Keresés

Részletes keresés

mmiata Creative Commons License 2013.04.25 0 0 1988

Koszi az updatet. Igazabol a kicsi felesegem szeretne ezeket nezni, es szamara valoszinu egyszerubb lenne ezzel az alkalmazassal, bar tudja a youtube "teljes filmek magyarul"-t is. Kerestem mar egy kicsit, de hirtelen az MTVA-nak semmi olyan elerhetoseget nem talaltam, ahogy panaszkodhatnek nekik.

nicko Creative Commons License 2013.04.25 0 0 1987

szerintem az MTVA-nál mert D6500-on sem jó.

 

addig is youtubon rátudsz keresni régi teljes filmekre vagy ifjúságiakra ha éppen ilyet akarsz nézni. én megcsináltam serviiora és szépen nézem a filmeket MTVA nélkül, ráadásul jobb mínőségben is.

Előzmény: mmiata (1986)
mmiata Creative Commons License 2013.04.25 0 0 1986

Ha mar igy kerdezted van-e nyugunk... :-)

Az a franya MTVA meg mindig nem megy tokeletesen, allando "Halozati Hiba"-t jelez. Az alkalmazas elindul, egybol kiirja ezt az uzenetet, majd a radiokat viszi, de amikor videos anyagot akarok elinditani, akkor mindig jon a halozati hiba...

Az egyik fo szempont ez lett volna, hogy jajj milyen jo, lesz ez az alkalmazas es mennyi regi filmet meg lehet majd nezni. Es amiota megvan az es7000-es, azota nem csinal semmit az MTVA... Felhivtuk a nagyszeru premium szervizt es nem tudtak semmit mondani, csak hogy ugy tunik valoban nem megy!

Nalatok is meg mindig ugyanez van ezzel az alkalmazassal? hol lehet reklamalnom?

nicko Creative Commons License 2013.04.25 0 0 1985

majd ha az F széria kezd terjedni...lesznek gondok nyugi :)

Előzmény: samsas (1984)
samsas Creative Commons License 2013.04.25 0 0 1984

Szevasztok!

 

De meg állt itt minden!!

Nincs senkinek semmi problémája??

Inhouse Creative Commons License 2013.04.18 0 0 1983

Analógban csak az analóg bemenetek hangját adja ki, kivétel a fehhallgató csatlakozó, de az macerás.

http://www.argep.hu/trend/35MM/3-5mm-Jack-RCA-kabel.html

Kell egy olyan házimozi erősítő, aminek van digitális bemenete, ha optikai, akkor közvetlenül egy optikai kábellel http://www.argep.hu/trend/OPTI/Optikai-kabel-5m.html, ha koaxiális, akkor egy 4-5eFt-os konverterrel.

http://muszakiwebbolt.hu/adapter/optikai_atalakito/optikai_digitalis_koax_konverter

Vagy vehetsz egy DA konvertert, 9-10eFt értékben, ami a digitális kimenet jeléből analóg sztereó jelet csinál.

http://fiio.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=21&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1

 

Üdv

Inhouse

Előzmény: csaracs (1982)
csaracs Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1982

Sziasztok!

 Egy 40"-os, 6100-as televíziót kötöttem össze egy hm erősítővel. Természetesen kipróbáltam a smart hub-on a Youtube alkalmazással is, de a hang nem megy át az erősítőre. Felhívtam a Samsung ügyfélszolgolgálatát, ahol azt monták hogy ez így van, nem megoldható..:-(

Nincs valami ötletetek?

nicko Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1981

már sokszor írtam..sang chanel editor progit kell PC-re telepíteni egy penre kimented a csatornalistát a tévéről és utána betallózod a progiba. megszerkeszted a sorrendet il. törlöd ami nem kell. Visszamented penre majd visszatöltöd tv-re.

tv kódot fog kérni beírod: 0-0-0-0

 

másik megoldás smart indít majd csatorna. kiválasztod ami kell majd Tools megnyom a többit már látni fogod.

(egyébként ezt senki nem magyarázta el nekem)

Előzmény: _Pisti (1979)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1980

Igen, ez lehet az oka, be voltam lépve...

Előzmény: zlota (1975)
_Pisti Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1979

Samsung csatorna lista.

 

 

Tarr digitális adás, megtalálom az összes csatornát, viszont nincs mindegyikre szükségem (HBO és társai, valamint azon csatornák, melyekből van HD is, stb...).

 

E6500-on hogy lehet kivenni a listából csatornákat? Már kerestem, de még nem jöttem rá.

 

Van egy P2770 tv-monitorunk, ott ez simán megy menüböl is...

8auJANI Creative Commons License 2013.04.17 0 0 1978

Szia!   Ez a vinyó felejtés nálam teljesen véletlenszerü, semi köze az általad felsorolt dolgokhoz. Gondol egyet és annyi. Ha két partició van akkor is csak a tv által használt részt nem látja, az az látja csak ujbol kell formatálni.Ez szoftveres probléma (ezt már a samuék is  elismerik ) csak minél többen  reklamáljunk mert igy azt hiszik ,hogy rika eset . Nálam  csinálta a d6510 az es8000 is !

Előzmény: Medve6868 (1977)
Medve6868 Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1977

Sziasztok!

 

Én is sokat olvastam erről a bizonyos vinyó felejtésről. A közeljövőben szándékozom  tv-t vásárolni, és pont a 6100-as típust néztem ki. Tapasztalatom még nincs a készülékek terén, csak az infókat gyüjtögetem már egy ideje. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de nem lehet, hogy akkor felejt, ha teljesen áramtalanítják a készüléket? Vagy ha mindig készenlétiben van akkor is felejt? Vagy nem lehet esetleg az, hogy ha a vinyót kihúzzák a tv-ből egyéb ok miatt akkor felejt, vagy ha állandóan a tv-n van a vinyó akkor is meg van a hiba?

 

Üdv.

Előzmény: Ringwood (1973)
8auJANI Creative Commons License 2013.04.16 0 0 1976

Szia! Köszi megnyugodtam nem csak nálam van ilyen vinyó felejtés!! Egyébként másfél éve vettem egy 6510-est az is felejtette a vinyót két -három hetente , kivertem a balhét samuéknál el vitték vagy háromszor a szervizbe , nem lett jó. Igy majd egy év után kértem csináljanak vele amit akarnak , kaptam egy csereutálványt, ekkor vettem a mostani  es8000-et. Hát ez is ugyan ugy felejti a vinyót ,meg más baja is van ami a 6510-nél nem volt: Már kétszer is volt szervizbe a fél év alatt , mind a kétszer kicserélték az alaplapot , a hiba hogy nem kapcsolja be a tunert , igy azt irja ki nincs bejövö jel , de a többi funkció (internet,vinyórol filnézés) müködik. Most ez a bekepcsolási hiba megint kezd jelentkezni harmadszor, a vinyó felejtés változatlanul fen áll , valamint a második alaplapcsere óta a skype sem müködik tökéletesen , igy megint piszkálom öket..... csináljanak vele amit akarnak. Javaslom mindenkinek !  bármi hiba van , vinyó felejtés , képernyö világit  stb jelezzétek a samu magyarországi központjában, ingyenes telefon , mert nekem is azt mondják másnál nem jelentkezik ez a hiba vagy az a hiba. A hozzáállásuk az elég jó , de a hiba megoldás nem mindig tartós.

Előzmény: Ringwood (1973)
zlota Creative Commons License 2013.04.15 0 0 1975

Hú, pedig az nagyon jó lenne!

Megprobálom, holnap megkeresni a böngészön keresztül, de sajnos még nem láttam sehol.Lehet, hogy te be vagy jelentkezve és ezért látod a saját listádat?

Előzmény: Inhouse (1972)
zlota Creative Commons License 2013.04.15 0 0 1974

Szia!

Köszi, hogy megnézted!Tehát halványan sem világít...

USB:

Nekem még semmi gondom nem volt vele, ebben a kb2 hónapban.Mármint, hogy nem veszeik/veszett semmi el.

Jelenleg egy SSD meghajtót dugtam fel rá, de volt már rajta HDD is, több féle is.

Az SSD pár hete rajta van sztem, de nem volt vele gond.

 

Annyit tennék hozzá -hátha megoldása lehet az eltünésnek, bugnak-hogy 2 fajta USB-s HDD illetve doboz van!

Az egyik az 1 a másik 2 csatit foglal.Nekem az van amelyik doboz 2 csatlakozó helyet foglal el.(2500ft egy ilyen tok és könnyen tudok bele 2,5 HDD ill SSD-t cserélgetni.Egy kétoldalas 3M ragasztóval felragasztottam (kb 40kg megbír :) ) a TV hátuljára, úgy hogy felfelé legyen kihúzható a tárhely.Nem csavaroztam bele, mert kiesni így nem tud.(nem hordozom, akkor lenne szerepe...) Tehát kb 1 mozdulattal felfelé kihúzom és átdugom a másik tárhelyet majd vissza a tokba...

Előzmény: 8auJANI (1971)
Ringwood Creative Commons License 2013.04.15 0 0 1973

Szia! Nekem két éve van meg a 6100-om, időröl időre eldobálja a felvételeket, újra kell formázni, stb. Tulajdonképpen gyerek kora óta ezt csinálja, küső vinyó "milyenségétől" függetlenül. Én már meguntam, tehát nem kínlódok a felvételekkel. Max. 2-3 hétig bírja, azután felejt. A korábbi hozzászólásokban sokan említik ugyanezt a problémát. Sztem ez valami gyári bibi, vagy legalább is még nem találtam rá megoldást, sem itt sem más fórumokon. Üdv! 

Előzmény: 8auJANI (1971)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.15 0 0 1972

Én böngészőn keresztül használva a Youtube-ot el tudtam indítani a sajátjaim...másét nem néztem, hirtelen azt sem tudnám, hogy PC-n hol adja fel mások listáját. Szépen vitte...

 

Előzmény: zlota (1964)
8auJANI Creative Commons License 2013.04.15 0 0 1971

Szia!

A tévének nem szabad bekapcsolnia a képernyöt ha programozott felvétel van. Az enyém nem kapcsol be, direkt megfigyeltem.  Szerviz szerintem. Kérdésem : én usb vinyóra veszek fel és idönként nem ismeri fel a vinyót, a felvételek eltünek , igy ujbol kell formattálni stb: Nálad nincs ilyen gond?

Előzmény: zlota (1969)
zlota Creative Commons License 2013.04.14 0 0 1970

Szia!

 

Nekem másik típus van, de szerintem neked is úgy működhet -talán- mint nekem.

Még a cím beírása előtt távirányító sárga C gombbal váltsd át (Mutatos böngészés vagy Hivatk.Böng)

Akkor kis kockát tudsz mozgatni jobbra balra a billentyűzeten.

Nálam így müködik, de vettem egy 3000ftos vezeték nélküli egeret (logitec) és azóta sokkal könnyebben boldogulok vele.

Remélem erre gondoltál és neked azon a TV-n is így van a megoldása.

Előzmény: <Tycoon> (1968)
zlota Creative Commons License 2013.04.14 0 0 1969

Szia!

Igem van benne valami, hogy az is kellene, de UPC Directem van.Ahhoz a másik topicban senki nem tudott felvevőt ajánlani csak a gyári UPC-st ami havidíjjas.MMbe is kérdztem meg antennásboltba is.Ezért örülök, hogy ez lagalább fel tud venni... Mondjuk a linket elolvasva ezekszerint mégis lett volna...

 

Azonban azóta sem értem miért kapcsol be ha felveszek- tuti valami hiba, mert régebben nem csinálta.Megpróbálom felvenni a kapcsolatott a Samsunggal, hátha valami csoda folytán értenek majd hozzá és nem szervízbe küldenek.

 

Hard reset nincsen a TVn? A csatornalistát kimenteném illetve még érdemes valamit kimenteni előtte?

Előzmény: nicko (1965)
<Tycoon> Creative Commons License 2013.04.14 0 0 1968

sziasztok!

 

ES5500W típusú gépem van.

Olyan kérdésem van, hogy netezéskor hogy lehet megoldani hogy nyilacskázás helyett négyzetes kijejölővel tudjam beírni a webcímeket, mert így iszonyat lassú.

Miért nem egyformák az APP-okban pl az oldal lapozására használt dolgok?  Valahol a lefelé gombbal lehet lapozni valahol meg az oldalsó nyíllal.  Tök logikátlan :((

 

Tudtok ajánlani jó APP-okat, amit a tévé nem kínál fel gyárilad, de IP alapján hozzá lehet rendelni?

Hol találok ilyen oldalt? 

nicko Creative Commons License 2013.04.13 0 0 1967

Attól, hogy belépsz nem állítódik el semmi.

De ha közben akaratlanul elállítasz valamely értéket na akkor már igen.

A srác egyébként ügyesen átállította "shop" modba..vagyis olyanba amibe az MM és társai állítják a tévéket bemutató céllal. :)

 

Viszont voltak akik tudatosan beléptek a szervíz menűbe, hogy aktiválják a letíltott videó lejátszást USB-ről a D5003-ban és lett belőle D5800. Viszont ezzel azzal járt, hogy volt akinek nem működött ezután az érintő gombok, így visszarakta D5003-ra, viszont fejtetőre állt a kép mikor.

A reset factory segített rajtuk. :)

 

Tehát attól semmi nem történik, ha belépsz és csak megnézed mennyi üzemórát ment a tévé.

Előzmény: oimuka (1966)
oimuka Creative Commons License 2013.04.13 0 0 1966

Sziasztok! Olvastam valamelyik fórumban, hogy hogyan lehet belépni egy Samsung  tv szerviz menüjébe, és többek között azt is meg lehet nézni, hogy mennyit üzemelt a tv addig. Be is léptem, meg is találtam,  amit kerestem. A menüben NEM  állítottam semmit.

Most olvasom egy másik fórumban, hogy ha csak pusztán belépsz a szervíz menübe, sok minden elállítódhat.

 

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/melyviz.html

 

Ez tényleg így van?? Samsung ue32eh6030 modell.

nicko Creative Commons License 2013.04.12 0 0 1965

zlota az eddig leírtak alapján neked nem tévét hanem média lejátszót ami felvenni is tud kellett volna venned. :)

 

viccen kívűl ha állandóan felvenni akarsz joban járnál egy asztali tuneres felvevővel amire rákötnél egy HDD-t.

Bár nem írtad ki a szolgáltatód, de van ilyen DVB-C (digikábel) meg van DVB-T/S tuneres is pl. mindigtv-hez vagy satellithez.

HD-s .ts-be rögzít és digihez jó!

http://m3digital.hu/digi-tv/digi-tv-set-top-box/optibox-gekko-hd-kabelvevo-optibox

zlota Creative Commons License 2013.04.12 0 0 1964

Valakinek sikerült megoldania azt, hogy zenét hallgasson Youtube-on, de nem számonként, hanem egy mezei lista lejátszásaként?Mert eléggé idegesítő, hogy minden szám után újra kell keresni ega másikat.Nem érem-e a másokat által összeállított válogatásokat sem, amiket PC-n látok.

zlota Creative Commons License 2013.04.12 0 0 1963

Hát igen!Valóban halványan világít a TV kijelzője, ha autómata felvétel indul.Magyarul teljes üzemben van, de legrosszabb, hogy úgy is marad!Azaz nem kapcsol ki- ha hét végén veszek fel egész héten menni fog.... Kivétel ha bekapcsolóm és utána le.A legszebb, hogy ezt felvétel közben is megtehetem vele... Magyarul szerintem bekapcsolás nélkül tudnia kellene ezt!Valaki megpróbálná, hogy beallít egy pár perc előre felvételt?

 

Éjjel ez zavaró, mert sötétben nagyon feltünő, nappal meg alig lehet észrevenni!

 

Megnéztem: Youtube kilens alatt a Logitech egér sem müködik.

Előzmény: zlota (1960)
Grndi Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1962

Szia! Film nezes kozben van. Jatszani nem jatszom rajta. Akkor itt valami gond lesz? Lehet be kene vinnem szervizbe?!

Előzmény: Inhouse (1951)
zlota Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1961

Köszi, de kár érte... :(

Előzmény: nicko (1957)
zlota Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1960

Szerintem ez valami hiba lesz, mert már vettem fel párszor, de eddig soha nem lett szürkén világító a képernyő amikor felvétel indult....

Letesztelem újra, ha hazaérek.

Előzmény: nicko (1958)
Inhouse Creative Commons License 2013.04.11 0 0 1959

Az EH szériából a nem 3D-sekben nincs BT, mert nem kell. (az aktív szemüveg BT-on csatlakozik) Van viszont USB-s billentyűzet és egér támogatás, szerencsére. Ráadásul jobb, mint az LG-jé, mert a nyelvet is lehet állítani és magyar billel is tökéletesen dolgozik. Minden szabványos beviteli eszközzel megy, vezetékes, vagy vezeték nélküli, csak USB-s legyen. MINDEGY, hogy mivel kommunikál a cucc a saját stickjével, a végén USB-vel, szabvány beviteli eszközként használja a TV.

 

Üdv

Inhouse

Előzmény: nicko (1953)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!