Keresés

Részletes keresés

Banál Béla Creative Commons License 1999.03.23 0 0 408
Nyugodj már le!

A Pintyôke debütálásakor engem is beszopatott. Gratuláltam neki amiért oly frankón rávilágított Ragacs ellentmondásaira. No hát kérem így könnyű volt! Banál viszont nem felejt.

És kérek mindenkit ama szentély becsmérlését mellôzni (t.i. nevem B nélkül)

Perinyon.

malenykij polgar Creative Commons License 1999.03.23 0 0 402
Ragik*!

Ha adsz egy bármilyen létező júeszéj-postacímet, én hajlandó vagyok megelőlegezni neked egy Törzsasztal pólót.

Hogy mit kapok én ezért...

Ápr. 17-én megbeszéljük.

Alfred Creative Commons License 1999.03.22 0 0 374
Ragiku:
Állítólag ti ketten akartok beszélgetni... Tessék...
Előzmény: Ragiku (373)
Ragiku Creative Commons License 1999.03.22 0 0 373
Zsoltu,
Ezen a töklödésen én kezdem elveszteni az érdeklödsemet, a türelmemet, a jómodoromat, meg a többit.
Egyáltalán minek ez? Ki akar itt beszélgetni?
Basztatni, annál inkább.
Kár az idöért.
Mogorva Creative Commons License 1999.03.22 0 0 371
Hogy kíváncsiságod kielégítsem, hát elárulom! Valószínűleg azzal törölték le a Ragacsot, amivel mindannyian tennénk: WC papírral. Elvégre arra találták ki. Aztán gyün az öblítés.

További kérdések?

Duracell.

szanovagan Creative Commons License 1999.03.22 0 0 370
moderatür,
asztán megmondanád, hogy hányantürültétek a Ragujét? És mivel?
Kiváncsiság.
Perijód.
bgrbftby Creative Commons License 1999.03.22 0 0 368
Ragiku, nem arról van szó, mint amire gondolsz! A Törzsasztal egyik technikai problémája miatt zsoltu azt hitte, hogy töröltük a teljes topicját!
A ma esti termés nagy részét, valamint az általad visszamásolt üzenetet mi töröltük, nem technikai hiba volt.
Ha zsoltu a moderálással nem értett egyet, akkor félreértettük egymást.
Ragiku Creative Commons License 1999.03.22 0 0 366
Nem az a baj, hogy nem értem, hanem, hogy egy szavadat sem hiszem.
Az elöbb visszatettem, most megint eltünt.
Üssetek a keki kezire, ha turkál.
Ott.
bgrbftby Creative Commons License 1999.03.22 0 0 365
2-3 nappal ezelőtt detektáltuk a problémát a politika topicban. keki dolgozik rajta. A hiba publikus. IRCn is "reklámoztuk". Elnézést.
ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 362
Ló! :-)) Persze, hogy publikus. Illetve azt nem tudom, Keki tudja-e, de aki (mint én) gyakran turkál moderált topikokban, az biztosan.
Előzmény: Törölt nick (361)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 355
Benéztem, érdemes volt!

zsoltu, figyeled a barátod? Most ki kezdte? Kinek jó ez? (Cui prodest) "It's a holiday in Cambodia, where people dress in black" További észrevételeim: nem nagyon látom, hogy tiltakoznál. Ezek szerint egyetértesz Ragiku jelzőjével? Továbbá egyre több hasonlóságot látok kettőtök között. Mindketten betegesen igénylitek, hogy foglakozzanak veletek, akár az anyázás árán is.

ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 339
Bizony Ragacs, a "Mogorva, ZöPö, Pintyöke (halványan), Bozgor" feltettek már neked néhány kérdést, amire kínos lenne válaszolnod, úgyhogy ne is vegyél róluk tudomást!
Előzmény: Ragiku (336)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 338
- a nyilvános megszólíttatás miatt -

JT, nem félek szóba állni veled, hanem undorodom.

Nincs listám a "Ragika nickjeiről". (Ha valaki látott/hallott ilyet, cáfoljon meg.

Én sem állítottam sehol azt, amit te kifogásolsz.

Nem igazán érdekel, hogy miből van eleged.

Végül megismétlem azt, amit privát levélben már megírtam neked: FELEJTS EL!

Előzmény: JT (334)
Big-B Creative Commons License 1999.03.22 0 0 337
Ragiku:

Mesélj magadról!

Ragiku Creative Commons License 1999.03.22 0 0 336
Zsoltu, Itt vagyok, figyelek, csak közben alkotnom is kell. Persze, hogy pézért ($). (Trigger)
Közbe közbe idenézek.
Más:
Megnyugtatok mindenkit, nem írtam senkinek. Csak érdekes, hogy erre mindenki betojt. Tanulságos.

(STOP THE MADNESS 1999-03-20 18:10:)
Ime egy jótanuló.

Mégegyszer Zsoltu,
Minden kanyarban (kurve) csak annyira dölj be amennyire akanyar megkívája.
Mogorva, ZöPö, Pintyöke (halványan), Bozgor, meg egynéhány fuck nekem nem kurve.:)
Period?

Az ARK számomra egy vicc.

Továbbikakban is igyekszem megörizni a kultúrálatlanságomat. :)

STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.03.22 0 0 335
"ELEGEM VAN ABBOL, HOGY A GYILKOSOSDIT NEM A MEGFELELÖ TOPICBAN JATSSZAK, HANEM RAGIKAZAS CIMEN MINDENÜTT." mondja ezt JTkismalac, a szarevo kepek szakertoje! :(
Big-B Creative Commons License 1999.03.22 0 0 332
Gyerekek. Elég a zsörtölődésből. Én sem kedvelem(tem) Ragikát, de az új topicja láttán megváltozott a véleményem.
Csak a balkánozást hagyja abba, meg a szidalmazásokta. Az nem kell kenem sem, meg senkinek sem. Remélem ez volt az ucccsó anti-ragi topic.

Ragika: megbocsájtottam neked mindenért, remélem nem élsz vissza vele

ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 330
Na, itt a vége. Ti jöttök!
ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 329
Elmondhatod a véleményed. De ha azzal másokat megsértesz, ne várj kíméletet te sem.
Előzmény: Ragiku (322)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 328
Naná, majd még a kérdésre fog válaszolni a Ragika! Nem azért jön ő ide...
Előzmény: Mogorva (320)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 327
"Szeintem ez az önkéntesekkel való moderálás jellemzö a Kádáré(o)kra. Spicli rendszer barátom a javából."

vesd össze

"Írtam egy levelet a szenátoromnak / a hirdetőknek etc. etc."

Előzmény: Ragiku (315)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 326
Cactus rulez!
Előzmény: Cactus (314)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 325
zsultu, tudod-e mire emlékeztet ez engem? Amikor általános iskola alsó tagozatban a tanítónéni kiment a teremből, egy "vigyázót" állított ki a ketedrára. A vigyázó krétával kettéosztotta a táblát: jók | rosszak. Aztán a bal oldalra gyorsan felírta a csókosait, a jobbra meg a haragosait. Te pontosan ezt csináltad. Csakhogy zsoltu, ha azt akarod, hogy a tanítónéni megbüntesse a csúnya rosszakat, valahogy rossz taktika folyamatosan nyelvet nyújtani neki. Szerintem.
Előzmény: Törölt nick (312)
ZöPö Creative Commons License 1999.03.22 0 0 324
Megint több részletben fogok válaszolni, elnézést!

zsoltu: ebből a magyarázkodásodból is tökéletesen látszik, hogy a saját magad által kreált szabályokat pont csak magadra nézve nem tartod kötelezőnek. A tisztességtelenségen túl elég fárasztó így érvelni próbálni veled szemben, ha ez számít neked valamit.

Előzmény: Törölt nick (308)
Wágner úr Creative Commons License 1999.03.22 0 0 323
Talán mégis jobb lenne, ha azzal foglalkozna a topik, amiről szól.... én mindenesetre - csak úgy offtopikosan, ahogy szoktam - megiszom addig is Egy Pofa Söröt!
Ragiku Creative Commons License 1999.03.22 0 0 322
Mondjátok, miért baj az ha az ember kimondja amit gondol? Hol, ha itt nem?
Nem kell mindíg a közvéleménynek hajbókolni, mindíg népszerünek lenni, mindíg a gyözökkel tartani. Hiszen az külömböztet meg bennünket, hogy másképpen gondolkozunk.
Már ne is haragudjatok, de nem fogom megváltoztatni a véleményemet egy Mogorva, ZöPö, Bozgor, vagy egy józan söröshordó miatt.
Erröl szoktatott le a régi rendszer, s most amikor visszaszereztem a gondolatszabadságomat, akkor adjam fel egy két ARK-s miatt. Nem ettem meszet.
Hogy ez a Travolta, hogy elhízott.
Szófia még mindíg szép, csak messzebb kell állni.
Na, megyek vissza.
Ragiku Creative Commons License 1999.03.22 0 0 321
hahóóóó....hah...h
Mintha valaki provokálna.
But Oscar...
Mogorva Creative Commons License 1999.03.22 0 0 320
Nos, igen! A felvetésre válaszolni persze nehezebb lenne... Mivel nagyrészt tényeken alapul, a tények pedig, mint tudjuk makacs dolgok... Főképp az írásosak, mert azok még maradandók is.

Nem az a szégyen, igen kevéssé tisztelt Ragacskám, hogy úgy viselked(tél)sz ezen a helyen, ahogy, hanem az, hogy ezzel nem tudsz, mersz, akarsz (a nem kívánt tőrlendő..) szembesülni. A hülyegyerek esete a bizonyítvánnyal... (merhát az a bunkó tanár, ugyebár...)

Előzmény: Ragiku (319)
Ragiku Creative Commons License 1999.03.22 0 0 319
Zsoltu,
Vannak emberek akiket most már el sem olvasok. Csak úgy idejönnek és beköpnek az ablakon. Eltanulták tölem.:)Pedig nem ez volt a lecke.
Szép álmokat.
Mogorva Creative Commons License 1999.03.22 0 0 318
Szeintem ez az önkéntesekkel való moderálás jellemzö a Kádáré(o)kra. Spicli rendszer barátom a javából.

Hát, ha te mondod... Neked már csak igazad lehet, hiszen éppen a Te szokásod az állandó jelentgetés, feljelentgetés, értesítés. Erre ugyebár nem emléxel... Nos, ez is jellemző. Más szemében a szálkát, sajátodban az árpát..

Én rájöttem mi a franc is fáj neked annyira, Ragacskám. Szeretnél moderátor lenni. Azonban van ám egy kis bökkenő.
Ahhoz a habzószáj nem elég, ész is kellene. Már pedig ahol az észt osztották, ott lusta voltál kivárni a sort. Nagyképűséggel meg csak szűkebb környezetedben lehet ellensúlyozni, ideig óráig. Itt a kutya sem kíváncsi az agybajodra. Szar érzés mi? Törödj bele öreg cimbora. Kis ész, nagy szerencse. Van ilyen...

Azért nem lehetsz Te olyan rossz ember, mer a piros-aranyat szereted. Nézd mán meg hol gyártották! :))

Előzmény: Ragiku (315)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!