Keresés

Részletes keresés

mike01010101 Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1809
En majus ota hasznalom a bathmatet, eleinte tenyleg not valamennyit, jo 1 cm-t, logva tenyleg joval nagyobb, "testesebb" lett (ez teny) de ugy augusztus eleje ota nem tudom 18 cm-nel feljebb pumpalni ugyhogy november elejen abbahagytam. Ha 3 honap (aug, szept, okt) intenziv (persze pihenokkel) edzes utan sem not tovabb akkor nem hiszem hogy erdemes csinalnom. Most kezi gyakorlatokra alltam ra, (jelq, squeeze, strech) es egesz jonak erzem.

Bretonn Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1808
Erre én is kíváncsi lennék, hogy van-e valaki aki abbahagyta "bathmatte-t" és meg is maradt a munka eredménye..!!!!???
longsizeweb Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1807
Ezeket az eszközöket hivatalosan hol lehet beszerezni?

http://longsize.extra.hu/


próbaszerencs Creative Commons License 2008.11.23 0 0 1806

Helló! Eladó egy bathmate. Új, bontatlan dobozban 18e. (Tévedésből kétszer lett megrendelve)

 


Tapasztalataim:

 

2 hónapja használom napi rendszerességgel. (Kétszer pár nap elutazás miatt kimaradt)
Napi egyszer 20percet, zuhanyzásnál. Kezdetben voltak gondjaim, le akart esni, szelepnél jött levegő, stb.
Az egyiken az segített, hogy a szőrt rövidebbre kellett nyírni. A szelep meg kis csavargatásra beállt szépen, és azóta sem ereszt.
Így minden rendben a szívóhatással. Úgy szoktam használni, hogy előtte megpróbálok elérni egy enyhén merev állapotot, és
úgy teszem bele a pumpába. (Különben nem kényelmes és ereszt is). Eddig sajnos csak kb fél, talán egy centit sikerült elérni, de ügye nehéz mérni.
Azt vettem észre hogy petyhüdt állapotban kevésbé megy össze. (Nálam fura módon extrémen össze tud menni.)
Az igazi próba a barátnő lesz, ha majd több hónap külföld után "élesben" tesztelhetem. :)
Elszinezödés: eleinte nem volt, aztán pöttyös lett, ami 1-2 nap alatt elmúlt ,most kicsit barnásabb a broki, de szerintem nem is feltünő. (Olyan, mintha szolizott volna.:) )

 

 

 

 

boy.1987 Creative Commons License 2008.11.23 0 0 1805
Alig használt, jó állapotú bathmate eladó a bolti ár feléért. Akit érdekel, írjon az armeteo@freemail.hu címre.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.22 0 0 1804
Akinek nőtt bathmatetől az megnézhetné, hogy 1-2 hét nempumpálás után is ugyanakkora marad. Ha igen akkor az bíztató. :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.21 0 0 1803
persze felfelé rá is van irva!
told le a dzsungelt a rudi körül és mennyi fog:)
Előzmény: Bretonn (1802)
Bretonn Creative Commons License 2008.11.21 0 0 1802
Hí!

Én most próbáltam ki "bathmate".. :)) De egy kicsit körülményes.... vagy én vagyok bééna... néha nem passzol pontosan és levegőt szív be. :(

Gondolom a beosztásoknak felfele kell lennie.

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1801
amikor betmeneztek milyen gyakran pumpáltok ujra rá?
Márkus67 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1800

Hali!

 

Én 17,5cm-nél járok, és nekem sem volt semmilyen problémám a péniszemmel. Az a tapasztalatom, hogy 1-2 napi kihagyás után vannak igazán ,,sikerélményeim'', valószínűleg kell a pihenő a kéjdorongnak.

Előzmény: trettarat (1798)
e-men Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1799

Szia!

 

Nekem eddig semmi lilulós barnulós problémám nem volt. Szerintem ostobán használta...Én ma elértem a 17 cm és számomra 2 cm növekedést hozott. Az asszony is észrevette, úgyhogy szerintem mindenképp hasznos.

 

 

Előzmény: trettarat (1798)
trettarat Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1798
Sziasztok!
Én nem használtam még ilyen berendezéseket. :)
Viszont lenne pár dolog...
A pumpán kívül minden kizárva, a tablettákban nem hiszek, a krém sem túl biztaó, a nyújtó szerkezetről nem is beszélve.
A kézi módszert kezdtem el alkalmazni, de egyrész nem tapasztaltam változást, másrészt időigényes, harmadrészt pedig nem tudtam, hogy egyáltalán jól csinálom e, és így nem lehet hozzáállni...
Valamelyik pumpát szeretném kipróbálni, de nem tudom, megéri e megvenni a Bathmate-et... hogy tényleg annyival jobb e, mint egy sima vákuumpumpa?
Viszont ez a lila-barnulós dolog megijesztett... Ez törvényszerű? Vagy csak a helytelen használat okozza? Vagy ha túl sokat és túl erősen van használva hosszú ideig?
Megint másik dolog, hogy olvastam egy orvosnak a véleményét, miszerint a Bathmate-et még sosem tesztelték úgy, hogy nem a gyártó cég pénzelte, magyarul nincs bizonyítva a hatása, mármint hogy az tényleg megmarad e...
Tényleg megmarad? Vagy azért mindig elő kell majd venni ha nem akarom, hogy a dákóm visszakunkorodjon?
Köszi előre is, aki tud, reagáljon valamit!
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 1797
hű bakker...ez nagyon szarul hangzik:S
Előzmény: Törölt nick (1796)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 1796
Nos úgy néz ki a fáslis módszer még se működik. Meg lehet próbálni meleg borogatással és sok masszírozással.

Ami bevált az a 17%-os szalicilsav, amit szemölcs eltávolításra használnak elsősorban. Ezt az amcsi fórumon (thundersplace) a farkukra kenték a makk kivételével. Majd egy fél órás intenzív égető érzés keretében rajtahagyták. 1 hét alatt feldagad a bőr, majd darabonként lehámlik, ami nagyon undorítóan néz ki elvileg, de az eredmény egy megújult bőrréteg világosabb színben.

Az elszínezőséd a legtöbb pénisznyújtó gyakorlat mellékhatása lehet az arra hajlamosoknál, főleg túlerőltetésnél. A lényeg, hogy apró kapillárisok megrepednek, amiből vér kerül a szövetek közé, oda ahova amúgy nem kerülne. Itt a vérben található vas okozza a sötét elszíneződést.

Van akinek idővel elmúlik magától, van akinek alacsony vákumú pumpálás segített kimosni ezt, van akinek a meleg borogatás és extrém már-már fekete farok esetében az említett savas megoldás jelentette a megkönnyebbülést.

A másik eset, hogy elmész vele egy bőrgyógyászhoz és felír valami kencét, ami hasonlóan hámlasztással végzi el a dolgát.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.15 0 0 1794
hát én a végén volt már hogy jol erősen nyomtam le ahogy csak bírtam...lehet akkor azt nem kellett volna?!:S csak annyira kéne amíg könnyű? remélem nem basztam el semmit...
és ez a fáslizás ez hogy is van, ha netán nem változik a szine...
Előzmény: Törölt nick (1789)
PrimeRye Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1793

nekem is van egy két stabil folt, kb 4 hónapja, kentem pedig mindennel,  a fáslis megoldásról kérlek írjatok!

 

Kösz előre is

longsizeweb Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1792
Köszi a linket.

Hasznos lesz még.

Felmerült az ötlet hogy összehozni egy maggyar oldalt ami ezeknek a technikáknak, megoldásoknak, kisérleteknek a témakörét tárgyalná.

http://longsize.extra.hu/
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1791
www.thundersplace.com


Itt gyakorlatilag mindenki kézi módszerrel nyomja+van aki kiegészítő pumpálással, lógatással miegymás. A lényeg, hogy vannak fenn fényképek rendes vonalzós, csontig nyomott mérésekkel, hogy nőtt nekik szóval, aki azt mondja, hogy a kézi módszer nem működik az mondja inkább azt, hogy a kézi módszer NEKI nem működött.

Én most vágok bele eddig kemény 1 alkalommal csináltam nyújtást meg fejést és nagyon durva, hogy másnap mennyivel keményebben állt, ha másért nem is ezért mindenképp érdemes!

A másik fórum ami jó:

http://www.betterman.com/forums.php


Csak idő és kitartás kérdése.
longsizeweb Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1790
Valaki már próbálta kézi nyújtásos módszerrel?

http://longsize.extra.hu/
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1789
Hát ja elvileg nem lehet, de ha mondjuk erőltetve nyomod le akkor sztem elképzelhető. Na meg az idő/gyakoriság is vezethet túlpumpáláshoz és azt se felejtsd el, hogy a cerka sincs minden nap pumpálós kedvében. Mindenesetre nagyon elbaszni a dolgot nem lehet úgy mint egy hagyományos pumpával.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1788
hűűű oké köszi!
erekcióval nincs gond...áll ha kell neki rendesen:)
talán mintha fakult volna, de még kap egy hetet, annyi idő alatt már azért már illő lenne neki visszaváltozni.
...hát de a bathmate-el elvileg nem lehet túlpumpálni....
Előzmény: Törölt nick (1787)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1787
Ja vágom, az el szokott múlni egy-két hét alatt. Ha nem akkor majd írj és megkeresem azt az amcsi fórumot, ahol fáslizással el tudták mulasztani, ami amúgy nem múlt el évek alatt sem.

De nagyon nem kéne barnulnia, szerintem az a túlpumpálás jele, de ha elmúlik hamar akkor nem gáz, főleg ha kemények az erekcióid.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1786
jo akkor barna...sötét na, de kajak nem természetes.
Nem akkor ha rajta van...hanem hosszabb használat után egyfolytában, pumpálás után is
Előzmény: Törölt nick (1785)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1785
Mármint akkor kék a cerka ha rajta van a betmen? :P Amúgy általában ezektől barnulni/sötétedni szokott, kékülni a gombák szoktak, ha megfogod őket!
Előzmény: Törölt nick (1784)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1784
én most abbahagytam a bathmate-t mert új csaj van aztán félek hogy elfut ha meglátja hogy kék a cerka:) Egy hete hagytam abba de még nem múlt el...remélem azért visszanyeri a régi színét lassan, mert addig nem merem elővenni:D

pedig pont most kezdett el újra nyúlogatni a bathmate-ben. Eddig az istenért se ment 18 felé és most egyszer csak egy hét alatt 19ig is felment. Eleinte 17 volt a max
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1783
Megkaptam.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1782
Írtam neked, de nem jött semmi. Próbáld webmailből.
Előzmény: Törölt nick (1779)
e-men Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1781

Uraim!

 

Én is bathmate-et használok egyáltalán nem rendszeresen. 15 cm- ig ment fel az első alkalmakkor utána lassan lassan eléri a 17cm . Semmi rendszeresség volt, hogy hetekig nem nyúltam hozzá. De most rákaptam illetve a vastagsága a rudinak látványosan nőt..nem használok semmilyen krémet mert nekem nem okozott problémát. Nekem párban fut a valós méret meg a pumpálásos méret. 16,5-17 cm mindkét helyen...Én elégedett vagyok.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1780


Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 1779
Elküldtem.
Remélem elment.Elég sokat baszakodtam vele.Valami nem stimm az outlook-ommal.
Előzmény: Törölt nick (1778)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!