Keresés

Részletes keresés

8auJANI Creative Commons License 2013.04.15 0 0 1971

Szia!

A tévének nem szabad bekapcsolnia a képernyöt ha programozott felvétel van. Az enyém nem kapcsol be, direkt megfigyeltem.  Szerviz szerintem. Kérdésem : én usb vinyóra veszek fel és idönként nem ismeri fel a vinyót, a felvételek eltünek , igy ujbol kell formattálni stb: Nálad nincs ilyen gond?

Előzmény: zlota (1969)
zlota Creative Commons License 2013.04.14 0 0 1970

Szia!

 

Nekem másik típus van, de szerintem neked is úgy működhet -talán- mint nekem.

Még a cím beírása előtt távirányító sárga C gombbal váltsd át (Mutatos böngészés vagy Hivatk.Böng)

Akkor kis kockát tudsz mozgatni jobbra balra a billentyűzeten.

Nálam így müködik, de vettem egy 3000ftos vezeték nélküli egeret (logitec) és azóta sokkal könnyebben boldogulok vele.

Remélem erre gondoltál és neked azon a TV-n is így van a megoldása.

Előzmény: <Tycoon> (1968)
zlota Creative Commons License 2013.04.14 0 0 1969

Szia!

Igem van benne valami, hogy az is kellene, de UPC Directem van.Ahhoz a másik topicban senki nem tudott felvevőt ajánlani csak a gyári UPC-st ami havidíjjas.MMbe is kérdztem meg antennásboltba is.Ezért örülök, hogy ez lagalább fel tud venni... Mondjuk a linket elolvasva ezekszerint mégis lett volna...

 

Azonban azóta sem értem miért kapcsol be ha felveszek- tuti valami hiba, mert régebben nem csinálta.Megpróbálom felvenni a kapcsolatott a Samsunggal, hátha valami csoda folytán értenek majd hozzá és nem szervízbe küldenek.

 

Hard reset nincsen a TVn? A csatornalistát kimenteném illetve még érdemes valamit kimenteni előtte?

Előzmény: nicko (1965)
<Tycoon> Creative Commons License 2013.04.14 0 0 1968

sziasztok!

 

ES5500W típusú gépem van.

Olyan kérdésem van, hogy netezéskor hogy lehet megoldani hogy nyilacskázás helyett négyzetes kijejölővel tudjam beírni a webcímeket, mert így iszonyat lassú.

Miért nem egyformák az APP-okban pl az oldal lapozására használt dolgok?  Valahol a lefelé gombbal lehet lapozni valahol meg az oldalsó nyíllal.  Tök logikátlan :((

 

Tudtok ajánlani jó APP-okat, amit a tévé nem kínál fel gyárilad, de IP alapján hozzá lehet rendelni?

Hol találok ilyen oldalt? 

nicko Creative Commons License 2013.04.13 0 0 1967

Attól, hogy belépsz nem állítódik el semmi.

De ha közben akaratlanul elállítasz valamely értéket na akkor már igen.

A srác egyébként ügyesen átállította "shop" modba..vagyis olyanba amibe az MM és társai állítják a tévéket bemutató céllal. :)

 

Viszont voltak akik tudatosan beléptek a szervíz menűbe, hogy aktiválják a letíltott videó lejátszást USB-ről a D5003-ban és lett belőle D5800. Viszont ezzel azzal járt, hogy volt akinek nem működött ezután az érintő gombok, így visszarakta D5003-ra, viszont fejtetőre állt a kép mikor.

A reset factory segített rajtuk. :)

 

Tehát attól semmi nem történik, ha belépsz és csak megnézed mennyi üzemórát ment a tévé.

Előzmény: oimuka (1966)
oimuka Creative Commons License 2013.04.13 0 0 1966

Sziasztok! Olvastam valamelyik fórumban, hogy hogyan lehet belépni egy Samsung  tv szerviz menüjébe, és többek között azt is meg lehet nézni, hogy mennyit üzemelt a tv addig. Be is léptem, meg is találtam,  amit kerestem. A menüben NEM  állítottam semmit.

Most olvasom egy másik fórumban, hogy ha csak pusztán belépsz a szervíz menübe, sok minden elállítódhat.

 

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/melyviz.html

 

Ez tényleg így van?? Samsung ue32eh6030 modell.

nicko Creative Commons License 2013.04.12 0 0 1965

zlota az eddig leírtak alapján neked nem tévét hanem média lejátszót ami felvenni is tud kellett volna venned. :)

 

viccen kívűl ha állandóan felvenni akarsz joban járnál egy asztali tuneres felvevővel amire rákötnél egy HDD-t.

Bár nem írtad ki a szolgáltatód, de van ilyen DVB-C (digikábel) meg van DVB-T/S tuneres is pl. mindigtv-hez vagy satellithez.

HD-s .ts-be rögzít és digihez jó!

http://m3digital.hu/digi-tv/digi-tv-set-top-box/optibox-gekko-hd-kabelvevo-optibox

zlota Creative Commons License 2013.04.12 0 0 1964

Valakinek sikerült megoldania azt, hogy zenét hallgasson Youtube-on, de nem számonként, hanem egy mezei lista lejátszásaként?Mert eléggé idegesítő, hogy minden szám után újra kell keresni ega másikat.Nem érem-e a másokat által összeállított válogatásokat sem, amiket PC-n látok.

zlota Creative Commons License 2013.04.12 0 0 1963

Hát igen!Valóban halványan világít a TV kijelzője, ha autómata felvétel indul.Magyarul teljes üzemben van, de legrosszabb, hogy úgy is marad!Azaz nem kapcsol ki- ha hét végén veszek fel egész héten menni fog.... Kivétel ha bekapcsolóm és utána le.A legszebb, hogy ezt felvétel közben is megtehetem vele... Magyarul szerintem bekapcsolás nélkül tudnia kellene ezt!Valaki megpróbálná, hogy beallít egy pár perc előre felvételt?

 

Éjjel ez zavaró, mert sötétben nagyon feltünő, nappal meg alig lehet észrevenni!

 

Megnéztem: Youtube kilens alatt a Logitech egér sem müködik.

Előzmény: zlota (1960)
Grndi Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1962

Szia! Film nezes kozben van. Jatszani nem jatszom rajta. Akkor itt valami gond lesz? Lehet be kene vinnem szervizbe?!

Előzmény: Inhouse (1951)
zlota Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1961

Köszi, de kár érte... :(

Előzmény: nicko (1957)
zlota Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1960

Szerintem ez valami hiba lesz, mert már vettem fel párszor, de eddig soha nem lett szürkén világító a képernyő amikor felvétel indult....

Letesztelem újra, ha hazaérek.

Előzmény: nicko (1958)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1959

Az EH szériából a nem 3D-sekben nincs BT, mert nem kell. (az aktív szemüveg BT-on csatlakozik) Van viszont USB-s billentyűzet és egér támogatás, szerencsére. Ráadásul jobb, mint az LG-jé, mert a nyelvet is lehet állítani és magyar billel is tökéletesen dolgozik. Minden szabványos beviteli eszközzel megy, vezetékes, vagy vezeték nélküli, csak USB-s legyen. MINDEGY, hogy mivel kommunikál a cucc a saját stickjével, a végén USB-vel, szabvány beviteli eszközként használja a TV.

 

Üdv

Inhouse

Előzmény: nicko (1953)
nicko Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1958

én eddig csak azt néztem, hogy elindítottam a felvételt, majd kikapcsoltam a tévét készenlétbe és a felvétel ment tovább (pl. elmentünk otthonról)

Előzmény: zlota (1956)
nicko Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1957

arra nem csak billentyű.

Előzmény: zlota (1955)
zlota Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1956

A legfontososabbat elfelejtettem megkérdezni.

Tegnap este mikor hazaértem este azt láttam, hogy szürkén "világít" a TV képernyője, de nem volt nagyon feltünő.Odamentem és a hátsó kapcsolóját megnyomtam és kikapcsoltam vele, akkor lett teljesen fekete -kikapcsolva- újra.

Aztán éjjel megébredtem és láttam megint halványan világít. Eszembe jutott, hogy felvétel módban van. Bekapcsoltam és valóban ment is a felvétel.

Kikapcsolatam a távírányítóval és normálisan lekapcsolt, de a felvétel ment tovább.Többször ki-be kapcsolgattam mindig lekapcsolt.

Ez mitől lehet vajon?Valami hiba, vagy beállítási probléma miatt kapcsolja be a képernyőt felvételkor? Aztán nem is kapcsol ki.

zlota Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1955

Az összes ESben van ilyen?(ES6540S)Nem tudod, hogy lehetne használni hangátvítelre is vajon? Pl BT-s hangszórók, mert a gyári nem sokat ér, de nem szerettem volna kábelezni.

Egy sima 2.1 megfelelne, csak kellene egy kicsit több mély.

Előzmény: nicko (1943)
zlota Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1954

Szia!

Látom te is elégedett felhasználó vagy... Én egérrel oldottam meg a dolgot, mert 3e egy egér és a legtöbb helyen használható, azt hiszem a youtube kliens esetén az sem müködik... este megnézem.

Előzmény: robhun (1941)
nicko Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1953

ezt a BT támogatást amiről én írok azt samsung szervizes mondta még ES széria megjelenés elött, neki okításon mondták.

 

csak ezt lehetett a D6300 tipustól használni, amit horror áron árultak hozzá árgépen, illetve a felsőkategóriásokhoz (D7000/8000) adták ajándékba.

Előzmény: Inhouse (1950)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1952

Más verziónk lehet valamiből, nálam itt nem lehet használni...

A vezetéknélküli USB-s billentyűzetek zöme BT-os kapcsolattal dolgozik a bill és az USB stickje között, de ez nem lényeges, legyen az ő dolga... :)

 

Üdv

Inhouse

Előzmény: brumi_68 (1949)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1951

Nekem is ilyen van, nem találkoztam ezzel. Mikor jön elő? Ha játék közben, akkor arról írtak már páran, én csak TV/filmnézésre használom.

 

Üdv

Inhouse

Előzmény: Grndi (1948)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1950

A bármit azt jelenti, hogy vezetékes USB billentyűt sem? A vezetékes/vezeték nélküli bill a fogadó eszköz felől nem különbözik nagyban, az USB felület a vége.  Én a BT támogatást arra érteném, hogy lehet BT kapcsolatot létesíteni a TV-vel minden kütyü nélkül.

 

Üdv

Inhouse

Előzmény: nicko (1947)
brumi_68 Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1949

Igen biztos. Bár én főleg azt a részét szoktam használni hogy a távin a "SEARCH" gombot használom. Előjön a képernyőn a billentyűzet és vagy ott az egérrel vagy a rendes bilentyűzettel pötyögöm be.

Ez az "egység" (billentyűzet meg egér) nem BT-s hanem vezeték nélküli USB. Ami érdeses hogy az egérnek kell látni a vevőt csak akkor mükszik.

Előzmény: Inhouse (1945)
Grndi Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1948

Sziasztok! 1hete vasaroltam egy samsung ue40eh5300-as keszuleket. Par napja eszre vettem, hogy mint ha sok lenne benne a kek szin es a mozgasoknal egy kek arnyekot latni. Ami elegge zavar, mivel beallitasokkal nem tudom eltuntetni. Azt szeretnem kerdezni toletek, hogy ennek ilyennek kell lennie vagy vigyem szervizbe? koszonom segito valaszaitokat.

nicko Creative Commons License 2013.04.10 0 0 1947

D széria esetében dughatsz bármit ami nem samsung nem fogja kezelni, mert abba nincs BT támogatás.

Előzmény: Inhouse (1946)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.10 0 0 1946

Hát nem tudom mennyire lehet ezt BT támogatásnak nevezni (igazából lehetne ez infrás, vagy wifis is)...USB-be kell dugni, ha vezetékes akkor azt, ha vezeték nélküli, akkor meg annak a kis stick-jét. Nem a TV kapcsolódik BT-tal a billentyűzethez, hanem csak kezeli az USB-n keresztül annak az adó/vevőjét.

 

Üdv

Inhouse

Előzmény: nicko (1943)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.10 0 0 1945

Biztos, hogy a Youtube alkalmazásra gondolsz és nem a böngészőn keresztüli Youtubozásra?

 

Üdv

Inhouse

Előzmény: brumi_68 (1942)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.10 0 0 1944

Szia!

 

Elég gyengén sikerült a Youtube alkalmazás, amíg nem lesz javítva, addig sajnos ez ilyen. Csak a távirányítóval megy. Nagy előnye viszont, hogy az egész estés filmeket csak ezzel tudod zökkenőmentesen lejátszani.

 

Üdv

Inhouse

Előzmény: robhun (1941)
nicko Creative Commons License 2013.04.10 0 0 1943

az ES széria már kapott bluetooth (BT) támogatást, így már nem csak samsung billel megy hanem pl. logitech-el is vagy ahogy írták elöttem valami olcsóbb akár nevesincs billel is.

Előzmény: robhun (1941)
brumi_68 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 1942

Nekem 6100es van és nem saját hanem lidl-s billentyűvel tökéletesen működik.

Előzmény: robhun (1941)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!