Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

GPS Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6963

Aha. Ott mondták, hogy ennyi a csere-penge.
.
Előzmény: kantus (6962)
kantus Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6962

"Ezeknek, állítólag, 1.500 Ft darabja."

 

Praktiker-ben?

Előzmény: GPS (6960)
temprás Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6961
Hálás lennék, ha tényleg ennyiért tudsz szerezni, 44-es kellene.

Köszi
Előzmény: Törölt nick (6957)
GPS Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6960

Én most a "nyelveket" használtam - kaptunk egy apróbb és egy nagyobbfogút is - de mindkettő vitte a panelt, mint a sóhaj. Ezeknek, állítólag, 1.500 Ft darabja.

A félkör-alakút most nem használtuk.

Kipróbáltuk a delta-csiszolót is - hát nehezen hozzáférhető helyekre remek - persze nem négyzetméterek lecsiszolására való.

Amit még meg kell jegyezni, hogy rendkívül kis vágásnyomot hagy (cirka 1 mm) - és emiatt szinte egy grammot sem ganézza össze a munkahelyet - szint nem is kellett a porszívó - pedig előkészítettem azt is.

A dekopir (és pláne a körfűrész) nagyságrenddel több ganét csinál ennyi méter vágásnál.
.
Előzmény: kantus (6958)
kantus Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6959
De az, jól kiszúrtad :-).
Előzmény: GPS (6956)
kantus Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6958

Igen, meglehetősen huzatos az ára az új gépnek, én is láttam barkácsáruházban....

Annyit nem is adnék érte. Az enyém vagy 15 éves. Időnként vágókorongot kell bele venni, így olcsó :-) Bár a korong árától olyankor rosszul vagyok...

Előzmény: GPS (6955)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6957
Azt nem is mondtam,hogy onnan vedd meg!Lábméret aztán lomizok neked is.Nem használt,hanem vadi új!!!Szerintem valahonnan ,,gyün" nekik..))2000 ft.-ért vettem én is.
Előzmény: temprás (6950)
GPS Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6956

Ez az elősátor nem Jandó-féle, véletlenül?
.
Előzmény: kantus (6953)
GPS Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6955

Valójában a Fein az eredetije ennek - csakhát annak 80 ropogós az ára még alapból is...picit jobban felszerelkőzve (és fém-böröndbe) 100+.

Ez 25.900 Ft volt a Praktikásban - 4 fűrésszel +1 gyémánttal + 1 háromszögű csiszolótalppal benne.

Vagy 2-3 hete dolgozott egy pesti hajó-asztalos cég az egyik vitorláson a bódém mellet (nekik Fein-jük volt, persze) - de azt mondták, hogy a szűk kabinok alakításánál-javítgatásánál - meg lennének halva enélkül.

Nem csoda, hisz bármilyen remek legyen egy dekopir vagy körfűrész - a talpuk miatt bizony nem lehet őket bárhova betolni (fal mellé szorosan, sarkokba, stb)

Ilyenkor jött elő a rongybatekert, hajlékony fűrészlap - ha ismeri valaki a "műfajt" :-))))
.
Előzmény: kantus (6954)
kantus Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6954
Ez tényleg ügyes gép, nekem egy régi fein van, sok mindent meg lehet vele oldani.
Előzmény: GPS (6951)
kantus Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6953

 

Akkor ak épek..

kantus Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6952

Sziasztok,

 

S hétvégén telepítettem a lakókocsit a Balatonpartra. Az előző évhez képest néhány fejlesztés is elkészült. Mivel nekem keresztben rövid volt, nem lehetett kényelmesen aludni benne. Ezért meg lett hosszabbítva az ágy, így a lakókocsi hosszanti irányában alszunk. Ennek áldozatul esett a beépített kályha (egyelőre villannyal lehet fűteni) illetve a túloldalon rövidült/átalakult a szekrény. Álláskor a hűtő kikerül az elősátorba. (jobb helye is van, nem bent fűt) képek alább: 

GPS Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6951

Nem, nem - GPS nem tünt el...csak melózik.

Most a hétvégén szétvágtam a bódét és betoltam a klimát. Nemsokára jön a fotó-beszámoló is.

Azt viszont kutya kötelességem elmesélni, hogy a Balázs barátom - (a Caravellair-es bódéstárs)....képes volt venni egy rezgőnyelves szerszámgépet - csak azért, hogy én szakszerüen el tudjam végezni a vágásokat - olyan helyeken is, ahová az égvilágon semmilyen gép sem fér be.

Ennél egy vékony penge rezeg - és mindent vág - még szorosan a fal mellett vagy a sarokban is - eszem megállt hogy lehet dolgozni egy ilyennel - szűk helyeken is.

Nahát ilyen is van - és még mondja valaki, hogy már nincs kölcsönös segítségnyújtási és együttműködési hajlam az emberekben.
.
temprás Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6950
Köszi a linket.
Hát látom ez se egy ocsó dolog, de hát az egészség úgyebár mindent megér.
Előzmény: Törölt nick (6949)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6949

http://www.wsteleshop.hu/index.php?oldal=termeklista&almodul=info&kat_id=60&termek_id=153

Akkor nekem racsni csere lesz!Igaz csak azon a kettőn ugrik terhelés alatt,de nagyon idegfeszítő tud lenni.Kösz a tanácsot!

Előzmény: temprás (6947)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6948

Jól van akkor Te felmentést kapsz a vizsgáig.De aztán 5-ös legyen ám!!

Azt meg add el,aztán ősszel találunk neked valami szépet és jót..))Neked is lehet ulyan szerencséd,mint a Jenőnek vagy nekem.

Előzmény: sanyi7110 (6946)
temprás Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6947
Jó reggelt!

Köszönöm a tanácsot.
Lúdtalpam nekem sincs, csak egyszer megemeltem magam és azóta elő jön, de ilyen durva még nem volt.
Érdekelne az a talp betét hátha segít nekem is, képet tudnál küldeni róla?

Lánc téma: Ha ezt a két fokozatott használod legtöbbször akkor valószinű, hogy ki kell cserélni a racsnit is, mert ezek már megkoptak.

Váltáskor ugrál, akkor lehet, hogy csak finomitani kell a váltón.
Tekerésnél ugrál, akkor viszont racsni csere.
Előzmény: Törölt nick (6944)
sanyi7110 Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6946
Helló.
Itt vagyok én is, de csak ritkán. Végigolvasom, aztán kikapcs mert két hét múlva le kellene vizsgáznom valahogy. Az írásbeli már megvolt, a gyakorlat ok de a szóbelitől be vagyok tojva. Ha itt szörfölgetek akkor meg lelkiismeretfurdalásom van, hogy miért nem azzal foglalkozok.
Ja egyébként árulom a lakót a használtautón. Ki kellene cserélni egy nagyobbra.Csak egy baj van. Úgy fogok járni mint Caerleon. Tegnap volt egy érdeklődő, és majdnem letagadtam az egészet mert megsajnáltam. Mi lesz még ebből?
Előzmény: Törölt nick (6940)
caerleon Creative Commons License 2009.05.26 0 0 6945
Na sikerült felébresztenem a napot. Ha valahol még nem lenne ébren szóljatok....
ja igen.... GPS is elveszett?
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.25 0 0 6944

Tök abban bíztam,hogy a Caerleon máá alszik...

Jóó ötlet ez a tükör!Én simán bele szoktam tolatni a vonófejbe rottyig...Aztán nézek mintha nem én tettem volna!

Na adok neked témát:láncot cseréltem a bicómon,de most meg a 3-4-esen ugrik a lánc hátul.Szerinted cseréljek racsnit vagy ne?

Ilyen gerincnyavajám nekem is van nem is kicsit.Nem vagyok lúdtalpas,de a te..szopós reklámban látható talpbetétet a figyelmedbe ajánlom.Ha még használ!?Én tavaly az év elejét csontkovácsnál kezdtem és eltartott vagy 4 kezelésig!Aztán ő ajánlotta ezt a cuccot.Bolhapiacon vettem (hát hol?) lábméretre kapható és külömböző harántemelések vannak a csomagban hozzá.Azt már magadtól kitalálod,hogy neked melyik a legjobb.Nekem azóta 1x volt bajom,mert 1 hétig kifelejtettem a cipőmből,mire rájöttem,hogy mi a baj.2-3 nap múlva semmi bajom!!!

A csontkovi megállapította amit már én tudtam,hogy alulról 3 csigolyám már nem ,,szép".Biztos kellet az ő tudománya is,de ez a kacat asszem rendben tartja...

Előzmény: temprás (6943)
temprás Creative Commons License 2009.05.25 0 0 6943
Jó Estét!

Vagyok, nem tűntem el, csak a Horvát túra után lerokkantam egy kicsit, és azóta orvoshoz járkálok.
Sajnos ma kiderült, hogy gerincsérvem van és az okozza a 3 hete tartó lábzsibbadásom, úgyhogy a bringa túrákat mostanában hanyagolnom kell.

Azért aktívan olvasom a fórumot csak nem volt olyan téma most, amihez én is hozzá tudtam volna szólni.

Nem rég csináltam egy egyszerű segéd eszközt, jól működik már kipróbáltam.
Ime:
Előzmény: Törölt nick (6940)
patyi. Creative Commons License 2009.05.25 0 0 6942

 

 Ahojte !

 

Megjavult a gépem valamennyire....igaz a bódés témákhoz nem tudok még odaszagolni sem,mert Tokod óta egyhelyben áll........

 

Tervben volt a mostani hétvégén szintén Tokod,de helyette melódia van.

Előzmény: Törölt nick (6940)
caerleon Creative Commons License 2009.05.25 0 0 6941
én nem vagyok....
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.25 0 0 6940

Jóó estét kamperosok!

Mostanában nagy a csend!!GPS,Temprás!Ti úgy eltűntetek,mint a sokmillió euró az államkasszából!!!...)))

GPS:mi van azzal az elősátor-előtetővel?Még április végén amikor találkoztunk azt ígérted,hogy megfejleszted és lesznek róla képek..))Nem találom sehol!Pedig kíváncsi vagyok rá én is hogyan lehet megoldani,hogy ne folyjon vissza az esővíz a nyakamba.Majd amikor nyáron Erdélybe megyünk.Mert azért ott szokott lenni komoly zuhéé...Vagy nem érsz rá,mert egyfolytában a vízen vagy???

Tempráás:és veled mi van?Vlágkörüli biciklitúrára mentél?Vagy egész nap csak a meló?Jóó neked...

Vagy a Sanyiék!-állandójan nem lehetsz szoliban.Vagy olyan sok a baleset?Jóó tudom,hogy nem csak akkor kell mennetek!

Valamit azért néha mondjatok!De ne úgy mint a Caerleon!

Pl:..))Mert ebből nem találok ki semmit..))!!

Crvoyager Creative Commons License 2009.05.25 0 0 6939
Nekem tetszik igen futurisztikus. A belsejéből a kényelmi kütyüket azonnal elfogadnám.
Előzmény: caerleon (6929)
Crvoyager Creative Commons License 2009.05.25 0 0 6938

Jó reggelt!

 

Most beszéltem a tiszaőrsi fürdővel. lakókocsival 2 felnőtt árammal 3400ft

ha viszel 14 év alatti gyereket annak csak a 700ft os belépőt kell venni. Ennyit mondtak

caerleon Creative Commons License 2009.05.24 0 0 6937
Megköszönöm :)
Előzmény: Törölt nick (6936)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 6936

Rajtad kívül!Úgy gondoltam!Mert neked nem szabad..))

Most komolyan?Mert akkor 2 hét múlva rákeresek.

Előzmény: caerleon (6935)
caerleon Creative Commons License 2009.05.24 0 0 6935
ja... nekem.... :(
Előzmény: Törölt nick (6934)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.24 0 0 6934

Ez tényleg művészet!Így el...ni egy lakókocsit!Jobbra biztos jól kanyarodik,de balra?..))Szerintem ezt valami alkesz bódézónak találták ki feltételezve a maligánalkotta íveket (szegleteket) mindíg ugyanebbe az irányba..))

 

Volt ma a piacon lakókocsiba való felhajthatós mosdó.Nem kellett volna valakinek?

 

Előzmény: caerleon (6932)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!