Keresés

Részletes keresés

újmóni Creative Commons License 2013.06.26 0 0 8197

Legyegyszerűbb, ha feltesszük az Ignore ON listára. :)

 

 

mergests Creative Commons License 2013.06.26 0 0 8196

Kedves Mindenki!

 

Ismételten ötödszőr mondom el, hogy kérem senki ne gyanusítgasson!!!! Soha nem voltam és nem is leszek timeshare eladó!!! Egy átvert ügyfél vagyok pontosan úgy mint itt mindenki. Én csak megoldást szeretnék találni a problémámra. Szóval kérek mindenkit, hogy fejezze be a gyanusítgatást az ócsárolást és azt hogy engem bárkihez itt hasonlítgat! Köszönöm

újmóni Creative Commons License 2013.06.26 0 0 8195

A szokásokat már napokkal (hetekkel) ezelőtt észrevettük mindannyian. :)

 

Vannak véletlenek, csak nem mindig életszerűek... ,-)

 

 

Előzmény: JGab (8194)
JGab Creative Commons License 2013.06.26 0 0 8194

Egyetértek.

 

Vagy TS ügynök, vagy troll, vagy baj van a toronyban. Kár vele foglalkozni.

 

Amúgy a válasz gomb mellőzése és a megszólításban használt nagybetűs monogram erősen hasonlít "tseladó" szokásaira...

 

Előzmény: újmóni (8193)
újmóni Creative Commons License 2013.06.26 0 0 8193

Ez az egész így ebben a formában tőled semi másra nem jó, mint az itt kialakult "közösség" bomlasztására, az új érdeklődők (károsultak) távoltartására.

 

 

Én is pontosan ezt látom! :-(

Plusz, amit az olvtársak is írtak már, hogy a sok bullshit flood-dal azt akarja elérni, hogy a konkrét negatív információk lekerüljenek az első oldalról.  Innen már nem nehéz kikövetkeztetni a szándékait....

 

:(

Előzmény: vidi313 (8192)
vidi313 Creative Commons License 2013.06.26 0 0 8192

"kezdik sokan elhagyni ezt a fórumot mert érdemben semmi nem történik! én így vagyok ezzel csak most muszáj volt felhívnom a figyelmed arra hogy itt hiába próbálkozol. csak nem kiforrott ötletek kapsz amik adott esetben csak többe kerülnek mint ha nem csinálsz semmit! menj el szakemberhez aki ért a joghoz és a hivatalokhoz.itt nem ilyen emberek vannak. ha meg összefogni szeretnél akkor kikezdenek vádolnak és ellenségesek"

 

Van egy alapvető egyetemes emberi tulajdonság, norma.

Mégpedig, olyan emberekkel soha sem fogsz tudni semmilyen téren összefogni, szövetséget kötni, akiket ócsárolsz becsmérelsz. Ezt teszed! Nem veszed észre?

Ez az egész így ebben a formában tőled semi másra nem jó, mint az itt kialakult "közösség" bomlasztására, az új érdeklődők (károsultak) távoltartására.

2 lehetőség van.

1, ennek nem vagy tudatában.

2, szándékosan teszed.

 

Előzmény: mergests (8169)
vidi313 Creative Commons License 2013.06.26 0 0 8191

"és kikérem magamnak h bárki csaló eladónak tituláljon engem csak nem bírjátok az igazságot.

off"

 

Ez így nagyon rossz megközelítés, ha már az úgymond igazságot feszegeted!

És tudod miért?

Azért, mert ha csak megpróbálod eladni TS károsultként a sajátodat, mondjuk valamely ügynökségen keresztül, máris TS csaló eladóvá váltál!!!

Ezt a tapasztalatomat már többször leírtam itt, de úgy látszik nem elégszer.

A TS ezt hozza magával, ez egy ilyen termék, ilyen üzletág.

A megoldás tehát, olyan messzire elkerülni az egészet, hogy soha semmilyen kacsolat ne legyen velük.

Előzmény: mergests (8175)
újmóni Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8190

De azt még mindig nem megy, hogy ha valakitől idézel, azt dőltbetűssé tedd...  hogy első blikkre is látható legyen, mi az idézet, és mi a saját vakerod.

 

Tanulj még egy picikét! :-DDDDD

Előzmény: mergests (8188)
újmóni Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8189

Jéééé, megtanultál "válasz"-ra kattintani...? :-DDD

 

 

Előzmény: mergests (8188)
mergests Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8188

Kedves M!

 

akkor nézzük!!

 

kiskáté arról, hogy hogyan ismerjük fel a TS ügynököket:

- rengeteg lózungot mond de

- soha semmi konkrétumot de ha

- valaki konkrétumot kérdez, akkor személyeskedik

 

+1 - nem ismeri a "válasz" funkciót, pedig ezt már sok nickednek próbáltuk elmagyarázni...

 

 

Látom, ismered a dörgést. :-)

 

A +1 a legfeltűnőbb(lózung).... Kb. 1 ált. iskolai osztállyal rendelkező gyerekek is ismerik - ők nem(személyeskedés). :-D

 és ha jól látom nincs benne semmi (konkrétum)!!!

 

MOST AKKOR TE IS TS ÜGYNÖK VAGY?

 

 

Előzmény: újmóni (8182)
JGab Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8187
Ezek szerint elállásit adtak?
Előzmény: tekkys (8186)
tekkys Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8186

Sajnos lejárt az az idő, amíg visszalehetett volna lépni../14 nap és a 3 hó+14 nap. /

újmóni Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8185

:-DDDDDDD

 

 

Előzmény: JGab (8184)
JGab Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8184

Dehogy, csak irigykedik :)

Előzmény: újmóni (8183)
újmóni Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8183

Most jön az, hogy csak az beszéljen a témáról, aki benne van...?

 

MLM-es bullshit No. 1.

 

:-DDDDD

 

 

Előzmény: mergests (8180)
újmóni Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8182

Látom, ismered a dörgést. :-)

 

A +1 a legfeltűnőbb.... Kb. 1 ált. iskolai osztállyal rendelkező gyerekek is ismerik - ők nem. :-D

 

 

Előzmény: Anti-timeshare (8181)
Anti-timeshare Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8181

kiskáté arról, hogy hogyan ismerjük fel a TS ügynököket:

- rengeteg lózungot mond de

- soha semmi konkrétumot de ha

- valaki konkrétumot kérdez, akkor személyeskedik

 

+1 - nem ismeri a "válasz" funkciót, pedig ezt már sok nickednek próbáltuk elmagyarázni...

 

Üdv

ATS

 

 

Előzmény: mergests (8175)
mergests Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8180

neked nincs is heted?

újmóni Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8179

engem nem vágtak át! Annál sokkal szkeptikusabb vagyok, hogy ilyenekkel szóba álljak.

Viszont mélységesen felháborít, hogy az ilyen csalókon még mindig nem rohad a műanyag lakat!

 

Előzmény: mergests (8177)
palimadár9999 Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8178

Aki érintett Holiday Club-os átveréssel.Nézzen át abba topikba!

mergests Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8177

kedves móni!

 

én is károsilt vagyok szóval megkérlek ne rólam írjál ilyeneket mert kezd sértő lenni! nem te vagy az egyetlen akit átvágtak de ha neked ez olyan vicces...

újmóni Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8176

Igazság......  ROTFLMAO

 

Előzmény: mergests (8175)
mergests Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8175

én mondtam!!!

és kikérem magamnak h bárki csaló eladónak tituláljon engem csak nem bírjátok az igazságot.

off

újmóni Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8174

Addig a topik megmarad annak ami eddig is volt - önzetlen tanácsadás és gusztustalan TS ügynökök pellengérre állítása.

 

 

5*  :-)

Előzmény: Anti-timeshare (8171)
palimadár9999 Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8173

Mergets!

Már megint téped csak a szádat miután valaki megosztott egy negatív hozzászólást TS-re nézve.Több hozzászóláson keresztül leírod ugyanazt csak,hogy pörögjön az oldal és hátrébb kerüljenek a negatív kommentek.
Lehet,hogy konkrét megoldást nem tud senki,de az embereket figyelmeztetni kell.

Ne vegyen senki üdülési jogot!

 

Erre pedig nagyon jó ez a fórum!

Előzmény: mergests (8170)
újmóni Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8172

Nem zavar, hogy baromira kilóg a szőrös llólábad....?

 

 

Előzmény: mergests (8170)
Anti-timeshare Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8171

Kedves TS értékesítő ügynök!

 

Talán tegyünk pár dologot tisztába, ez nem TS értékesítés, hogy limitált igazságokkal dobálozz.

 

A pár TS-es topikon 4-6 "állandó" hozzászoló van, akik az utóbbi években többször is hozzászóltak. Nekik már nem folyó ügyük a TS, nem fognak még több időt és pénzt áldozni ügyvédekre, csoportos fellépésekre. Ők egyszerűen gyűlölik a szemét átvágásokat, ezért vannak itt.

 

Ezeken kivül beesnek olyanok akiket éppen átvágtak, éppen rájöttek arra hogy régebben átvágták és pár hozzászólás után (néhány esetben itt kapott segítséggel) de távoznak.

Rendszeresen beesnek TS értékesítők - van 1-2 visszajáró ugye! - akik átlagos felhasználónak bemutatkozva próbálja valamelyik céget reklámozni.

 

Nagyon kicsi a valószínűsége (eddig még meg sem történt). hogy egyszerre beesik több ember, akik "ugyanabban a cipőben" vannak. Azaz ugyanazzal a céggel állnak jogviszonyban (főleg mert a cégek félévente új névvel jelentkeznek) és ugyanaz a hiba történt velük. Csak ebben az esetben lehetne valamiféle csoportos fellépést szervezniük.

 

Pár szó a "csalódott ügyfelekről" - az itt lerakodott tapasztalat alapján a következő lehetőségek vannak és ebben mindig mindenki segítséget kapott itt a forumon:

- ha még a visszalépési időszakban van az illető, akkor pontos tájékoztatást kapott itt arról, hogyan kell visszalépni, sőt sokan itt kaptak elállási nyilatkozatot is.

- ha az értékesítés közben történt szabálytalanság, akkor szintén az itt többször leírt módon van lehetőség fellépni, elég sokat idézték az itteni forumban a vonatkozó rendeleteket. Itt viszont mindenkinek magának kell utána tovább lépni, kivéve ha talál valakit aki pont ugyanazt a cipőt hordja.

- ha letelt az ellállási idő és nem történt szabálytalanság, akkor nincs más, mint tanulópénzként veszteségbe leírni, hogy átvágtak

 

Tehát igenis van összefogás a valós károsultak segítségére és a TS üzletág csökkentésére (jajj a tyúkszemedre léptem?) éppen ezért utálja minden TS-es értékesítő, hogy a Google ezeket a fórumokat hozza első találatra.

 

Szóval az itt megszólaló nickek közül te és mérges vagyok kikkel akartok összefogni? Ha ennyire összefogásra vártok, akkor legyetek türelemmel és a következő 1-2 évben lesz még 2-3 másik "csalódott, de még harcoló" TS tulaj akikkel szövetkezhettek.

 

Addig a topik megmarad annak ami eddig is volt - önzetlen tanácsadás és gusztustalan TS ügynökök pellengérre állítása.

 

Üdv

ATS

Előzmény: mergests (8168)
mergests Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8170

ja és elvárják hogy a te fektess be pénzt a megoldásba és oszd meg velük hátha ők ingyen jutnak használható infókhoz. de ha arról van szó h közössen válllaljuk a terheket akkor az már nem szimpi nekik!

mergests Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8169

kezdik sokan elhagyni ezt a fórumot mert érdemben semmi nem történik! én így vagyok ezzel csak most muszáj volt felhívnom a figyelmed arra hogy itt hiába próbálkozol. csak nem kiforrott ötletek kapsz amik adott esetben csak többe kerülnek mint ha nem csinálsz semmit! menj el szakemberhez aki ért a joghoz és a hivatalokhoz.itt nem ilyen emberek vannak. ha meg összefogni szeretnél akkor kikezdenek vádolnak és ellenségesek 

mergests Creative Commons License 2013.06.25 0 0 8168

itt összefogás??? na azt felejtsd el!!!az itteniek nem képessek erre!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!