Keresés

Részletes keresés

majom1975 Creative Commons License 2003.11.11 0 0 503
Szia Alice!

Hatalmas gratula a lányodnad. (Ez már tuti, hidd el).

puszi: majom

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.10 0 0 502
Hu egyet fizet harmat kap :) illetve azert jobb lenne 1 vagy 2. Na akkor emiatt is drukk. Remeljuk csak limitalt szamu hosok jutottak at.

Az egycsikos teszt mogott meg lehet baba de a ketcsikos mogott mindig az van (kiveve ha hormont kapott a kismamjelolt)
de ket het utan az mar baba/k :)

Előzmény: AliceCsodaországban (501)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.10 0 0 501
Ebben tök igazad van, én is így vélem, remélem ez a teszt jobb mint anno a béka, mert nekem ezt a lányomat a béka nem mutatta ki...

De szerdán megnézi UH-val a doki, és én pl. arra is igen kiváncsi vagyok, hogy ugye megérleltek neki 3 tüszőt, most akkor lehet, hogy mind a három megfogant? Áááá tiszta ideg vagyok...

És ha belegondolok, hogy ha nincs ez az internet, ahol mindenféle kérdéseket feltettem, akkor a lányomat nyáron egyszerűen felvágja az sztk nőgyógyász képzelt PCO-val, holott csak a tüszők nem értek meg és azt ezzel a closbegyllel szépen meg lehetett érlelni... meg arra, hogy már az inszemre készülődtek, ha a következő poszcoitális kenet is ilyen eredményt hoz...

Előzmény: Törölt nick (500)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.10 0 0 500
Mit tudnak a dokik? semmitse tudnak... :)

miert ne bizonyulna igaznak? a ketcsikos teszt az ketcsikos teszt, aki rapisilt az terhes. aztan meg lehetnek buktatok a kovetkezo 8 honapban, meg az utana kovetkezo 80 evben, de a kezdet igen igeretes :)

Előzmény: AliceCsodaországban (499)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.10 0 0 499
Kösz Idike, de majd akkor, ha az orvos is megerősíti... majd akkor hurrázok egy jó nagyot én is mindenhol, lehet, hogy még a BBC-vels meg az Al Djazirával is bemondatom ne félj...:-)

MIndenesetre ha igaznak bizonyul, akkor ennyit az összeférhetetlenségről, mindegyik hadseregben vannak hősök...:-)))

Előzmény: Törölt nick (498)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.10 0 0 498
Ide kell utanadjonni, hogy gratulalhassak? :))) Boldog nagymamasagot/unokavarast neked! :)
Előzmény: AliceCsodaországban (494)
Balletje Creative Commons License 2003.11.10 0 0 497
Alice, hiába tudják, hogy mikor volt eksön, a dokik az előző mensi első napjától számolják a terhességi heteket. "Hivatalosan" így a lányod tuti 6 hetes várandós, nyugodj bele.
Pozitív hamis jelzést csak gyógyszer szedése okoz, de tudtommal olyan gyógyszert csak a lombik eljárásnál alkalmaznak.
Előzmény: AliceCsodaországban (496)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.10 0 0 496
Nem nem, az eksön pontos dátuma megvan, szinte órára - orvosi rendeletre történt, szóval semmi találgatás, most már csak azon kell drukkolni (de nagyon ám!) hogy a teszt igazat szóljon. (De ha nem beperelem az egész gyógyszergyártást az biztos... ) Szóval drukkoljatok még egy darabig jó??? :-)

(Nagy pofáraesés lenne, ha az derül ki, hogy vaklárma...)

Előzmény: Balletje (495)
Balletje Creative Commons License 2003.11.10 0 0 495
Ha két hete késik, akkor 6 hetes. :-)
Előzmény: AliceCsodaországban (494)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.10 0 0 494
Hát kábé 4 hetes lehet, már 2 hete késik... még nem merjük elkiabálni, mert csak szerdán megy a dokihoz, akkor sokkal többet tudok majd mondani - de teszt kétcsíkos lett HATÁROZOTTAN kétcsíkos!!! :-)))

(Telefonon a doki alig akarta elhinni..)

Előzmény: Balletje (493)
Balletje Creative Commons License 2003.11.10 0 0 493
Alice: :-)))
Mennyi idős lehet? Mikor kellett volna megjönnie?
Olyan jó ilyen csodákról olvasni!
Előzmény: AliceCsodaországban (492)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.10 0 0 492
Segített a drukkod, van egy kétcsikos tesztünk! :-))) Drukkolj tovább is jó???

(Az összeférhetetlenség dacára egy-két fickó gyorsan bejutott...)

Előzmény: paracsimpo (491)
paracsimpo Creative Commons License 2003.11.09 0 0 491
IgenAlice nagyon aranyos és nagyon jó baba:)
Semmi pénzért nem adnám oda senkinek:))))))

A lányodnak hiper szuper drukkok mennek!!!!!

Előzmény: AliceCsodaországban (490)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.09 0 0 490
Szia paracsimbo, nagyon örülünk mindannyian a kisbabádnak! Ugye nagyon aranyos?

Lányomnál még nincsen semmi, mert a postcoitális kenetvizsgálat óta még nem jött meg a mensije, ha megjön, akkor utána mégegyszer meg kell csináltatni ugyanezt closbegillel, és majd csak utána jöhet az inszem. (Összeférhetetlenség áll fenn, a hüvelyben nem találtak élő spermát, annak ellenére, hogy 3 nagyon szép tüsző megrepedt..)

Előzmény: paracsimpo (489)
paracsimpo Creative Commons License 2003.11.09 0 0 489
Joghurtka, Majomka és a kedves többiek!

Nagyon szépen köszönjük a gratulációkat:)
Mindenkinek kívánom, hogy éljétek át ezt az érzést, mert nagyon jó:)

Joghurt, majom nagyon szurkolok a kövi inszemekhez. Remélem mindkettőtöknek ez lesz az utolsó:)

Balettje: köszi, hogy megírtad az üzit az Szt2-ből:)

Itt megnézhetitek a manómat:) http://kep.tar.hu/paracsimpo

Puszi Mindenkinek és nagyon szurkolok. Higgyjétek el megéri kinlódni. Én tudom a majdnem 4 évemmel, hogy milyen készülni a babára és nem jön:(
De nektek nem kell ennyit várni:) Tudom:)

Alice: lányod, hogy van? Van már valami eredmény? Volt már inszem?

csimpimami és Kristóf 2,5 hetes:)

kelico Creative Commons License 2003.11.08 0 0 488
Sziasztok!

Először írok. Magamról: szintén sorstárs vagyok.
Dg: PCO sy.

Két sikertelen inszemi után vagyunk.Tudtok olyanokról akiknek már sikerült? Mennyi próbálkozás után?

Sajnos mind a kétszer csak egy tüsző érett meg /Serophene és Menogon/ mellett.

epresjoghurt Creative Commons License 2003.10.31 0 0 487
Nem is annyira félek, mint inkább idegenkedek mármiféle beavatkozástól és matatástól :o).

Nekem a 16. napon volt pozitív az LH tesztem, a 17. napra meg is repedt a tüsző, nem kellett külön injekció.

Remélem a következő ciklus sem lesz nagyon más. A részleteket majd akkor tudom meg, ha folyamatosan ellenőriz UH-n. A 7. napon kell először mennem, most arra várok, hogy megjöjjön. Nem túl pontos a ciklusom, de valamikor a jövő hét elejére várom.

Nagyon szurkolok, hogy Nektek is sikerüljön. :o)))

Előzmény: majom1975 (486)
majom1975 Creative Commons License 2003.10.31 0 0 486
Hello Joghurt!

Mitől félsz - magától a beavatkozástól?
Ha igen, akkor ne félj, az egyáltalán nem fájdalmas, max csak annyira kellemetlen mint egy sima rákszűrés.

Én nem félek, hanem alig várom a 2.-at.

Sok sikert hozzá nekünk és mindenkinek.

Majd írd meg nekem légyszi, hogy a ciklus hányadik napján csinálják neked? (Nekem csak 19. napra érett meg a pete és aznap kaptam tüszőrepit, a 21-23. napon tudta megcsinálni az inszemeket, merthogy kettőt is csinált, de lehet, hogy ezt már írtam.

Majom

epresjoghurt Creative Commons License 2003.10.31 0 0 485
Igen, nekem is az lesz. Kicsit félek...
Előzmény: majom1975 (484)
majom1975 Creative Commons License 2003.10.31 0 0 484
Szia Joghurt!

Igen, inszem lesz, azt mondta a doki, hogy 3-4-et megcsinálunk, és ha nem sikerül akkor jöhet a lombik.

Neked inszem lesz?

Puszi: Majom

epresjoghurt Creative Commons License 2003.10.30 0 0 483
Igen, a doki mondta. Minél feljebb jutnak, annál kisebb az ellenállás. :o) Nagyon kevés helyen csinálják ezt a vizsgálatot, csak 2-3 intézetben.

Megint inszem lesz?

Előzmény: majom1975 (482)
majom1975 Creative Commons License 2003.10.30 0 0 482
SZiasztok Lányok!

Először is Paracsimpónak nagy gratula a babához.

Joghurt sajnálom ezt az összeférhetetlenség dolgot. Neked a doki mondta, hogy a petevezetőkben is lehet gyilkolni? - csak mert én ilyet még nem hallottam. (Persze ez nem jelent semmit).

Kingajudit, nagyon sajnálom, ami a laparon kiderült, de legalább mostmár lehet tudni, hogy mit kell kezelni.

Velem nincs semmi különös, az első inszem. sikertelen volt, már szedem a clostyt a következőhöz.

puszi: Majom

SpArKiE Creative Commons License 2003.10.27 0 0 481
Köszi, válaszoltam is.
Előzmény: epresjoghurt (480)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.10.27 0 0 480
mail ment
Előzmény: SpArKiE (477)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.10.27 0 0 479
Hurrá!

Nagy-nagy gratula Kristóf érkezéséhez! :o))))
Jó egészséget az egész kis családnak.

Előzmény: Balletje (474)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.10.27 0 0 478
Nagyon sajnálom, hogy további bonyodalmak derültek ki. A baj ellenére azért az megnyugtató, hogy most már biztosan tudod mi volt a gond.

Sok sikert a lombikhoz! :o)))

Előzmény: Törölt nick (473)
SpArKiE Creative Commons License 2003.10.27 0 0 477
Sziasztok!
Nemrég derült ki, hogy PCO-m van. Eddig nem nagyon jártam nőgyógyászhoz, de mivel babát is szeretnénk, ezért szeretnék olyan dokit választani, aki érti a dolgát.
Tudnátok lelkiismeretes, PCO-hoz értő dokit ajánlani nekem?
Sparkie
Pattucika Creative Commons License 2003.10.25 0 0 476
epresjoghurt:Igen igazad van a nőgyógyászaton kezeltek,akkor még én se tudtam mi lehet a baj de hogy az orvosok se veszik észre többszörösen az kicsit megdöbbentett..mindenesetre most a lapar után vagyok 2 hónappal és van egy remek kis medencei gyulladásom amivel szenvedek,és persze kicsit aggódók hogy mi lesz mert az orvosnak nem tetszett az ultrahangom mikor megvizsgált, és mivel a párommal folyton próbálkozunk nemtudom hogy hat-e ha véletlen sikerül a terhesség,de jővőhéten megtudom mi a helyzet!
paracsimpo:Gratula nagyon jó ezt olvasni!:))
Előzmény: epresjoghurt (472)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.10.23 0 0 475
:-))))
Hurrá!
Előzmény: Balletje (474)
Balletje Creative Commons License 2003.10.23 0 0 474
A SzT2-ben láttam:
Kisnyul válasz erre | adatok | e-mail 2003-10-23 19:43:10 (34286)

Sziasztok! Csak most kerültem gépközelbe.
Az alábbi üzenetet kaptam 15.43-kor:"Kristóf Márk 11.35-kor 3080 grammal 53cm-el megérkezett. Jól vagyunk."

HATALMAS GRATULA PARACSIMPONAK ÉS AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!!!!!!!!!!!


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!