Keresés

Részletes keresés

jemi bigli Creative Commons License 2007.12.03 0 0 372

ennyit talaltam europaban 2008ra

 

  • June 11 - Oslo, Norway (Valle Horvin)
  • June 13 - Haderslev, Denmark (Landsstaevnestadion)
  • June 15 - Isle of Wight, UK (Isle of Wight Festival)
  • June 28 - Leipzig, Germany (Zentralstadion
  •  

    de sajna nekem tul kozel lesz a szuleshez:( vagy :)

    Előzmény: DeeDee83 (371)
    DeeDee83 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 371

    Sziasztok!

     

    Ez mikor lesz? : The Police - Chorzów

    Semmi infót nem találok. :S

    GORDY Creative Commons License 2007.11.28 0 0 370

    Chris Botti koncert lesz a debreceni Kölcsey Központban december 2-án este 7-től.

    Az jó, nem?!

    fokhagymabors Creative Commons License 2007.11.12 0 0 369
    ííííí uuuuuuhhh jajjj
    Előzmény: jemi bigli (368)
    jemi bigli Creative Commons License 2007.11.12 0 0 368

    nem sikerult ezt azota se megszereznem viszont itt ordit a fulesemben a torinoi koncert::)))ezt is kozeprol vettek fel egesz jo minoseg:)

     

     

    Előzmény: ataman (366)
    thesaint Creative Commons License 2007.09.24 0 0 367
    Átküldeném a torrent fájlt, de akkor meg engem hajítanak ki. Ha végkép nem megy, akkor majd megoldjuk valahogy .
    Előzmény: semgza (365)
    ataman Creative Commons License 2007.09.24 0 0 366

    Naponta törlik a "nem élő" regisztrációkat, és ha 100.00 (vagy már 100.100) alá megy a létszám, na akkor kell lecsapni a regisztráció menüpontra.

     

    Lásd az 5. pontot itt:

     

    Dimeadozen FAQ
    semgza Creative Commons License 2007.09.24 0 0 365
    mar nem enged regisztralni...
    mas otlet ? ;)

    Előzmény: thesaint (364)
    thesaint Creative Commons License 2007.09.24 0 0 364
    Akkor ez tetszeni fog: a www.dimeadozen.org oldalon fent van a koncert felvétele, jó minőségben. (középtájon vették fel, jó techmikával). Regisztrálni kell, utána pedig valamelyik bittorent programmal le lehet szedni.

    Prágát azért mondták le, mert állítólag nem fogytak eléggé a jegyek.
    Előzmény: ataman (359)
    fokhagymabors Creative Commons License 2007.09.21 0 0 363

    asszem az még egy darabig tartani fog:-)

     

    ha igaz lenne ez a cseh zászlós dolog... nem is kérdés... +prágai városnézéssel egybekötve min. 3 nap.

    Előzmény: jemi bigli (362)
    jemi bigli Creative Commons License 2007.09.21 0 0 362

    talan annyi kis remenysugar van hogy a turnepolon ott virit a cseh zaszlo..ezek a joemberek iden nem jottek pragaba..tehat ha atnyulik a turne jovore ujra europaba akkro hatha......

     

    van errol egyebkent vmi hivatalos info?

     

    elso sor vip jegy... azert EZ az elmeny talan meg most is tart:::))))))

    Előzmény: fokhagymabors (360)
    fokhagymabors Creative Commons License 2007.09.21 0 0 361

    a legjobb koncertpozícióm, hogy már én is dicsekedjek valamivel... Első sor közepe, VIP-jegy, ülőhely:-) Ugye, nem kell, mondani, mi volt az?:-)

     

    (nos, mert megint smucig voltam magamhoz, és így jártam)

    Előzmény: jemi bigli (351)
    fokhagymabors Creative Commons License 2007.09.21 0 0 360
    nyomorultnak érzem magam
    ataman Creative Commons License 2007.09.21 0 0 359

    Sziasztok!

     

    Nekem a legrosszabb koncertélményem a mostani volt, ugyanis el se tudtam menni Bécsbe. Aki olvassa a Sting.hu-t az tudja, hogy Greg barátom felhívott a koncertről és végighallgattam telefonon a MiaB-t, kint ugráltam csöndben az erkélyen. Persze hangminőségről nem kell szólnom.

     

    Egyébként a legrosszabb koncerthelyem az nekem is a Stadthalle-ban volt 2001-ben Mark Knopfleren. Leghátul az utolsóelőtti sorban ültünk, de végig tomboltuk a koncertet. Szerencse, hogy legalább távcsövet vittünk magunkkal.


    A legjobb pozívió is Knopflerhez kötődik 1996-ban a második sorban Mark lába előtt tomboltunk...

     

    üdv: Attis

    Sting.hu

    thesaint Creative Commons License 2007.09.20 0 0 358
    Azót csak egyszer voltam ülöhelyen, mert máshová már nem volt jegy:-) Inkább a tömegnyomor.

    Jó lehetett az Invisible Sun. (az is milyen klasszul szólt tegnap!). Amikor 2003-ban először voltam a Stadthalléban, akkor egy oldalsó bejáraton sikerült hamarabb bemenni és hallottam a próba végét-Paul McCartney nyomta a C'Mon-t meg néhány más rock and rollt. Mint akit áramütés ért, úgy éreztem magam.
    Előzmény: jemi bigli (357)
    jemi bigli Creative Commons License 2007.09.20 0 0 357

    deep purple-lel te nyertel::)))

     

     

    +kimaradt megegy fontos momentum a beszamolombol...a koncert elott koradelutan mikor a stadthalle elott csaszakltunk hallottuk ahogy az invisible sunt- gyakoroljak...ez nekem annyira de annyira kulonleges elmeny volt::))))))a road-ok eppen pakoltak be vmi cuccokat az eloterbe igy nyitva volt az ajto es nagyon jol hallottuk oket::)))))

    Előzmény: thesaint (356)
    thesaint Creative Commons License 2007.09.20 0 0 356
    Sziasztok,

    A koncert nagyon jó volt, örülök hogy ott lehettem! Mi elöl álltunk, vagy két méterre a színpadtól. A hangzással annyi bajom volt, hogy a basszust néha túlkeverték és betorzult. Láttam is amikor Andy Summers szólt az egyik technikusnak hogy LOUD.

    Angyon jó volt a hangulat, viccelődtek egymással a tagok. Sok fiatal volt a nézőtéren akik velem egyött akkor születtek amikor a Police zenekar :-)

    A helyszín sajnos olyan, amilyen-kicsi és rossz az akusztikája. Bár a Wrapped Around My Fingers kiválóan szólt, előtte a Truth Hits Everybofyban meg torzult minden.

    A műsor nagyon tetszett, még pár dalla meg tudtam volna toldani a listát. Öt kamerát számoltam össze, remélem készül valami DVD. (addig is vadászom a korábbi koncertfelvételeket, ld. a korábbi hozzászólásomat a 1980-as Hamburgról).

    A sting.hu oldalon vannak fent fotók, egy jó gyűjtemény pedig itt található.

    Legrosszabb hely: 2003-ban Deep Purpel koncertre ülőhelyet vettem. Még kivevítő sem volt, a másnapi újságban láttam hogy néztek ki a zenészek.

    Előzmény: semgza (355)
    semgza Creative Commons License 2007.09.20 0 0 355
    igazad van, tenyleg van jo oldala is, nem kellett valakinek a honaljat szagolni vagy a hatizsakjat bamulni.

    nekem tetszett nagyon, bar par notanak van regebbi dinamikusabb koncertvaltozata, azokat sziveebben hallgattam volna. sok helyen egyszerusitettek is, de parba meg raktak erdekes reszeket.

    hianyzott esetleg egy jo vokal, (nem olyan hamis mint az atlantai) de amugy rendben van, en erre szamitottam.

    hangzasban nem tudok nyilatkozni a sarokbol az is ajandek hogy egyaltalan hallottuk. gyanitom hogy elore tokeletes volt.
    Előzmény: jemi bigli (354)
    jemi bigli Creative Commons License 2007.09.20 0 0 354

    azon mondjuk en is ledobbentem hogy 70x euroert ennyi jar csak....ill. ezt a helyet talan arulniuk sem lett volna szabad..en megprobaltam a jo oldalat nezni;) vmint betudtam technikai okoknak hog yide kenyszerultunk..de igy is oriasi mazli..te hogy lattad a bulit bovebben?

     

    kis off: egyebkent nekem nem ez volt a legrosszabb koncertes poziciom..mindent alulmult a chorzow-i rhcp..ahol azert kellett a kuzdoter leghatso reszebe allnunk ugy h. meg a kivetitot is alig..a szinpadot pedig csak tenyleg fenyevenkent egyszer lathassuk mert a kozonseg nagy resze feltetlenul ugy akart hazamenni hogy vkinek tutira lerugta a fejet a nyakarol vmint meg annyi hely sem volt hogy teljes talpfeluleten alljak..szoval nagy koncertjaro tapasztalat ide vagy oda..megallapitottuk hogy en ott kisebbfajta sokkot kaptam ami meg most is tartott igy aztan nagyon kellemes votl a kis korlatos kakasulon 3 masik emberrel megosztani az elszeparalt teremet....es lattam..nem tul magas ember leven a kuzdoter nekem csak az elso 10-15. sorig buli...

     

    Előzmény: semgza (353)
    semgza Creative Commons License 2007.09.20 0 0 353
    hat, eleg gaz volt az a hely, meg eletemben nem voltam koncerten ilyen rossz pozicioban, de ez van.
    ahhoz kepest nem volt nagyon rossz a hang, csak sajnos a basszusbol nem jott fel semmi.
    Előzmény: jemi bigli (352)
    jemi bigli Creative Commons License 2007.09.20 0 0 352

    a kornyekunkon alltal::)))

    a fotobol  sztem siman!!!!!

    Előzmény: semgza (348)
    jemi bigli Creative Commons License 2007.09.20 0 0 351

    dehat tenyleg miert is nem???????

     

    es meg emlegettunk is!

    bezony am.....

     

    Előzmény: fokhagymabors (350)
    fokhagymabors Creative Commons License 2007.09.20 0 0 350

    ó jaj...

     

     

    ott kellett volna lennem... és nincs rá magyarázat, miért nem voltam ott.

    Előzmény: jemi bigli (349)
    jemi bigli Creative Commons License 2007.09.20 0 0 349

    nem irt meg senki a bulirol?

    no akkor par szoban..csodalatos koncertet lattunk!

    abszolut egyben volt az egesz..hihetetlen osszhang, hangszeres tudas, virtuoz pillanatok..oldott hangulat es csapatjatek a szinpadon.

     

    a setlist-et itt talalhatjatok egy nemet kritikaval egyutt amibol en nem sokat ertek de hatha vki orul neki;)

     

    http://thepolicetour2007.blogspot.com/

     

     

    mi a szinpad bal oldala folott alltunk oldalt..kicsit fentrol-oldalrol belattuk az egesz szinpadot  elesen a legkozelebbi kivetitot ill (ez nekem egyik minden koncerten kimaradt mert mindig sikerult kuzdoterre kerulnunk-itt is csak az akadozo jegyrendeles miatt alltunk az emeleten) a kuzdoteret es ulohelyek nagyreszet . miert is fontos ez..nos..a buli vegere egyszeruen extazis kerekedett a stadthalleban:::)))))mindenki teljes atellessel beindult a zenere..rengeteg energia, jo erzes stb.

     

    a koncertrol..de most mar tenyleg....micsoda felutes mar az elso szam is::)))) mar itt tudtam vegig fogjuk ugralni-tombolni az egeszet....

     

     

    szamomra sok kiemelkedo pillanat volt..alig tudnek legnagyobb kedvencet valasztani..a synchronicityII mindig is a szivem csucske szolt-remekul szolt itt is...walking on the moon-egy masik dimenzioba kerultunk...a leginkabb allunkat keresos pillanat az alternativ dobcucc megszolalasa volt...stewart hata mogott ugyanis idorol idore felemelkedett egy mindenfele utohangszereket tartalmazo pult..meg ugye a hires gonggggggggg....es a wrapped around you finger vmint az every breath alatt ezeken is jatszott...

     

    nagyon kedves szamom a king of pain.....azt hiszem nekem itt votl a buli csucspontja.

     

    roviden:pontosan azt kaptuk amire szamitottuk..vagy talan meg annal is jobb volt...

     

    es igen...sting vegig forro italt iszogatott-fujta a torkat...es bizony a buli vege fele bizonyos hangokat egyszeruen nem tudott kienekelni..de ez megis mennyire erdekelt minket? semennyire...tokeletes buli volt..mindent de mindent beleadtak

     

    most igy nagyjabol ennyi..varom a tobbi beszamolot-esetleg helyesbites ha vmire rosszul emlekszem...most pedig vegre kialszom magam:)

     

     

    semgza Creative Commons License 2007.09.20 0 0 348
    elmenybeszamolo, senki ? ;)


    maci18 Creative Commons License 2007.09.18 0 0 347

    szia!

    köszi, nekem túl korai

    Előzmény: Cincogi (346)
    Cincogi Creative Commons License 2007.09.17 0 0 346

    14.00-kor indulunk, mivel még előtte fel kell vennünk a jegyeket.

    Mailj, ha érdekel.

    Előzmény: maci18 (345)
    maci18 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 345

    szia

    erdekelne a fuvar, mikor indulnatok?

    Előzmény: Cincogi (343)
    thesaint Creative Commons License 2007.09.14 0 0 344

    A tradersden oldalon fent van egy 1980-as koncertfelvétel (Hamburg, jaunár 11). érdemes letölteni, mert digitális TV adásból vették fel és hihetetlenül jó minőségű.

     

    Cincogi Creative Commons License 2007.09.12 0 0 343

    Sziasztok!

    Lesz fuvar! 2 személyt szívesen elviszünk a bécsi koncertre, a költségeket negyedeljük. Emailem az adatlapon.

    Előzmény: Cincogi (341)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!