Keresés

Részletes keresés

pomberke Creative Commons License 2003.12.08 0 0 557
Hüdehülye vagyok, tényleg magával van az ember elfoglalva, ne haragudj a figyelmetlenségért!!! Őszintén gratulálok Neked, Nektek :-) Most raktam össze a dolgokat.

Mikor kell menned UH-ra, meg orvoshoz? Többet fognak ilyen előzményekkel nézegetni? (Már ha nem baj, hogy kérdezek.)

Előzmény: pomberke (556)
pomberke Creative Commons License 2003.12.08 0 0 556
Kedves epresjoghurt, köszönöm az üdvözlést. Vígasztalni nem vígasztal persze a más baja, meg hát nekem már van egy hála az égnek egészséges 8 éves gyermekem, úgyhogy nem szólhatok egy szót se. Ettől persze még letörtem, mint a bili füle.

Mindenesetre a jelenlegi bajomból kikúrálom magam jól, aztán mély levegő és belevágok jövő év elején, nem ússzátok meg a beszámolót :-)

Előzmény: epresjoghurt (554)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.12.08 0 0 555
Léccciii :o)))
Előzmény: Törölt nick (552)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.12.08 0 0 554
Üdv körünkben, majd számolj be róla, mit tesznek veled. :o)

Ha ez vígasztal, én decemberben töltöm a 37-t.

Előzmény: pomberke (551)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.12.08 0 0 553
Ühüm :o)
Előzmény: AliceCsodaországban (550)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.08 0 0 552
Na jooo... en is megprobalom magamban tartani a nagy hirt:)) GRATULAAAAAAA:)))))))))
Előzmény: epresjoghurt (543)
pomberke Creative Commons License 2003.12.08 0 0 551
Sziasztok!

Most találtam rá a topikra, átolvastam. Én teljesen véletlenül kerültem egy hete olyan dokihoz, aki szerint ez a bajom, ezért nem sikerülnek a probálkozásaink. Januárban megyek majd vissza, akkor vesznek vért, hogy pontosan megállapítsák a helyzetet.
Jó volt olvasni a pozitiv híreket, mindenkinek szívből gratulálok és problémamentes babavárást kívánok!

Ugyanakkor engem kicsit elkeserítettek, mert 32 éves vagyok, a rendes kikezeléshez mondtak kb 1 évet (ez persze a pontos eredményektől változhat), viszont azt mondták, hogy akkor már elég öregek leszünk mindketten ahhoz, hogy nagyobb bajok is lehessenek majd a babával. Na mindegy, ezen most még nem aggódok, majd ha odaértünk.

Ismeri valaki dr. Szappan Vilmost, aki jelenleg az Uzsokiban munkálkodik a témában?

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.12.08 0 0 550
Ja, és éljenek a fehér elefántok! Ugye? :-DDD
Előzmény: epresjoghurt (549)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.12.08 0 0 549
:o)))))
Nagyon szépen köszönöm.

Azért annak nagyon örülök, hogy így a nyavalyánk ellenére is csak-csak sikerül a baba, csak ki kell várni.

Majomka Neked is sikerülni fog. Ha jól emléxem a következő ciklusban, ugye? ;o)

Előzmény: AliceCsodaországban (548)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.12.08 0 0 548
Azannya, rézannya, most tudtam csak pc közelbe kerülni és mecsoda hír!!!! :-DDDD
Ami most két csík lesz az a jövő hétre négy csík is, szívemből gratulálok!!!!

Jujdejőkedvem lett!!!!

Előzmény: epresjoghurt (547)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.12.08 0 0 547
Szióka!

Nagyon szépen köszönöm. :o)
Nem akartam itt hétfőn kora reggel kiabálni és kíváncsi voltam jár-e erre egyáltalán valaki még. :o)

Pénteken teszteltem először, ma másodszor bár "hivatalosan" csak most szerdán kellett volna. Szednem kellett 1 gyógyszert az összeférhetetlenség ellen és nem akartam potyára feliratni a következő adagot. :o)

Csak jövő szerdán megyek UH-ra, azt mondta a doki, akkor mutatja ki biztosan legkorábban.

Előzmény: majom1975 (545)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.12.08 0 0 546
/tudom/

Please! :o)))

Előzmény: mouser (544)
majom1975 Creative Commons License 2003.12.08 0 0 545
Szia Joghurt!

Ilyen szűkszavúan közölni egy ilyen jó hírt!!!!

HATALMAS GRATULA.

Mikor mész UH-ra?

Majom

mouser Creative Commons License 2003.12.08 0 0 544
/me magasra emeli a viccvót tábláját.

természetesen bármeddig, ha kéred. :-)

Előzmény: epresjoghurt (543)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.12.08 0 0 543
Sejtettem, hogy másik nicket kellett volna csinálnom.

Egy rövid ideig azért még magadban tudod tartani? Mondjuk úgy Szilveszterig? :o)))

Előzmény: mouser (542)
mouser Creative Commons License 2003.12.08 0 0 542
és rámbízod? nem tudtad, hogy indiszkrét bagázs vagyunk? :-DDDD

azért megpróbálok vigyázni rá :-)

Előzmény: epresjoghurt (541)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.12.08 0 0 541
:o))))))
Pszt! Még titok...
Előzmény: mouser (540)
mouser Creative Commons License 2003.12.08 0 0 540
:-DDDDDDDD
Előzmény: epresjoghurt (539)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.12.08 0 0 539
II :o)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.25 0 0 538
Szegénykém, meg tudlak érteni.
Most így ex hasibusz nem tudom megmondani, mert nem magamnak vettem, hanem a lányomnak, mert neki nem volt pénze terhestesztre, így én bementem a patikába és kértem terhestesztet, mire ők mondták, hogy milyen kell, mert van ami 3 napos terhességet tud kimutatni, van ami 10 naposat, mondtam kérek mind a kettőből, de holnap megkérdezem pontosan a lányomat mi is volt ez, ha érdekel. (Csak az a lényeg, hogy a szavatosság érvényes legyen rajta, én olyat vettem, ami még 2 évig érvényes...)
Pihend ki magad, az mindenképpen jót tesz.
Előzmény: epresjoghurt (537)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.11.25 0 0 537
Nem volt vészes, inkább az volt fárasztó, hogy le kell dolgoznom az így eltöltött munkaidőt is. Olyan amortizált voltam már múlt hét végére, hogy szombaton 1/2 1-kor ébredtem. :o)

Tudom, hogy vannak nagyon koraiak, de azokkal is meg kell várni azt az időt, amíg beágyazódik a picur, ami úgy tudom min. 1 hét. Megnéznéd nekem melyik teszt az? Előre is köszi. :o))

Előzmény: AliceCsodaországban (536)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.24 0 0 536
Örülök, hogy túl vagy rajta, nagyon drukkolok neked is meg majomnak is! MIlyen volt?

(Mint említettem, lehet kapni olyan tesztet is, ami a 3 napos terhességet is kimutatja, aztán még mindig megnézheted 2 hét mulva...)

Előzmény: epresjoghurt (535)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.11.24 0 0 535
Sziasztok!

Bocs hogy eddig nem jeletkeztem, nagyon eltalált a melódia.

Majomka: Köszönöm a drukkolást, nagyon jól esik. Én is nagyon szorítok Neked. Remélem tényleg a következő lesz az utolsó inszemed. :o)))
Miért kellett a Norcolut? Nem érett tüsző?

Alice: Biztos minden rendben lesz a lányodéknál. Aggódnivalót pedig mindig lehet találni, ebben én is profi vagyok. :o)))

Az első inszemes napon este fájogatott a jobb oldalam, szerintem akkor repedt meg a tüsző, úgyhogy inkább fiú lesz, ha egyáltalán lesz? :o)

Most 2-3 hét várakozás. Ez a legnehezebb, nem vagyok egy türelmes típus, a bizonytalanságot pedig pláne nem bírom.

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.19 0 0 534
Hát ez nagyszerű kismajom!
Biztosan sikerülni fog - ha nem misztifikálod el túlságosan. Soha nem szabad mindent egy lapra föltenni. DE rajtam nem múlik, ha megmondod mikor lesz, egész nap drukkolni fogok!!! :-)

Nagyon örülök a gerincednek, az én lányom is 182 centi, és gyerekkora óta nagyon sok baja van a gerincével, Schauermannos is mellesleg, állandóan gerincferdülés elleni gyógytornákra járt, és nála is nagyon sok olyan probléma előjött, amit a nyaki gerinccsigolyák okoztak.

Kérlek, írjál gyakrabban!

Előzmény: majom1975 (533)
majom1975 Creative Commons License 2003.11.19 0 0 533
Hello Alice!

Azért egyben utolsó, mert ez sikerülni fog.

A gerincem tök jól van, már lassan fél éve járok a gyógytornászhoz (eleinte heti 2x kb. 3 hónapja heti 1x) és összehasonlíthatatlanul jobb, mondhatni semmi problémám nincs vele elmúlt a karzsibbadás, az erőtlenség, a fájdalom, úgyhogy örök hála a gyógytornásznak, illetve az ottani dokinak, hogy lebeszéltek a műtétről.

puszi: Majom

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.19 0 0 532
Miért "egyben utolsó" lesz az inszem?

MI van a gerinceddel?????

Előzmény: majom1975 (531)
majom1975 Creative Commons License 2003.11.19 0 0 531
Sziasztok Lányok!

Joghurt idáig is szorítottam neked, ma is gondolok rád (ugyen nem is volt rossz).

Alice örülök, hogy a Lányod már jobban van, velem most nincs semmi különös, Norcolutot szedek, amitől megjön, és a harmadik naptól kapom a gyogyikat a II. (és egyben utolsó) inszemhez.

puszi: Majom

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.19 0 0 530
Na akkor majd izgulhatsz, hogy melyik napon is történt meg a robbanás! Mert ha a tegnapi fickók ma érnek célba spontán, akkor nagy a valószinüség, hogy lányod lesz, ha meg a maiak, akkor fiad, mert ugye az X spermiumok kitartóak, míg az Y-ok fürgék. (Szvsz mi fiút várunk, mindegy, az is ember...:-))) )

Lányom jól van, kezd megszünni az állandó émelygése, valószinüleg a terhesvitamin miatt gondolom, (sok B vitamin van benne) meg szed valami terhességerősítőt is, sárgatesthormont vagy mit, valami "geszt" van a nevében. És parázik rendesen, mert mindenféle jóindulatú egyedek olyanokat mondanak neki, hogy manapság már minden második nő elvetéli az elsőt meg ilyeneket. Alacsony a vérnyomása, a többit majd az első vérvétel utáni eredmények után tudjuk meg.

Kismajom, tényleg hiányzol, mikor jelentkezel???

Előzmény: epresjoghurt (529)
epresjoghurt Creative Commons License 2003.11.19 0 0 529
Tegnap is volt, ma is megyek. Tegnap amikor voltam még nem repedt meg a tüsző, ezért ma is megyek. Szerencsére nem fájt, de azért most is izgulok. :o)))

Lányodék hogy vannak? :o)

Majomka: Veled mi van, hol tartasz?

Előzmény: AliceCsodaországban (528)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.11.19 0 0 528
Na mi volt, mesélj!
Előzmény: epresjoghurt (527)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!