Használtteszt: Honda Civic Type R - 2007

Meg akarod magyarázni?

Mindenki ért hozzá, mindenki ismeri, mindenkinek van véleménye róla, aztán vannak azok, akik beletekernek 300 ezer kilométert. Mi meg elvittük fékpadra.

Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Inner Circle 9 órája Creative Commons License 632140

A híres motorversenyzőkről van szó?

Előzmény: RyanHunterRay (632127)
exeogyuri 9 órája Creative Commons License 632139

Fogalmazzunk akkor finomabban.

Külsőleg az anyja lehetne Lewisnak.

Pontosabban az anyja is fiatalabbnak néz ki, talán mert kevesebbet élt 50-x év alatt, mint Scherzi 30-x alatt. :D

Előzmény: dearce (632107)
NewmanHaas 10 órája Creative Commons License 632138

Az az előtti évben meg óriási balszerencsével (vagy mi:) vesztette el...pedig mekkorát szólt volna, ha már az 1. évében megnyeri a vb címet.

Előzmény: jedi1 (632131)
NewmanHaas 10 órája Creative Commons License 632137

Egyébként tényleg! Általában szépek&sikeresek!:)

Előzmény: shadowbull (632136)
shadowbull 10 órája Creative Commons License 632136

a rasszok kozotti keveredes mindig csodalatos eredmenyeket szokott produkalni :)

Előzmény: NewmanHaas (632128)
Supercafone 10 órája Creative Commons License 632135

Értem én, hogy arról beszél, amikor legutóbb nem volt egyes, de a rend kedvéért jól nézett volna ki egy "immár másodjára" a hilles tagmondatban.

Előzmény: Rumcice (632130)
Inner Circle 10 órája Creative Commons License 632134

Tényleg, "Az év balfasz igazolása" címet simán hozta a jó Pastor. A legjobb helyezkedés pedig egyértelműen Felipe-é, hisz 2010 óta sose volt ilyen közel Alonsóhoz. Ráadásul Kanadában és Nagy-Britanniában is kiütötték.

Előzmény: Jamie A. (632124)
jedi1 10 órája Creative Commons License 632133

Tegnap is akartam írni, jó móka hogy jövőre Vettel lesz a vörös ötös. Ez volt a hívójele Luke Skywalkernek, mikor repültek a Halálcsillag ellen. :-)

Supercafone 10 órája Creative Commons License 632132

Bár én is Serci-korosztálybeli vén kecske vagyok, nekem Michi a non+ultra a jelenlegi mezőnyben.

(Nem akarok HUSZozni, de a csajom is benne lenne egy páros....vacsiban ;o)

Igazából Fernandova is csini; az egyetlen, akit nem csíptem a mindenkori felhozatalból talán csak Erja asszony volt.

Előzmény: Cold Heart (632106)
jedi1 10 órája Creative Commons License 632131

Az igaz hogy Hami az első címet óriási mákkal húzta be végül, ezt viszont úgy nyerte ahogy kell, a dobogó legfelső fokán ünnepelve.

Előzmény: Jamie A. (632123)
Rumcice 11 órája Creative Commons License 632130

Húsz év után újra nem lesz 1-es a Forma-1-ben

Visszatér viszont Mansell legendás ötös rajtszáma. Tovább »

forrás: sportgeza.hu

1992 végén Mansell világbajnokként vonult vissza, ezért már 93-ban se volt 1-es rajtszám. A williamses Damon Hill 0-s, Alain Prost 2-es rajtszámmal vágott neki a 1993-as évadnak.

jósz@rgabi: "20 év után nem lesz ismét 1-es kocsi az F1-ben. 1994-ben Alain Prost világbajnokként vonult vissza, így csapata, a Williams és senki más sem használhatta az 1-est. Akkor Damon Hill a Williamsnél nullással, Ayrton Senna 2-essel indult."

NewmanHaas 11 órája Creative Commons License 632129

Ja és persze gratula Haminak a vb címhez, viszont azt nagyon remélem, hogy jövőre  a többi csapat is felnő a merci mellé, mert ha nem, akkor eléggé uncsi lesz 2015.

NewmanHaas 11 órája Creative Commons License 632128

Tényleg jó a csajszi... épp tegnap olvasgattam a wikit...mondom megnézem már, hogy ki fia borja ez a gyönyörtől zokogó kis finom lélek:)

És mindjárt olyan infókkal gazdagottam, hogy aszogya...Nicole Scherzinger; born Nicole Prescovia Elikolani Valiente...és, hogy Scherzinger was born in Honolulu, Hawaii, into a Catholic family. Her father, Alfonso Valiente, is of Filipino descent, and her mother, Rosemary Elikolani, is of Hawaiian and Russian descent. (Ezek az oroszok már tényleg a spájzban vannak még a Hawaii-szigeteken is:)

Előzmény: shadowbull (632116)
RyanHunterRay 11 órája Creative Commons License 632127
shadowbull 11 órája Creative Commons License 632126

Hogy mit gondolok Nicole-rol azt tudja. Nincs ebben semmi rossz, neki is megvannak a kedvenc ferfiszineszei :)

Előzmény: simi1975 (632125)
simi1975 12 órája Creative Commons License 632125

Asszony tudja, miket írogatsz ide be? :-)

Jamie A. 12 órája Creative Commons License 632124

A Lotus ismét bedobta a humorbombát:

https://twitter.com/Lotus_F1Team/status/536518419840270336

Jamie A. 12 órája Creative Commons License 632123

Hamilton kb. minden második győzelménél elmondja (vagy legalábbis a korábbi években elmondta), hogy "ez volt életem legjobb versenye", szóval nem lep meg, hogy a legújabb vb-győzelmére is ezt mondta. :D (Lehet fogadásokat kötni: ha jövőre is megnyeri a vb-t, akkor is azt mondja majd, hogy az a győzelem még az ideinél is jobb volt?)

Előzmény: convar (632117)
Csűrdöngölde 12 órája Creative Commons License 632122

Igen, a rajtnál sok minden eldőlt, de azért vége nem volt, hiszen mi lett volna, ha Hamilton autójával történik az, ami Rosbergével történt?

Előzmény: RyanHunterRay (632059)
Csűrdöngölde 12 órája Creative Commons License 632121

Volt már itt nem egy vita arról, hogy a tesztelési idők lecsökkenésével nőtt, vagy csökkent a pilóták szerepe a fejlesztésben, voltak pro és kontra érvek, egyes területeken fontosabbak lettek, máson kevésbé fontosak, az eredő nem sokkal tér el a korábbiaktól.

Az egy dolog, hogy a médiában mi hangzik el, nem mellesleg Spában történt is valami, amit kifelejtettél a képletből. És valóban Hamilton kényszerült üldözni Rosberget, de ez elsősorban a technikai problémáknak volt köszönhető. Rosber győzelmeinek minimum zömében történt valami Hamiltonnal, összességében sokkal meggyőzőbb volt Hamilton, azzal együtt, hogy Rosberg sem vallott szégyent.

A minősítéseket így hát visszautasítom, bár azok amúgy sem idevalók, de nézd meg inkább, hogy hogyan reagált Rosberg, vagy hogyan reagáltak itt rád a többiek...

Előzmény: ka_TARZI_s (631973)
candle 12 órája Creative Commons License 632120

"Mar elhagyta a hulyepicsa karakterjegyeket"

És lett belőle egy affektáló öregasszony. :-) Nagy deal volt. :-)

candle 13 órája Creative Commons License 632119

Feleségem fiatalabb, mégis megkapja néha. :-)

Viccet félretéve. Szerintem érthető, h poénból mondom, bár minden relatív. A paddockban található többi csajhoz viszonyítva nem is túlzás.

Előzmény: Hooshee (632115)
convar 13 órája Creative Commons License 632118

A "darabszám" statokat viszont hagyjátok már. Nyilván egy adott évben több futamot van esélyed nyerni akkor amikor 19 futam van mint 10 meg 16 volt. Csak az arányok számítanak, hogy hányból hányat, legyen szó futamgyőzelemről, pole-ok számáról, bármiről, amely teljesítményhez kötődik és számolni lehet.

convar 13 órája Creative Commons License 632117

Gratula Lewisnak. Well done!

Én sem hittem 2012-ben hogy jó döntést hozott azzal hogy elhagyja a McLaren-t a Merci kedvéért. Neki lett igaza.

Mondjuk az picit fáj amikor azt mondja hogy "Ez a bajnoki cím sokkal többet jelent nekem, mint az első" mindig az 1. legfontosabb, a legemlékezetesebb nem? Főleg hogy előtte évben az utolsó pillanatban bukta el és az évben is lényegében egyetlen kanyaron múlt hogy menny vagy pokol. 2008 egyébként is egy jóval kiegyensúlyozottabb év volt, több futamgyőztessel, futamgyőztes autóval, ezáltal kiélezettebb pontversennyel egyéni és konstruktőri oldalon egyaránt. Nameg ezzel vhol szegény Felipébe is kikerült újfent belerúgnia :)

Dehát ezt meg betudom annak hogy ilyenkor, az élmény hatása alatt mindig keresik a nagy szavakat, ezért az ebbéli nagy igyekezetükben bizonyos dolgokat túlgondolnak :)

shadowbull 13 órája Creative Commons License 632116

a legjobb korban van :) Mar elhagyta a hulyepicsa karakterjegyeket, amik 20 evesen jellemeztek, de meg nem kezdett el latvanyosan oregedni, es a szexualitasa is a csucson van. Vakon valasztanam barmelyik huszoneves csaj helyett akik szinten a kornyeken lofralnak :)

Előzmény: Hooshee (632115)
Hooshee 13 órája Creative Commons License 632115

36 évesen öregasszony? Nemábaszki.

Előzmény: candle (632114)
candle 13 órája Creative Commons License 632114

"13 éves rajongókat megszégyenítően picsogott :)"

Színész az öregasszony, erre szocializálják. Szerintem minden mozdulata a médiának szól, ebben él.

Előzmény: Cold Heart (632108)
pajaci 13 órája Creative Commons License 632113

Cukor is van a zsebedben?

Előzmény: candle (632112)
candle 13 órája Creative Commons License 632112

"Értem én, amit mondasz, értem, de ugye nem haragszol, ha nem nagyon szeretném, ha iskoláskorú lányaim közelébe jönnél... :)))"

Naponta megyek iskoláskorú lányok közé. :-)

Előzmény: dearce (632107)
candle 13 órája Creative Commons License 632111

" kifejezetten értékelendő, hogy nem Alfonz szőke tiniére csorgatják a nyálukat"

Inkább anya komplexusa legyen, mint, h a túl fiatalokat szeresse? Ebben egyetértünk.

Előzmény: Cold Heart (632106)