Keresés

Részletes keresés

Bretonn Creative Commons License 2008.12.08 0 0 1836
HÍ!

Nekem, bejött a BM. Én is borotválkozom közben..stb megtartja a vákum rendesen..:)

De írtam, hogy nekem tökéletes a szelep.. el is kiabáltam, ahogy megítram nekem is eresztett, de egy kis csavargálástól megjavúl!!

bifü Creative Commons License 2008.12.07 0 0 1835
valoszinű érdekelne korrekt áron
Előzmény: Minusz Kukisz (1834)
Minusz Kukisz Creative Commons License 2008.12.06 0 0 1834
Én legalább is megfontolnám az eladást, a már leírt problémám miatt. Összesen két alkalommal használtam.
Előzmény: bifü (1833)


bifü Creative Commons License 2008.12.06 0 0 1833

valakinek elado bm-je?
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.05 0 0 1832
"Gyökerek!"

Ha az angol ismereteim nem csalnak akkor a humiliation valamilyen alázást/ megszégyenítést/lekezelést (ilyesmit) jelent. Akkor ebből vonjátok le a következtetést...
SPHfan Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1831

Most még nem lövöm le a poént. Ha összejön a 30 komment, akkor megnyitom a topicom ebben a témában:)

Elöljáróban annyit, hogy nagyon sok köze van a kis péniszekhez:)

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1830
mégis mi a rák ez?
Előzmény: SPHfan (1829)
SPHfan Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1829

Egyik sem:)

Én a Small Penis Humiliation-re gondoltam...most nem részletezem mi is ez,de ha végre összegyűlik a megfelelő hozzászólás szám, akkor nyitok egy ilyen topicot.

 

Előzmény: Dulifuli (1828)
Dulifuli Creative Commons License 2008.12.04 0 0 1828
Melyik? A festékszóró készlet, vagy az önjáró benzines fűgyűjtős fűnyíró?
Előzmény: SPHfan (1827)
SPHfan Creative Commons License 2008.12.03 0 0 1827
Én nem értem, hogy miért akarnak egyesek nagyobb péniszt. Az SPH az egyik legjobb szórakozás...
trettarat Creative Commons License 2008.12.03 0 0 1826
ó köszi! :D
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.02 0 0 1825
cavey: nyugodtan használhatsz andropéniszt vagy kézi módszereket. Ezeket érdemes a bathmate előtt csinálni. Itt is fő a mértékletesség különösen ha több dolgot csinálsz egyszerre, mert így még könnyebb túllőni a célon. Szóval az elején csak lightosan mindent, később lehet durvulni. :)



trettarat: ugyanaz a kettő, a gyártó megegyezik a különbség amit te is írsz az, hogy az egyiken van mérőcsík. Funkcióban semmi különbség.


próbaszerencse: ha növekedést tapasztalsz és kemények az erekcióid akkor ezek számítanak, az esetleges negatív visszajelzések ellenére. Azt elfelejtettem írni, hogy ezek keveredve is megjelenhetnek és a végeredményt kell nézni.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.02 0 0 1824
hercules is használt ilyet? De jó:D:D
trettarat Creative Commons License 2008.12.02 0 0 1823
hé srácok most meik az igazi bathamate? vagy meik a jobb? mer én kétfélét látok a neten, a herkuleseset, meg az aqua blue-sat amin a mérce is van....
cavey Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1822
de hisz azt leírták hogy van vérpénisz és húspénisz! A húspénisz petyhűdt mérete és az erektált mérete között nem sok méretbeli különbség van! Erekció során a beáramló vér szerepe a merevítésben van. A vérpénisz esetében meg ezen kívűl a méret növelésében! Remélem érthetően fogalmaztam!

De várom még a válaszokat mások tapasztalatait affelől hogy betmenezés és egyéb de itt jobban érdekel az andropéniszes edzés megengedett-e (persze nem egyszerre történő használata)-->bár most elgondolokodtam :):):):):):):)
próbaszerencs Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1821

szerintem nyugodtan használhatod. sőt ha lenne időm én is azt nyomnám. amúgy is szerintem ha utána csinálod, akkor meg is van a pegym-ben írt bemelegítés, ami olyan körülményes lenne.

nekem viszont áruljárok el mi az az undorítóan hangzó "vérpénisz" és társai

Előzmény: cavey (1819)
próbaszerencs Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1820

nagyjából egyetértek TXD-vel

nekem mondjuk a felpumpált állapotból 1-3 óra alatt visszatér normál állapotba, nem tart egy napig. a kellemes érzésről annyit, hogy számomra nem kellemes egyáltalán, de nem is kimondottan fájdalmas. ha maxra pumpálom, akkor szokott fájni de ez sem elviselhetetlen, és csak az utolsó 5 percben szoktam úgy használni. a lilulást, én már írtam, nekem hamar visszamegy és nem is annyira ronda. (amikor kimaradt több nap, utána az első használattól csúnyább lett) a szexuális kedvcsökkenésről annyit, hogy valóban tapasztaltam ilyent, és most is néha nem könnyű reggel a zuhanyzóban elérni félmerev állapotot úgy direkt a bm használathoz, de nővel ez egyáltalán nincs így! sőt inkább csak normalizálódott a dugásra/recskára gondolás és nőmentes időszakban is megcsappant a hoki. de ismétlem ez nem hatott ki a nővel való érintkezésekre.

nekem amúgy 2hónapi napi használat után egy enyhe pegyhüdt állapotban lévő növekedést hozott, az sem mindig látszik (hidegben nem:) a merev áll növekedést, még nem mértem, saccra max 1 centi lehet nagyon felspannolt állapotban.

.de a bm-ben már 2cmel tovább tudom nyomni, mint először. valami hatása csak van

Előzmény: Törölt nick (1818)
cavey Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1819
és mondjuk a betmenezés mellett mondjuk más nyújtó technika alkalmazása szabad? gondolok itt kézire vagy andropénisz jellegű egyéb nyújtó készülékekre! Vagy ezt teljes mértékben felejtsem el?
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1818
A péniszben ilyenkor nyirok gyűlik fel, ami kb. 1 nap alatt kiürül. Nem tudom mi a korreláció, de egy jó pumpálás után a pénisz teltebb, duzzadtabb és jobban lóg.

Amit tudni érdemes, hogy vannak pozitív semleges és negatív visszajelzések minden pénisznövelést illetően.

Pozitív: a pénisz hosszabban lóg, egészségesebb, erősebb orgazmus, keményebb és gyakoribb reggeli erekció, tovább bírja az ember az ágyban, MÉRRETNÖVEKEDÉS

Semleges: edzés után a pénisz visszahúzódik

Negatív: reggeli erekció elmaradása, szexuális kedv csökkenése, pénisz tartósan rövidebben lóg, különböző sérülések (piros pöttyök a makkon, véraláfutások, foltok, elszíneződések), esetleg MÉRETCSÖKKENÉS


Ezek figyelevételével meg lehet mondani, hogy az ember jól csinálja-e vagy túlerőlteti. Szerintem a bathmate tövig nyomva KIBASZOTT SOK VÁKUMOT CSINÁL, bőven a javasolt 5 higanynyomás fölött!

Ha annyit pumpálsz rá, hogy jó vákum keletkezzék, tehát levegő nem megy be akkor érdemes így várni még 5 percet utána lehet fokozatosan növelni a vákumot.

Ha pumpálás közben nyomó érzést, zsibbadást, egyébb kellemetlenséget érzékelünk akkor túl erős a nyomás. A pumpálás nem arról szól, hogy elviseld ezt a fájdalmat, a pumpálás KELLEMES tevékenység!!

Ha ezek a tünetek jelentkeznek vegyük le a pumpát és masszírozzuk át a brokit, de legalább a vákumot vegyük vissza.

20 percenként 5 perc pihenő KÖTELEZŐ, kezdőknek 15percnél nem javasolt többet az első 1-2 hétben! A 20 perc is jobb 2x10 percben, de később lehet növelni egybe 20 percre, végül 2x20 perc. Minden héten 5 perccel meg lehet toldani az egybeidőt 10 percről 20 percre felépítve, majd 2x20 percre.

Aki 2x20 perc mellett is a pozitív visszajelzéseket tapasztalja az nyomhat reggel-este 2x20 percet is, tehát összesen napi 80 percet.

Szóval ha nem akartok elszineződött farkat, esetleg gyengült erekciót akkor óvatosan, főleg az első 2 hétben!
cavey Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1817
meg azt akarom kérdezni még ez lemaradt, hogy mi az összefüggés a felpumpált nagyság és a valódi aktív méretű pénisz hossz között? Van vmi korreláció?
cavey Creative Commons License 2008.12.01 0 0 1816
helló Mindenki! Amikor vki használja a Bathmate-t eltellik kb 20 perc és kiveszi a cerkát akkor vízzel telt? Tehát hogy a pénisz megszívja magát vízzel erre gondolok! Ez normális azaz mindenki ezt tapasztalja vagy nem?

Üdv
próbaszerencs Creative Commons License 2008.11.30 0 0 1815
Sziasztok!

Eladva a BM.

A szelepről annyit, hogy én sem konkrétan állítgattam, hanem csak ide oda csavargattam, nyomkodtam, amíg meg nem szűnt a szivárgás. De nem szedtem szét. Általában néhány használat után megint ereszt egy picit, és akkor ugyanez a játék. Néha nem sikerül, akkor hagyom a francba. Valóban idegsítő, hogy ennyi pénzért nem tökéletes, de ez sajnos a legtöbb mindennel így van.

Én zuhanyzóban teszem fel, és ha sikerült jól felrakni, akkor nem csak, hogy megtartja magát, hanem ki lehet szállni és értelmesebben eltölteni a maradék időt. (kevés mozgással, de a leülés, lefekvés óvatosan belefér) A múltkor viszont lehajoltam maxra pumpáltan, és meghúzódhatott valami, utána fájt kicsit, de elmúlt. Szóval óvatosan! Minden ilyennél írják is, hogy ha valami fáj, az nem jó. Kicsit persze lehet kellemetlen, de hafájdalmas, nem szabad eröltetni, mert akkor lehet baleset. Én sem mondanám komfortosnak, és ha maxra van pumpálva fáj is kicsit, de kb annyira, hogy ha mást csinálok, feledhető, kibírható. Félmerev állapotban rakom fel én is, ez jött be, rövidre nyírt szőrrel. Nagyjából ennyi. Remélem minden kérdésre válaszoltam.

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.29 0 0 1814
Én kipróbáltam, hogy felhelyezés után addig pumpálom 1 kézzel míg már nem jön ki több víz. Hát nagyon hamar kényelmetlen lett és az bizony nem jó. Szerintem félmereven a legjobb belemenni és annyit rápumpálni, hogy ne menjen be alul levegő. Így hagyni 5 percig aztán lehet megint rápumpálni. Lehet érezni, amikor már kezd feszülni egy picit, akkor ott érdemes időzni míg ez elmúlik és megint rápumpálni annyit h feszüljön PICIT.

Tusolóban próbálta már valaki? Csak mert tele vízzel oylan súllya van, hogy kétlem megtartaná csak a vákum, max ha izomból rányomom, de akkor meg az a baj.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.29 0 0 1813
én még már 3 hete abbahagytam, de még mindig sötét színű a rúdi. Kajak lassan változik vissza, ami igazából nem érdekelne, ha van eredmény mert majd ha már elégedett leszek egyszer ráér majd visszanyerni a régi színét, csak félek hogy a csajok elfutnak:D
Szoval ne erőltessetek nagyon a pumpálást
Bretonn Creative Commons License 2008.11.29 0 0 1812
Hí!

Az enyém tökéletes!! Hálistenek betölti a funkciót, és nem ereszt!!
18cm nél még nekem sem sikerült nagyobbra csinálni, de kb. 1 hete csak csinálom...
Mérettel nincs problémám, csak ugye az ember mindig jobbra törekszik...
Az átmérőt is megnöveli?? erről van tapasztalata valakonek??
mert ugye nem csak a hossz a fontos!!:)

"ezt igérte a termék értékesítő..!!:)"
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.29 0 0 1811
Próbaszerencse leírnád pontosan mit és hol állítgattál a szelepen?

Az enyém is eresztett, elég masszívan. Aztán foggal leszedtem a szelep külső tetejét és volt belül egy picike kis lapos műanyag szelep. Azt ha megszívja az ember simán kiesik, elképesztő egyszerű egy konstrukció...persze ha nem eresztene ennyi embernél nem zavarna, de azért 25 ropiért ez elég durva. Na mindegy visszaraktam kicsit rányomtam aztán ugyanúgy eresztett megcsináltam még párszor aztán hirtelen most már nem ereszt azóta. Nem értem. Előtte amúgy tekergettem az egész külső szelepet, de az semmit se ért.
Előzmény: próbaszerencs (1806)
trettarat Creative Commons License 2008.11.27 0 0 1810
Hali! Engem érdekelne!
Előzmény: próbaszerencs (1806)
mike01010101 Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1809
En majus ota hasznalom a bathmatet, eleinte tenyleg not valamennyit, jo 1 cm-t, logva tenyleg joval nagyobb, "testesebb" lett (ez teny) de ugy augusztus eleje ota nem tudom 18 cm-nel feljebb pumpalni ugyhogy november elejen abbahagytam. Ha 3 honap (aug, szept, okt) intenziv (persze pihenokkel) edzes utan sem not tovabb akkor nem hiszem hogy erdemes csinalnom. Most kezi gyakorlatokra alltam ra, (jelq, squeeze, strech) es egesz jonak erzem.

Bretonn Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1808
Erre én is kíváncsi lennék, hogy van-e valaki aki abbahagyta "bathmatte-t" és meg is maradt a munka eredménye..!!!!???
longsizeweb Creative Commons License 2008.11.24 0 0 1807
Ezeket az eszközöket hivatalosan hol lehet beszerezni?

http://longsize.extra.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!