Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

DrBrux 2013.03.24 Creative Commons License 272

Németországba keresünk szakmunkásokat A2-es német nyelvtudással 35 éves korig a következő szakmákban:

Villanyszerelő
Lakatos
Festő
Tetőfedő bádogos
Mélyépítő
Reklámanyag készítő
CNC
Esztergályos-Forgácsoló
Víz-, gáz-, fűtésszerelő
Autószerelő
Autóelektronikai szerelő
Szerelő
Műszerész
Ipari fényező

Feltételek:

-Szakirányú befejezett végzettség
-Legalább A2-es alapfokú nyelvtudás az Europass-os nyelvi önértékelő alapján.

A pályázónak részt kell vennie egy Németországi Job interjún melyet a Német Munkaügyi Hivatal teljes egészében kifizet.
Ha megfelelt a Job interjún akkor a pályázónak el kell végeznie Magyarországon egy 150 órás német nyelvtanfolyamot melyet a Német Munkaügyi Hivatal teljes egészében kifizet
A munkába lépés után Németországban is lesz egy 80 órás felzárkóztató német nyelvtanfolyam melyet a Német Munkaügyi Hivatal teljes egészében kifizet

NÉMET nyelvű önéletrajzát, pályázatát küldje el EUROPASS formátumban, amely

- Tartalmazza az Ön aktuális elérhetőségeit, születési dátumot és fényképet.

- Tartalmazza az összes iskolai végzettséget (dátum szerint, csak évszámok)

- Tartalmazza hiánytalanul az összes eddigi munkahelyet. (dátum szerint, csak évszámok)

- Tartalmazza a képesítéseket, továbbképzéseket. (dátum szerint, csak évszámok)

- Tartalmazza a vezetői és egyéb engedélyeket.

- Tartalmaz egy összefoglalást, listát a szakmai képességekről.

Jelentkezés: info@provizio.hu

attes0724 2013.03.21 Creative Commons License 271

Üdv! Tudok cégnevet! Privátban irhatunk cimem attes0724@hotmail.com

Én is fizettem 15 ezret!

Előzmény: awas007 (270)
awas007 2013.03.18 Creative Commons License 270

Ja, és  van regisztrációs díj

15.000.- ropi

:)

awas007 2013.03.18 Creative Commons License 269

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni :)

Skóciába, szorólapozás keretében, "ruhagyűjtés"-i munkakörben kellene tevékenykednem.

Szerintetek valós munka?

Nincs Cégnév illetve telefon.

Előre is köszönöm

makiszh 2013.03.18 Creative Commons License 268

Én az ausztriai munkát vállalóknak ezt tudom ajánlani előtte:

https://www.facebook.com/Ausztria

Mészáros Zsófia 2013.03.17 Creative Commons License 267

Sziasztok! Mészáros Zsófia vagyok és a Pannon Egyetemen tanulok. Szakdolgozatomban a magyar fiatalok külföldi munkavállalásával foglalkozom. Ha külföldön dolgozol és van néhány perced légyszíves töltsd ki ezt a kérdőívet :

https://docs.google.com/forms/d/1wiJ64g ... true&pli=1

Köszönöm szépen a segítséget 

fega74 2013.03.14 Creative Commons License 261

Ha jól vettem ki a szavaidból,te dolgoztál neki,és nem fizetett ki.A kérdésem az lenne,hogy mikor és hol tetted meg a feljelentést ellene és hogy áll a dolog?Amit velünk tett az ennél durvább.Azt nemértem hogy lehet még szabadlábon.Szóval,ha megmondanád melyik rendőrkapitányságon tettél feljelentést,akkor én is elküldeném oda az enyémet.Ja és még egy kérdés mikor és hol dolgoztál neki?A mi ügyünk nyomozásában ez sokat segítene. Előre is köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (259)
Turista68 2013.03.13 Creative Commons License 260

Hello !

Milyen tendők vannak itthon kiutazás előtt ? Be kell jelenteni valahol ( tb , apeh , önkormányzat stb ) ?

Előre is köszönöm !

fega74 2013.03.13 Creative Commons License 258

Hello, Costin Lorand ügyben tudnánk beszélni privátba?

Előzmény: Törölt nick (256)
bacimaci 2013.03.12 Creative Commons License 257

Hát igen... ez sem magyar, hanem ROMÁN. Mind ilyen.

Előzmény: Törölt nick (256)
Kirovets 2013.03.10 Creative Commons License 255

En sajat tapasztalataimat osztanam meg veletek,London,probalok arakat is irni.
Egy szombati napon erkeztem,wizzair-el jottem poggyasszal egyutt 24900 ft volt a repjegy.Szallast elore lerendeztem,es ezt ajanlom mindenkinek hgy tegyen igy,iwiwen,facebookon  talaltok eleg sokat,vagy ha van kint ismeros akkor vele enyem 75 pound/week,magyarokkal lakom,remek szallas,csendes kornyek,az arban minden benne van,meg a tisztitoszerek,mososzer,meg a wc papir is,internet 100/25 megas..
Hetfo reggel megvettem az oyster kartyat feltoltottem egy heti buszra(19.65) es elmentem a legkozelebbi agency-be,regisztraltam,mondtak menjek be minden reggel es meglatjuk lesz-e munka.Egesz heten nem volt semmi,tehat volt idom megismerni a kornyeket..a masik het kedden mondtak hogy lenne packer melo egy raktarban,ahol ha tudok targonczni is kellene,nem kell emondanom rogton elvallaltam,azota is ott doglozom bar mostmar inkabb csak targoncazok,7.15 az oraberem,amivel kb napi 70 pound meg is van tisztan,tobb mint 2 honapja dogozom itt ,NI szamom meg most sincs sot bankszamlam sem(azota mar folyamatban van),tehat ne higyjetek a sok elrettento tortenetnek ami forumokon olvashato,ni szam nelkul nem mesz semmire,nehez munkat talalni,en azt mondom itt is csak az nem dolgozik aki nem akar..egy napi berem fedezi a szallast,a masik napi a heti kajamat,a tobbi szinte megmarad..tehat kenyelmesen megelek az ittenihez kepest kis fizetesbol is..a muszaki cikk nagyon olcso,kaja kb mint otthon van ami olcsobb foleg az itteni fizeteshez kepest,es sokminden jobb minosegu,finomabb mint otthon..osszefoglalva sokkal tobb mindent engedhet meg egy sima mezei melos magank mint otthon.

Timike27 2013.02.09 Creative Commons License 254

Bocsi!több infó:)!Épitkezésnél dolgozott,hogy pontosan,mit is azt nem tudom.:)

Esetleg,ha valaki tudna is állást ajánlani szállással vidéken vagy külföldön itt a számom:06702723634.

Tudom ez nem így működik,de bízom benne szerencsével járok!

Timike27 2013.02.09 Creative Commons License 253

Sziasztok!Tudna nekem segíeni valaki?Én erdélyi vagyok és 12 éve élek itt Magyarországon...bátyusomnak,aki otthon él Erdélyben munkanélkül,szeretnék munkát találni,akár itt,akár külföldön nyelv tudás nélkül.Hogyan kezdjek neki a keresésnek?

A segítséget előre is köszönöm szépen!

karce89 2013.02.02 Creative Commons License 252

Leendő diplomamunkám kutatásához hozzájárulva megkérek minden kedves segíteni vágyó fórumozót, hogy szánjon a kérdőívre pár percet, amennyiben tervezi, vagy csupán szeretne kimenni külföldre dolgozni. Köszönöm! :)
www.kerdoivem.hu/kerdoiv/615547518/

Nobos 2013.01.28 Creative Commons License 251

Szia! Engem is hívtak, és arra gyanakodom, hogy következő miatt: barátnőm édesapja forwardolt nekem egy levelet, melyben egy állásajánlat volt, szövegszerkesztő beosztásra, erre jelentkeztem, csak név, e-mail, és telefonszám kellett. (Cody@jobmonitorhu.com címre kellett küldeni a jelentkezést, nem tudom, hogy erről a címről érkezett-e az ajánlat).
Nagyon meglepődtem az angol nyelvű híváson, és mivel álláskeresésben vagyok simán felvettem a rejtett számot. (Viszont én diákmunkát keresek, a diákszövetkezetek pedig minden esetben megkeresnek mielőtt a cégek lépnének velem kapcsolatba.)
Amúgy elvileg Egyesült Államok beli a cég, a telefonszám is elvileg onnan van (+1-es hívószám). 
Minden esetre nem nagyon bízok a dologban. Szóval én is kíváncsi lennék, hogy a szövegszerkesztői állásból hogy lett hirtelen egy havi milliós nagyságrendű fizetést kínáló állásajánlat... 

Előzmény: Gellerto (249)
krisz1496 2013.01.28 Creative Commons License 250

Üdv Mindenki!!

Azt szeretném kérdezni van e valakinek információja az Industri Montage Rekord kft ről!

hegesztő vagyok elvileg mennék hozájuk dolgozni de közben olvastam egy hirdetést magánszemélytől aki csalónak titulálta őket!!

Előre is köszönöm!!

Gellerto 2013.01.23 Creative Commons License 249

Sziasztok,

Kapott e valaki rejtett telefonhívást egy álítolagos Zimmer nevű munkaközvetítőtől?

Eva Adams HR-es/személyzeti munkatárs beszél angolul és elmondja, hogy megkapták a jelentezésem a Financial Manager/Pénzügyi vezető pozícióra(amire természetesen nem jelentkeztem) és munkát kínál. Legyezteti az e-mail címem helyességét majd elküldi a részleteket nekem e-mail-ben az evaadams@hr-zimmer.co címéről.

Egy jelentekzési lapot, munkaköri leírást és Labor agreement doksit küld amiben a +1.574.821.40.28 telefonszám van. Ez melyik ország egyáltalán?

Én nem bízok meg ebben. Ha csak sima e-mail-t küld be se írok a forumra, de személyesen felhívtak telefonon.

tomy32 2013.01.18 Creative Commons License 248

Sziasztok!Véleményt szeretnék kérni tőletek.Van valaki aki az osztrákmunka.hu-val ment ki dolgozni?Vagy esetleg az ausztriaimunka.eu-val?Előre fizetősek és érdekelne a hitelessége!Válaszotokat előre is köszönöm!Német alapfok után a kimenetelt terveznénk Ausztriába!

Keritechnik 2013.01.14 Creative Commons License 247
Sziasztok! Olyan összeketötőt keresnék aki tud külföldön munkásszállókat és rendelkezik is hozzá megfelelő kapcsolattal, vagy van kedve szervezni ilyesmit! Én rendelkezem egy honlappal, ahol külföldi munkásszállókat szeretnénk meghirdetni, mivel azt vettük észre, hogy magánszemély és cégek részéről elég nagy érdeklődés lenne rá! Akit érdekel, az itt tud jelentkezni! :) Köszi! 

Feladat:

• Külföldi szállások felkutatása és partnereink közé való felvétele
  • Kommunikáció az aktuális szállással (interneten vagy személyesen, nem szeretnénk plusz költségekbe verni senkit)
  • Probléma és panaszkezelés idegen nyelven!

Mi tudjuk majd biztosítani a foglaló ügyfeleket! 

miszterember 2013.01.13 Creative Commons License 246

Néha néha benéztem ide hátha van valami érdekes infó kinti melóval kapcsolatban de látom ez a topik sem erről szol hanem egymás baszogtatásáról meg gyűlőlködésről:(

Sajnálatos amit tesznek egyesek....

Minden jót és sok sikert mendenkinek a munka keresésében!

bacimaci 2013.01.11 Creative Commons License 245

Egy újabb szerencsevadász.....

Aki az ingatlanos szakmában akar MAGYARORSZÁGON karriert csinálni... Mesék nincsenek: tatártól - romántól (aki dolgozni sem akar) mentsen az isten......

Nézzétek a hozzászólásait......

Amit ajánlhatok: ha Mária nevű a mamád és József az apád, jelentkezz jézusnak. Más esélyed nincs..... vagy  a .ro oldalak...

csabak81 2013.01.11 Creative Commons License 244

Ne fogd vissza magad , adj ki mindent . Szerintem neked a szomszedod erdelyi szarmazasu es sikeresebb mint te.

Evek ota vered a fejed a falba  hogy  hogy lehet ez ?

Előzmény: bacimaci (242)
csabak81 2013.01.11 Creative Commons License 243

sajat magad jellemezted az iment . Az ilyet mint te nem kell kiturni , elvesztodsz te sajat magadtol!

Előzmény: bacimaci (242)
bacimaci 2013.01.11 Creative Commons License 242

cicamica! tegyük tisztába a dolgokat: te mint szőröstalpú ROMÁN, azért vetted fel a MAGYAR állampolgárságot, hogy korlátozás nélkül mehess "nyugat" európába. Van miért gyűlölni az ilyenféléket. Haszonleső senkiházi vagy a legalja. Most meg egy MAGYAR fórumon kuncsorogsz... szánalmas..... Ha (állításod) szerint beszélsz olaszul, miért nem ottani honlapokon keresel?  Ja, sírni, rimánkodni könnyebb. Anyád a sajnálnivaló, mert selejtett "hozott"  - e világra.

A topic látogatóitól elnézést kérek, de ne feledje senki: ha románt hozol vendégként a házadba (hazádba) előbb - utóbb kitúr.

Előzmény: csabak81 (241)
csabak81 2013.01.11 Creative Commons License 241

roman anyad , IDIOTA

az ilyeneknek mint te szoktam a toket a nyaka kore tekerni

Előzmény: bacimaci (216)
joey l 2013.01.02 Creative Commons License 238

Sajnos nyelvet nem beszélek, Így ha lehet szeretnék csoportokhoz társulni. Londoni vagy Ausztriai munkahelyekre.

joey l 2013.01.01 Creative Commons License 237

Szia!

Te gondolom beszélsz valamilyen nyelvet???

Előzmény: Swift88 (235)
joey l 2013.01.01 Creative Commons License 236

Érdeklődni szeretnék!

Ha tud valaki segítsen. Sajnos nem beszélek nyelvet, de szívesen dolgoznék Ausztriába, vagy Angliába. Érdemes így belevágni vagy sem?

Swift88 2012.12.21 Creative Commons License 235

Nem vonnak a bérből, és a szállást ők fizetik. Tőlem nem kértek semmi díjat. Mikor rákérdeztem, azt mondta a pasi, hogy ők nem közvetítenek, és hogy munka közvetítésért hivatalosan nem is szabad levonni pénzt a munkavállalótól. Mondjuk ezt nem tudom hogy van, mert egy csomó cég kér közvetítési díjat. Nem bolygattam, örültem, hogy nem kell fizetni...

Előzmény: DragonLand (231)
golyat66657 2012.12.20 Creative Commons License 234

szia...

erre mondjuk én is kiváncsi vok,mrt 13án ugy volt h megyunk Tilburgba,de amikor mondtam h inkább repülővel mennék, (4590ft és nem 100euro) akkor egyből azt mondták, h kell egy irásos beleegyezés a cégtől. Amikor addig arról volt szó, hogy már fix a munka. Te is pénteken mennél? Milyen infót adtak neked? 

jura-polotov@rambler.ru erre az e-mailre irj kérlek! 

Előzmény: vinsinaty (220)