel-hónalj”... (Akit ezzel megbántottam, azoktól elnézést kérek!)
Sőt, ha belegondolunk igen is fontos szerepe van, nem véletlenül lett az odateremtve (Párologtatás, kórokozók elleni védelem stb.)! Éppen ezekből a funkciókból adódóan vannak kellemetlen „mellékhatásai” is... Talán ez az oka annak, hogy a nők próbálnak megszabadulni tőle. Szerintem mára ez már az ápoltság egyik alapköve, ugyanúgy, mint a lábak szörtelenítése. Egész egyszerűen esztétikusabb, sőt erotikusabb...
De nem mindenkinél!!! Vannak olyan lányok, akiknek a „pamacs” lehet, hogy erotikusabb mint a csupasz hónalj... Én már találkoztam ilyennel...
Szóval ezt sem lehet általánosítani!
Ja és még valami! Kis hazánkban nem sok nőnek jutott eszébe leborotválni a hónalj szőrzetét addig, amíg meg nem látták a TV-ben...
Előzmény: némber (3)
beszt Creative Commons License 2000.01.20 0 0 6
Hát egy csupasz férfi az valami hányinger , szerintem. Akárhol legyen is szőrtelen.
Egyrészt iszonyú piperkőc dolog, másrészt nem kell sok belemagyarázás, hogy meglássuk az ödipális indokait a nagy csupaszításnak.(persze nem az úszókra, meg izomemberekre ,stb...gondolok itt, akiknek elkerülhetetlen)
Nem hogy örülne a sok fickó, hogy a társadalmi konvenciók nem írják nekik ezt elő. Minden szőrnek szabad utat!
Julia Roberts valamelyik díszbemutatóján nagy hónaljszőrrel jelent meg, merthogy vissza kívánja hozni a divatba.
Ami azért nem irreális elképzelés, mert valaha, régestelen-régen nagy undort válthatott ki egy csupasz női honalj az emberekből.

(mondom mindezt én, akinek házi_gyantázó_szerkóm van otthon...dehát az elvek...)

Némber neked mit rejt a hónaljad?, öntsünk végre tisztavizet a pohárba.

Előzmény: MaCS (4)
Takora Creative Commons License 2000.01.20 0 0 5
némber!
Azok a lányok javarészt nem csak a hónaljukat borotválják, úgyhogy biztosan meg van a véleményük a pamacsosokról. Vesszen a hónaljkutya!
MaCS Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4
Halihó!

És miért kellene a borostát otthagyni?

Szerintem is szőrtelenül SZ-tétikus és higénikus.
Fiúkon is.

Vagy talán büdös rulez? :o)

Üdv: MaCS

Előzmény: némber (3)
némber Creative Commons License 2000.01.19 0 0 3
Dzsungel-hónalj? Hát biztos olyan is van, de szerintem legtöbbször csak egy ici-pici selymes pamacsról van szó, ami kellemesebb látvány, mint egy éppen kiserkedő, alaposan megerősödött borosta
Előzmény: AlexandRossz (0)
bYd Creative Commons License 2000.01.19 0 0 2
Én fiú lennék és nekem is le van borotválva. A lányoknál ez már-már kötelező és szerintem ez nem is baj. Nekem kényelmes és praktikus ez a viselet. Akinek szőrösen tetszik az hagyja úgy.
Előzmény: némber (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!