Keresés

Részletes keresés

cavey Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1819
és mondjuk a betmenezés mellett mondjuk más nyújtó technika alkalmazása szabad? gondolok itt kézire vagy andropénisz jellegű egyéb nyújtó készülékekre! Vagy ezt teljes mértékben felejtsem el?
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1818
A péniszben ilyenkor nyirok gyűlik fel, ami kb. 1 nap alatt kiürül. Nem tudom mi a korreláció, de egy jó pumpálás után a pénisz teltebb, duzzadtabb és jobban lóg.

Amit tudni érdemes, hogy vannak pozitív semleges és negatív visszajelzések minden pénisznövelést illetően.

Pozitív: a pénisz hosszabban lóg, egészségesebb, erősebb orgazmus, keményebb és gyakoribb reggeli erekció, tovább bírja az ember az ágyban, MÉRRETNÖVEKEDÉS

Semleges: edzés után a pénisz visszahúzódik

Negatív: reggeli erekció elmaradása, szexuális kedv csökkenése, pénisz tartósan rövidebben lóg, különböző sérülések (piros pöttyök a makkon, véraláfutások, foltok, elszíneződések), esetleg MÉRETCSÖKKENÉS


Ezek figyelevételével meg lehet mondani, hogy az ember jól csinálja-e vagy túlerőlteti. Szerintem a bathmate tövig nyomva KIBASZOTT SOK VÁKUMOT CSINÁL, bőven a javasolt 5 higanynyomás fölött!

Ha annyit pumpálsz rá, hogy jó vákum keletkezzék, tehát levegő nem megy be akkor érdemes így várni még 5 percet utána lehet fokozatosan növelni a vákumot.

Ha pumpálás közben nyomó érzést, zsibbadást, egyébb kellemetlenséget érzékelünk akkor túl erős a nyomás. A pumpálás nem arról szól, hogy elviseld ezt a fájdalmat, a pumpálás KELLEMES tevékenység!!

Ha ezek a tünetek jelentkeznek vegyük le a pumpát és masszírozzuk át a brokit, de legalább a vákumot vegyük vissza.

20 percenként 5 perc pihenő KÖTELEZŐ, kezdőknek 15percnél nem javasolt többet az első 1-2 hétben! A 20 perc is jobb 2x10 percben, de később lehet növelni egybe 20 percre, végül 2x20 perc. Minden héten 5 perccel meg lehet toldani az egybeidőt 10 percről 20 percre felépítve, majd 2x20 percre.

Aki 2x20 perc mellett is a pozitív visszajelzéseket tapasztalja az nyomhat reggel-este 2x20 percet is, tehát összesen napi 80 percet.

Szóval ha nem akartok elszineződött farkat, esetleg gyengült erekciót akkor óvatosan, főleg az első 2 hétben!
cavey Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1817
meg azt akarom kérdezni még ez lemaradt, hogy mi az összefüggés a felpumpált nagyság és a valódi aktív méretű pénisz hossz között? Van vmi korreláció?


cavey Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1816
helló Mindenki! Amikor vki használja a Bathmate-t eltellik kb 20 perc és kiveszi a cerkát akkor vízzel telt? Tehát hogy a pénisz megszívja magát vízzel erre gondolok! Ez normális azaz mindenki ezt tapasztalja vagy nem?

Üdv
próbaszerencs Creative Commons License 2008.11.30 0 0 1815
Sziasztok!

Eladva a BM.

A szelepről annyit, hogy én sem konkrétan állítgattam, hanem csak ide oda csavargattam, nyomkodtam, amíg meg nem szűnt a szivárgás. De nem szedtem szét. Általában néhány használat után megint ereszt egy picit, és akkor ugyanez a játék. Néha nem sikerül, akkor hagyom a francba. Valóban idegsítő, hogy ennyi pénzért nem tökéletes, de ez sajnos a legtöbb mindennel így van.

Én zuhanyzóban teszem fel, és ha sikerült jól felrakni, akkor nem csak, hogy megtartja magát, hanem ki lehet szállni és értelmesebben eltölteni a maradék időt. (kevés mozgással, de a leülés, lefekvés óvatosan belefér) A múltkor viszont lehajoltam maxra pumpáltan, és meghúzódhatott valami, utána fájt kicsit, de elmúlt. Szóval óvatosan! Minden ilyennél írják is, hogy ha valami fáj, az nem jó. Kicsit persze lehet kellemetlen, de hafájdalmas, nem szabad eröltetni, mert akkor lehet baleset. Én sem mondanám komfortosnak, és ha maxra van pumpálva fáj is kicsit, de kb annyira, hogy ha mást csinálok, feledhető, kibírható. Félmerev állapotban rakom fel én is, ez jött be, rövidre nyírt szőrrel. Nagyjából ennyi. Remélem minden kérdésre válaszoltam.

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.29 0 0 1814
Én kipróbáltam, hogy felhelyezés után addig pumpálom 1 kézzel míg már nem jön ki több víz. Hát nagyon hamar kényelmetlen lett és az bizony nem jó. Szerintem félmereven a legjobb belemenni és annyit rápumpálni, hogy ne menjen be alul levegő. Így hagyni 5 percig aztán lehet megint rápumpálni. Lehet érezni, amikor már kezd feszülni egy picit, akkor ott érdemes időzni míg ez elmúlik és megint rápumpálni annyit h feszüljön PICIT.

Tusolóban próbálta már valaki? Csak mert tele vízzel oylan súllya van, hogy kétlem megtartaná csak a vákum, max ha izomból rányomom, de akkor meg az a baj.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.29 0 0 1813
én még már 3 hete abbahagytam, de még mindig sötét színű a rúdi. Kajak lassan változik vissza, ami igazából nem érdekelne, ha van eredmény mert majd ha már elégedett leszek egyszer ráér majd visszanyerni a régi színét, csak félek hogy a csajok elfutnak:D
Szoval ne erőltessetek nagyon a pumpálást
Bretonn Creative Commons License 2008.11.29 0 0 1812
Hí!

Az enyém tökéletes!! Hálistenek betölti a funkciót, és nem ereszt!!
18cm nél még nekem sem sikerült nagyobbra csinálni, de kb. 1 hete csak csinálom...
Mérettel nincs problémám, csak ugye az ember mindig jobbra törekszik...
Az átmérőt is megnöveli?? erről van tapasztalata valakonek??
mert ugye nem csak a hossz a fontos!!:)

"ezt igérte a termék értékesítő..!!:)"
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.29 0 0 1811
Próbaszerencse leírnád pontosan mit és hol állítgattál a szelepen?

Az enyém is eresztett, elég masszívan. Aztán foggal leszedtem a szelep külső tetejét és volt belül egy picike kis lapos műanyag szelep. Azt ha megszívja az ember simán kiesik, elképesztő egyszerű egy konstrukció...persze ha nem eresztene ennyi embernél nem zavarna, de azért 25 ropiért ez elég durva. Na mindegy visszaraktam kicsit rányomtam aztán ugyanúgy eresztett megcsináltam még párszor aztán hirtelen most már nem ereszt azóta. Nem értem. Előtte amúgy tekergettem az egész külső szelepet, de az semmit se ért.
Előzmény: próbaszerencs (1806)
trettarat Creative Commons License 2008.11.27 0 0 1810
Hali! Engem érdekelne!
Előzmény: próbaszerencs (1806)
mike01010101 Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1809
En majus ota hasznalom a bathmatet, eleinte tenyleg not valamennyit, jo 1 cm-t, logva tenyleg joval nagyobb, "testesebb" lett (ez teny) de ugy augusztus eleje ota nem tudom 18 cm-nel feljebb pumpalni ugyhogy november elejen abbahagytam. Ha 3 honap (aug, szept, okt) intenziv (persze pihenokkel) edzes utan sem not tovabb akkor nem hiszem hogy erdemes csinalnom. Most kezi gyakorlatokra alltam ra, (jelq, squeeze, strech) es egesz jonak erzem.

Bretonn Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1808
Erre én is kíváncsi lennék, hogy van-e valaki aki abbahagyta "bathmatte-t" és meg is maradt a munka eredménye..!!!!???
longsizeweb Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1807
Ezeket az eszközöket hivatalosan hol lehet beszerezni?

http://longsize.extra.hu/
próbaszerencs Creative Commons License 2008.11.23 0 0 1806

Helló! Eladó egy bathmate. Új, bontatlan dobozban 18e. (Tévedésből kétszer lett megrendelve)

 


Tapasztalataim:

 

2 hónapja használom napi rendszerességgel. (Kétszer pár nap elutazás miatt kimaradt)
Napi egyszer 20percet, zuhanyzásnál. Kezdetben voltak gondjaim, le akart esni, szelepnél jött levegő, stb.
Az egyiken az segített, hogy a szőrt rövidebbre kellett nyírni. A szelep meg kis csavargatásra beállt szépen, és azóta sem ereszt.
Így minden rendben a szívóhatással. Úgy szoktam használni, hogy előtte megpróbálok elérni egy enyhén merev állapotot, és
úgy teszem bele a pumpába. (Különben nem kényelmes és ereszt is). Eddig sajnos csak kb fél, talán egy centit sikerült elérni, de ügye nehéz mérni.
Azt vettem észre hogy petyhüdt állapotban kevésbé megy össze. (Nálam fura módon extrémen össze tud menni.)
Az igazi próba a barátnő lesz, ha majd több hónap külföld után "élesben" tesztelhetem. :)
Elszinezödés: eleinte nem volt, aztán pöttyös lett, ami 1-2 nap alatt elmúlt ,most kicsit barnásabb a broki, de szerintem nem is feltünő. (Olyan, mintha szolizott volna.:) )

 

 

 

 

boy.1987 Creative Commons License 2008.11.23 0 0 1805
Alig használt, jó állapotú bathmate eladó a bolti ár feléért. Akit érdekel, írjon az armeteo@freemail.hu címre.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.22 0 0 1804
Akinek nőtt bathmatetől az megnézhetné, hogy 1-2 hét nempumpálás után is ugyanakkora marad. Ha igen akkor az bíztató. :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.21 0 0 1803
persze felfelé rá is van irva!
told le a dzsungelt a rudi körül és mennyi fog:)
Előzmény: Bretonn (1802)
Bretonn Creative Commons License 2008.11.21 0 0 1802
Hí!

Én most próbáltam ki "bathmate".. :)) De egy kicsit körülményes.... vagy én vagyok bééna... néha nem passzol pontosan és levegőt szív be. :(

Gondolom a beosztásoknak felfele kell lennie.

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1801
amikor betmeneztek milyen gyakran pumpáltok ujra rá?
Márkus67 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1800

Hali!

 

Én 17,5cm-nél járok, és nekem sem volt semmilyen problémám a péniszemmel. Az a tapasztalatom, hogy 1-2 napi kihagyás után vannak igazán ,,sikerélményeim'', valószínűleg kell a pihenő a kéjdorongnak.

Előzmény: trettarat (1798)
e-men Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1799

Szia!

 

Nekem eddig semmi lilulós barnulós problémám nem volt. Szerintem ostobán használta...Én ma elértem a 17 cm és számomra 2 cm növekedést hozott. Az asszony is észrevette, úgyhogy szerintem mindenképp hasznos.

 

 

Előzmény: trettarat (1798)
trettarat Creative Commons License 2008.11.20 0 0 1798
Sziasztok!
Én nem használtam még ilyen berendezéseket. :)
Viszont lenne pár dolog...
A pumpán kívül minden kizárva, a tablettákban nem hiszek, a krém sem túl biztaó, a nyújtó szerkezetről nem is beszélve.
A kézi módszert kezdtem el alkalmazni, de egyrész nem tapasztaltam változást, másrészt időigényes, harmadrészt pedig nem tudtam, hogy egyáltalán jól csinálom e, és így nem lehet hozzáállni...
Valamelyik pumpát szeretném kipróbálni, de nem tudom, megéri e megvenni a Bathmate-et... hogy tényleg annyival jobb e, mint egy sima vákuumpumpa?
Viszont ez a lila-barnulós dolog megijesztett... Ez törvényszerű? Vagy csak a helytelen használat okozza? Vagy ha túl sokat és túl erősen van használva hosszú ideig?
Megint másik dolog, hogy olvastam egy orvosnak a véleményét, miszerint a Bathmate-et még sosem tesztelték úgy, hogy nem a gyártó cég pénzelte, magyarul nincs bizonyítva a hatása, mármint hogy az tényleg megmarad e...
Tényleg megmarad? Vagy azért mindig elő kell majd venni ha nem akarom, hogy a dákóm visszakunkorodjon?
Köszi előre is, aki tud, reagáljon valamit!
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 1797
hű bakker...ez nagyon szarul hangzik:S
Előzmény: Törölt nick (1796)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 1796
Nos úgy néz ki a fáslis módszer még se működik. Meg lehet próbálni meleg borogatással és sok masszírozással.

Ami bevált az a 17%-os szalicilsav, amit szemölcs eltávolításra használnak elsősorban. Ezt az amcsi fórumon (thundersplace) a farkukra kenték a makk kivételével. Majd egy fél órás intenzív égető érzés keretében rajtahagyták. 1 hét alatt feldagad a bőr, majd darabonként lehámlik, ami nagyon undorítóan néz ki elvileg, de az eredmény egy megújult bőrréteg világosabb színben.

Az elszínezőséd a legtöbb pénisznyújtó gyakorlat mellékhatása lehet az arra hajlamosoknál, főleg túlerőltetésnél. A lényeg, hogy apró kapillárisok megrepednek, amiből vér kerül a szövetek közé, oda ahova amúgy nem kerülne. Itt a vérben található vas okozza a sötét elszíneződést.

Van akinek idővel elmúlik magától, van akinek alacsony vákumú pumpálás segített kimosni ezt, van akinek a meleg borogatás és extrém már-már fekete farok esetében az említett savas megoldás jelentette a megkönnyebbülést.

A másik eset, hogy elmész vele egy bőrgyógyászhoz és felír valami kencét, ami hasonlóan hámlasztással végzi el a dolgát.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.15 0 0 1794
hát én a végén volt már hogy jol erősen nyomtam le ahogy csak bírtam...lehet akkor azt nem kellett volna?!:S csak annyira kéne amíg könnyű? remélem nem basztam el semmit...
és ez a fáslizás ez hogy is van, ha netán nem változik a szine...
Előzmény: Törölt nick (1789)
PrimeRye Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1793

nekem is van egy két stabil folt, kb 4 hónapja, kentem pedig mindennel,  a fáslis megoldásról kérlek írjatok!

 

Kösz előre is

longsizeweb Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1792
Köszi a linket.

Hasznos lesz még.

Felmerült az ötlet hogy összehozni egy maggyar oldalt ami ezeknek a technikáknak, megoldásoknak, kisérleteknek a témakörét tárgyalná.

http://longsize.extra.hu/
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1791
www.thundersplace.com


Itt gyakorlatilag mindenki kézi módszerrel nyomja+van aki kiegészítő pumpálással, lógatással miegymás. A lényeg, hogy vannak fenn fényképek rendes vonalzós, csontig nyomott mérésekkel, hogy nőtt nekik szóval, aki azt mondja, hogy a kézi módszer nem működik az mondja inkább azt, hogy a kézi módszer NEKI nem működött.

Én most vágok bele eddig kemény 1 alkalommal csináltam nyújtást meg fejést és nagyon durva, hogy másnap mennyivel keményebben állt, ha másért nem is ezért mindenképp érdemes!

A másik fórum ami jó:

http://www.betterman.com/forums.php


Csak idő és kitartás kérdése.
longsizeweb Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1790
Valaki már próbálta kézi nyújtásos módszerrel?

http://longsize.extra.hu/
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 1789
Hát ja elvileg nem lehet, de ha mondjuk erőltetve nyomod le akkor sztem elképzelhető. Na meg az idő/gyakoriság is vezethet túlpumpáláshoz és azt se felejtsd el, hogy a cerka sincs minden nap pumpálós kedvében. Mindenesetre nagyon elbaszni a dolgot nem lehet úgy mint egy hagyományos pumpával.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!