Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

rush4you Creative Commons License 23 órája 0 0 672060

Erre a Rossi opcióra csak azt mondom-

Az lenne az igazi faszaság, ha kicserélnénk a jelenlegi motogp és az f1 mezőny javát.

Kapnánk egy igen fasza szezont 😊

Előzmény: F1 Hierro (672059)
F1 Hierro Creative Commons License 23 órája 0 0 672059

Az általam kiírt szavazás két nap után a következőképpen áll:

7 szavazat Alonsóra

2-2 Wehrleinre és Kimire

továbbá 1-1 szavazatot kapott:

(Max) Verstappen, Vettel, Gasly, Szujó Zoli, a "nagymamám, a Mercivel ő is világbajnok lenne" opció, valamint "egyéb" lehetőségként Valentino Rossi és Giovinazzi.

brewer Creative Commons License 23 órája 0 0 672058

Nem tudom, Kvjat is milyen jól ment az első évben, h aztán a másodikban összeomoljon, mert túl nagyok voltak az elvárások. Nem mindenki bírja azt a lelki terhelést, amit egy top csapat jelent, és ebből a szempontból a két manoros sötét ló. Ennek szvsz semmi köze nincs a vezetési képességeikhez, egyszerűen simán lehet egy hatalmas betli is, ha nem olyan az újonc személyisége, h leszarja, h Hamilton, többszázmilliós projekt, hogy csak a WCC-WDC az elfogadható, h Rosberg helyére kell beülni. Szerintem ez nagyon nem egyszerű feladat, még egy sokat próbált, kellően egoista pilótának sem lenne az.

Előzmény: Titi120 (672056)
HemörDájjm Creative Commons License 23 órája 0 0 672057

Pörögne a topic. Észdrájver egész nap itt lenne. 

Előzmény: Bateman (672055)
Titi120 Creative Commons License 24 órája 0 0 672056

Azért a két manoros előéletét ismerve, az nekem komoly meglepetés lenne, hogy ha legalább egy erős secondary szinthez kevesek volnának.

A tapasztalt versenyzőkben egyedül azért látnék rációt, mert pont egy olyan év elé nézünk, amely sok szabályváltoztatást hoz magával, az új autók fejlesztésénél, beállításánál pedig ilyenkor hatványozottan jól jöhet a versenyzői rutin.

Előzmény: brewer (672053)
Bateman Creative Commons License 24 órája 0 0 672055

jajj, de birnam, ha Alo tenyleg a merc-be menne:)))

_fortune nip Creative Commons License 24 órája 0 0 672054

Massa már bejelentkezett, kicsit meg is lepett ez :)

Előzmény: brewer (672053)
brewer Creative Commons License 24 órája 0 0 672053

Kivéve, ha ketteske nem hoz elég pontot ahhoz, hogy sima legyen egyeskének (mert pl. Ricsi örökké második, sőt még nyereget is, mert Hamit leelőzi/kipicsázza a rajtoknál) és ahhoz sem, h a csapat vb (ami a Mercit sokkal jobban érdekli, mint az egyéni vb) nyugodt és izgalom-mentes legyen.

Szóval nekik leginkább egy Kimire, Jensonra, Barira, Massára ésatöbbi lenne szükségük, de ilyenek pont nem nagyon vannak most ebben a mezőnyben.

Előzmény: Titi120 (672050)
Cold Heart Creative Commons License 24 órája 0 0 672052

valójában engem akar a Merci, de gondolkodási időt kértem.

Inner Circle Creative Commons License 24 órája 0 0 672051

Azzal vigyázz, Shuvoh esetleg komolyan veszi! ;)

Előzmény: _fortune nip (672040)
Titi120 Creative Commons License 24 órája 0 0 672050

Szurkolóként nyilván Alo-nak örülnék a legjobban, ez már önmagában garantálna egy érdekes szezont. :)

A Mercedes helyében viszont nem is kérdés, hogy én Ocon-t vagy Wehrlein-t választanám.

Két opció élne: vagy lenne egy nyugis szezonjuk, amely során még mindig van egy toppilótájuk, aki tudja hozni az eredményeket, vagy ha kiderül a kiválasztottról, hogy egy újabb Verstappen, akkor ugyan lehet, hogy ismét egy feszkós évük lesz, de cserébe "ingyen" felfedezték a jövő egyik sztárját, akire hosszútávon alapozhatnak.

Eléggé win - win szituáció szerintem.

Előzmény: tyler-durden (672042)
brewer Creative Commons License 24 órája 0 0 672049

Pont annyira hitelesek, mint az olaszok :D Max. dezinformációra jók :D

Előzmény: _fortune nip (672048)
_fortune nip Creative Commons License 25 órája 0 0 672048

itt van a twittere

https://twitter.com/mfranco_as

azért szentírásnak nem venném, a spanyol sportújságírók képesek nagy bűvészkedésekre.

Előzmény: HemörDájjm (672047)
HemörDájjm Creative Commons License 25 órája 0 0 672047

http://formula.hu/parc-ferme/12371

megint mindenki Nandot akarja.....ejjnye nem hisztek nekem sose, pedig mindig így volt. :D 

tyler-durden Creative Commons License 25 órája 0 0 672046

igaz

Előzmény: _fortune nip (672043)
Helter Skelter Creative Commons License 25 órája 0 0 672045

Nem tudom mi van, de úgy érzem, higy hirtrlrn mindenki szabad ügynők akar lenni! ;)

Előzmény: keménykalap és ... (672041)
Bigyula2 Creative Commons License 25 órája 0 0 672044

"Egyedül Kimi és Kvjat nem tették..."

Akkor meg is van a két potenciális jelölt... :)

_fortune nip Creative Commons License 26 órája 0 0 672043

Grosjeant szerintem Kimi utódjának szánják-a Ferka ugye nem szokott tapasztalatlan pilótákat beültetni.

Előzmény: tyler-durden (672042)
tyler-durden Creative Commons License 26 órája 0 2 672042

Sajnos én is csak Wehrleint tartom egyedüli reális opciónak. Azért sajnos, mert egyáltalán nem találok benne semmi szimpatikusat. Se nem túl gyors, se nem túl megnyerő személyiségnek nem tűnik. Eddig annyit hallottam róla, hogy nagyon szereti a cipőket gyűjteni...szóval egy másik pojáca. 

Én pl megfontolnám Buttont, de számomra a mezőnyből a legideálisabb Grosjean lenne. Szerintem neki van egyedül esélye lenyomni Hamiltont, ha kivesszük Alót vagy Verstappent és érdekessé tudná tenni a szezont. Se Perezt, se Bottast, se Hülkenberget nem tartom különösebben jónak. Grosjean megérdemelne egy esélyt. 

keménykalap és ... Creative Commons License 26 órája 0 0 672041

Fasza cikk :)

Bombáztak a telefonhívásokkal. A mezőny nyolcvan százaléka felhívott. Egyedül Kimi és Kvjat nem tették...

... azt sem tudom, Sebastian akar-e egyáltalán hozzánk jönni.

Némi ellentmondást vélek felfedezni :)

Előzmény: Helter Skelter (672037)
_fortune nip Creative Commons License 26 órája 0 0 672040

a hírcsárda.

Előzmény: Inner Circle (672039)
Inner Circle Creative Commons License 26 órája 0 0 672039

Mi ez a hülyeség?!

- Mr Teufel

Előzmény: _fortune nip (672034)
keménykalap és ... Creative Commons License 26 órája 0 0 672038

Off

Bate, az ilyesmiben otthonosan mozogsz :) van a fórumon westworld topik, mert nem találom sehol.

Helter Skelter Creative Commons License 27 órája 0 0 672037

A Mercedes inkább nem vállalja egy nagy név szerződtetését?

ÍRTA: M4SPORT2016. DECEMBER 05. 09:28

„Még nem is tettük le a voksunkat Pascal mellett, de egyvalamit mindenképpen szeretnénk elkerülni: egy 2007-es Alonso, Hamilton forgatókönyvet.”

http://www.motorsportal.hu/forma1/a-mercedes-inkabb-nem-vallalja-egy-nagy-nev-szerzodteteset-c69131.html

Helter Skelter Creative Commons License 27 órája 0 0 672036

Lassan már azt fogjuk hallani a Rozi fanoktól, hogy inkább nyert volna Lewis, csak maradt volna Nico, nem? ;)

Előzmény: keménykalap és ... (672033)
vonosj Creative Commons License 28 órája 0 0 672035

"Rozi rendesen megszívatott mindenkit." és ez igazából nemcsak nekünk, de Lewisnak sem lesz jó. Egy esetleges top csapattárssal szemben is - ideig-óráig biztosan - helyzeti előnyben lesz, egy ketteske meg végképp nem fogja teljes erőbedobásra sarkallni. Mert a nyári fordítás után azt gondolom már ő is elhitte, hogy a többi menni fog rutinból. Aztán mire megint odatette magát ahogy kell... 

_fortune nip Creative Commons License 28 órája 0 0 672034

biztos félnek, hogy ő is bejelenti, hogy így Rosberg hiányában már nem érzi a kellő motivációt a jövő évre, és abbahagyja. jó kis cikket lehetne ebből írni ide

https://www.n0l.hu/2016/11/08/migransok-eroszakolhattak-meg-egy-stadiont/

keménykalap és ... Creative Commons License 28 órája 0 0 672033

Az elmúlt pár napban úgy érzem, mintha a csapatnak fontosabb lenne Lewis, mint neki a merci. Eddig valahogy más volt a kommunikáció. Rozi rendesen megszívatott mindenkit.

Előzmény: vonosj (672024)
HemörDájjm Creative Commons License 29 órája -1 0 672032
Cold Heart Creative Commons License 29 órája 0 0 672031

modi mód on

nem csak arra a hozzászólásra reagáltam, hanem az elmúlt hónapokra.

a kollektív hülyézést vagy abbahagyod, vagy abbahagyatjuk veled.

tőlem bárkivel pöröghetsz itt napestig bármin, de még egy jelző a topicra és/vagy az ideírókra általánosságban, akkor törlök és tiltok.

ha bármi észrevételed lenne, bátran írj e-mail-t

modi mód off

Előzmény: sunnysun333 (672030)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!