Keresés

Részletes keresés

losik Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198151

Sőt, Novakovic már a múltkor azt ígérte, hogy az Újpest ellen kint lesz hosszú idő után. Lehet most is kint volt. Így már Danilovic idegessége is teljesen logikus lehet....

Előzmény: Té (198150)
Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198150

Tudod mi a különös?

Hogy Bücs - egy év óta először - ott vigyorgott a VIP-ben. Bandi meg - szokásától eltérően - nem Szima mellől nézte a meccset, hanem félrevonultan jegyzetelt.

Na, ez különös!

Előzmény: Sheverush (198139)
Batu. Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198149

Meglátjuk, ki lesz az új vezető az akadémián és a csapatnál, de azért ha megnézitek, a többi csapat se találta meg könnyen az irányt. Rossi, Vignjevic, Berg, Doll már sokadik próbálkozás és pl. a Honvéd akadémiáján se az első külföldi stáb dolgozik, pedig ők sokkal több tehetséget termeltek mint mi. Én nem adom fel a reményt, legalábbis amíg ki nem derül, mi lesz az új irány.

Előzmény: Sheverush (198143)
losik Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198148

Hát tegnap végignéztem az összefoglalót. Az első két gólban azért benne volt Danilovic is jócskán szerintem. Az első ugye kötény volt. A másodiknál szabadon hagyta a rövidet, Eppel jobb lábasként simán odarúgta. Ha jobban zárja azt a sarkot, akkor a hosszúra sokkal nehezebb lett volna ellőni. Na mindegy.

Előzmény: Sheverush (198144)
Batu. Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198147

Danilovics első dolga minden bekapott gól után, hogy elkezd valakivel ordibálni. Az első félidőben, mint ahogy valaki már írta, simán hozzávágta a labdaszedőkhöz a labdát, miután véletlenül kettőt is odadobtak neki.

Nekem Novakovics a minta, ő mindig nyugodt maradt és nem veszekedett meccs közben a védőkkel, ha nem csalnak az emlékeim.

Előzmény: Sheverush (198144)
losik Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198146

Várjuk meg ki lesz nyártól az edző.

Előzmény: PX50 (198145)
PX50 Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198145

Igen, ez a legelkeserítőbb, hogy végre egy évvel ezelőtt elindultunk egy új úton, amiről mindenkinek az a véleménye, hogy ennél a magyar posványnál csak jobb lehet. Erre most vissza pontosan ugyanoda. Illetve még oda sem, mert egy totálisan széteső és demoralizált társasággal folytathatjuk mind a pályán lévők, mind a tulajdonosok tekintetében.

 

Ha bent is maradunk jövőre majd ez hozza ki a nézőket? Minden idők legszarabb szezonja következik.

Előzmény: ChrisRea (198114)
Sheverush Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198144

Az mondjuk igaz, hogy reménytelen helyzetbe hozhatta volna a csapatot, ha kiállítják. De ez nekem olyan kicsit, mint Suarez harapása, amiről Urbán Flóri mondta meg (asszem) a tutit egyből, hogy bár látna magyar játékost foggal-körömmel küzdeni, mit érdekelné pár harapás... Ok, csapattárs, meg kiállítás. De ha azért csinálta, mert nem bírta elviselni az alibizést, akkor nálam ez bocsánatos bűn (de azért bünti jár érte...). Ha viszont azért, mert ő bénázott, és inkább másban keresi a hibást, na az gáz.

Előzmény: Batu. (198128)
Sheverush Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198143

Igazad van ebben, nem hibáztatlak érte, inkább csak mint tényt akartam leszögezni, hogy normál esetben ilyenkor a bundavád jön, hogy pár "rossz napot kifogó" játékos valójában eladta a meccset. De most nem, annyira rossz a légkör, hogy belülről keresünk konspirátort.

 

És igen, ebben a klub is hibás. A portugál vonal kicsinálását pedig én is el nem évülő klubellenes ősbűnnek tekintem.

Előzmény: OnlyLoki (198141)
OnlyLoki Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198142

Nem állítottam, hogy Szima volt, abban viszont biztos vagyok, hogy a külföldiek nem vettek ebben részt. Ugyanis egyedül őket láttam ugyanúgy játszani, mint az előző meccseken. A Paks elleni meccs után még volt 10 forduló, de ahelyett, hogy a következő meccseken kikaptunk volna, megvertük idegenben Vasast, itthon a Gyirmótot, majd jött a sokak szerint bunda/tippmix meccs a Mezőkövesd ellen.

Az is érdekes, hogy Pontes arról beszélt, a játékosok nem tartották be a taktikai utasításokat, vajon miért?

Előzmény: Batu. (198140)
OnlyLoki Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198141

Mégis, milyen legyen a légkör a klub körül, amikor arról sem esik egy árva szó sem, hogy az akadémiáról miért távoztak a portugál edzők? SENKI nem hajlandó erről beszélni nyílvánosan, akkor meg mit várnak? Kicsinálták a portugál vonalat, ide külföldi edző évekig nem teszi be a lábát, az akadémiára legalábbis biztosan nem! (Csak egy telefonjába kerül, hogy megkérdezze a portugálokat, mit tapasztaltak, azok meg el fogják mondani.)

Előzmény: Sheverush (198139)
Batu. Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198140

Ez kezd kicsit erőltetett lenni. Nyilván, Szima leszólt Danilovicsnak, hogy kezdjen verekedni, Tőzsérnek, hogy foci helyett veszekedjen a fél csapattal és Pontesnek, hogy hagyja ki a legfontosabb középpályásunkat.

Ugyanilyen megalázó volt a Paks elleni vereség is, mégse rúgták ki akkor Pontest. Ez hogy fér bele az összeesküvésbe?

Előzmény: OnlyLoki (198138)
Sheverush Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198139

Én ezt nem hiszem el. 

Tudjátok, mi a különös? Hogyaz, hogy egy ladacsomagtartó libamájért megbundáztak 1-2 játékost (mondjuk pont azokat, akik úgyse játszanak majd itt), az fel sem merült eddig senkiben. Vagy hogy tippmixeltek volna. NEM azt a akarom mondani, hogy ez történt (, sőt...), csak azt, hogy inkább a klubot látjátok annak, aki mozgatja a szálakat a vereség mögött, és nem a bajnokságért menetelő Honvédot. Mint ahogy Németh Szilárd Sorosgyurit. (Na jó, bocs, ez övön aluli volt.) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy iszonyúan rossz, gyanakvó a légkör a klub körül, és ez nem egészséges. Akkor sem, ha sokmindennek van alapja (én se dicsérni járok ide.)

 

Megnézném vhol, ha megvan vkinek a video.

 

De most addig is tartom látatlanban, hogy a Honvédtól ennyire is ki lehet kapni ezzel a védelemmel -- edzőbuktatás nélkül is.

Előzmény: OnlyLoki (198138)
OnlyLoki Creative Commons License 2017.05.23 -1 0 198138

Nem a játékosok akartak edzőt buktatni, hanem a klubvezetés.

Előzmény: Sheverush (198135)
Sheverush Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198137

Javítok, Filip pályára lépett, csak nem az első, kritikus félidőben...

Előzmény: Sheverush (198135)
tothga90 Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198136

Osváth minek akart volna itt edzőt buktatni,mikor jövőre úgyis elmegy?

Meg ennyi erővel akkor az előző 2 meccsen is mehetett volna az edző buktatás.

Előzmény: OnlyLoki (198134)
Sheverush Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198135

Én se hiszem, hogy bárki marasztalta volna Pontest. Ha még én sem... Van olyan, hogy több játékos rossz napot fog ki. Most Ferenczi hozta a formáját (és már februárban látszott, hogy Rossi épít rá), Osváthról keveset írnak, de az összefoglaló alapján kaptunk vagy két gólt róla, Szatmári nem bírta sebességgel és idegekel, Filip pályára se lépett - ilyenkor benne van az 5 gól a bajnokságért eksztázisban menetelő Honvédtól. Itt tartunk szerintem, nem kell ehhez összeesküvés. És Osváth miért akart volna Pontest buktatni, mikor kölcsönben van itt, és bem volt más dolga, csak hogy sérülés nélkül minél jobb teljesítménnyel lehozza a 2 meccsét, hogy számítsanak rá a Vasanál? Mit érdekli, hogy lesz a loki edzője, Pontes vagy Szima Gábpr? Vagy Szatmári, amikor elkezdett volna menni a szekér, de most többen megint Mészárost követelik a csapatba? Ferenczinek mi baja lehet Pontessel, akinél kirobbanthatatlan? Ezekre nekem nincs magyarázat, és addig nem tudom elhinni, hogy edzőbuktatás lett volna.

 

Előzmény: OnlyLoki (198131)
OnlyLoki Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198134

Ha legyőzzük a Honvédot? Sokan marasztalták volna, nekem elhiheted! De nézd meg a meccset, nézd meg, hogy játszottunk az FTC vagy akár az Újpest ellen, és vesd össze azzal, amit a Honvéd ellen láttál. Nézd meg azt a tizenegyest, nézd meg, ahogy 2-3-nál leálltunk, vagy ahogy az első félidőben játszottunk. Simán benne volt a meccsben egy ekkora vereség? Fenéket! Előtte lehoztunk két meccset kapott gól nélkül, a Vidi ellen idegenben kaptunk hármat, rúgtunk kettőt. Az első gólnál Osváthnak le kellett volna ütköznie Kosztát, a másodikban és a harmadikban Ferenczi volt benne. Érdekes, amikor levette Osváthot a pályáról, és betette Filipet rögtön más lett a játék képe, de azért még Ferenczi oldaláról megkaptuk a negyediket, Szatmáriról meg az ötödiket. Ez úgy bűzlik, hogy csak na, és szerintem ezt érezte Danilovics is!

Előzmény: Batu. (198132)
Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198133

Kicsinyes bosszú, Szima mindig utálta Pontest.

Előzmény: Batu. (198130)
Batu. Creative Commons License 2017.05.23 0 1 198132

Hát, ez nem túl meggyőző. Télen más volt a helyzet, Pontes nehéz helyzetben vette át a csapatot és megérdemelte, hogy kapjon egy esélyt javítani, de meglepődnék, ha most molinót kapott volna és bárki marasztalta volna. A Paks elleni meccs is edzőbuktatás volt?

Előzmény: OnlyLoki (198131)
OnlyLoki Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198131

Mert úgy gondolták, ha Pontessel maradunk benn, akkor megint jöhet egy "Pontes stay!" molinó, a szurkolók egy része ragaszkodott volna hozzá (főleg ha a Kispestet megvertük volna itthon), így viszont 99% a távozása mellett teszi le a voksot. Ehhez kellett egy nagy vereség (mint amit a Barca játékosai megcsinálta Luis Enriquevel...).

Előzmény: Batu. (198130)
Batu. Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198130

Mi értelme lett volna edzőt buktatni? Pontesnek így is - úgy is lefőtt a kávé. Az, hogy egy hét múlva küldik el vagy tegnap, nem értem, miért számítana.

Előzmény: OnlyLoki (198129)
OnlyLoki Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198129

Csak azért hiheted, hogy nem volt edzőbuktatás, mert nem láttad a meccset. Én már közvetlenül a meccs után is azt írtam, hogy ez egy nagy átverés volt, csak akkor még nem volt világos, mi volt vele a cél. Hétfő délutánra világos lett az is.

Előzmény: Sheverush (198126)
Batu. Creative Commons License 2017.05.23 0 2 198128

Azért a Danivolics eset nem kakaskodás volt, elég csúnyán nekiesett Ferenczinek (minimum, hogy meg akarta verni) és nagy szerencse, hogy nem állította ki a bíró. Ez az ember nem való focipályára, ráadásul nem az első ilyen húzása volt (ha jól emlékszem, a Viditől is hasonló miatt zavarták el).

Előzmény: Sheverush (198126)
OnlyLoki Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198127

Szerintem meg Bücs fogja továbbvinni a csapatot, vissza a "jól bevált" magyar vonalhoz, a hosszú távú célok mehetnek a kukába. Sajnálom, de ez egy mocskos dolog volt, amit a klub csinált!

 

Rossi meg egy nagyon buta, nagyon rossz pletyka, semmi oka nincs idejönni, amikor Kispesten felépített magának egy jó csapatot, és nemzetközi kupában bizonyíthat.

Előzmény: cassano71 (198122)
Sheverush Creative Commons License 2017.05.23 0 1 198126

Nem láttam a meccset, megint úton voltam, és még térerő se nagyon volt arrafelé, hogy Csibu közvetítését hallgassam a kocsiban, de bizisten erőt vennék magamon és megnézném, ha fent lenne még valahol a stream a neten... De pár dolgot csak leírnék...

 

1. Én, mint címeres Pontes- és portugál-fan, nem tartom ordas hibának a váltást, különösen amiatt, hogy látványosan nagy a feszültség a csapaton belül, és Pontes egy professzor típusú edző, nem tudott ezzel mit kezdeni, most pedig kármenteni kell. Azt sem hiszem, hogy Herczeg sokáig maradna - nem láttam ezt sehol sem leírva, de ha nem vállalta el korábban sem, akkor miért épp most változtak volna meg az okok. Egyszerűen úgy látták, hogy helyzet van, és lépni kell, 8 milliárd potenciális jelölt közül most HB a legjobb választás, ezt el kell fogadni. (Most. Erre a meeccsre. De ez nem feledteti azt, hogy az akadémián viszont tuti kicsinálta a külföldi szakembereket, és ezt nem lehet megbocsátani.) Sőt, még azt sem tudjuk, hogy hogy ki kizdeményezte a váltást.

 

2. Nem akarom elhinni, hogy szombaton edzőbuktatásra játszottak volna. Simán benne volt a két csapat közti különbségben... Már a februári meccsen látszott, amikor Rossi a cserékkel felfrissítette a csapatot, hogy esélyünk sem volt, (és most be sem hozta Kabangut, akit akkor nem lehetett tartani). Az meg, hogy pont most volt ingyensör... Elkeserítő, hogy egyszer volt egy normális gesztus ráadásul a játékosoktól, és ebből is az irigység (a meccs előtt), és gyanakvás spekuláció (a meccs után) jön... Ennyire rosszhiszemű közeget. Szurkerként is felháborítna, valaki azt hiszi, hogy egy sörrel meg lehet venni.

 

3. Danilovics. Nekem annyira nem kétségbeejtő a kakaskodás ténye (lehet nincs igazam, nem értek a csapatpszichológiához, de legalább nem mindegy neki), de azt hozzátenném, hogy előtte kapott egy köténygólt (az első), majd ahogy átpörgette felette Lanzafarme, az alázó volt. Ez is tuti benne volt, a saját kudarcát is ventillálta... Nekem ez inkább baj.

 

4. A fórum... Sajnos, amikor reális lesz a kiesés, feltűnnek azok, akik csak acsarogni járnak ide. Persze, van az internetnek egy olyan funkciója, hogy ott engedik ki a gőzt az emberek, csak engem a racionálisabb vita jobban érdekelne.

 

5. Elkeserítő, ahogy kicsinálta a klub és az akdémia a 6 portugált. Lehúz, altat, befed. Pontes menesztése már lehet, hogy szükséges volt, de az út, ami ide vezetett, na az a tragédia.

 

 

 

 

Zolcsi002 Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198125

Kíváncsi vagyok, mi történhetett  a háttérben, hogy pont most lépték ezt meg.

Szima már hónapokkal ezelőtt akarta Bandit, akkor valamiért nem tudta (vagy nem akarta) ezt megtenni.

Van kockázat a döntésben. Nem kicsi, nagy....

 

Előzmény: smoki (198115)
Batu. Creative Commons License 2017.05.23 0 1 198124

Szerintem hagyni akarták Pontest a helyén az utolsó meccsre is, de láthatóan akkora feszültségek vannak a csapaton belül, hogy muszáj valakinek rendet tenni.

Előzmény: cassano71 (198122)
Törölt nick Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198123

Évek óta az egyik legjobb igazolás lenne...

Előzmény: cassano71 (198122)
cassano71 Creative Commons License 2017.05.23 0 0 198122

Nagy zűrzavar, fejetlenség lehet a klubnál. Ez is egy amatőr lépés volt, eddig ilyen-olyan okok miatt nem lépték meg ezt, most az utolsó forduló előtt igen. Sokkal hamarabb kellett volna ha már meg akarták tenni.

Egyébként szinte kizárt, hogy HB marad hosszabb időre, legalábbis nehezen képzelem el. Most hallottam egy nevet, hozzáteszem nem tudom elképzelni, hogy ez komoly több szempontból sem pedig aki mondta az komoly ember, de leírom és lehet rajta szörnyülködni. A Honvéd edzője, Rossi:-)

 

Előzmény: Mapé (198119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!