Keresés

Részletes keresés

fawcet Creative Commons License 2010.07.14 0 0 2116
Akkor ez a technológia pont nem való a sült krumplihoz, vagy libazsírral jobb lesz szerinted? Olajjal majdnem biztos, hogy macerásabb: odaragad, fehér marad, megfő. Pedig többször megkérdeztem a tanácsadót, ilyeneket írt hogy mikor elég meleg az edény akkor tegyem bele krumplit, kis lángon süssem és teteje aljáról többször töröljem le a vizet. Ha pirosabbat akarok vegyem le a tetejét és úgy süssem.
Azért röhej, hogy majd összes fórumot olvasom, de senkinek nem hiányzott a sült krumpli készítésének a módja.
Amugy egy helyen lehet normális sült krumplit, a zepteres kemencével (palacsinta, grill, kenyér, pizza készítésére változat), előtte picit be kell olajozni, anélkül leég a széle. Szerintem érdemes besózni is, mint a grillnél.
A hátránya viszont az hogy kevés krumpli fér rá.
Előzmény: Törölt nick (2115)
encián Creative Commons License 2010.07.13 0 0 2113

Javaslom e célra a hagyományos megoldást.

Sok és forró zsiradék nélkül nincs sültkrumpli. Zepterben ez meg macerás, bár nem lehetetlen, csak minek, ha van egyszerűbb módszer is.

Előzmény: fawcet (2111)
Hepci Creative Commons License 2010.07.13 0 0 2112
Baromi egyszerű. Fogsz egy nemZepter serpenyőt és megsütöd.
Előzmény: fawcet (2111)
fawcet Creative Commons License 2010.07.13 0 0 2111
Segítséget kérek sült krumpli sütéshez, ti hogy szoktatok sütős lapos edénnyel krumplit készíteni?
Kétszer sütöttem eddig, inkább főt mint sült krumpli lett és teljesen fehér maradt.
Menta01 Creative Commons License 2010.07.09 0 0 2110
Szia!

Én is bele estem, ebbe, nekem is volt megbízási szerződésem, ami semmire nem kötelez, ugyanis a megbízási szerződésben az nincs benne, hogy a felmondási idő alatt be kell járnod, mivel kötetlen a munka idő. Én 3 hétig bírtam Kecskeméten. Egy délután, közöltem ennyi volt, összeszedtem a cuccomat és azóta nem jártam arra. Ennek már fél évinél is több.
Előzmény: ZeptR (2107)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.07.09 0 0 2109
Sokan egyetértenek a kívánságoddal .-)))))
Előzmény: Hepci (2108)
Hepci Creative Commons License 2010.07.09 0 0 2108
Brutális lópéniszt a Zepter sheggébe!
ZeptR Creative Commons License 2010.07.08 0 0 2107

Üdv!

 

Kérdésem lenne azoktól, akik szintén beleestek ebbe a Zepteres hülyeségbe. Második munkanapom volt, tegnap kötöttük a megbízási szerződést, amiben benne volt, hogy 1hónap a felmondási idő. Most elég csúnyán hangozna, ha már most felmondanék, de nem is akarok sokat várni, hogy még a plussz egy hónapot is kibirjam. Pályakezdő vagyok, és sajnos megörültem ennek, közel van, jó kereseti lehetőség (elvileg, bár már kétlem..), és végre nem egy biztosítói ügynöki munka. De egyszerűen nem birom ezt, amit a szegény nénikkel csinálnak. Nyalják a seggüket a kezelések során a vásárlás reményében, aztán a hátuk mögött persze jókat röhögnek rajtuk. Nem vagyok ennyire érzékeny, de ez még engem is sziven ütött.

Inkább keressek havi 80-90et, ami fix (mert erre a keresetre ugye nem lehet alapozni), de olyan helyen, ahova szivesen bejárok. Ma megyek harmadjára, elvieleg már kérdőívezünk (persze teljesen irodai munkáról volt szó, különben bele sementem volna), de már hányingerrel megyek be:S

Legalább lenne próbaidő vagy valami... holnap be se mennék. De gondolom így, ha megkötöttük a szerződést (amit már én is sürgettem, mert a tegnapelőtti napomnak látszatja se volt, hogy én ott bent voltam...) nem jöhetek el azonnal.

Soha többet ilyet, remélem mások tanulnak a hibáimból/hibáinkból.

solyomt18 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2106

Üdvözlet mindenkinek!

 

Életem egy kicsiny részét szeretnénk megosztani veletek,melyet a Zepternél töltöttünk!Egy pár szót rólam:Lacinak hivnak,szegény családba,zűrös körülmények közt zűrős helyen nőttem fel,szakmám az van de nem voltam soha jó tanuló,igy amikor bekerültünk menyasszonyommal 2009,szeptemberébe naivan a Zepterhez táltva maradt,a szánk:úúúúhhh svájci cég,úúh üzletkötői munka,milyen gyönyörű irodaház....úgy gondoltuk itt fogunk meggazdagodni minden jó lesz végre kijövünk a gödörből,úgy teszünk nagy pénzre szert,hogy még az beteg embereknek is segitünk.Én mindent beleadtam,tényleg mindent,sok embernek sikerült lámpákat,légterápiákat értékesitenem,gazdagoknak szegényeknek egyaránt.mindenki mondta,főleg a nővérem:öcsi hogy feltörtél öltöny nyakkendő...büszke vagyok rád...és egy pár hónapig igy is volt minden szép volt,aztán jött az hogy erre kell a pénz arra kell,cimanyagok promociós helyek,irodapénz,telefonszámla......aztán a fizetésünket szépen lassan vissza kellett csepegtetni,a zepternek,kényszervállalkozás szép....lecsökkentették a jutalékalapot,igy 3szor annyit kellett hajtani,sebaj én hajtottam,a menyasszonyom is...mindent megtettem,reggel korán keltem,mentem kezelni az ügyfeleket,aztán előadást tartottam,de-du,+házibemutatók,volt hogy este 10re értünk haza....de a pénz igy is egyre kevesebb lett,és egyre jobban keztünk eladósodni,menyasszonyommal 6éve vagyunk együtt,a Zepter elött minden szép volt,aztán a stressz szépen kezdte felemészteni a kapcsolatunkat,pedig babát akartunk,rajta voltunk de nem sikerült,nem jött össze!!!!Egyre több volt a vita,nagy a stressz,már néha úgy tünt,hogy elválnak útjaink....ekkor az mondtam STOP!!!!!!Kiszálltunk a Zepterből,ennek már lassan 3hónapja..most próbáljuk renbe hozni a tartozásainkat az apeh felé,a könyvelő szerint 750,000ft,kemény lesz....de legalább rendbe jött a kapcsolatunk,újra minden a régi,és babát,várunk:))).Lehet,hogy most nem járok öltönybe,nem vagyok üzletkötő,de nyugodt és boldog vagyok,és próbálom elfelejteni,ahogy a 50ezres nyugdijasokra,hiénaként beszéltem rá a többszázezres hiteleket,én nem bocsájtom meg magamnak,hogy adósságba hajszoltam az idős embereket,nem tudom megbocsájtani,de remélem ISTEN megbocsájt.A Zepter elvakitó motivációs rendszerének köszönhetően,mi is elvakultak voltunk,üzenjük a zepter kereskedőinek,szálljanak ki időbe ameddig még tehetik...üdvözlettel:Laci&Martina,

joy Creative Commons License 2010.05.30 0 0 2103

A ények fölsorolása nem fröcsögés.

Nézz szét a www-n, milyen az ár-minőség arány azonos termékcsoportban, és legyen részed a zepteresek "kulturált" eladói prolitikájában!

Előzmény: ember131 (2091)
joy Creative Commons License 2010.05.30 0 0 2102

Te tudod, mit írsz, vagy csak bebődültél?

Előzmény: ember131 (2094)
Tornagh Atya Creative Commons License 2010.05.28 0 0 2100
Egyébként mindenkinek ajánlom letöltésre, akár pró, akár kontra állnak hozzá ehhez a mocsok bandához, mielőtt leszedetnék a netről ezt a tanulságos dolgozatot. (A jelzőm szerintem belefér a véleménynyilvánítás szabadságába, bár már ebben sem vagyok biztos, amióta az Indexet megbüntették a "szar" tokaji borok miatt.)
Előzmény: Tornagh Atya (2097)
Tornagh Atya Creative Commons License 2010.05.28 0 0 2099
Bízom benne, hogy még nem késő.
Előzmény: Törölt nick (2098)
Tornagh Atya Creative Commons License 2010.05.28 0 0 2097
Közvetlen link a ZepterSecrethez, hogy biztos megtaláld: ZepterSecret.pdf
Előzmény: ember131 (2094)
Tornagh Atya Creative Commons License 2010.05.28 0 0 2096
Még egy, ahol az alábbi linket is találtam: Fénynyeremény a Zeptertől

És még sorolhatnám, de szerintem ez is volt már.
Előzmény: ember131 (2094)
Tornagh Atya Creative Commons License 2010.05.28 0 0 2095
Tesék, egy újabb "fikablog": ZepterSecret

Meg még van néhány. Nem furcsa, hogy mellette nem szól egy sem, kivéve a saját honlapjukat (lásd pl.: Padló- és Rongyszőnyegvizsgáló Intézet stb.)?
Előzmény: ember131 (2091)
ember131 Creative Commons License 2010.05.28 0 0 2094
Hát egészségetekre, ez legyen a legnagyobb örömötök! :D
Előzmény: Otto Normalverbraucher (2092)
Hepci Creative Commons License 2010.05.28 0 0 2093
Nagy dolgok sülhetnek ki abból, ha a NASA meg a FIKA találkoznak és jelen van a CHI is...
Előzmény: Otto Normalverbraucher (2092)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.05.28 0 0 2092

az indexet mi mindig "fikaportálnak" neveztük

 

 

Mondja ezt egy 1 hsz-os fik@nick.

 

ROTFL

 

 

Előzmény: ember131 (2091)
ember131 Creative Commons License 2010.05.28 0 0 2091
Üdv!

Előre leszegezem, nem vagyok Zepter árusító, meg Zepter fikázó sem. Szeretnék vásárolni vmilyen légtisztítót és most elég sok eljött, nézem mit hol, hogyan. Meglepett ez a fórum mikor megtaláltam, mert mi Zepter masszírozókat régóta veszünk. A Tescoban a 8000 f-os "cicsamikacsu" kaliberű helyett vettem egy 15.000 ft -os Zepter-t és azóta a családban is mindenki ilyet akar, nagyon szuper! A lámpa, anyukámnak voltak olyan bélgondjai, amik ilyen foltokat idéztek elő a bőrön. 1,5 évig nem tudtak vele semmit sem csinálni, de 3 hónapnyi bioptron lámpa után elkezdett javulni. Placebo? Lehet! De használt. Edényekről nem tudok nyilatkozni.
Egy tuti, az indexet mi mindig "fikaportálnak" neveztük, ez most felerősödött. Fikázni könnyű, alkotni nehéz. ;)
Ha a Zepter sok emberrel szemben szemtelen, akkor rá fog fázni, nem sajnálom! De azt sem értem mire jó a fröcsögés?!?! Mi a célja?
joy Creative Commons License 2010.05.09 0 0 2090

"A titok a 72% anyag összetétel, attól nem ég le."

Őkelme meg ettől kozmál oda.

Jó nagy marha, aki ilyen baromságot írt!

 

A "nemro" kotlák mind1ike hasonló anygaból készül.

 

A jó konyhai edényeknek lényege nem anyagában, hanem se.gében van!

A talp fölépítése lényeges, hogy milyen a hőelosztás, hőtartás.

Többféle szedvicstalpú edény létezik.

Az enyém "olcsó" kerámia betétes készlet.

Mint írtam töredéke a zepterék egyetlen kotlájának!

 

Igen bevált, bár hónapokig tartott, mire megtanultuk használatukat.

Súlyuk olyan, hogy kerülni kell az asszonyi dobálózást, mert komoly fejtörést okoz6.

 

Nagyanyámék féle vaskos öntöttvas kotlák voltak ilyen tökéletesek, de anno -buta fejjel- elkótyavetyéltük, hogy irdatlanul nehezek.

Ma hasonló pitlikért vagyonokat kérnek az üzletek.

 

A zepter edények is jók, de az áruk elfogad6atlan, soxxorosa a reális értéknek.

Sajnos vigéceik rendkívül rossz, agresszív, ellenszenves munkával félrevezetik a bedőlő vásárlókat, főként az egyébként is csóró nyögdíjasokat, és nem rettennek vissza a vevő félrevezetésétől, zsarolásától sem!

:o(

 

Tanulj tinó, ökör lesz belőled!

Előzmény: Törölt nick (2079)
joy Creative Commons License 2010.05.09 0 0 2089

Nem off.

Az emberi hiszékenység, szint úgy az aljasság 6ártalan.

:o/

Előzmény: b_k (2076)
joy Creative Commons License 2010.05.09 0 0 2088

Én ugyan annyit takarítok meg a töredékáron vásárolt kerámiabetétes talpú készletemen.

6+6-os bidliszett került 25e HuF-ba akkor, amikor 1 zepter serblit 45e HuF-ért vesztegettek.

Előzmény: b_k (2074)
joy Creative Commons License 2010.05.09 0 0 2087

Egy 5-ös.

Tökéletes habverő.

:o)

Előzmény: Törölt nick (2071)
joy Creative Commons License 2010.05.09 0 0 2086

Pedig 1*ű.

Csízd meg, ha leperkálod az extramanit a csicsabiliért, olyan csóró leszel, hogy pipivízre sem futja, éhezel, így nem lesz gondod a túlzabálással, elhízással.

Előzmény: ágika1 (2065)
Vildikoka Creative Commons License 2010.05.09 0 0 2085
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.04.30 0 0 2083
És ezek után mondja valaki, hogy mi találtuk ki a "NASA fejlesztést". :-D
Előzmény: b_k (2082)
b_k Creative Commons License 2010.04.30 0 0 2082

Na újraindult az élet a hoxa.hu-n:

 

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=8409

 

A mai nap fénypontja (a zepterfazék anyagáról):

 

"Jó pár éve beszélgettem erről 2 atomfizikussal, mikor Ajkán jártam.
Ezt az anyagot a NASA fejlesztette ki, az űrhajózásban használják, hogy ne égjen meg a gép, mikor beér a légtérbe.
Ebből az anyagból:40x40cm/1mm=100. 000ft, de ez már régen volt, azóta még drágább.
A minőséget meg kell fizetni!"

 

ROTFL

ágika1 Creative Commons License 2010.04.28 0 0 2081
Ez a 18+10 mindent visz.
Előzmény: Törölt nick (2079)
b_k Creative Commons License 2010.04.26 0 0 2080

Ez se gyenge ugyanott:

 

"Egyél csak egészségtelenebbül, mint tehetnéd, vállalj felelősséget azok egészségéért tiszta lelkiismerettel, akik elé ételt teszel. TE felelsz egyedül ezekért az emberekért, és amikor majd néhány 10 év múlva Te, vagy a családod tagjai közül valakielkapja a híres magyar népbetegségek egyikét, (mert el fogja kapni!!) akkor jusson eszedbe, hogy 2010-ben megismerhetted volna a megoldást, amivel mindez elkerülhető lett volna. És majd akkor tedd tiszta lekiismerettel a kaját eléjük."

 

ROTFL :-D

Előzmény: Törölt nick (2079)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!