Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.19 0 1 17482

Én eléggé tisztában vagyok magammal, a párom is, igen valószínűtlen a lefújás. Szanaszét rágtuk már a témát, az összes reakciónk arrafelé mutat, hogy csináljuk már. :D

Előzmény: alezredes 1 (17481)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.19 0 1 17481

Az első lesz a vízválasztó.

Érdekes lesz, kurvára izgató. Persze csak ha komolyan gondolod.

Ovastunk már olyat, hogy apa legszívesebben lefújta volna az akciót, amikor a 3 ik elkezdte anyát simizni.

Előzmény: Törölt nick (17473)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.18 0 0 17480

Hát, nálunk egyikünk se, de nem vagyunk egyformák. Egyikünk se tűnik első körben bi-nek.

Előzmény: Penge666 (17479)


Penge666 Creative Commons License 2018.12.18 0 0 17479

Teljesen egyetértek veled.A két nő dupla extázis,nagyobb látvány és mivel mindenki "teszi a dolgát"nincs dupla meló.Ezért öröm,ha a párod kimeri engedni a biszexualitását..Nekünk bejött a pár,sőt a párok cseréje is.Nagyon élveztük a 3 páros felállást is..

Előzmény: Törölt nick (17475)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.17 0 1 17478

 "kíváncsibb" vagyok az alezredes úrnál, mert engem kifejezetten izgat az is, hogy franciázunk a párommal, miközben őt hátulrol tolja egy másik farok.

 

A közeli franciázást leszámítva, nem rossz látvány amikor hátülról tolja egy farok.

 

 

Előzmény: Törölt nick (17477)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 4 17477

Sokfélék vagyunk. :) A párcsere engem sem izgat, kifejezetten a páromat mással látni és abban részt is venni felállás tud felhúzni egy ideje. Már az is, ha szex közben beszélünk róla. Szerencsére a páromat is. Nálunk most már csak annyi kell, hogy összeszedje magát önbizalmilag (le akar adni pár kilót, pedig nem kövér), hogy tutira tetsszen a harmadiknak és ezáltal el tudja engedni magát.

 

Továbbgondolva ezt a kinek mi tetszik témát, pl. én "kíváncsibb" vagyok az alezredes úrnál, mert engem kifejezetten izgat az is, hogy franciázunk a párommal, miközben őt hátulrol tolja egy másik farok. De annyira már nem vagyok kíváncsi, hogy az onnan érkező spermát nyalogassam stb. Nem a farok látványa, vagy érintése izgat (ilyesmire egyáltalán nem vágyom), de maga a látvány nagyon is. Meg persze a tudat, hogy az én páromban mozog az a farok. Ez a felállás egyébként (az egyszerre dugják és nyalják) őt is nagyon izgatja, ha odakerül a sor, mindenképpen ki akarja próbálni.

Előzmény: Törölt nick (17476)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 4 17476

Még egy érdekesség. Talán az eddigiekből kiderült, hogy hitvesemmel eléggé változatos szexuálus életet alakítottunk ki (bár ő a gyerekek születése óta sokkal visszafogottabb lett, és most van csak megint ellazulóban, hogy a gyerekek már majdnem kirepültek). Szóval a két pár felállást is kipróbáltuk párszor, egy kollégámmal és feleségéhet. De érdekes módon párcsere nem volt, egyikünk sem akarta, csak egymás előtt közösült mindenki a sajátjával. Elképzeltem, hogy milyen lett volna a párcsere, de még a gondolata sem tetszett, ki érti ezt...

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 2 17475

A dupla nő dupla meló gondolatra: ha a lányok egymással is foglalkoznak, akkor azért vállalható még így, 50 felett is. Gyakran előfordult, hogy nekem szinte nem is akadt dolgom, annyira el voltak egymással. Most alpári részlet következik - két puncit felváltva dugni pedig exponenciális élvezet...

Előzmény: Törölt nick (17473)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 2 17474

A női beszálló az kényesebb kérdés nálunk is. Hitvesem biszexuális, ezért a 2 nő - 1 ffi felállást jóval gyakrabban összehozzuk. Egyetemista korunkban együtt is laktunk 1 évig 1 másik lánnyal, de az a környezetünk reakciói miatt befuccsolt. Ilyen triók esetén gyakran előfordult, hogy nejem és én bele is szerettünk a vendégszerplő lányba (könnyen szerelembe eső típusok vagyunk mindketten), és akkor már érzelmi töltete is lett az ügynek. Egyik-másik ilyen liaison végén aztán hitvesemmel együtt éltük át a szakítás kínját. Mivel azonban ő a lányszexet is erősen kívánja, megegyeztünk, hogy nem mondunk le róla, bízva abban, hogy az a tény, hog gyakorlatilag 0 éves korunktól ismerjük egymást, elég lesz ahhoz, hogy frigyünket ne veszélyeztesse egy-egy háromoldalú szerelem.

Előzmény: Törölt nick (17473)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 2 17473

Ugyanezt érezzük mi is. A korral csak arra céloztam, hogy huszonévesen nem tetszett volna, most meg már nagyon is tetszik az ötlet (még nem jutottunk el a kipróbálásig). A feleségem azt is tisztázta, hogy bár erősen érdekelné a női beszálló is, de azt az érzést, hogy másik nővel lásson engem, még nem tudná díjazni. Ennek mondjuk én örülök valahol, mert dupla nő az dupla meló, ráadásul a két nő és én engem sem izgat annyira már fejben sem, mint az én + még egy farok + a feleségem.

Megcsalni mi sem csalnánk meg soha egymást, mindkettőnket a közös többes felállás izgat. Az asszonyt a rosszkislánykodás is izgatja (engem is), de azt is csak úgy tudja elképzelni (én is), hogy látom őt és a másik farkat. (Rosszkislánykodás alatt a tipikus cuckoldos dolgokra gondolok. Őt is az izgatja benne jobban, hogy én nézem közben, és a végére be is szállok; nem pedig az, hogy másik farkat kap.)

Előzmény: Törölt nick (17470)
dekopir Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17472

Máz-lista! :D

Előzmény: Törölt nick (17470)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17471

párkharmadik pár harmadik

hülye Android

Előzmény: Törölt nick (17470)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17470

A féltékenység dolgában szerintem sokat segítene, ha a szerelem és a szex kérdésköre kicsit átértékelődne. Sok szép kapcsolat és házasság megy rá arra, hogy az egyik fél "félrelép". Pedig általában csak arról van szó, hogy a szex jó, ráadásul a jóisten belénk plántálta a tesztoszteront, ami képes átvenni az irányítást az agytól. Ez alkalmasint erősebb késztetés, mint a hűség társadalmilag elvárt erénye.

 

Amikor a feleségem más férfiakkal van, akkor szexelnek, velem viszont szeretkezik. Ezért nem vagyok féltékeny, mert más a két kategória. Sőt, örömmel tölt el, ha látom a szerelmemet élvezkedni, kielégülni. Paradox módon még erősítette is a kapcsolatunkat, hogy láttam őt más férfiakkal. Hiszen én tudtam, hogy erre nem fog rámenni a házasságunk, ő pedig tudja, hogy ő bármikor kipróbálhat új, izgalmas játékokat, előttem nem kell titkolóznia.

 

Úgx igazságos, ha a harmadik fél helyzetét is értékelem. Az, hogy játéknak neveztem a velük való szexet, nem degradálás. Egyszerűen csak mindketten úgy érezzük, hogy a szerelmi ölelkezés az a mi kettőnk dolga, a technikai szex viszont lehet sokszereplős - már csak a tapasztalatszerzés hasznossága okán is.

 

Hitvesem egyszer azt mondta, neki eszembe nem jutna megcsalni engem. Jót mosolyogtam magamban, hiszen akkor már túl voltunk párkharmadik feles közösülésen... Azt is mondta, hogy olyankor neki plusz izgalmat jelent, hogy én is végignézem.  Azt hiszem, nagyon szerencsés vagyok.

alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17469

Erre most hirtelen nem tudnék válaszolni. Nálam a havonta egyszer egy srác oké lenne mondjuk.

Előzmény: bobim (17468)
bobim Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17468

mi akadálya?
kedves párod?vagy te untál rá?

 

Előzmény: alezredes 1 (17467)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17467

Mostanában nem volt. Előtte többször, sűrűbben is.

Előzmény: bobim (17466)
bobim Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17466

és miért csak volt?...jövö már nincs?
miért koptak el?vagy nem árt a válatozatosság?

Előzmény: alezredes 1 (17465)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17465

Volt jó pár srác, jó pár alkalommal, volt félénkebb, meg belevaló gyerek is.

Előzmény: bobim (17464)
bobim Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17464

abban az izgalomban hogy szeretkeznek a feleségével...

Előzmény: alezredes 1 (17463)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17463

Mármint ?

Előzmény: bobim (17462)
bobim Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17462

Tisztelt elöjáro..
ön mennyire gyakran részese ennek?

Előzmény: alezredes 1 (17461)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17461

Aki egy kicsit is féltékeny a barátnőjére, bele se fogjon ilyesmibe.

Mert féltékenyen hogy is tudná végignézni, ahogy a barátnőjét kényeztetik ?

Előzmény: Törölt nick (17459)
bobim Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17460

Tamara,Tamara....
szohoz sem jutok....
pedig nagyon szeretnék mondani ......

Előzmény: Törölt nick (12363)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 1 17459

Én a féltékenységről beszéltem, nem a szégyellősségről. :D 

 

Életkori alatt meg azt értem, hogy 20-25 évesen még kifejezetten féltékeny lettem volna, 44 évesen már nem, sőt. De máshol is olvastam (sok helyen), hogy kell a kor is ehhez a fajta életstílushoz.

Előzmény: alezredes 1 (17458)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17458

Életkori ?? Kösz.

 

Fiatalabb koromban, korunkban semvolt egy szégyenlős típus a párom, nudira jártünk, a haverom előtt öltözött vetkőzött, mikor elmentunk hármasban napozni pl egy eldugott helyre, hamarébb volt meztelen, mint mi.

Előzmény: Törölt nick (17457)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 1 17457

Gondolom ez életkori sajátosság is... Amikor a párom távol volt, nekem is megfordult a fejemben, hogy vajon épp nem-e szétélvezi magát  valaki alatt. Csak bíztam benne annyira, hogy vissza tudjam fogni magam. Most meg már szívesen megnézném, sőt, részt vennék benne, ahogy szétélvezi magát egy másik faroktól. :D

Előzmény: alezredes 1 (17456)
alezredes 1 Creative Commons License 2018.12.17 0 0 17456

Féltékeny sohasem voltam,

 

Ha az lettél volna, vagy a mi helyzeteinkben én, akkor sosem lett vola ilyen.

Szinte mindegyik srác feltette ezt a "és nem leszel, nem vagy féltékeny a barátnődre" miközben én leszek vele, kérdést.

Előzmény: Törölt nick (17455)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.16 0 3 17455

Inkább ebbe a topicba illik, ezért átmásolom ide.

 

Az én feleségem biszexuális, ezért több évtizedes kapcsolatunk alatt elég sokszor megtörtént, hogy még egy lány csatlakozott hozzánk mindhármunk örömére. A kiegyensúlyozottságra törekvés jegyében aztán párszor férfi is terítékre került, a feleségem cserkészte be őket. Mivel nekem a férfiak közömbösek, én csak néztem őket. De nem mondom, hogy nem volt izgalmas hitvesemet élvezkedni meg kielégülni látni más hím kezei és egyebe által. Egészen más, mint amikor lányokkal szeretkezik. Utóbbi olyan, mint amikor két cica kellemkedik, a férfiak egyike-másika viszont heves és szenvedélyes szexet generált vele, szerelmetes hitvesem ilyenkor hatalmas, sikoltozó multiorgazmusokat élt meg. Mindent összevetve hasznos megtapasztalások voltak ezek az esetek. Mi a szó szoros értelmében gyerekkorunkban kezdtük el felfedezni egymást, és szexusunkra a finom erotika, lassú, tantrikus szevedély és a változatos szex-játékok voltak jellemzők. A vendégművészektől viszont megtanulhattuk a nyers, határozott férfierő gyakorlati művelését is. Ezek az esetek tehát módszertani továbbképzésre kitűnőek voltak. Féltékeny sohasem voltam, mert míg a lánypartnereinkbe mindketten rendszeresen bele is szerettünk, a vendég-férfiak hitvesemet csak szexuálisan vonzották, érzelmileg nem.

jwkllr Creative Commons License 2018.12.04 0 0 17453

K?

Előzmény: Törölt nick (12353)
boróka 41 Creative Commons License 2018.12.03 0 8 17452

Nagyon önzetlen voltál a nejed irányában! Becsülendő dolog a részedről.Gratulálok az egész hármas akciótokhoz.Örülök,hogy így sikerült a harmadik. Gondolom, te is élvezted a szituációkat,a nézelődést.Izgalmas lehetett! Én biztosan a fotelban ülve elélveztem volna,akkor amikor elkezdődött az orgazmusa.

    Nálunk nem hármassal kezdődött,ha nem négyessel.Elég kezdő voltam én is,mint mindenki ifjú korában.Mi voltunk ott , a sógornőm és a férje.Társasoztunk.A vesztes zálogot adott.Egy-egy ruhadarabot levetett.Aztán táncoltunk,lassút.Akkor már mindenki meztelen volt.Izgalmas volt,ahogyan szép lassan levetettük a ruháinkat.Persze a lányok kicsit ellenálltak.Én akkor izgultam fel legjobban,amikor a feleségemről kerültek le a ruhái.Akkor már rendesen állt a farkam.Elkezdtünk táncolni,én a nejemmel.A farkam ott volt a köldökénél.Később a combjai között.Aztán partnert cseréltünk.Akkor már nagyon fel voltam izgulva.Az előváladék is megjelent.Lopva a nejemet néztem.Nagyon össze voltak bújva ők is.Aztán ők átmentek a másik szobába és csak a suttogásukat hallottam. Később csönd lett.5-6 perc múlva megismertem a nejem nyöszörgését. Mint utóbb megtudtam a srác bele élvezett. Mi,a sógornőmmel maradtunk és még táncoltunk.Közben a csiklóját vettem kezelésbe.Később elkezdtem újjazni.Nem sokáig,mert mi is lefeküdtünk.A sógornőm is hallotta a másik szobából kiszűrődő nyöszörgést.Aztán szép lassan én is behatoltam.Már nagyon nedves volt.Nagyon lassan dugtam be.Én is belé élveztem! (1 hónap izgalom,mert a nejem semmivel sem védekezett! Nem készültünk rá.) Reggel,ébredés után már közösen csináltuk,egymás előtt.Először mindenki a feleségével,és megint csere-bere. Ez több évig ment mindenki örömére,de sajnos csak 2-3 havonta,mert másik városban laktak és a gyerekek miatt sem lehetett mindig.

Előzmény: mgakaland (17450)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!