Keresés

Részletes keresés

SzaszaBaba22 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 526
Ez PC-stől függ :) Nekem pl ingyen cserélték ki (bár én ott vettem a másikat és lehet ezért) De am nem hiszem h vmi horribilis összeg lenne amit elkérnek érte :D (ha kérnek)
Előzmény: dorciii93 (525)
dorciii93 Creative Commons License 2009.05.22 0 0 525
"Most melyik az igaz?"

...Hogy hisztis vagy.


...bocsi de ha egyszer azért jövök ide mert nem értek valamit,és tanácsot kérek nem kéne leoltani.
a fogammal kapcs meg..már nem fáj szerencsére.csak szerintem a zománc lekopott vagynem tudom.de 4.én megyek vissza a pc-shez kicseréltetni majd megkérdezem h iekor mi a teendö.
bocsi még 1 kérdés.ha most vissza megyek ugye 1honap mulva és cserélés is +pénz? és ha igen mennyi? (monroe pc)
Előzmény: Törölt nick (524)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.20 0 0 524
Jóvanna! Kussolok, nem köll mingyá leharapni a kisebb fejét, mert nem tetszik valami. Ami a fogadat illeti, jobb lenne, ha elmennél a fogorvoshoz, mielött elszuvasodna.
Pusssssz.
Előzmény: dorciii93 (521)


dorciii93 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 523
igen nem tudom mért..lejött róla zománc vagy vmi iesmi.volt mikor alig tudtam beszélni.de azóta szerencsére már alig alig fáj..
Előzmény: SzaszaBaba22 (522)
SzaszaBaba22 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 522
Fáj a fogad tőle? :S Ez érdekes! Nekem most is fém van és (szerencsére) nekem nem fáj! De még ilyet nem hallottam h fájna tőle a fog :S Hát reménykedj h a műanyag jobb lesz! Ha nem akkor jobb ha kiveszed!
Előzmény: dorciii93 (521)
dorciii93 Creative Commons License 2009.05.17 0 0 521
"oboás" xD
szerintem kussolj.senki nem kérdezett.nem azért jövök ide h beszóljon akárki is hanem h tanácsot kérjek..ha meg nem tudsz normálisan válaszolni megse szólalj na pááá.
(a többieknek köszönöm a választ.)
és még 1 dolog lenne.lassan 2 hete megvan és nagyon fáj töle a fogam mert ugye ahogy beszélek hozzáér .ha 1honap után kicserélik müanyagra akkor attol is igy fog fájni?
Előzmény: Törölt nick (519)
Akinom89 Creative Commons License 2009.05.11 0 0 520
Kivéve, ha azonnal öblögetsz.
Nekem nem lett bajom, pedig ettem-ittam tejes cuccot.
Előzmény: SzaszaBaba22 (517)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.10 0 0 519
"Most melyik az igaz?"

...Hogy hisztis vagy.
Előzmény: dorciii93 (516)
dorciii93 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 518
okéé :D akkor ugye 2hétig nem lehet tejet inni?! csokit meg ugy szoktam enni hogy utána bekenem betadinnal. köszi a választ. :]
SzaszaBaba22 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 517
Nem szabad enni mert beleposhad :) Nyelvpc-nél is ez van.. viszont csokit sztem ehetsz mert az nem annyira tejes h beletudjon menni :) Max utána moss fogat! :D
Előzmény: dorciii93 (516)
dorciii93 Creative Commons License 2009.05.10 0 0 516

Sziasztok.Hétfön szurattam a monroe piercingem,egyáltalán nem fájt,és azota picit se fájt, és be se gyulladt.Semmi baj nincs vele.Az a krédésem lenne,hogy hallottam olyat, hogy nem lehet tejes dolgot enni/inni mert berohad a seb.Megkérdeztem a piercingestöl aki szurta és azt mondta ,hogy ez hülyeség.De az egyik barátom is csináltatott neki meg azt mondták, hogy 2 hétig nem lehet tejet fogyasztani,még csokit se.De sajnos tudni kell rolam,hogy csoki mániás vagyok,szoszerint.1nap min 2tábla csoki,mert ha nem akkor hisztizek egésznap. :D Most melyik az igaz?
SzaszaBaba22 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 515
Nekem Monroe piercingem van. A szúrás egyáltalán nem fájt (bár sztem ez attól is függ h ki és hogyan csinálja) Az elején szokatlan volt mert zavart h nagy volt a szára és néha még a fogamba is beleakadt xD Fájni nem fájt utána sem vagy csak nem emlékszem :D Inkább zavaró volt picit, de már fel sem tűnik h ott van :) Elvileg ha mozgatod nem szabadna h ránőjön a hús! Kicserélni pedig általában 1 hónap után lehet. Rem tudtam vmi infót adni (=
Ingridke Creative Commons License 2009.04.30 0 0 514
Mekkora rá az esély, hogy a belső fele belenő a száj húsába? Ez nem csak akkor van, ha nem mozgatják?
Ingridke Creative Commons License 2009.04.30 0 0 513
sziasztok!

Én szájpircinget szeretnék majd, és a véleményetekre lennék kiváncsi ezzel kapcsolatban, főleg az érdekelne, hogy mennyire fáj a szúrás, vagy utána az első 1-2 nap. Már régóta meg akarom csináltatni, de csak most jutottam el addig, hogy ténylegesen átdöfessem magam. :D

Karikára a kezdő ékszert mennyi idő után lehet kicserélni?

Köszi a választ :)
Ingrid
grottobee Creative Commons License 2009.04.30 0 0 512

Szia!

Nekem ugyan nincs csípő piercingem, de volt nálunk már aki azt csináltatott. Az oldalon találsz róla képet.

www.piercingvarazs.hu

Előzmény: karmendark (511)
karmendark Creative Commons License 2009.04.28 0 0 511

Hát szerintem meg befoghatod mert k**va jol néz ki :P

És amúgysem azt kérdeztem h teccik-e vagy nem!!!

Annyiban igazad van h ˝kényelmetlen˝ ott.....de nekem teccik és ez a lényeg:D

A kérdésre választ továbbra is várom!!!

Üdv mindenkinek!:D

SzaszaBaba22 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 510
Hát sztem ez egy nagy faszság! xD Már bocsi! Tiszteletben tartom kinek mi teccik, de ez vmi ultragáz sztem.. csak gondolja bele..

1. Hogy néz az ott ki?! :S
2. Értelme nincs és még nem is mutatós!
3. Minden göncöd beleakad!
4. Ha vki csak hülyéskedésből is elkapja a derekad sztem elég kellemetlen ha úgy rögvest belekap a pc-dbe!

Nah így hirtelen ennyi! :D De ez csak az én véleményem és nem bántásképp írtam :)
Előzmény: karmendark (509)
karmendark Creative Commons License 2009.04.27 0 0 509

Sziasztok!!!

Valakinek nincsen csípő piercingje??Mert én nagyon szeretnék a csípőmbe két oldalt csak előtte tapasztalatokat szeretnék olvasni...akinek van lécci írja már meg h mi az igazi elnevezése, mennyibe kerül, mik a hátrányai!!Előre is nagyon köszi :D

Eve Tatto Creative Commons License 2009.03.12 0 0 508
Eladó fülbelövő pisztoly 10 pár fülbevalóval....
14000 Ft.
érdeklődni evikozmetikus@gmail.com
képet tudok küldeni
Marijetta Creative Commons License 2009.02.26 0 0 507
ihíííí végre megvan a 3.-ik piercingem!!:DDD
Annyira jóóó _D
Marijetta Creative Commons License 2009.02.25 0 0 506
Segítsetek nekem!
Átszúrtam a számat alul csak nem lett esztétikus a másik oldali piercingemmel...így nem is hagytam benne a számba a piercinget...
De szeretném újra szúrni holnap...
S azt akarom megkérdezni hogy szerintetek egy hét után újra csinálhatom mert teljesen beforrt s már alul alig látszik..

Segítsetek sürgős!!!
Köszönöm
Norszy Creative Commons License 2009.02.21 0 0 505
Sziasztok!

Elég sok bajom van az egyik pc-vel és kíváncsi lennék van-e vki akinek volt/van hasonló gondja. Először szúrattam a szemöldökömbe lassan fél éve. Eleinte teljesen normálisan gyógyult, gennyedzett és fájt. Aztán feltűnt hogy sokáig gennyedzik, ezért a pc-s srác ajánlott egy aloe vera spray-t amivel fújkálnom kellett. Használtam is, viszonylag lecsillapodott a dolog, csak annyi volt h reggelente volt odaszáradva a tövére. Aztán egyszercsak nőtt egy pattanásféle a tövébe, gondoltam egyszer van ilyen balszerencsém, majd elmúlik, pc-s srác kiszúrta fertőtlenítette. Utána visszanőtt. Újabb művelet, eltűnt, aztán megint visszanőtt, és azóta folyamatosan, mindig csak az egyik tövénél vagy felül vagy alul de nő egy pukli ami először vadhúsnak tűnik aztán gennyes duzzanat lesz. Azt vagy kilyukasztom, vagy éjszaka magától kiszakad, de utána sebes heg lesz és jön az újabb gennyzés. És fáj is érintésre, mozgatásra. Gondoltam hátha fémallergia, kicseréltem műanyagra de csak rögtön utána javult, később megint visszajött. A nyelvemben is van műanyag és azzal az égvilágon semmi gondom nem volt. Tudom nagyon triviális dolog lenne hogy nem szenvedni kéne vele hanem egyszerűen kivenni, de nagyon sajnálnám és elég makacsul várom h történjen vmi csoda.
Kövhéten újra beugrom a pc-shez ő mond-e vmi újat.
Szóval érdekel tud-e vki vmi tanácsot adni, azon kívül h szabaduljak meg tőle?
Köszi előre is
vasgyári capriccio Creative Commons License 2009.02.01 0 0 504
Akinom89 Creative Commons License 2009.01.31 0 0 503
Nekem ajakba kicsit fájt, bimbóba egyáltalán nem, mert azt szurival érzéstelenítették.
Előzmény: Piratepumba (502)
Piratepumba Creative Commons License 2009.01.25 0 0 502
Sziasztok!

Kérdés:Barátnőmnek csináltatunk karikákat,mennyire fáj?A nyelvében van már.Ahhoz képest mennyire fáj?Bimbóba és ajkakba akarunk!
Köszi a segítséget,további szép napot!
vasgyári capriccio Creative Commons License 2009.01.25 0 1 501
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.22 0 0 500
Klassz. :-) Van nekem is, csak nem a cickómban.
Előzmény: angyalarcú (489)
gatya rt Creative Commons License 2009.01.22 0 0 499
Ha lehet javasolnom!! SOHA!!! ne használj mások által is használt pinyót! Az ördög sosem alszik!!! Ha annyira tettszik, keresd meg a net-en rendelt meg, és az steril! Ne kockáztass meg egy fertőzést. Ne 1-2 ezer forinton múljon egy hetekig hónapokig tartó kezelés vagy kitudja...
És ha jol értem ez orvosi fém tehát nem is a legdrágább cucc! Hidd el nem éri meg!!
Szerintem!! Ez csak javaslat!!
Előzmény: Sotyikaa (498)
Sotyikaa Creative Commons License 2009.01.22 0 0 498
Szijasztok.Nekem van egy kb 2 hónapos orrpiercingem :) Nagyon tetszik.És besem dagadt.70 fokos alkohollal kellett kezelnem.bejött =) nekem kampós van.barátnőmtől kaptam egy csillagos bogyós piercinget.mikor cserélhetném ki kb?és mivel fertőtlenítsem le?mert gondolom le kell...és orvosi fém :) Légyszi válaszoljatok ♥♥ Előre is köszönöm ♥♥ Amúgy nagyonjók a piercingjeitek :)
hey,gilr! Creative Commons License 2008.11.10 0 0 497
köszi szépen:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!