Keresés

Részletes keresés

babboo Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14741

Szia! Én december 26. óta szedem. Nagy változást nem tapasztalok sajnos. De nem hagyom abba, hallgatok Zolira. Annál is inkább, mivel két évre való sulfurom van.:-)) Nem tudom, hogy miért nem történik nálam semmi, mikor tudom, hogy jó a cucc.

Előzmény: Törpe80 (14739)
babboo Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14740

Szia! Jó, hogy írtad a gyakorlatot. Már én is beleakadtam egyszer, de nem csináltam. Nem is gondoltam, hogy ennyire hatásos lehet. Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmet! Akkor csinálni fogom és beszámolok róla.:-))

Előzmény: Nessi55 (14734)
Törpe80 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14739

Szertném kérdezni,hogy ki szedi a sulfurt? Kinek hogy hat?

Én már kb. 3 hónapja szedem nekem a viszketés 80-90%-ban megszűnt.Kisebb-nagyobb foltok is multak már el.Kb. a sömiknek a 30%-a eltűnt.A többi is kivilágosodott és a hámlások szinte teljesen elmúltak.

Ha van valaki aki szedi írjon már hogy neki hogy hat.

tcs08 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14738
Szia, nem, nem fogom abbahagyni!!! Hiszek benne, mert tapasztaltam, hogy mindig szereti az újdonságokat! Még valami kence kellene! Ötlet??
Előzmény: zoliee81 (14737)
zoliee81 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14737
Köszi.
Mindenkinek elmondom, aki elkezdte szedni, így most Nekedis:
NE HAGYD ABBA!!
Idő kell, míg elkezd hatni a rohadékra a kén, utánna már lehet visszavenni,napi 3 bogyóra..
Előzmény: tcs08 (14736)
tcs08 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14736

Sziasztok! Teljesen fe vagyok dobódva, hogy jobbnál jobb ötleteket kapok tőletek. :-) Valahogy olyan reménytelibb minden! Szépen sorban ki fogok próbálni mindent, persze nem egyszerre mert akkor nem tudom mitől jobb a bőröm. Vettem Sulfur-t elkezdetm szedni, majd meglátjuk. De eszemebe jutott, hogy valamivel keni is kellene. Erre is várnék ötletet, ha valakinak van. Igazából a kátrányos krémek jók nekem, illetve hol igen, hol nem. Nem tudom mitől függ, hogy néha begyullad, néha nem.  Most a Psoratinex-t használm, de nem bánnám ha nem kellene újra megvennem, ugyanis  lassan elfogy már. Tusolót én szoktam magamnak készíteni  Solimar sót a  hidrofillal  és vízzel összkeverem tusfürdő állagúra, nyugtatja és zsírozza is a bőröm.

A fejbőröm nekem is nagy gond, de akkor lehet kipróbálom Pacsker ötletét, hátha jobb lesz tőle. 

Azt is megfigyeltem, hogy olyan 5-6 naponta sokkal jobban viszket a bőröm, gondolom nekem akkor aktívabbak a hámsejtjeim. 

Zoliee, egészsédre a bort, például ha én iszom, másnapra nagyon belobbanak a sebek! Na jó, azért néha szoktam. :-D

Most egyelőre ennyit. Remélem valaki ajánl valami jó kencét! :-) Szép Estét Nektek!

eukariota Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14735

babboo

 

Most voltam a szemkzti patikában: náluk van-forgalmazzák-Ichtiol, és szinte aranyárban, ezért becsüld meg, max 0,2 %-ot tegyél bele, de inkább csak annyit, h kissé meglátszódjon, h ez is van benne..közben megkérdeztem az SD fórumban keresett, hiánycikként nyilvántartott földvári krém hatóanyagát, az sem hiánycikk már, de ezekkel az emberkékkel nem érdemes szóba sem állni, mert ha egy olyan napfény elleni krémet találnak valamelyik patikában, ami véletlenül még SD-re is jó, mindjárt feljelentik a gyógyszergyártót megvádolva, h szteroidos krémet gyárt..

Nessi55 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14734

Be akartam linkelni az egyik leghasználhatóbb oldalt, ahol leírják a módszer lényegét is, de nem akar idemásolódni, úgyhoy leírom:

 

https://sites.google.com/site/312meridiantorna/alapgyakorlat

 

Itt említenek egy könyvet is, el lehet olvasni, valahol láttam feltöltve. A címe: élj 100 évet egészségesen. Rövidke az egész, de a lényegét leírja ez az oldal is.

 

Nessi55 Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14733

Sziasztok!

 

Régóta olvasom a fórumot, de csak most írok először, illetve másodszor, mert az első elszállt.

15 éve vagyok sömörös,  évekig próbáltam mindent, amit kapni lehetett, de csak kétszer voltam tünetmentes majdnem egy-egy évig. A durva módszerektől elriadva évek óta egy áruházi testápolóba nyomok néhány csík szterót,és azzal kenem, hogy legalább ne repedjen ki.

Február közepén kezdtem el a 3-1-2 meridiántornát, és kb egy hónap múlva javulás mutatkozott. A megvastagodások eltüntek, nem vakarom már szét magam. Néhány helyen már a vörös foltok sem látszanak. A lakást sem kell állandóan takarítani, és fel merek venni sötétebb fölsőt is.

Ha valakit érdekel, keressen rá, sok leírás és videó van fönn. Ez legalább nem kerül semmibe, csak némi idő és türelem kell hozzá.

babboo Creative Commons License 2013.05.02 0 0 14732

Nem emlékszem, hogy ki rendelte meg a könyvet. Megígérte, hogy beszámol nekünk. Jó lenne, ha jelentkezne! Tanulságos lehetne...

zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14731
Huhh, most megbontottam egy üveg zsűrizett 1998 as francia édes vörösbort....
16% :)
Előzmény: zoliee81 (14730)
zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14730
Nincsmit, ha gondolod, keress!
Előzmény: mr.mzsa (14729)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14729

Ez ma sajnos nem jött össze, itthoni családi program volt: kertben focizás, grillezés, vörösbor, nap, félmeztelenül.

De majd legközelebb.

Köszi!

Előzmény: zoliee81 (14727)
Pacsker12 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14728

Először is mindenkinek szép napot!

 

Még új vagyok, de sokat olvastam ezt a topicot.

Regisztráltam, írtam Nektek egy szép kis regényt, erre mikor rámentem a küldésre, akkor ledobott ez a nyavalya és buktam a levelem. Vettem egy nagy levegőt, no meg egy gyroszt :D és folytatom, de csak röviden, mert nem lenne most lelkierőm újra mindent kifeljetni...

Kutattam a neten és sok mindennek utána néztem, olvastam. Én 17éves korom óta szenvedek ebben (7éve), már az egész testemre kiterjedt.

Mindent saját tapasztalat alapján írok:

1. Ahogy zoliee81 is írta a topicban és írja is, a sulfur jó. Én még csak 2-3hete használom kb, de a legkisebb kis sömöröm a combomon már eltünt és van amelyik szépen kezd letisztulni és új, szép bőr húzodik a helyére.

2. Kurkumát is szedek, ez gyulladáscsökkentőként is tökéletes és megszünteti az ízületifájdalmakat, napi 2-3alkalomal leküldök 1kiskanállal, de iszok rá rendesen, mert borzalmas az íze...

3. Hajasfejbőrömön is ott volt a sömör, néha még előjön, de hamar visszahúzodik. A samponomba keverek pár csepp teafaolajat és rozmaringolajat (mindkettő gombaölő és fertőtlenítő hatású) és ezzel mosok hajat, és néha leöblítem egy kis almaecetes vízzel (az almaecet is jó sömörre). Már nem viszket, visszahúzódtak a sebeim és a fényét is visszanyerte a hajam. Azt is megemlítem, hogy a teafaolaj+ecet kombó nagyon jó lábgombára is és a lábszagot is megszűnteti!

4. Csak is kizárólag kecsketej szappannal fürdök! Tudom sokan szkeptikusak, mert a szappan szárít. Én is az voltam, míg ki nem próbáltam. :) Mióta használom szépen tisztulnak le a sebek és már testápolót sem használok hetek óta, mert olyan a bőröm, mint a babapopsi (kivéve, ahol ott a sömör :P).

5. A pikkelysömörös betegek rosszul reagálnak bizonyos ételekre, mert a májunk nem tudja feldolgozni ezeket. Ezért sokan alkalmazzák a májkímélő diétát és ettől váltak tünetmentessé. Én saját magamon figyeltem meg azt pl hogy ha májat ettem (amiben köztudottan sok a feldolgozatlan méreg), akkor másnapra úgy bedurrantak a sebeim, hogy csak szörnyüködtem. Így én most semmilyen belsőséget és belsőséget tartalmazó ételt nem eszek. De van, aki pl a tejet nem tudja feldolgozni, így erre mindenki figyeljen oda, mert minden szervezet más!

 

Most ennyi jut kb eszembe, remélem lesz olyan, akinek használ és segíthettem valamit, pedig én még ezreket, tízezreket sem kérek érte, mint egyesek, pedig én is hónapok óta kutatok és keresek, hogy kisérletezzek nekem mi használ. :P:)

Nem vagyok tünetmentes, így nem csodaszerekről akartam én itt beszámolni, de gondoltam nem árt ha megosztom pár pozitív tapasztalatomat, hátha akad olyan, akinek szintén ezektől javulna az állapota.

 

Szép verőfényes napot Nektek!:)

 

zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14727
Sport telepen leszünk, a kis teszkóval szemben. 12 kor keződik, utánna ha van kedved: húsz négynegyvenkilenc ötven hetvenegy.
Előzmény: zoliee81 (14726)
zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14726
Akkor a szomszéd faluban.. :)
Ha van kedved, átruccanhatsz :D
Illetve most indulunk mindjárt Keszire, lesz ott valami bemutató, asszony nővérének a kislánya fellép.
Előzmény: mr.mzsa (14725)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14725

Dunakeszin.

Előzmény: zoliee81 (14724)
zoliee81 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14724
Göd újtelepen.
Te?
Előzmény: mr.mzsa (14722)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14723

Engem érdekelne részletesebben is.

Mi a hatóanyaga? Mennyibe kerül? Hol lehet kapni?

Köszönöm.

Előzmény: Gsx-rr (14720)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14722

Csak nem Dunakeszin laksz?

Most jelentkeztem be oda (ide) háziorvoshoz. A homeopátiáshoz.

 

Előzmény: zoliee81 (14717)
tcs08 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14721
Jó reggelt! Köszönöm a pontosítást, igen Nin-nél van az iszap!! Tényleg nagyon hatásos volt nekem, sőt hoztam haza is, de itthon nem igazán volt kedvem vele pepecselni, szerintem nekünk a 3 összetevő kell, sós víz, iszap, napfény. A férjem a mai napig használja, pedig 2 éve hoztuk, és keni mindenhovà ahol fáj neki!:)))
Előzmény: babboo (14719)
Gsx-rr Creative Commons License 2013.05.01 0 0 14720

Sziasztok!

 

Kb 10éve rendszeres olvasója vagyok  fórumnak. Sajnos.

39 éves vagyok kb 15 éve kezdődtek nálam a problémák szokásos tipikus könyöktájékon.

Évről évre egyre rosszabb lett.

Egy dőben a fejbőröm is katasztrófa volt semmi sem segített ,csak a dipro oldat.

Érdekes módon a fejem 6-7 éve teljesen rendben van ,néha egy helyen érzek valamit de egyből lesokkom ,én nincs gond.

És itt jön a lényeg! Ha valaki akkor én mindent kipróbáltam ,az összes reklámozott gagyi 10.000 forintos krémet.

Semmi sem segít ,csak a Dermovate és Folpack.

A lepedőm ,úgy nézett ki mintha egy hüllő vedlene.

Ma már az alsótestem katasztófa. Hál isten a látható helyek úgy ahogy rendben vannak.

Heti 2-3 x folpackba tekerve alszom főleg tavasszal ,hogy rövidnadrágba járhassak.

A nap és a tenger jót tesz ,mint sokunknak.viszont érdekes módon a kézfejem ,ahogy elkezdi több napsütés érni katasztófálisan néz ki.

 

És most jön az ok ami miatt enny idő után a némaságból kiléptem.

 

Hangsúlyozom ,nem hiszek a sok hülye réklám dumáknak és minden sztárolt dolgot kipróbáltam. Nekem a Michaels féle csodakrém se segített.

Viszont van egy ismerősön aki Nuskin kozmetikumokkal foglalkozik. Az ő facebook oldalán láttam egy postot egy termékcsaládról amit kimondottam pszorisokon alkalmaztak. Szerintem ez nem kimondottan erre a betegségre van ,sőt.

Gondoltam teszek egy próbát és rendeltem tőle.

3 termékből áll ,egy hűsítő zselé ,és 2 krém.

Az egyik krém önmagában is tökéletes testápolónak ,én használni fogom, nagyon finom az illata.

Én a zselét sosem használtam.

Egy hónapja használom ,és van ,hogy nem mindennap.

Az alkaromon szinte semmi sincs( sajnos halvány foltok látszanak ,valószínű az évek alatt folyamatosan jelenlévő sömör megviselte a bőrt és idő kell neki meg napozás)

És ami feltűnő lett az az ,hogy a  kézfejem ilyenkor már tiszta seb szokott lenni és most olyan mint decemberben.

Nem mondom ,hogy ez egy kiterjedt sömör eseten megoldja a problémát,

Én sem mertem csak ezt alkalmazni a lábaimon ,a heti 2 folpack az maradt ,viszont már nem kell hetente a kúra.

Én úgy gondolom szintentartásra nálam ökéletes ,sőt javulás is látható.

 

Semmiféleképpen ne vegyétek reklámnak ezt a dolgot! Cak a tapasztalatomat akartam megosztani.

aki úgy van mint én és sokat csalódott termékekben ,szerintem egy próbát megér.

ha csak a 2 krémet vettem vona az kb ehy 10-es lett volna.

 

Ha gondolja valaki meg tudom keresni a linket a cikkről amit először én is láttam és ha esetleg valaki kipróbálná és ilyen termékekhez nem fér hozzá ,akkor tudok adni elérhetőséget.

Még hozzáteszem ,hogy elmentem a céghez egy "vitaminszint" mérésre ahol elötte elmondták mi az átlag és már sejtettem ,hogy a mérés biztos gyenge eredményt hoz ,hogy rámtukmálják a termékeiket, de meglepően tapasztaltam és ők is csodálkoztak ,így nem s akartak rámsózni semmit kötelezően ,hogy erős közepes lett az eredméy( napi szinten szedek multi,c-d vitamint és halolajat.

Van egy tiszítókúrájuk aminél viszont elengedhetetlen egy jó vitaminszint ,mert álítólag az eléggé megviseli a szervezetet.

Lehet ősszel kipróbálom ,bár annak az ára az húzós. 5 hónap és havi egy 20-as. az azért kicsit sok.

 

Ha bármi kérdés van segítek esetleg képet is tudok felrakni az aktuális állapotról.

 

 

 

 

 

babboo Creative Commons License 2013.04.30 0 0 14719

Megnéztem a térképen, szerintem ott voltál. Most nevetgélek magamban, mert már vagy 20-szor voltam ott és nem jutott eszembe bekenni magam.:-)) Hát elég dinka vagyok...

Előzmény: babboo (14718)
babboo Creative Commons License 2013.04.30 0 0 14718

Esetleg nem Ninben? Mert ott is van egy elég jellegzetes gyógyiszap. Nincs messze a Vir szigettől.

Előzmény: tcs08 (14716)
zoliee81 Creative Commons License 2013.04.30 0 0 14717
Annó ezt is leírtam.:) Dunakeszin a bőrgyógyás "szakorvos"
Előzmény: mr.mzsa (14714)
tcs08 Creative Commons License 2013.04.30 0 0 14716
Jut eszembe a Holt-tengerről. Két éve a Vir-szigetnél jártam, ahol a tengerben találtam iszapot! Gondoltam bekenem a bőröm, a második alkalommal már teljesen lehúzta a gyulladást. Mindenki rajtam nevetett, mert hát érdekes szagom volt tőle. Úgy jöttem haza, hogy szinte 10 százalék sömör maradt! Azóta is arról ábrándozom, hogy egyszer nyár elején vissza tudjak menni! Még megfizethető is!
babboo Creative Commons License 2013.04.30 0 0 14715

És még mindig...:-))

Pedig velem is érdekes dolgok történnek, csak máshogy élem meg. Júliusban költözik az egyetlen lányunk Ausztráliába. Mi a szüleim miatt nem mehetünk még, nem hagyhatjuk őket magukra. De egyszer csak mi is megyünk. Mikor kezdjen az ember új életet, ha nem ennyi idős korában?:-))) "Mert én annyi mindent nem szerettem még...":-))))

Előzmény: mr.mzsa (14714)
mr.mzsa Creative Commons License 2013.04.30 0 0 14714

Melyik doktornő volt? Mert ilyet már nekem is mondtak.

Baboo-t irigyeltem pár éve, Ö az egyetlen az ismeretségi körömből, aki tudott stressz mentes életet élni.

 

Előzmény: zoliee81 (14704)
zoliee81 Creative Commons License 2013.04.30 0 0 14713
Hello!

Egészségedre!

Remélem Neked is használ,


Üdv

Z
Előzmény: tcs08 (14712)
tcs08 Creative Commons License 2013.04.30 0 0 14712
Szia! Köszönöm, megtaláltam minden kérdésemre a választ. Rég fórumoztam, elfelejtettem a szabályt, először olvass, utána kérdezz!:)

Szép Napot Neked, köszönöm az új reményt!!!! :)
Előzmény: zoliee81 (14709)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!