Keresés

Részletes keresés

mEdvE Creative Commons License 2000.07.11 0 0 373
1, 3
;-]
Előzmény: Chino-San (371)
flash Creative Commons License 2000.07.11 0 0 372
Milyen gorcsoldo modszereket tudtok ajanlani?
Altalaban a vadlim szokott rosszalkodni.
thx, flash
Chino-San Creative Commons License 2000.07.11 0 0 371
Na. Összetákoltam egy helyes kis táblázatot az aktuális helyzetről. (A listavezető bizottság kéri, hogy ezentúl mindenki csak a megfelelő esemény sorszámát, ill. a meghatározott résztvevőszámot jelölje meg - csak hogy szokjátok a jelentkezési lapok kitöltését!:-) ). Ha valamit nem jól tudok, vagy van még + infótok írjátok le/be/fel/meg/át.

1.
helyszín: Velence-Gárdony
dátum: Július 15.
nevezési idő: 10.00-13.00
táv: 2,3 km
nevezési díj: ?

2.
Balatonalmádi-Káptalanfüred
Július 16.
11.00-12.00
2 km
?

3.
Balatonfűzfő-Almádi
Július 23.
10.00-11.30
3 km
?

4.
Révfülöp-Balatonboglár
Július 29.
8.00-14.00
5,2 km
1.500,-Ft

5.
Balatonalmádi strandátúszás
Augusztus 5.
?
2 km
?

6. Balatonfüred-Tihany
Augusztus 6.
?
3,6 km
?

sportcsoki Creative Commons License 2000.07.11 0 0 370
Kedves Cinca!
Megyek a Sukoróra (hacsak nem lesz vihar, mert nem akarok ugyanúgy járni mint 8-án, amikor ugyancsak Velencei-tó átúszás volt/lett volna, de a szél miatt csak "Barátok közt" show volt....)Meg remélem többen is jönnek velem.
Előzmény: cinca (361)
12qper Creative Commons License 2000.07.11 0 0 369
off
plz had maradjak mégiscsak 12qper, hamár az a nevem, a 12 nem a koromat jelöli, hogy hátra írjátok, tenx :-)
on

12q/

Előzmény: cinca (367)
cinca Creative Commons License 2000.07.11 0 0 368
flash

még sokkal lejjebb azt írta valaki, hogy ő a barátjával tavaly csak úgy lazán lementek (minden előzetes felkészülés vagy edzés nélkül)- sőt ha jól emlékszem nem is úsztak hosszú ideje és gond nélkül leúszták az 5,2 km-t.
Én egy kicsit kétkedve fogadom ezt az infot, hacsak nem valami egyéb sportágban aktív sportolóról lehet szó?

Nem tudom elképzelni, hogy mindenféle felkészülés nélkül csak megy a 2-3 órányi úszás?

Valaki már kérte, hogy vmilyen edzéstervet tegyen közzé akinek van ilyesmi a birtokában ewddig még semmi nem jött pedig nem lenne haszontalan...
addig meg nem marad más mint rójuk a kilométereket a medencében..

Előzmény: flash (365)
cinca Creative Commons License 2000.07.11 0 0 367
Chino San
ha nem haragszol elkezdem a listát

Velence átúszásra jelöltek

qper12
flash
cinca

Előzmény: Chino-San (363)
cinca Creative Commons License 2000.07.11 0 0 366
úgy látom belekeveredünk ezekbe az átúszós eseményekbe

remélem korrekt az info, most szedtem a Shape júliusi számából:

II.VELELNCEI-TÓ átúszás július 15.
indulás:Velence
érkezés:Gárdony (ha minden jól megy)
táv:2,3 km
nevezési díj helyszínen 900 Ft
info Magyar Marathon Club 367-3234 és 367-3406

én mindenestre megyek
úszástól meggyötört jobb kéz emelkedik a magasba

flash Creative Commons License 2000.07.11 0 0 365
Jaja, jovok en is ezerrel.
Bar a ma reggel elegge elkeseritett.
Ugy jo ket eve nem usztam mar, es ma reggel
egy gyengecske tav utan fajt a karom, gorcsolt a
vadlim. Szomoru, de nem adom fel ;))
Viszont a tudommel meg voltam elegedve, pedig
nehany koporsoszeg elcsattan azert napkozben.
Szal esetleg vki ha ellatna jotanacsokkal, hogy
mivel is lenditsem magam "ujra" formaba, azt
megkoszonnem :s
mEdvE, toled bocs a tegnapert, sajna kifutottam
az idobol!
12qper Creative Commons License 2000.07.11 0 0 364
alkalom megragadás,
jobb kéz a magasba lendül,
éés még látható melette 4 másik kéz is

Velence 15-én

12q/

Előzmény: Chino-San (363)
Chino-San Creative Commons License 2000.07.11 0 0 363
Na akkor szülessen egy velencei lista is. Csak eddig ezeket a fejleményeket nem követtem, úgyhogy kéretik mindenkinek mégeccer feltartani a jobbkezét.

Na, úúúúúgy. Most várjátok meg míg megszámolom.

Tehát most hétvége szombat, nemtomén milyen átúszás, de majd ideírja egy illetékes...

Most vasárnap, ugyanúgynemtom, de minyárt felvilágosítanak, vagy ha nem utánanézek...

Tessék szépen sorban jelentkezni!

Előzmény: 12qper (362)
12qper Creative Commons License 2000.07.11 0 0 362
mEdvE: azééé, mert nem ment le :)))) de ma reggel nyomultunk jól és ha az infóm igaz, akkor ma este is megy - megyünk (18:30 körül), szal Chino-San lehet jól ütközni és hárman közös erővel kiűzzük a gonosztot a vízből jóóól :)

szemüveg ügy: én vettem 2e-t egy szivacsos szemügét amivel semmi gondom nincs -még- a márkáját tekintve (gondolom mindenkinek sokat mond) DIANA, szal nem biztos, hogy a legmárkásabb, legdrágább a legjobb...

Chino-San: velencei listát nem csinálsz, hogy oda kik jönnének, naaaaaa plííííííz

tenx

12q/

Előzmény: mEdvE (358)
cinca Creative Commons License 2000.07.11 0 0 361
úgy látszik nem csak Pesten vannak az uszodai kapacitással gondok...
én egy megyeszékhelyen élek , tavaly elkészült egy remek feszített víztükrű 50 m-es sportmedence(!) de úszni lehet benne a legkevésbé...
OLYAN BOSSZANTÓ!!!
8 sáv van ebből 5-6-t rendszerint lefoglalnak edzésre.A maradék 2-3 sávon osztozik a pórnép, elképzelhetitek...50 -en csak ülnek a medence szélén napoznak lógatják be a lábukat...
másik 50 azzal szórakozik, hogy pusztán beugrál, örökké azt kell skubizni nehogy valaki felülről Rád szálljon...
Én nem értem aki nem úszni kíván az mi a jó francank megy oda??? A bikinijét meg a kigyúrt vállát mutogatni?

Szóval nem könnyű itt sem...

Zsuzsa,
a vasárnapi Káptalanfürednek mi a másik vége és hány km?engem a fűzfői is érdekel, úgyis azokban a napokban el akarok menni Kapolcsra is..

qper12,sportcsoki,
Ti jöttök a szombati Sukoróra?

Chino-San Creative Commons License 2000.07.11 0 0 360
Jó reggelt készülődők!

Ma valaki Csaszi-Komjádyba? Engem ma senki és semmi nem tántoríthat el. Remélem úszható lesz a közeg.

Üdvözlet az újonnan érkezőnek is! És a szokásos listánk:

1. Shiro
2. Kopasz
3. eMM
4. Elnök úr
5. Steewe
6. Tyutyu
7. zsuzsa
8. seuso
9. -roox-
10. Jó estét (?)
11. mEdvE
12. KisMedve
13. Jozsef
14. zsizsi
15. Univerzum Istene
16. Frisco
17. zakka
18. Lou Cifer
19. egeresz
20. Devil Inside
21. sylybaby
22. 12qper
23. cinca
24. buta Elizabeth párja
25. sportcsoki?
26. greyhound
27. Serenke
28. Chino-San

Na. Kihagytam valakit?

Fényképezőgép asszem nálam is lesz. Úgyhogy, ha az index stáb nem is vonul ki, én akkor is megörökítem magunkat, ha összetalálkozunk Bogláron.

Jozsef Creative Commons License 2000.07.11 0 0 359
eMM!
OFF
Válasz ment.
ON
Üdv
József
Előzmény: eMM (356)
mEdvE Creative Commons License 2000.07.11 0 0 358
12qper,
nem is láttam flash bácsit a söröskorsóval a medence szélén tegnap este :-)
Viszont merész szívvel ajánlhatom mindenkinek a Csaszit - este. Reggel, illetve dél körül teszteltem, úszni lehetetlen, minden sávban három kacsázó minimum. Este viszont olyanok vannak, akik úsznak is, igaz, ált. kicsit lassan, de nem kell őket olyan gyakran kerülgetni (illetve volt, aki engem kerülgetett :-))...
medverulez.
ps. munkatársam most szerzett be egy Arena típusú napszemüveget. Ja, nem is, úszószemüveget. Páramentes, nem ereszti be a vizet, stb. Állítólag úgy kell az ilyet tesztelni, hogy rátapasztod a szemedre, és ha gumi nélkül fennmarad, akkor jó :-) 3 pénz volt a...hmm.... asszem a Mammutban, a második elemeten (?).
Szerintem én is beruházok egy ilyenre.
medv1
Előzmény: 12qper (355)
eMM Creative Commons License 2000.07.11 0 0 357
Én kérdezteMM róla, hogy mit kell úszni,hogy jön ki a 2 km??!
Előzmény: zsuzsa (353)
eMM Creative Commons License 2000.07.11 0 0 356
emil ment.
Bocsi, de a freemailt neMM naponta nézeMM.
Előzmény: Jozsef (329)
12qper Creative Commons License 2000.07.11 0 0 355
Nah ma reggel Flash-el elmentünk a Komjádiba, de igen SUUUUUX volt.
6:30-kor még istenes volt, lehetett úszni, bár mellbe előztem egy-két "gyorsban" úszót. Aztán kimentem pihenni a melegbe, majd vissza a nagyba.
Hát innetől kezdve szenvedős 20 hosszt sikerült csak leúszni, mert tele volt az egész. Középen a nagysávban mentem, hogy lehessen előzgetni rendesen, de egy korrekt szlalom versenynek beillett amit ott sikerült végrehajtani :(((
Sajnos én még nem vagyok olyan kondiban, hogy 200m pillangóval lenyomjam és szétkergessem a tömeget...

Balatoni szállás: ha más nem marad, bár én eddig is a kempingre szavatam (bár lehet, hogy ott se lesz hely), szal, ha más nem akkor a rajtnál a szabadstrand sarkában elalszom (elalszunk) egy hálózsákban, ha meg esne az esőő akkor ígyjártunk :))))

12q/

zsuzsa Creative Commons License 2000.07.11 0 0 354
Delutanra csinalok egy atuszas infot es majd rendszeresen becopyzom ide. ugy tunik egyre csak jonnek az erdeklodok :-))))
zsuzsa Creative Commons License 2000.07.11 0 0 353
Univerzum Istene : öszinte részvétem.
Csinálhatnál tolódzkodást. Háttal valami padnak vagy kisasztalnak leguggolsz es atenyereden megtámaszkodva leengeded a feneked meg vissza. Jol edzi a tricepszet.

Elizabeth : kicsit se akarod megprobalni????

Figyeljetek, akkor én hozok fényképezőgépet és ha készen lesznek a képek,megprobálom felpakolni valahova.

Van olyan is közületek aki a hajnali órákban szokta megszálni a Komjádit??

Akkor senki sem jön vasárnap Káptalanfuredre?
Seuso te sem? Sajnos nekem a szombati Velencei to nem jo.Egyébként, ha 10évvel idősebb leszek én tutira a Balatonban fogom áztatni a lábam :-)

Ha ennyire gyalázatos a szálláshelyzet akkor marad a hajnali vonat a partneremmel vagy a sátor sarka Univerzum Istene mellett, de ezt majd időben megmondom, nehogy fullon legyen a sátrad :-)

Előzmény: Univerzum Istene (348)
Serenke Creative Commons License 2000.07.11 0 0 352
Sziasztok!

Nyilvan azert jutottam ide mert erdekel a tema, viszont
nincs lehetosegem a sok-szaz levelet vegigolvasni.

Tudnatok nekem valami kivonatolt osszefoglalot adni
az eddig tudottakrol?

Balaton atuszas: julius 29 szombat?
Hany orakor? Regisztracio? Belepodij?
Hol lehet aludni? stb. ugy egyaltalan.

Koszke

Serenke

seuso Creative Commons License 2000.07.11 0 0 351
Balatoni tudósítónk jelenti a part mellöl: Hahó, próbáltam én másmilyen szállást is, de sajna 1 napra most már nem adnak sehol, az nem egy jó befektetés, beláthatjátok ti is, sajnálom. Egyébként van egy hírem, kinek jó, kinek rossz. Jó annak, aki akar úszni, de mégse nagyon. Rossz annak, aki sokat akar úszni. Mármint 29-én. Szóval a Balaton addigra igen nagy valószínűséggel el fog fogyni. Ui. alig van benne víz. Napról-napra fogy belőle, nemtom meddig. Szerintem félpályától nyugodtan lehet majd gyalogolni. Jó hír: ma olvasom a somogyi hírlapban, hogy micsoda buli vár ránk úszás után: Soltész Rezső, Keresztes Ildikó, Irígy Hónalj, Unisex, Fresh, Roj és Ádám meg Kóla ami csak belefér.
Zsuzsa - te mégy a Balatontriatlonra? Az jövő hétvégén lesz vasárnap, nem? Érdekes módon tegnap délután ény-i hullámokkal kellett viaskodnom, de jólesett nagyon. Egyszerű, hagyd ott a csapot is meg a papot is a büdös Pesten és költözz le ide. Állásod biztos lenne valami, a többi meg majd alakul.
buta Elizabeth Creative Commons License 2000.07.11 0 0 350
Zsuzsa, mas is kerdezte, hogy hogy is van ez a 2 km-es uszas? Mert meg kene probalni?
Es szeretnek eloszlatni egy felreertest. A Balaton-atuszira en DRUKKOLNI megyek, egyebekben veletek vagyok, a ferjem pedig tuti uszni fog.
Udv,
Lizzy
egeresz Creative Commons License 2000.07.11 0 0 349
Hajra UI, túléled:-)
- persze eddz, futás helyett felülés/húzúdzkodás javasolnék,
(kibic módon :-) ha más nem, legalább a szíved és a tüdőd ne puhuljon el. Most éppen én is a belégzést gyakorlom, ti úgy teleettem magamat szalonnával-hagymával töltött sertéssöltel, csak úgy bemelegítés gyanánt, hogy mozdulni is alig birok. Ja, most hétvégén lemegyek úszni, ha ezt túlélem, akkor a nagyra.

egeresz

Előzmény: Univerzum Istene (348)
Univerzum Istene Creative Commons License 2000.07.10 0 0 348
Egy megdobbento, es sajnalatos hir vagyok kenytelen megoszani veletek.
Tokeletesen le vagyok sujtva.
Bezart az uszoda.
Tortenetesen en nem Pesten vagyok, de meg csak nem is otthon (otthon kb. minden ezredik lakosra jut egy medence, minden 3ezredikre egy olyan amiben uszni is lehet.). No-ban, egy nyomorult porfeszekben, egy egyetemen. Es itt multheten penteken vegetert a felev, igy nincs tobb uszoda. Es meg 3 het van a Balatonig.
Ezt nem elem tul.

Vagy szerinetek a futas potolhatja a vallizmok dinamikus terheleset? Nem fogok teljesen leepulni addig? Iden minden eddiginel jobb idore szamitottam, de most mar mindennek vege. Latom magam ahogy doglott halkent lebegek a viz tetejen a szel megfelelo iranyara varva...
Kesz vege...
Miert eltem en eddig? Es miert lenne ertelme ezutan?

Chino-San Creative Commons License 2000.07.10 0 0 347
Inkább 7 körül. Legfeljebb majd váltjuk egymást. Különös ismertetőjel: nőnemű, úszódresszben, sapkában, szemüvegben. :-) A sört nem szereti. Helyette bambizik.
Előzmény: flash (342)
flash Creative Commons License 2000.07.10 0 0 346
ok, mEdvE
nah, akkor egy uveg "maximalista" sor lesz
nalam, es azzal fogok a medence kornyeken
bandukolni..
;P
Előzmény: mEdvE (345)
mEdvE Creative Commons License 2000.07.10 0 0 345
flash, mi az, hogy "indexes"?
annyiban vagyok az, hogy irogatok ide, az nem elég? :-)
medve
Előzmény: flash (344)
flash Creative Commons License 2000.07.10 0 0 344
mEdvE te ugye nem indexes vagy?
jah, csak a felreertesek elkerulese vegett
rajtam is furdonadrag lesz...;)
meg egy fekete folt a hatamon :))))

Előzmény: mEdvE (343)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!